<
 • Главная
Статьи

3 способи створити резервну копію для iPhone, iPad і iPod перед оновленням iOS 11 / iOS 12

 1. Робити резервне копіювання перед оновленням iOS 11 / iOS 12 за допомогою iTunes
 2. Створити резервну копію перед оновленням ios 11 за допомогою iCloud
 3. Створити резервні копії перед установкою ios 11 за допомогою Tenorshare iCareFone

5 червня 2017 року компанія Apple на WWDC 2017 презентує нову мобільну операційну систему - iOS 11. Для користувачів iPhone, iPad і iPod, варто оновити до iOS 11? Або що потрібно робити перед оновленням? Чесно кажучи, оновлення системи може бути привести до втрати даних, тому необхідність зробити резерв копію якщо ви хочете перейти з iOS 10.3 на iOS 11. Існує кілька методів створити резервне копіювання: за допомогою iTunes, iCloud, і програми Tenorshare iCareFone .

Робити резервне копіювання перед оновленням iOS 11 / iOS 12 за допомогою iTunes

1. Відкрийте програму iTunes і підключіть пристрій до комп'ютера.

2. Якщо з'явиться запит на введення пароля до пристрою або вказівки даного комп'ютера як довіреної, дотримуйтесь інструкцій на екрані. Виберіть цей пристрій iPhone, iPad або iPod, коли воно відобразиться в iTunes.

3. Щоб зберегти дані програм «Здоров'я» і «Активність» з пристрою iOS або Apple Watch, необхідно зашифрувати резервну копію: встановіть прапорець поруч із параметром «Шифрувати резервну копію [назва пристрою]» і задайте добре запам'ятовується.

Щоб зберегти дані програм «Здоров'я» і «Активність» з пристрою iOS або Apple Watch, необхідно зашифрувати резервну копію: встановіть прапорець поруч із параметром «Шифрувати резервну копію [назва пристрою]» і задайте добре запам'ятовується

Файл резервної копії є свого роду файлом, який не читається. Іншими словами, файл резервної копії не може бути прочитаний. Ви повинні відновити iDevice з резервної копії iTunes, щоб отримати доступ до даних в резервної копії. І цей процес буде перезаписано всі поточні дані і замінить їх на резервну копію.

Створити резервну копію перед оновленням ios 11 за допомогою iCloud

Резервне копіювання камери, облікові записи, документи та настройки і не буде включати в себе налаштування джейлбрейка і додатки. Якщо ваші живі фотографії або 4K-зображення є більше 5 ГБ, вам необхідно заплатити за додаткове зберігання.

Якщо ваші живі фотографії або 4K-зображення є більше 5 ГБ, вам необхідно заплатити за додаткове зберігання

Створити резервні копії перед установкою ios 11 за допомогою Tenorshare iCareFone

Tenorshare iCareFone - інструмент все-в-одному для оптимізації ваших iOS пристроїв. З його допомогою, ви можете використовувати швидкий або глибокий пошук, щоб видалити всі непотрібні файли на iPhone / iPad / iPod, заблокувати реклами / банери в додатках і починають неполадки системи iOS після оновлення ОС, перевантаження та ін. Крім того, програма навіть дозволяє створити резервну копію , Відновлення і управління даними ( відео , фотографіями , музиками ) IOS без доступу до iTunes. Найбільша перевага - можна робити резервну копію, які ви хочете. Після цього, коли ви хочете відновити дані з резервної копії, теж можна вибрати резервні файли, які ви хочете.

Крок 1. вам необхідно підключити пристрій до комп'ютера за допомогою кабелю USB. Запустіть програму, натисніть на «Бекап і відновлення» з основного інтерфейсу.

Крок 2. Після цього слудует вибрати тип даних, які ви хочете відновити і натиснути «Резервне копіювання».

Після цього слудует вибрати тип даних, які ви хочете відновити і натиснути «Резервне копіювання»

Крок 3. Процес займає деякі хвилини. Після завершення, ви можете переглянути всі файли. Виберіть файли, які вам треба відновити, і натисніть «Відновити в пристрій» або «Експорт на комп'ютер», щоб зберегти резервні дані на iPhone або комп'ютер.

Виберіть файли, які вам треба відновити, і натисніть «Відновити в пристрій» або «Експорт на комп'ютер», щоб зберегти резервні дані на iPhone або комп'ютер

Процес відновлення з резервної копії за допомогою Tenorshare iCareFone так само відрізняється вражаючою швидкістю, а крім цього - універсальністю. Відновити через Tenorshare iCareFone свої iPhone, iPad або iPod touch користувачі можуть і з резервних копій раніше створених в iTunes. У той час, ця програма підтримує всі пристрої, включаючи останні моделі iPhone XS / XR / 8/7 Plus / iPhone 7 / SE / iPhone 6s / iPhone 6 / iPhone 5c / iPhone 5s / iPhone 5 / iPhone 4.

11. Для користувачів iPhone, iPad і iPod, варто оновити до iOS 11?
Або що потрібно робити перед оновленням?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью