<
 • Главная
Статьи

Творець Facebook Марк Цукерберг в Москві: зустріч з Медведєвим, інтерв'ю на "Першому", "Вечірній Ургант"

 1. Творець соціальної мережі Facebook зустрівся в Москві з російським прем'єром Дмитром Медведєвим....

Творець соціальної мережі Facebook зустрівся в Москві з російським прем'єром Дмитром Медведєвим. Медведєв і Цукерберг поговорили про питання авторського права, обговорили IT-технології та перспективи розвитку Facebook в Росії. Після цього Цукерберг зустрівся з розробниками програм і додатків для соцмережі, поговорив на "Первом канале" про майбутнє Facebook і висловив своє ставлення до фільму "Соціальна мережа". Увечері в програмі "Вечірній Ургант" Марк Цукерберг допоміг шоумену Івану Урганту створити сторінку в Facebook.

Цукерберг в Росії.

Марк Цукерберг у Москві. Зустріч Медведєва і Цукерберга.

Творець соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг в понеділок, 1 жовтня, провів перший день ділової програми в Росії. Перш за все він поспілкувався з російським прем'єром Дмитром Медведєвим.

На зустрічі Медведєв і Цукерберг обговорили IT-технології, питання захисту авторських прав і можливість роботи компанії Facebook в Росії.

Цукерберг розповів, що прилетів до Росії на кубок Facebook Hack, тому що тут працюють прекрасні розробники і програмісти. Він заявив, що Facebook має потребу в різних соціальних програмах і продуктах, які випускають компанії, і підкреслив, що постарається надихнути російських розробників на створення нових продуктів.

На зустрічі Дмитро Медведєв підняв тему авторських прав. Глава уряду зазначив, що дуже важливо знайти баланс між традиційною захистом авторських прав і новими інтернет-формами, які дозволяють досить вільно використовувати об'єкти авторського права.

"Я висловлю лише одну ідею. Вона, на мою думку, полягає в тому, щоб дозволити, по-перше, самому власнику авторських прав визначати межі захисту цього права і встановити презумпцію або припущення про те, що якщо об'єкт так чи інакше в інтернеті не специфікований як вимагає суворої охорони, то можливо його вільне використання ", - заявив Медведєв.

Цукерберг в свою чергу підкреслив, що Facebook вкладає чималі гроші в розробку спеціальних продуктів для захисту авторських прав.

Обговорювалося також питання переманювання російських фахівців за кордон. На зустрічі був присутній глава Мінкомзв'язку Микола Нікіфоров . По її завершенні він написав у Twitter : "У @MedvedevRussia домовилися з Цукербергом, що вигідніше відкрити центр досліджень і розробок Facebook в Росії". Пізніше джерела в Facebook спростували порталу CNET цю інформацію, заявивши, що соцмережа зацікавлена ​​в Росії, але поки не збирається відкривати тут центр розробок.

Марк Цукерберг в Москві. Цукерберг подарував Медведєву футболку з адресою прем'єра в facebook

По завершенні зустрічі Марк Цукерберг подарував Медведєву футболку з адресою прем'єра в Facebook. На офіційній сторінці Цукерберга в Facebook незабаром після зустрічі з'явилися фотографії на тлі "Макдоналдса" і собору Василя Блаженного з російським главою уряду. Фото супроводжувалися коментарем: "Хороший розмова з прем'єр-міністром Медведєвим".

Марк Цукерберг подарував Медведєву футболку. Відео: " вести "

Марк Цукерберг в Москві. Цукерберг на Першому каналі.

Увечері засновник Facebook зустрівся з учасниками глобального конкурсу розробників додатків для Facebook, став гостем програми "Вечірній Ургант" і новин на Першому каналі.

Там він спростував чутки про цілі своєї поїздки, що поширилися в російських ЗМІ. Цукерберг заявив, що приїхав в Росію не вербувати співробітників.

"Потрібно вибудовувати екосистему в Росії, щоб російська версія Facebook краще працювала. Тому моє завдання - якось підтримувати людей, допомагати їм придумувати нові компанії в Росії, а не поцупити їх з собою працювати на Facebook там", - сказав він. Цукерберг також зазначив, що в Росії у Facebook є серйозні конкуренти, наприклад " Однокласники "І" ВКонтакте ", І його мета - популяризувати Facebook. На питання журналіста про те, чи готовий він до того, що популярність соцмережі коли-небудь згасне, Цукерберг відповів, що до цього ще далеко, а у людей весь час буде потреба в спілкуванні.

З приводу фільму "Соціальна мережа" засновник Facebook зазначив, що правда там була змішана з вигадкою. Наприклад, Цукербергу не сподобалося те, що творці фільму виставили так, ніби він створив мережу для знайомств з дівчатами, тоді як під час створення Facebook він уже був знайомий з майбутньою дружиною.

Відео: " Перший канал "


Марк Цукерберг в Москві. Зустріч з розробниками додатків.

Увечері Марк Цукерберг побував на заключній частині змагань розробників додатків Facebook Developer Hack Moscow. Він заявив, що головним чином прибув до Москви для спілкування з ними.

Марк Цукерберг в Москві. Цукерберг в програмі "Вечірній Ургант".

Засновник Facebook побував в гостях у ведучого Івана Урганта на його програмі "Вечірній Ургант". Там він допоміг Урганта створити сторінку в Facebook. На питання, чому соціальна мережа виконана в синіх тонах, її творець заявив, що страждає на дальтонізм, а синю гаму розрізняє найкраще.

Викликати Цукерберга на критику на адресу Павла Дурова Урганта так і не вдалося. Спроба його провалилася: з'ясувалося, що засновники Facebook і "ВКонтакте" непогано знайомі.

Сьогодні Марк Цукерберг відвідає МГУ, де виступить з лекцією перед студентами. На зустріч вже записалися близько 2 тис. Чоловік.

Виділіть фрагмент з текстом помилки і натисніть Ctrl + EnterНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью