<
 • Главная
Статьи

Як заробити на форумах

 1. Загальні правила роботи на форумах
 2. Форуми ФОРЕКС
 3. Форуми про заробіток
 4. загальні форуми
 5. Додаткові способи заробітку

У цій статті я розповім скільки і як можна заробити на форумах.

Напевно, кожен користувач інтернету, хоч один раз писав на форумі. Питав поради або ділився власним досвідом.

Так як кожен форум потребує живих відвідувачів, деякі ресурси платять своїм відвідувача винагороду за активність на форумі.

На перший погляд це може здатися досить непрактичним, оскільки платити за кожне повідомлення форуму невигідно.

Але тут ви помиляєтеся, так як на кожному форумі є реклама, і саме вона окупає плату користувачам за повідомлення.

Але тут ви помиляєтеся, так як на кожному форумі є реклама, і саме вона окупає плату користувачам за повідомлення

Загальні правила роботи на форумах

Є кілька загальних правил, яких вам доведеться дотримуватися, працюючи на форумах, щоб гарантовано отримати свій заробіток.

Найголовніше, щоб всі ваші повідомлення були осмисленими і в тему. Не можна просто спамити набором символів, або, наприклад, просто підключити рандомізатор і автопостінг.

Кожне повідомлення має бути саме відповіддю на одне з попередніх повідомлень, яка б продовжувала розмову або дискусію.

Обов'язково і дотримуватися правил форуму, щоб ваш аккаунт не забанили. Звичайно, на кожному форумі різні правила, але перед тим як почати працювати, вам обов'язково потрібно з ними ознайомиться, так як їх порушення потягне за собою не найкращі наслідки.

В іншому, робота може відрізнятися, як і розмір винагороди за повідомлення. Тому, уважно читайте умови оплати, перед тим як почати працювати.

Форуми ФОРЕКС

Форуми Форексу, платять своїм користувачам найбільше. Тому почнемо огляд саме з цих форумів.

Варто уважно читати угоду, перед тим як реєструватися на подібних форумах.

Це ресурси де вам не платять реальні кошти, а нараховують вам на торговий рахунок. Тому якщо ви хочете торгувати в Форексі, і при цьому не вкладати власні кошти, то такі форуми для вас.

На такому форумі можна вбити двох зайців одним пострілом, навчиться основам трейдингу і торгівлі в Форекс, а також заробити трохи грошей для того щоб почати торгувати на біржі.

Оплата за повідомлення досить солідна, від 5 до 40 центів, але мінімум для виведення на торговий рахунок мінімально 20 доларів.

Щоб накопичити таку суму, вам доведеться кілька тижнів активно спілкуватися на форумі.

Плюс таких форумів в тому, що з кількістю повідомлень ваше винагороду зростає, і за кожен пост ви будете отримувати більше. Так що такі форуми можуть стати постійним джерелом поповнення вашого торгового рахунку.

Основний недолік роботи на таких форумах полягає в тому, що вам доведеться відкривати рахунок в системі партнера. Якщо ви відкриєте рахунок, то вам потрібно буде його поповнити.

Тому такі форуми найкраще розглядати як бонусне поповнення для свого торгового рахунку.

Крім цього, вивести з рахунку навіть на торговому майданчику свій бонус ви не зумієте, виводити дозволяється тільки прибуток від угод. Відповідно для новачка отримати зароблені кошти практично нереально.

Форуми про заробіток

Як не дивно, але саме на форумах де обговорюють методи заробітку, можна заробити на публікації своїх постів.

Для першого прикладу розглянемо форум businesslike.ru. Форум в цілому присвячений самими різними способами заробітку в інтернеті.

Зареєструватися тут можна безкоштовно, і відразу почати працювати. Ціна за пост на цьому форумі менше ніж на форумах форекса. За пост платять всього 5-8 центів, пост повинен бути мінімально на 150 символів.

Що найцікавіше, виплати проходять за поточним курсом на Вебмані в доларах. Мінімальна сума для виплати, 300 рублів, максимальна 400, все, що вище 400 рублів просто обнулять.

Виплати проводять в останній тиждень місяця адміністратори, тим користувачам, які створили відповідний тікет в системі підтримки.

Якщо ви любите просто поспілкуватися, то трохи грошей на кишенькові витрати ви тут заробите. Крім того, сама адміністрація урізує максимально можливий заробіток до 400 рублів на місяць.

Але щоб отримувати навіть цю суму, потрібно постійно брати участь в дискусіях на форумі.

Ще один форум, який платить за повідомлення sense-life.com. На даний момент тут можна заробити, публікуючи теми всього в двох розділах, інші розділи повністю безкоштовно.

На даний момент тут можна заробити, публікуючи теми всього в двох розділах, інші розділи повністю безкоштовно

Мінімалка для виведення всього 150 рублів. Мінімальний розмір повідомлення 250 символів без пробілів, і звичайно воно повинно бути по темі. Інакше модератор теж просто відмовить вам в оплаті.

Заробити на цьому форумі серйозну суму теж проблематично, навіть якщо враховувати той факт, що діє реферальная система. Але накопичити базу рефералів буде досить важко, а ще менша ймовірність того, що вони будуть писати саме в тих темах, які оплачуються. За три дні безкоштовними методами у мене вийшло залучити всього 5 рефералів, але і вони не проявляли особливої ​​активності в платних темах.

загальні форуми

На форумах загальної тематики заробітки ще менше.

Один з реально платять форумів zforum.net, він працює з 2008 року і платить постійно. Що найцікавіше, вимог до довжини тексту повідомлення немає.

За кожне повідомлення нараховується винагороду. Мінімум до висновку 20 рублів. Висновки проводяться раз на тиждень.

Тут досить цікава система виплат. Чим більше у вас повідомлень, тим більше ви отримуєте. При досягненні кожного нового звання, виплата вам налічується на внутрішній рахунок на форумі.

Заробити нормальну суму на цьому ресурсі у вас теж навряд чи вийде, тому що для цього потрібно цілими днями просиджувати на форумі.

Хоча, модератори практично не чіпляються, і ви можете спамити по самим різним темам, найголовніше не порушувати загальні правила форуму.

Щоб замовити виплату на цьому сайті, потрібно в спеціально створеній темі вказати свої реквізити і звання. Модератор в кінці тижня перевіряє ваш нік і перераховує вам гроші, відповідаючи на ваше повідомлення, що виплата проведена.

Звичайно сума невелика, але форум добре відвідуваний, тому цінність від аккаунта на ньому є, саме про неї ми поговоримо нижче.

Додаткові способи заробітку

продаж підпису

Цей спосіб заробітку пасивний. Якщо у вас є добре розкручений профіль на форумі, де у вас є свій підпис (текст який з'являється внизу кожного вашого повідомлення), то ви можете зареєструватися на сайті Linkum.ru , І отримувати прибуток, розміщуючи в свого підпису посилання рекламодавців.

Так як форуми відвідують багато людей, то ви можете пасивно заробляти на тому, що посилання рекламодавця буде стояти під усіма вашими повідомленнями.

Окремим перевагою даного ресурсу є те, що ціну за розміщення посилання ви призначаєте самостійно.

Звичайно, якщо ви призначите захмарну ціну, то ніхто у вас не купить підпис, і вона просто буде пустувати. Тому ціну потрібно призначати справедливу. Відповідно чим краще розкручений профіль, тим краще ви можете заробляти, не докладаючи до цього зусиль.

Відразу вашу підпис може ніхто не купити, і вам доведеться чекати не менше тижня, поки знайдеться покупець. Але для будь-якого форумчанина цей сервіс не зайвий, найголовніше, щоб була можливість розміщення посилання в підписі з текстом, так як часто потрібно взяти анкор (рекламну фразу), і саме під неї вставити посилання в підписі.

Розміщення посилань проходить в ручному режимі. Після того як вам надійде заявка від рекламодавця, ви самостійно розміщуєте посилання в свого підпису, після чого відправляєте її на перевірку рекламодавцю. Максимальна кількість допустимих посилань в підписі три.

Вивести гроші з Linkum можна на Вебмоней. Мінімум до висновку, 300 рублів. Гроші після створення заявки приходять протягом доби.

Що цікаво, в системі вам нараховується не вся сума за місяць або домовлений період розміщення посилання, може бути стягнено плату подневная.

Крім того на сайті працює партнерська програма, і ви зможете отримувати відсоток заробітку від залучених вами партнерів. Партнерів ви можете залучати прямо на форумах, залишаючи повідомлення з реферальной посиланням.

Пости на форумах

Якщо сам форум платить за повідомлення лише кілька центів, то на сайті linkum.ru, ви можете розміщувати посилання рекламодавців в повідомленнях, за оплату в десятки разів більше.

ru, ви можете розміщувати посилання рекламодавців в повідомленнях, за оплату в десятки разів більше

Варто зазначити, що подібні завдання часто зустрічаються і на біржах копірайта і фрілансу, їх вартість коливається від 30 до 100 рублів, залежно від відвідуваності форуму і віку вашого облікового запису.

Варто зазначити, що подібні завдання часто зустрічаються і на біржах копірайта і фрілансу, їх вартість коливається від 30 до 100 рублів, залежно від відвідуваності форуму і віку вашого облікового запису

Саме тому, акаунти на форумах вигідно прокачувати і писати повідомлення. Звичайно, щоб аккаунт став цінним, і рекламодавці платили вам гроші за розміщення поста або посилань в повідомленнях, вам доведеться витратити кілька місяців на їх розкрутку. Але ця праця окупиться, так як аккаунт на добре відвідуваному форумі, можна використовувати в багатьох цілях, наприклад, для залучення людей в партнерську програму або на сайт.

Зрештою, добре прокачаний аккаунт можна навіть продати, рекламодавці з радістю його куплять, щоб просувати свої продукти.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью