<
 • Главная
Статьи

Як заробити гроші в Інтернеті: від 200 до 500 рублів в день

 1. 1. Покупка в Яндекс.Толоке
 2. 2. Заробіток на сайті Kwork.ru
 3. 3. Заробіток кур'єром в Пешкаріках
 4. 4. Продаж фотографій через Інтернет
 5. 5. Блогінг
 6. 6. Копірайтинг
 7. 7. Вирішуйте завдання для школярів і студентів
 8. 8. Розміщення оголошень
 9. 9. Розробка сайтів на конструкторах

У цій статті я розповім про способи заробітку в Інтернеті, що дозволяють отримувати суми в межах 200-500 рублів в день. Поділюся сервісами, в яких можна працювати без спеціальних знань, а також способами отримувати гроші, які вимагають певних навичок.

1. Покупка в Яндекс.Толоке

Яндекс.Толока - це проект відомої компанії Яндекс. Для роботи не потрібно спеціальних знань. Вам потрібно виконувати прості завдання, наприклад, оцінити сайти або картинки, перевірити дані організації, відзначити ролики, що не програються. Їх виконання допомагає Яндексу покращувати свої сервіси і пошук. Ви ж отримуєте гроші - зазвичай від 1 до 5 центів або 60 коп. - 3 руб. за завдання за поточним курсом. Бувають і дорогі завдання, за які можна отримати відразу 20 центів (12 рублів).

За день на Толоці можна заробити близько 200 рублів, а можна і більше. Все залежить від часу, який ви готові витрачати на виконання завдань, і посидючості.

Важливо! Уважно читайте інструкції до завдань. Якщо ви будете робити роботу неякісно, ​​система може відмовитися від ваших послуг.

2. Заробіток на сайті Kwork.ru

На сайті є каталог, в який можна додати свої послуги (на сленгу біржі - кворкі). Якщо клієнт замовляє вашу послугу, і ви вчасно виконуєте роботу, то отримуєте гроші. Розрахунки між замовником і виконавцем йдуть через біржу, що підвищує безпеку угод.

Наприклад, на Кворке можна запропонувати послуги з прокачування персонажів в онлайн-іграх, написання текстів, зйомці відеорецепти, редагування аудіо і відеороликів, дизайну, розробці та доопрацюванні веб-ресурсів і багато іншого.

Стандартна ціна одного кворка - 500 рублів. Таким чином, щоб заробляти на сайті Kwork.ru 200-500 рублів в день, необхідно продавати один кворк кожні 2-3 дні.

Щоб ваші кворкі охоче купували:

 1. Детально заповніть профіль на сайті.
 2. Виберіть для кворка привабливу картинку.
 3. Детально опишіть, що отримає клієнт після замовлення вашої послуги.
 4. Вкажіть ваші переваги.
 5. Додайте кілька кворков в каталог.
 6. Працюйте якісно, ​​щоб отримати позитивні відгуки.

Корисна стаття по темі: як заробляють великі гроші на Кворке?

3. Заробіток кур'єром в Пешкаріках

Пешкарікі - це спеціальний сервіс, що дозволяє підробляти кур'єром. Оплачують кожну доставку. Топові кур'єри заробляють від 30 до 50 тис. Рублів на місяць. Однак ви можете брати менше замовлень і отримувати 200-500 рублів в день.

Щоб працювати кур'єром, необхідно мати паспорт громадянина РФ і бути старше 18 років.

4. Продаж фотографій через Інтернет

Ви любите фотографувати і робите знімки високої якості? Продавайте фотографії в фотобанках, і заробляйте на цьому гроші в Інтернеті. Практично всі фотобанки набирають авторів, готових постачати якісні знімки. Прочитайте умови фотобанків, і якщо вони вам підходять - починайте співпрацювати.

Наприклад, на сайті Etxt.ru є можливість продавати фотографії. Реєструйтеся на ньому і додавайте свої знімки в фотобанк (знаходиться в особистому кабінеті в розділі «Магазин фотографій»). Ще один сайт, що пропонує заробляти авторам - Pressfoto.ru . Виплачує гонорар до 50% від вартості знімка в фотобанку. Приклад третього фотобанку, що пропонує заробляти на продажу фото - Depositphotos.com .

Важливо! Не всі фотографії можна продавати в фотобанках. Для зйомки деяких об'єктів необхідно отримувати дозвіл. Не можна знімати людей без їх згоди. Не можна продавати чужі знімки. Уважно дивіться вимоги до фотографій у фотобанку, а також ознайомтеся з юридичними аспектами роботи фотографа.

5. Блогінг

Багато людей ведуть блоги, однак не всі знають, що на цьому можна заробити. Навіть якщо ваш блог поки не дуже популярний, ви цілком можете заробляти на ньому 200-500 рублів в день. Наприклад, розміщуючи огляди продуктів або рекламу за невелику плату.

Щоб знайти клієнтів, зареєструйтесь в системі Блогун . Це популярна біржа для блогерів, в якій замовники шукають майданчики для розміщення реклами. Подивіться, скільки просять за огляди автори блогів близької тематики і рівня популярності, і ставте такі ж ціни або трохи нижче. Так ви швидше знайдете клієнтів.

Окремий формат - відеоблог на YouTube. На них також можна заробляти, причому пристойні гроші. Наприклад, популярний блогер Wylsacom повідомив, що його канал має виручку близько 2-3 млн. Рублів на місяць (див. 0:34 в ролику вище).

Дивіться також: як стати популярним відеоблогером і скільки на цьому можна заробити?

6. Копірайтинг

Щоб заробити гроші в Інтернеті в розмірі від 200 до 500 рублів в день, можна займатися копірайтингом - написанням текстів для сайтів. Це популярна в мережі послуга, оскільки багатьом проектам потрібні хороші тексти.

Існують біржі, на яких власники сайтів замовляють контент. Ви можете зареєструватися на них і отримувати замовлення. Оплата відбувається за обсяг написаного тексту. Як правило, тариф вважається за 1000 знаків.

Щоб отримувати вигідні замовлення на біржі і заробляти гроші, необхідно писати якісні тексти і розбиратися в термінології. Прочитайте статті в розділі майстер-класи з копірайтингу . Вони допоможуть Вам писати тексти якісно і отримувати позитивні відгуки клієнтів.

З усіх бірж копірайтингу одна з найбільш популярних - це Etxt.ru . Також багато замовлень можна знайти на Contentmonster.ru , Copylancer.ru і Text.ru .

Подивитися інші сервіси для копірайтерів можна в каталозі бірж фріланса .

7. Вирішуйте завдання для школярів і студентів

У Рунеті є спеціальні біржі, на яких можна заробити, вирішуючи завдання і виконують курсові та реферати за школярів і студентів. Оплата залежить від обсягу та складності завдання. Однак якщо ви добре вчилися, то цілком зможете заробляти 200-500 рублів в день в таких сервісах.

Приклади сайтів, де можна заробити, виконуючи роботи для школярів і студентів: Author24.ru , Vsesdal.com , Help-s.ru .

8. Розміщення оголошень

Як відомо, Авито перестав приймати безкоштовні оголошення в ряд рубрик. Наприклад, подати оголошення про здачу квартири в оренду тепер можна тільки за плату. Ви можете домовитися зі знайомим ріелтором, що знайдете безкоштовні дошки оголошень форуми і будете на них розміщувати оголошення про продаж і здачу в оренду квартир, і за це отримувати певну плату. Ріелтор буде економити час, а ви - заробляти гроші.

Такі ж послуги можна пропонувати іншим знайомим підприємцям.

9. Розробка сайтів на конструкторах

Багатьом бізнесменам потрібні сайти, але вони не готові платити великі суми за їх розробку. Вихід - зробити сайт на конструкторі. Це спеціальні сервіси, що дозволяють зробити проект-візитку і навіть інтернет-магазин без спеціальних знань і навичок. Однак в самому конструкторі все-таки доведеться розбиратися.

Ви можете освоїти роботу в певному конструкторі і пропонувати клієнтам недорого робити сайти в таких сервісах. Вам буде потрібно вибрати шаблон дизайну за клієнта, наповнити сайт текстами і картинками, додати прайс-лист і контакти замовника. Клієнти можуть платити за такі послуги від кількох сотень до кількох тисяч рублів - як домовитеся. Шукати замовників можна серед знайомих.

Важливо! Попереджайте замовника, що сайт буде зроблений на конструкторі. Пояснюйте обмеження подібних сервісів, щоб клієнт розумів, який проект він отримає, що на ньому можна буде змінити, а що - не можна.

Приклади сервісів-конструкторів сайтів: Umi.ru , Ukit.ru .

Будь ласка, зверніть увагу: якщо вам поки немає 18 років, працювати ви можете тільки за згодою батьків. Тому поділіться зі старшими вашими планами, і заручитися їхньою підтримкою. Для реєстрації на багатьох сайтах потрібно бути повнолітнім.

Корисні статті по темі:

Рекомендуємо

Заробляти на контекстній рекламі можна двома способами: розміщуючи оголошення на власному сайті та допомагаючи власникам бізнесів налаштовувати ...

На початку березня 2007 року відбулася знаменна подія - нарешті отримав логічне завершення давню суперечку, можна чи ні на одному сайті ...Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью