<
 • Главная
Статьи

Як заробити гроші в Москві дівчині або хлопцю швидко

 1. Як заробити гроші в Москві швидко: 5 способів

Про те, як заробити гроші в Москві, розмірковують як корінні жителі, так і новоприбулі. Правда, приїжджим завжди влаштуватися куди складніше, так що для них це питання особливо актуальне.

Розмови про те, що столиця - місто можливостей, мають під собою підгрунтя, адже шанси влаштуватися на високооплачувану роботу є далеко не у всіх.

Ресурси, якими потрібно володіти для швидкого виконання цієї мети приблизно такі:

 1. зв'язки;
  Багаті родичі або їх впливові друзі, що дають можливість влаштуватися на бажане місце з великим окладом.
 2. гроші;
  Початкові фінансові заощадження можуть допомогти відкрити свій бізнес або ж вступити в уже існуючий.
  Але зелених купюр для цього має бути досить багато, так як доведеться оплачувати оренду, закуповуватися товаром або ж виконувати інші, що вимагають грошових вкладень, функції.
 3. Затребувана спеціальність.
  Особливою популярністю в будь-якому місті Росії користуються хірурги, програмісти (навіть випускники), а також хороші маркетологи.

Отже, якщо нічого з перерахованого вище списку у людини немає, то діяти потрібно не за стандартною схемою.

Для початку необхідно вибрати для себе варіант заробітку, до якого є інтерес або здатність, а потім вже намагатися знайти вакансію або відкрити маленький бізнес. Другий варіант доступний далеко не кожному, так як для нього потрібен стартовий капітал.

Але якщо у москвича є вихід в інтернет і кмітливість, то можна вибудувати власну справу практично без вкладень.

Цьому також буде приділено окремий блок, так як тема досить актуальна і прибуткова, якщо задіяти свою амбітність.

Багато корінні жителі столиці негативно ставляться до приїжджих, і навіть не приймають їх на роботу, в незалежності від досвіду і знань.

У таких випадках не варто впадати у відчай, оскільки неправильний настрій ніколи не дасть хороший результат.

Деякі компанії не дивляться на місце прописки, а орієнтуються саме на професійні якості людини - головне знайти такі організації, в чому може допомогти інтернет.

Місць для заробітку насправді дуже багато, так як ритм Москви свідомо припускає постійну текучку осіб і зведення нових компаній.

Є кілька мінусів, які можуть перешкодити успішному працевлаштуванню:

 • нетовариськість;
 • невміння складати резюме ;
 • Небажання шукати відповідне місце;
 • Відсутність досвіду;
 • Відштовхуючий зовнішній вигляд.

Щодо останнього пункту відразу слід зазначити, що під ним не маються на увазі будь-які шрами, повнота або інші часті явища.

Просто багато хто забуває, що на співбесіду потрібно приходити в охайному, чистому вигляді, хоча б для того, щоб привернути до себе роботодавця. Резюме і комунікабельність - це фактори, без яких взагалі не вдасться нікуди влаштуватися.

Людина не повинна соромитися, адже подача себе з правильною і оригінальною боку - запорука успіху, який використовується далеко не кожним. Навіть не маючи досвіду можна вразити майбутнє начальство, головне зіграти на своїх достоїнствах.

Приклад: Жінка без досвіду хоче працювати у видавництві журналу. Там йде набір вакансій, і людина приходить досить багато, але всі вони складають однотипні резюме і поводяться мляво.

Там йде набір вакансій, і людина приходить досить багато, але всі вони складають однотипні резюме і поводяться мляво

Якщо ця жінка зможе, наприклад, показати кращі свої роботи - будь то статті, короткі замітки або що завгодно інше за форматом журналу, і при цьому продемонструє себе з кращого боку, то вона отримає явну перевагу.

У столиці живе безліч людей, але далеко не кожен з них здатний відкритися на першій співбесіді, і при цьому не уславитися простаком.

Подавати себе потрібно красиво, підкреслюючи свої сильні сторони і кращі якості. Якщо людина не вміє цього робити, то краще заздалегідь подбати і прочитати будь-яку тематичну книгу з хорошими відгуками.

Але щоб відповісти на питання про те, як заробити гроші в Москві швидко, необхідно знати ще й місця для працевлаштування. Але де їх шукати? І знову на допомогу може прийти інтернет, наприклад, той же популярний сайт Avito.

Тисячі вакансій в режимі онлайн, можливість заповнити і залишити резюме - все це абсолютно безкоштовно. До речі, таких сайтів досить багато, деякі навіть куди більш вузькоспрямовані і допомагають працевлаштуватися на конкретне місце: лікарем, редактором або ж ким завгодно ще.

Існує не менш корисну пораду про те, що в столиці потрібно купувати собі нових знайомих. Так, саме через них, навіть не особливо впливових, куди легше знайти заповітну роботу. Ну і звичайно ж, необхідно постійно ходити по різним організаціям, направлено дізнаватися про те, чи потрібні їм співробітники.

Найголовніше - не сидіти на місці і підлаштовуватися під ритм міста, оскільки він в найближчому майбутньому не збирається зменшувати оберти. Якщо навчитися «крутитися» в Москві, вибирати правильні місця і вигідні знайомства, то можна швидко опинитися на бажаної посади.

Як заробити гроші в Москві швидко: 5 способів

Крім усього перерахованого вище, є також варіанти непогано підзаробити самостійно, без додаткової підтримки і особливих витрат на самому початку. Ці способи включають в себе п'ять найбільш ефективних і доступних варіантів:

 1. Послуги майстра: вантажника, сантехніка і т.д.

Такі вакансії підійдуть для чоловіків, вони відмінно згодяться для первинних заробітків.

У Москві за таку роботу можна отримувати пристойні суми, особливо якщо влаштуватися в гарну компанію (що не складе особливих труднощів - варто лише пошукати).

 1. Перепродаж товарів з блошиних ринків;

Тут все набагато складніше, але є ймовірність добре заробити. Гуляючи по столиці, можна наштовхнутися на прилавки з різною одягом і предметами для будинку, які продаються за копійки.

Така ж картина спостерігається в секонд-хендах. Якщо всі ці речі попрати, попрасувати і привести в товарний вигляд, то їх цілком можна перепродувати в 2-3 рази дорожче.

 1. Хенд Мейд;

Це варіант більше жіночий, хоча вироби з дерева, які цінуються дуже високо, вміє виготовляти практично кожен чоловік.

Продукцію власного виробництва можна поширювати через інтернет, пропонувати знайомим або ж продавати на дрібних прилавках в тих місцях, де велика текучка народу. хенд Мейд коштує досить дорого, а сам виробник в результаті витрачає більше часу, ніж грошей.

 1. Ведення курсів;

Даний варіант підійде тим, хто володіє знаннями в якійсь популярній тематиці.

Якщо людина досить хороший, то він може вести власні уроки (наприклад, з фітнесу або сео-оптимізації сайтів) або ж бути асистентом кому-небудь.

Якщо людина досить хороший, то він може вести власні уроки (наприклад, з фітнесу або сео-оптимізації сайтів) або ж бути асистентом кому-небудь

Будь-які курси також легко розмістити на різних відеохостингу, що дозволяють поширювати і продавати таку інформацію.

 1. Переклад.

У цій справі може стане в нагоді як знаючий фахівець, так і будь-який здатний студент. Займатися перекладом текстів чи ж супроводжувати іноземців на ділові зустрічі - це не тільки високо оплачувану, але і престижний працю.

Так що, закінчивши курси мови або ж уже маючи потрібні знання, можна дуже добре заробляти у столиці.

Ось ці способи повинні відповісти на питання: «Як заробити в Москві гроші швидко?». Незважаючи на те, що вони досить вузькоспрямовані, кожен зможе знайти відповідний для себе варіант.

Заробити в столиці через інтернет

Заробіток в інтернеті не поширюється на місце проживання: де б не знаходилася людина, якщо у нього є доступ до мережі, то він зможе спокійно виконувати свою справу. Питання саме в оплаті посад, що відносяться до фрілансу, і тема це досить глобальна.

Найкращий варіант - завести власний інтернет-магазин, використовуючи постачальників з Китаю або інших країн, які виробляють недорогі речі.

Способів заробити у всесвітній павутині на сьогоднішній момент існує багато, і їх список постійно поповнюється.

За московськими мірками, правда, такий доступний варіант, як копірайтинг є не вигідним, оскільки навіть хороший фахівець не заробляє більше 30 тисяч рублів з великим навантаженням. Але як вид підробітку , Цей спосіб цілком згодиться: витрачаючи на нього 3 години на день, можна легко мати 8000 рублів на місяць.

Зате сео-оптимізатор, стати яким можна, закінчивши курс (найчастіше безкоштовний) і прочитавши пару тематичних книг - це відмінний варіант для роботи в мережі. Такі майстри отримують по 50-60 тисяч на місяць, користуються авторитетом і «крутяться в своїй тусовці».

В цілому, заробити в Москві, в інтернеті, і де завгодно ще можна в будь-якому випадку. Найголовніше - прагнути до цього, не опускаючи рук і не даючи собі довгих перепочинків.

Схожі статті:

Але де їх шукати?
Ось ці способи повинні відповісти на питання: «Як заробити в Москві гроші швидко?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью