<
 • Главная
Статьи

Як увійти в iPad без пароля за лічені хвилини

 1. Спосіб 1. Розблокувати заблокований Айпад за допомогою iTunes
 2. Спосіб 2. Увійти в Айпад якщо забув пароль через айклауд
 3. Спосіб 3. Скидання пароля блокування Айпад через Tenorshare 4uKey

Apple намагається забезпечити безпеку своїх пристроїв, але найчастіше користувачі популярних яблучних пристроїв, намагаючись захистити iPad паролем, встановлюють таку комбінацію, що і самі ж згадати потім не можуть. Якщо ви забули пароль і не можете увійти в свій Айпад. Не турбуйтесь. Прочитайте статтю і спробуйте способи нижче, щоб розблокувати Айпад, якщо забули пароль. Apple намагається забезпечити безпеку своїх пристроїв, але найчастіше користувачі популярних яблучних пристроїв, намагаючись захистити iPad паролем, встановлюють таку комбінацію, що і самі ж згадати потім не можуть

Спосіб 1. Розблокувати заблокований Айпад за допомогою iTunes

Даний метод може вирішити проблему тільки в тому випадку, якщо раніше були збережені резервні копії пристрою (до втрати пароля). Просто підключіть iPad до iTunes, і відновите його. Після цієї процедури пароль буде скинутий. Для цього необхідно зробити наступне:

Крок 1. Підключіть пристрій до комп'ютера, на якому виконувалася синхронізація.

Крок 2. Відкрийте програму iTunes. Якщо з'явиться запит на введення пароля, скористайтеся іншим комп'ютером, на якому також виконувалася синхронізація. В іншому випадку пристрій буде повністю видалено.

Крок 3. Як тільки програма завершить копіювання даних, натисніть кнопку «Відновити iPad».

Якщо ви ніколи не проводили синхронізацію з iTunes і не налаштовували функцію «Знайти iPad» в iCloud, для відновлення пристрою потрібно буде використовувати режим відновлення. Підключіть пристрій з iOS до комп'ютера і відкрийте програму iTunes> зробите примусовий перезапуск> виберіть «Відновити».

Підключіть пристрій з iOS до комп'ютера і відкрийте програму iTunes> зробите примусовий перезапуск> виберіть «Відновити»

Спосіб 2. Увійти в Айпад якщо забув пароль через айклауд

Якщо на вашому Айпад при покупці була активована функція «Знайти Айпад», то досить просто, знаючи ID номер пристрою і пароль активації облікового запису, можна розблокувати планшет через iCloud.

Підключіть планшет до WiFi мережі або запустіть мобільний internet, щоб програма пошуку змогла знайти його на карті. Зайдіть з будь-якого пристрою в мережу інтернет і перейдіть на сайт за посиланням в програму iCloud. Для того щоб розблокувати Айпад без пароля необхідно:

Крок 1. Проведіть авторизацію за допомогою відомого вам ID планшета. Увійдіть до свого облікового запису iCloud з веб-браузера

Крок 2. Натисніть на кнопку «всі пристрої» нагорі екрану. У списку всіх пристроїв вибрати iPad пароль якого необхідно скинути.

Крок 3. Натиснути «Стерти iPad». Після чого, вся інформація, наявна на iPad, на жаль, віддалиться, однак, разом з нею піде і блокувальний пароль на вхід, який ви забули.

Після чого, вся інформація, наявна на iPad, на жаль, віддалиться, однак, разом з нею піде і блокувальний пароль на вхід, який ви забули

Спосіб 3. Скидання пароля блокування Айпад через Tenorshare 4uKey

Tenorshare 4uKey дозволяє розблокувати iPad / iPhone, якщо ви забули від нього пароль . Причому не має значення, що ви використовували в якості пін-коду: 4-значний код доступу, 6-значний код доступу, цифрову або буквено-цифрову комбінацію, сканер відбитків пальців Touch ID або новий захист Face ID. Детальна інструкція використання програми описана нижче.

Завантажити та встановити софт на ПК / Mac, перш ніж ми почнемо.

Крок 1. Запустіть софт і підключіть iPad до комп'ютера через USB-кабель.

Крок 2. Після того, як програма розпізнає ваш пристрій, ви можете натиснути «Почати», щоб видалити код доступу iPhone.

Крок 3. Перш ніж розблокувати пароль, щоб отримати останню версію прошивки iOS через Інтернет.

Перш ніж розблокувати пароль, щоб отримати останню версію прошивки iOS через Інтернет

Крок 4. Коли програмне забезпечення завантажиться на комп'ютер, ви можете натиснути «Відкрийте зараз», щоб почати відновлення iPad без коду доступу.

Коли програмне забезпечення завантажиться на комп'ютер, ви можете натиснути «Відкрийте зараз», щоб почати відновлення iPad без коду доступу

Крок 5. Весь процес займає кілька хвилин. Будь ласка, тримайте пристрій підключеним до процесу відновлення системи.

Крок 6. Коли код доступу iPad успішно видалений, ви можете налаштувати свій iPad як новий, включаючи код доступу, сенсорний ідентифікатор і ідентифікатор особи.

Прочитайте цю статтю: Як розблокувати iPhone, якщо забув пароль від ньогоНовости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью