<
 • Главная
Статьи

Як заробити мільйон рублів за короткий термін

 1. Як заробити мільйон рублів за короткий термін в реальному житті
 2. Чи можна швидко заробити мільйон на своєму таланті

Про те, як заробити мільйон рублів за короткий термін, думав будь-яка людина, що живе в Росії. Багато багаті люди стверджують, що після того, як вони досягли на своєму рахунку саме цієї суми, решта заощадження почали з'являтися «самі по собі».

Звичайно, бізнесмени не кидали роботу і не продавали бізнес, просто після бажаного мільйона всі справи починали йти, як по маслу.

Але як же досягти цієї мети? Мало хто готовий поділитися секретом успіху, а всі книги, що описують теорію швидкого заробітку, рідко несуть в собі практичні поради.

Крім того, більшість оточуючих людей будуть говорити, що для досягнення такої суми обов'язково потрібно мати початкові ресурси, такі як:

 • Підприємство, яке приносить постійний дохід;
 • Нерухомість, яку можна здати в оренду або ж продати;
 • Високооплачувана робота;
 • Якоїсь талант (наприклад, вміння відмінно малювати), затребуваний певної публікою.

Практично всі варіанти, крім останнього, добре відомі простому обивателю. Але справа саме в тому, що не кожен має в своєму розпорядженні навіть одним критерієм з наданого списку.

Через це багато людей, які могли б заробити, впадають у відчай і продовжують вести досить тяжке існування. Всього цього можна уникнути, якщо знати дієві варіанти швидкого заробітку.

[Ok] Гроші - засіб досягнення тих цілей, які допомагають людині стати вільним. Саме наявність фінансового достатку може звільнити від щоденної каторги і не улюбленої роботи. [/ Ok]

З чого почати?

Перш ніж ознайомити читача з способами видобутку бажаного мільйона, слід обговорити кілька дуже важливих речей. Багато людей кидаються реалізовувати якийсь метод, але, в підсумку, кожен раз виявляються на вихідній позиції.

Чому це відбувається? Справа в тому, що людина, налаштована на швидке отримання грошей, рідко становить для себе конкретний план дій, але при цьому часто намагається виконати відразу кілька робочих схем.

Саме такий процес є згубним, оскільки, навіть якщо спосіб заробітку вже є випробуваним, він все одно вимагає деяких доопрацювань «під ситуацію». Більш того, потрібно взяти до уваги наступні пункти:

 1. Вибирати конкретний варіант потрібно виходячи з того, що здається більш доступним і безпечним, особливо якщо первісна зарплата не має до ризику.
 2. Налаштовуючись на виконання своєї мрії, необхідно скласти конкретний план дій. Бажано розписати все по періодам та етапам, щоб можна було відстежити свій прогрес по конкретної шкалою. Як мінімум, це додасть мотивації для нових звершень, але, що більш важливо, допоможе встановити порядок в думках і діях.
 3. Не варто відразу намагатися реалізувати кілька варіантів, якщо вони ніяк не пов'язані між собою. Особливо, якщо кожен спосіб вимагає окремих вкладень або ресурсів (наприклад: часу, сил). Тут діє фраза: «за двома зайцями поженешся - жодного не зловиш».

Якщо всі ці пункти будуть уважно обдумані, а згодом реалізовані, то шансів заробити свій перший мільйон стає куди більше.

Отже, тепер слід перейти до відповіді на питання: «Як заробити мільйон рублів за короткий термін?». Для цього достатньо розглянути кілька найбільш поширених і доступних варіантів, які будуть розділені на блоки.

Справа в тому, що на самому початку необхідно вибрати майданчик для досягнення потрібної мети, а це може бути:

 • Інтернет - на сьогоднішній момент в мережі можна не тільки відпочивати і шукати корисну інформацію, а й непогано заробляти;
 • Реальне життя - кілька дієвих спосіб «підняти касу» з нуля залишилися навіть за часів кризи;
 • Власний талант - про це вже було сказано вище, але даний варіант не розглядався детально, хоча він має місце бути.

Щодо третього пункту слід сказати, що це цілком дієва «майданчик», хоч багато хто про це і забувають. Сьогодні в Росії розбагатіти на будь-якому талант дійсно складно, але свої роботи завжди можна пропіарити на батьківщині, а продавати за кордоном.

Але щоб розібратися, потрібно обговорити кожну окрему платформу для заробітку і всі можливі варіанти.

Багата людина може дозволити собі жити не тільки в матеріальному, але і в моральному достатку. Постійне цькування самого себе за ті речі, які не були досягнуті - відбиток бідності на свідомості.

Варіанти швидкого заробітку в інтернеті

Тут варто почати з того, що в мережі знаходиться дуже багато «качок» - занадто ласих пропозицій, які гарантують легкі та швидкі гроші.

Зазвичай реклама різних опціонів, віртуальних казино і іншого, розміщується на розважальних, часто відвідуваних сайтах. До речі, навіть на такому вигляді маркетингу можна самостійно заробити, але ось вестися на нього не потрібно.

Щоб зрозуміти, як досягти бажаного мільйона в інтернеті, необхідно засвоїти одну просту істину: все люди, які отримують дохід з віртуального простору, починають з азів.

Тобто, будь-який інтернет-бізнес або будь-яка прибуткова діяльність вимагає початкових навичок або навчання з нуля.

При цьому немає потреби бути саме програмістом і взагалі мати відповідну освіту, хоча воно, звичайно ж, дасть фору. Насправді у всесвітній павутині може заробити навіть школяр .

Потрібно набратися терпіння, вибрати привабливий варіант для доходу і почати вивчати його пристрій. Серед усіх способів слід зазначити такі, як:

 1. Мережевий маркетинг

Переважно це ті самі банери, які розміщуються на сайтах, наприклад, в соціальних мережах.

Крім того, до такого виду реклами можна віднести клікабельні посилання, короткі відеоролики (приблизно такі ж показують по телевізору) і багато іншого.

Кому слід звернути увагу на цей варіант? Тим, хто вивчав звичайний маркетинг, людям, з багатою фантазією і допитливістю.

Заробити мільйон за допомогою цього способу можна приблизно за рік , Маючи відповідні навички. Якщо їх немає, то до цього часу варто додати кілька місяців навчання.

 1. Власний веб-сайт;

Різноманітність віртуальних сторінок сьогодні вражає уяву: в мережі можна купити що завгодно, забронювати собі місця в театрі або просто прочитати корисну статтю.

Все це відбувається на сайтах, а вміння їх розробляти або ж на них заробляти може привести до бажаного мільйону.

Тим, хто має бажання вчитися, слід спробувати себе саме в якості дизайнерів, веб-майстрів, сеошників або інших відповідних цій справі фахівців.

Крім того, є більш швидкий варіант: створення власного інтернет-магазину . Постачальників можна знайти в Росії або ж за кордоном (кращий варіант - Китай), а сам сайт замовити у фахівця.

 1. Форекс і бінарні опціони ;

Чи не найкращий варіант щодо безпеки, але той, що має на увазі під собою швидкий заробіток.

Багато в чому прибуток на Форексі і бінарних опціонах залежить від власного везіння, але можливість спочатку робити мінімальні ставки допоможе новачкам перевірити свою удачу.

Не дивлячись на ризикованість, майже кожна людина, відповідаючи на питання: «Як заробити мільйон рублів за короткий термін в інтернеті?», Найімовірніше згадає про форексі або бінарних опціонах.

 1. Створення власного тренінгу;

Цей варіант можна віднести також і до реальної майданчику, але його просування в інтернеті зажадає куди менше витрат і часу.

Якщо у людини є якесь вміння (наприклад, зараз неймовірною популярністю користується фітнес), то він може створити серію навчальних роликів і продавати їх в мережі.

При цьому є можливість завести канал на майданчику YouTube , Але там все буде трохи складніше, оскільки буде потрібно початкова реклама.

Всі ці способи стануть в нагоді тим, хто хоче досягти бажаного мільйона через всесвітню павутину. Де знайти інформацію по їх реалізації?

Звичайно, в одній статті всі це не поміститься, але тим, хто прагне до мережевого заробітку, рекомендується зайти на відповідні форуми, можливо, прочитати тематичні книги, і, найважливіше - завести собі корисні знайомства.

Як заробити мільйон рублів за короткий термін в реальному житті

За часів кризи це питання «встає ребром», оскільки бажаючих багато, а дієвих спосіб досить мало. Найголовніше, не дивлячись на можливість швидкої реалізації, набратися терпіння, так як кілька місяців знадобиться на оформлення паперів або ж просто відкриття невеликого справи .

Звичайно, не всі варіанти припускають під собою тяганину з документацією, але в реальному житті це рано чи пізно буде потрібно. Отже, ось кілька способів, які підійдуть практично кожній людині:

 1. Купівля франшизи;

Тема досить нова, але вже популярна. Франшиза - це щось на зразок акцій, тобто, якоїсь частини вже діючої або планує відкритися компанії.

Якщо є можливість взяти кредит, то краще співпрацювати з популярними організаціями. Наприклад, різні мережі фаст-фуду дуже часто розміщують свої франшизи на продаж.

Якщо ж фінанси не дозволяють, то варто уважно вивчити нові підприємства. Зараз затребуваними є різні органічні магазини: їжі, косметики, одягу. Можливо, багатьом варто звернути увагу саме на них.

 1. Традиційний бізнес;

Відкриття нового власного закладу потребує витрат, але, якщо уважно все обдумати, і взяти в основу популярну концепцію, то можна незабаром отримати перший прибуток.

На сьогоднішній момент ризикувати доведеться в будь-якому випадку, так як дрібні точки в якихось торгових центрах уже не принесуть їх господарям мільйон за короткий термін.

Хороші варіанти малого, але робочого бізнесу: студія по пошиттю одягу, магазин будівельних матеріалів, компанія «майстрів на годину» або вантажоперевезень.

Все це актуально і ще довгий час буде користуватися попитом, до того ж, такі організації не зажадає від підприємця понад 300 000 рублів в якості вкладення.

 1. інвестиції;

Свої заощадження, нехай і в невеликих кількостях, можна навчитися вигідно вкладати . Багато хто називає таку методику: «живі гроші» - і цей термін найкраще описує цей спосіб.

У цій справі важливо правильно вибрати компанію для співробітництва (необхідно ознайомитися з відгуками в інтернеті, але тільки на перевірених сайтах), а також «прошерстить» форуми. Це займе приблизно місяць, а підсумкові суми, зароблені на інвестиціях, можуть вже через рік-півтора принести бажаний мільйон.

Мабуть, це найкращі варіанти, доступні на сьогоднішній момент. Вони майже на сто відсотків гарантують успіх, особливо, якщо підходити до вибраного способу вдумливо.

Людина не повинна працювати на гроші, це гроші повинні працювати на людину. Саме до цієї мети повинен прагнути кожен.

Чи можна швидко заробити мільйон на своєму таланті

Остання тема, яку необхідно розглянути. Отже, якщо у людини є талант, то чи може він отримати з нього прибуток? Природно, так.

Але все популярнішим стає судження про те, що поети, письменники і художники - бідний народ, не здатний прогодувати себе. У чому ж полягає основна проблема?

«Корінь усіх зол» таїться в тому, що талановиті люди зараз дуже рідко намагаються висунути свої роботи за кордон. При цьому, інтернет дозволяє виконати цю мету, навіть не виходячи з дому.

Знову ж, публікувати свої шедеври, до якої б категорії вони не ставилися, рекомендується на західних сайтах. Художникам і модельєрам можна навіть спробувати розміщувати свої роботи на Ebay.

Досить мінімальних знань мови (хоча завжди можна скористатися перекладачем), оригінального стилю і прагнення, щоб заробити мільйон в справі, яке буде приносити ще й неймовірне задоволення.

До речі, це єдиний спосіб, який можна комбінувати з будь-яким іншим, так що спробувати його реалізувати рекомендується кожному таланту. Важливо враховувати, що ви при цьому нічого не втратите.

Схожі статті:

Але як же досягти цієї мети?
Чому це відбувається?
Отже, тепер слід перейти до відповіді на питання: «Як заробити мільйон рублів за короткий термін?
Кому слід звернути увагу на цей варіант?
Не дивлячись на ризикованість, майже кожна людина, відповідаючи на питання: «Як заробити мільйон рублів за короткий термін в інтернеті?
Де знайти інформацію по їх реалізації?
Отже, якщо у людини є талант, то чи може він отримати з нього прибуток?
У чому ж полягає основна проблема?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью