<
 • Главная
Статьи

Як пишуть повідомлення на телефоні. Як працювати з Android: відправляємо СМС повідомлення

 1. Написання СМС-повідомлення
 2. Розмір СМС
 3. Як написати СМС на телефон за допомогою функції Т9
 4. голосовий набір
 5. смайли
 6. Клавіатури для введення

Якщо ви хочете навчити старше покоління користуватися смс або поповнити свій багаж знань про можливості сучасних смартфонів в плані написання смс, ця стаття - то, що вам треба!

Щоб написати СМС, знайдіть на екрані мобільного телефона картинку «конверт», натисніть кнопку вибору або доторкніться до неї, якщо ваш телефон сенсорний. В поле «Одержувач» або виберіть людини зі списку контактів, можна набрати номер, активуючи цифрову клавіатуру вибором цього поля. Наберіть текст повідомлення за допомогою клавіатури. На старих моделях мобільних телефонів на одній кнопці позначені кілька букв (наприклад, «АБВГ»). Щоб поставити в СМС букву «Б», потрібно цю кнопку натиснути два рази поспіль, «В» - три рази. Щоб поставити пробіл (роздільник слів) потрібно або кілька разів натиснути на кнопку з одиницею, або з нулем, в залежності від моделі телефону. Якщо потрібно видалити останній символ, натисніть клавішу «С». Перш ніж надрукувати велику букву, натисніть «стрілку вгору».


В сучасних смартфонах можна відкрити список контактів, вибрати людину, якій ви хочете відправити повідомлення, і провести пальцем справа наліво. У цьому випадку поле «Одержувач» вже буде заповнено, вам залишиться тільки набрати текст і відправити СМС.


У більшості мобільних телефонів за замовчуванням активна функція Т9. Це свого роду підказки: ви починаєте набирати слово, а система вам вже пропонує готові варіанти слів зі своєї бази, які можуть вам підійти при такому наборі (наприклад, набираєте «па» - запропоновані варіанти: «Пароль», «Папа», «Париж »). Ця база слів розширюється в міру того, як ви їй користуєтеся. І якщо ви часто вживаєте одні і ті ж слова, така опція дуже навіть зручна - приємно, коли вас розуміють з півслова. Але деяких дратує, що система підставляє свої варіанти замість бажаних слів, тоді цю опцію можна відключити в налаштуваннях телефону. Наприклад, в смартфонах Samsung потрібно відкрити пункт налаштувань «Мова і введення», в блоці «Клавіатури та методи введення» клікнути на піктограму «шестерня» навпроти пункту «Клавіатура Samsung» та переключити бігунок навпроти «Режим Т9» в положення «0».


Щоб написати смс з використанням голосового набору, створіть нове смс, активуйте поле «Одержувач», затисніть кнопку «шестерня» (настройки), значок зміниться на «мікрофон». Тепер, коли ви клацніть по цій кнопці, система видасть вам повідомлення «Говоріть». Так можна і знайти одержувача зі списку контактів, і продиктувати текст повідомлення. Головне, щоб в настройках стояла галочка навпроти пункту «Голосовий введення». Не забудьте після перевірки тексту смс і одержувача відправити повідомлення, клікнувши піктограму «конверт зі стрілкою вправо». Говорити голосно, щоб система розпізнала ваш голос, зовсім не обов'язково, піднесіть ближче до губ мікрофон, розташований внизу смартфона, і спокійно скажіть задуманий текст.


Багатьом відомо, що СМС можна надсилати, поспішаємо порадувати: тепер це можливо і на смартфонах з Андроїд або IOS завдяки додатку «SMS Центр«. Програма дозволяє відправити 30 безкоштовних смс в місяць, проте збільшити цю кількість можна, якщо встановити (а іноді і дійти до певного рівня) пропоновані гри на свій смартфон. Одержувачу ваші смс через програму приходять з вашого номера, але гроші за них з вашого рахунку не списуються.


Користуйтеся новітніми розробками і економте при цьому свої гроші!

СМС-повідомлення - популярне і зручний засіб спілкування, яке вже давно щільно увійшло в наше повсякденне життя. У даній статті ми розповімо, як писати СМС на телефон, і розповімо про основні налаштуваннях СМС.

Будь-яке СМС-повідомлення має певні властивості, які слід враховувати при його написанні і відправці. Для початку необхідно зайти в «Повідомлення» свого телефону і вибрати функцію «Написати нове повідомлення». Після цього з'явиться форма для введення номера одержувача, форма для самого повідомлення і клавіатура введення.

Написання СМС-повідомлення

Одержувач СМС може бути як один, так і кілька. Щоб вибрати його, необхідно виділити адресний рядок і додати туди одержувача з адресної книги або прописати номер вручну.

Щоб написати СМС-повідомлення, потрібно виділити форму повідомлення і ввести потрібний текст. Після того, як повідомлення готове, можна приступати до відправки.

Розмір СМС

При відправці слід пам'ятати про розмір СМС, бо він впливає на її вартість. Розмір СМС - це кількість символів з пробілами, які складають одне повідомлення. Залежно від оператора, розмір одного СМС-повідомлення, написаного латинськими і російськими буквами, може бути різним. В середньому це 130-160 символів з пробілами для латинських букв і 70-100 знаків з пробілами російською. Дана відмінність пов'язана з різною кодуванням СМС-повідомлень на різних мовах.

Після того, як цей ліміт буде перевищено, послання буде складатися з двох СМС, після дворазового перевищення з трьох СМС, і так далі. В ті часи, коли стільниковий зв'язок ще не коштувала настільки дешево, як зараз, багато писали російські СМС-повідомлення латиницею для економії грошей (наприклад, privet, kak dela). Однак в цих же цілях такий прийом можна використовувати і сьогодні.

Як написати СМС на телефон за допомогою функції Т9

Для більш зручного та швидкого набору повідомлення практично у всіх телефонах (за винятком iPhone) передбачена функція Т9. При її включенні потрібне слово автоматично формується з комбінацій послідовно натиснутих клавіш телефону. У випадках, коли передбачуваних слів кілька, потрібне можна вибрати за допомогою перехрестя телефону.

голосовий набір

Для того щоб ще більше прискорити написання СМС-повідомлення, в сучасних смартфонах є функція голосового набору. При натисканні на відповідну кнопку включається мікрофон, і програма розпізнавання голосу переводить сказані вами слова в текст на екрані.

смайли

В СМС-повідомленнях часто використовуються різні смайли - стилізовані графічні зображення, які здатні передати емоційну складову повідомлення. Як правило, в телефонах існує готовий набір смайлів, які можна використовувати при написанні повідомлень.

Клавіатури для введення

В сучасних смартфонах є можливість вибрати клавіатуру для написання. Якщо ви не звикли набирати СМС за допомогою Qwerty клавіатури, можна просто включити стандартну клавіатуру 3 х 4, яка використовується на звичайних телефонах (на клавіші "2" - А, Б, В, Г; на "3" - Д, Е, Ж , З і так далі).

Людство завжди відрізнялося присутністю бажання полегшити власне життя. Тому прогрес рухається величезними кроками. Всім відомий Белл напевно б дуже здивувався, якщо б дізнався про те, що його винахід застосовують в якості звичайної пошти або телеграфу. Сьогодні кожен власник мобільного телефону з величезним задоволенням використовує перевагу відправки листів, що не вимагає використання конвертів з марками. Наука написання повідомлень SMS досить проста. Але існують і деякі хитрощі, які розкриваються в цій статті.

Вводити текст можна, користуючись різними режимами: цілими словами чи буквами. Набирати слова, використовуючи букви, здавалося б, досить просто - натиснув кнопку, з'явилася буква. Але існує складність, так як за кожною кнопкою фізичної клавіатури телефону закріплено по кілька букв. Це є основним недоліком написання повідомлення подібним способом. Як ви розумієте, в даному випадку мова йде не про сенсорні клавіатури смартфонів.

Якщо у вас немає бажання мучити таким чином власний телефон, можна скористатися іншим, більш спрощеним методом введення: Т9. У такому режимі телефон показує на екрані літери на основі словника. У разі, якщо слово складається з трьох букв, то кнопки знадобиться натискати всього три рази. Але потрібно бути уважними, так як в деяких випадках Т9 може вставити інші слова. Невідповідний слово зазвичай замінюється за допомогою натискання кнопки «0». Також, працюючи з Т9, необхідно бути грамотним, тому що програма не завжди зможе підібрати потрібне слово.

Перший раз набирати таким способом повідомлення швидко не вийде, швидкість прийде з часом. Але вже набравшись достатнього досвіду в написанні слів, писати через Інтелектуальне (передбачає) систему набору текстів буде дуже легко.

Не потрібно бути багатослівними. СМС не призначені, щоб розвивати епістолярні навички, так як ціна кожного повідомлення коштує грошей, тому виражатися потрібно коротко і лаконічно. По можливості, слова можна скорочувати. Наприклад, залишати перші й останні літери. Можна не вставляти пробіли, а просто починати кожне слово з великої літери. Так ви зможете заощадити чисельність символів (до 70 в кирилиці, тому що текст російськими буквами передається в кодуванні Unicode, і до 160 латінкскімі буквами, наприклад, в трансліті). У два з половиною рази допомагає збільшити текст використання при написанні повідомлення латинських букв.

При написанні SMS адресату у віці краще не зловживати скороченнями, тому що вас можуть просто не зрозуміти.

У разі використання сенсторних телефонів або смартфонів на базі ОС Android і iOS правила написання текстових повідомлень аналогічні. Особливо це стосується максимального кількість символів в одній смс - тут модель вашого пристрою ролі не грає. Однак можливість вгадування слів (T9 або, наприклад, Swype *) залежить від програми вашої звичайної або свайп-клавіатури.

* - Swype-клавіатура використовується для введення тексту з сенсорного дисплея, не відриваючи палець або стилус від програмних «кнопок клавіатури» на вашому екрані.

А саме. розбиралися, як, і почали розбиратися з клавіатурою. Давайте тепер розберемося з повідомленнями. Для цього переходите по іконці Повідомлення, яка знаходиться правіше іконки Контакти, і перед Вами з'явиться список повідомлень, які Ви відправляли, і які до Вас приходили. Тепер натисніть на ліву сенсорну кнопку в нижній частині (у вигляді прямокутника). З'являється віконце, в якому знаходиться три іконки: Пошук, Налаштування та Видалити бесіди.

Зайдіть в налаштування. У пункті Розмір шрифту повідомлення можна вибрати розмір шрифту: він може бути звичайним, маленьким і зовсім дрібним.

Можна також вибрати колір фону, видалити старі повідомлення, і поставити обмеження для кількості SMS і MMS.

Тепер поверніться на список повідомлень, і натисніть вгорі праворуч на іконку Створити повідомлення із зображенням конверта. Відкривається вікно з полями, в яких можна написати ім'я контакту і саме повідомлення. Клацніть по будь-якому полю, і у Вас з'явиться сенсорна клавіатура. Натисніть на клавіатурі на кнопку Налаштування (з зображенням шестерні), і в новому вікні Ви можете вибрати тип клавіатури, натиснувши на відповідний пункт.

Працювати з Android можна на одному з чотирьох видів клавіатур. Перший вид Qwerty - стандартний. Є також клавіатура 3 × 4, яка схожа на клавіатуру звичайного телефону . Також можна вибрати Вікно рукописного введення. Замість клавіатури в цьому випадку з'являються квадратики. У верхніх квадратиках можна пальцем малювати букви, зліва внизу - цифри, і справа внизу - знаки. У разі вибору варіанта Вікно рукописного введення 2 з'являється велике поле, в якому Ви малюєте букви, цифри і знаки для повідомлення.

Якщо букви Ви малюєте кострубато, то зверху будуть з'являтися варіанти, серед яких потрібно буде вибрати правильний.

В налаштуваннях клавіатури також є пункт Налаштування XT9. Натиснувши на нього, Ви можете налаштувати різні допоміжні функції. Наприклад, можна включити опцію завершення слів, виправлення помилок, передбачення слова або автозаміни.

Коли Ви пишете повідомлення, то в поле введення контакту достатньо написати першу букву, і перед Вами з'явиться список контактів, які починаються з цієї літери. Ви можете продовжувати писати ім'я далі, а можете вибрати зі списку.

Також праворуч від поля контактів є кнопка, натиснувши на яку, Ви відкриваєте список контактів, і вибираєте з нього.

Хтось надіслав вам SMS-повідомлення. Ви тиснете "відповісти" і через п'ять-десять хвилин ви, нарешті, відправляєте відповідь в одне речення, відчуваючи, що вклалися вчасно. Але перш ніж ви зберетеся поніжитися в променях слави від вашого досягнення, співрозмовник відповідає цілим абзацом! Як він набрав повідомлення так швидко? Тренування. Вся справа в тренуванні, а також в декількох ключових трюках.

 • Деякі телефони мають повну QWERTY-клавіатуру, за допомогою якої можна набирати текст двома великими пальцями. Це значно прискорює процес написання SMS.
 • Ви завжди можете заощадити простір, пропустивши голосні в довгих словах. "Тк прдлжн нд РВН Мжн прчтть, н ПРВД л?"
 • Ніколи не виправляйте помилки. Зачекайте до кінця і перечитайте перед відправкою, щоб переконатися, що повідомлення зрозуміло хоча б вам.
 • Пам'ятайте, що іноді більше часу забирає пошук відповідного шаблону, ніж якби ви просто ввели слова самі!
 • У деяких телефонах є голосовий режим, коли ви натискаєте або утримуєте певну кнопку і говорите слова. Слова, які ви вимовляєте, записуються у вигляді повідомлення за допомогою розпізнавання голосу.
 • Використання T9 або передбачення тексту може дуже допомогти. Звикнути до нього легко, а набирати текст SMS - НАБАГАТО швидше.
 • Якщо у вас великі пальці, то поверніть телефон боком, щоб кнопки були більше.
 • Якщо ваша відповідь займає надто багато часу, або якщо ви звернули увагу, що розмовляєте з допомогою SMS-ок, то подумайте над тим, що можна просто передзвонити співрозмовнику.
 • Якщо у вас немає T9, Word, itap або інший предиктивної системи набору тексту, то для заміни букви "о" можна використовувати цифру "0". Це може виглядати дивно, але для звичайного спілкування з друзями "я п0д0йду через годину" буде виглядати цілком нормально.
 • Тренування, тренування, тренування. Спробуйте, наприклад, набрати весь вміст цієї сторінки. У вас вийде.
 • Врахуйте, що обмежене використання цих скорочень в неформальному спілкуванні, коли потрібна швидкість - це нормально. Однак використання цих скорочень і скоропису погано позначиться на вашій репутації в діловому або більш формальної сфері.

Як він набрав повідомлення так швидко?
Тк прдлжн нд РВН Мжн прчтть, н ПРВД л?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью