<
 • Главная
Статьи

Як безкоштовно просувати свій профіль в інстаграм?

 1. Усвідомлення: підготовка себе до просування свого аккаунта в Instagram
 2. Підготовка аккаунта в Instagram до безкоштовного просування
 3. Аналіз цільової аудиторії
 4. Аналіз конкурентів
 5. Концепція, ідея і цінність
 6. Оформлення та опис
 7. Прописати контент-план
 8. Підбір хештегов

У нас на порядку, як просуватися в Instagram безкоштовно. Безкоштовне просування в Instagram варто розглядати в самому початку шляху на цьому майданчику. Навіть якщо ви потім зверніться до фахівців, то з мінімальним набором знань знайти розумного буде простіше. Отже, що потрібно робити, щоб просувати Instagram самостійно і без вкладень?

Усвідомлення: підготовка себе до просування свого аккаунта в Instagram

Як показує практика, це найскладніший етап. Багато його пропускають, в результаті у них не виходить ні безкоштовно просувати свій Instagram, ні навіть платно.

Початок завжди складне, так і тут. На цьому етапі потрібно, усвідомити, що просування в Instagram - це не дія, яке має початок і кінець, а процес. ПОСТІЙНИЙ ПРОЦЕС. Не можна щось активно робити 2 дні, а потім тиждень нічого не робити. Працювати над розвитком аккаунта потрібно постійно.

Як тільки ви це усвідомили, у вас відразу на горизонті з'явився шанс на успіх, тепер потрібно його не випустити з виду і потихеньку наближатися до цього самого шансу і успіху заодно.

Підготовка аккаунта в Instagram до безкоштовного просування

Ні, це не єресь. Так, ми серйозно. Підготовка до підготовки - це те, що по-хорошому треба зробити ще до того, як ви зареєстрували акаунт. Тому що простіше відразу зробити добре, ніж зробити і виправляти. План такий.

Про все це ми написали в нашій методичке, скачати і почитати можна тут , А частина матеріалів є в блозі, посилання вище. Далі коротко пояснимо, навіщо вам це потрібно.

Аналіз цільової аудиторії

Ви повинні мати чітке уявлення, для кого ви працюєте і хто вам потрібен. Вивчіть їх цінності, інтереси, бажання, проблеми, які ви можете допомогти вирішити. На цих даних ви потім побудуєте майже всю свою роботу.

Аналіз конкурентів

Подивіться, що роблять вони, що пропонують, спробуйте визначити їх методи просування. Протівопоставьте себе їм і шукайте свої відмінності від них, ніж ви краще, що ви можете робити краще і чому вибір повинні зробити в вашу користь. Аналізуйте контент: що добре, що погано, що вам подобається, що збирає коментарі та лайки, подумайте чому.

Концепція, ідея і цінність

Ідея і цінність - це відповіді на питання, які ви собі задавали, поки аналізували ЦА і конкурентів.

Ідея - це те, що приверне до вашого аккаунту. Це можуть бути незвичайні формати постів, якісні знімки, окремі рубрики контенту. Ідея - це по факту відповідь на питання «навіщо користувачеві на мене підписуватися». Так, просто так ви нікому не цікаві, це сумно, але це факт.

Цінність - це те, чому люди від вас не одпишуть і чому вони з глядачів перетворяться в клієнтів, покупців, фанатів. Тут використовуйте результати аналізу конкурентів: нудні тексти - зробіть цікаві рубрики контенту, поганий сервіс, не зручна доставка - вирішите у себе цю проблему або зробіть ще краще, фото просто показують товар, але упущені його вигоди - показуйте свій товар з різних сторін з урахуванням інтересів і потреб !!! вашої ЦА.

Візуальна концепція - це наочне втілення ідеї і цінності. Заздалегідь продумайте, як буде виглядати ваш аккаунт. Це може бути порядок розміщення постів, колірна гамма, якісь особливі фішечки і елементи. Для цього можна використовувати все, що завгодно. Візьміть фотографії, які будете постити в акаунт і прикиньте, як і в якому порядку їх викладати, щоб це було красиво.

Пам'ятайте, що пара секунд - це все, щоб у вас є, щоб залишити користувача.

Так ось ваш аккаунт повинен викликати інтерес до декількох постах відразу. Людина піде і прочитає один, другий, в результаті він натисне кнопку підписатися, тому що все красиво і цікаво, але читати зараз все немає часу.

При цьому починати постити відразу зовсім не обов'язково. Можете створити таблицю з 3-х стовпців в будь-якому документі і там переміщати, розкладати, виставляти. Також можете скористатися додатком Concept Office.

Якщо захочете сформувати цілісне зображення з постів, то скористайтеся додатком Instagrids, Tile Pic або Pic Slit.

Оформлення та опис

Це ті інструменти, які вручив вам сам Instagram, і навіть грошей за це не попросив. Негоже їм без діла лежати. Коли ви будете оформляти профіль, робіть це для людей. Людині повинно бути зрозуміло, куди він потрапив і що він тут отримає. Чим краще ви пропрацюєте цей момент, тим простіше буде знайти ваш аккаунт.

Також не забудьте поставити місто, посилання на сайт, якщо є, налаштувати кнопки зв'язку та вказати Instagram, щоб він рекомендував вас, коли людина підписується на схожий аккаунт.

Прописати контент-план

Контент-план допомагає розподілити типи постів рівномірно і не засипати користувачів продають постами. Створіть рубрики контенту, пропишіть до них теми постів і розподіліть їх, наприклад, на місяць. Це допоможе підтримувати сталість і баланс.

Також зробіть відразу пул постів, не варто користувачів приводити в нікуди. 15 - 30 якісних постів буде досить, щоб затримати людей в своєму профілі. Після цього створіть контент-план публікацій ще на місяць і не забувайте його поповнювати. Плану завжди слідувати простіше, ніж сідає день у день і вимучувати з себе пост.

Можете відразу спланувати свої дії в Stories або постити туди тільки ситуативний контент.

Підбір хештегов

Хештеги - це теж пасивний спосіб залучення передплатників, переглядів, лайків. Ми не будемо писати, ставте 5, 20 або 30 хештегов. Максимально можна поставити 30, ідеальної цифри немає, ставте стільки, скільки потрібно. Зараз їх роль сильно переоцінена, але ми все ж дотримуємося думки, що вони потрібні. Але! Поважайте читачів і не постите просто фото з купою хештегов, відокремлюйте хештеги від основного тексту і не зловживайте ними.

 1. Підібрати хештеги можна в нашому сервісі в цьому розділі .
 2. Придумайте свої хештеги для рубрик контенту для навігації по аккаунту: для товарів в наявності, для розпродажу, для рубрики «як користуватися» і т.д.
 3. Зберіть тематичні хештеги з гео-прив'язкою, якщо ви працюєте в одному місті. Не відмовляйтеся від цієї ідеї, навіть якщо ваша ЦА по всій країні, такі хештеги працюють краще, ніж загальні. Ніхто не буде шукати плаття по хештегом # плаття, а ось # платьеворонеж куди перспективніше. Не беріть занадто загальні хештеги по вашій темі, вони приведуть до вас багато массфоловеров і непотрібної аудиторії.
 4. Хештеги суміжної тематики.
 5. Не забудьте подивитися у конкурентів, але не використовуйте їх брендові хештеги. Просто перевірте, чи нічого ви не пропустили.

Зберіть це все в один файл і розділіть. Наприклад, ви зібрали 250 хештегов, розділіть їх на 25 «купок», 1 добірка - 1 пост. У добірці міксуйте високо-, середньо- і низькочастотні хештеги. Окремо зробіть список хештегов, які ви будете використовувати для Stories.

Це ще не все) Про те, як перейти до дій ми розповімо завтра.

Коментарі (0)

Рекомендуємо почитати ще

Отже, що потрібно робити, щоб просувати Instagram самостійно і без вкладень?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью