<
 • Главная
Статьи

Як зробити відкат системи Windows (Віндовс) 7

 1. Спосіб 1: Вбудована функція «Відновлення системи»
 2. Спосіб 2: Відкат з резервного архіву
 3. Спосіб 3: Реабілітація пошкоджених системних файлів
 4. Спосіб 4: Активація системи з останньої нормальної конфігурацією
 5. Спосіб 5: Відкат через «Безпечний режим»
 6. Спосіб 6: За допомогою середовища відновлення

Рано чи пізно всі користувачі ПК виявляються в ситуації, коли їх комп'ютер починає працювати з перебоями або зовсім не запускається ОС

Рано чи пізно всі користувачі ПК виявляються в ситуації, коли їх комп'ютер починає працювати з перебоями або зовсім не запускається ОС. У такому випадку найбільш зручний варіант - відкат системи. У цій статті будуть розглядатися методи відновлення ОС в Windows 7.

Читайте також:
Як зробити відкат системи через BIOS
Як зробити відкат системи Windows 8
Як зробити відкат системи Windows 10

Всі виникаючі труднощі в відкат системи можна образно поділити на три великі групи, для кожної з яких будуть відрізнятися і способи відновлення.

 • Є можливість завантажити систему;
 • Комп'ютер не запускається взагалі;
 • ПК можна активувати тільки в «безпечному режимі».

Спосіб 1: Вбудована функція «Відновлення системи»

Цей метод ідеально підходить для тих користувачів, ПК яких запускається в стандартному режимі. Його суть полягає в тому, що ви повертаєте стан системи в раніше створену контрольну точку, в якій ще не було внесено будь-яких глобальних змін, які спричинили за собою збої в роботі. Деякі ПК автоматично створюють такі етапи збереження, а користувачам іншого обладнання доведеться потурбуватися наявністю контрольних точок самостійно.

 1. Зайдіть в меню «Пуск» і клацніть на заголовок «Усі програми».
 2. Зайдіть в меню «Пуск» і клацніть на заголовок «Усі програми»

 3. У списку знайдіть каталог «Стандартні».
 4. У списку знайдіть каталог «Стандартні»

 5. Відкрийте папку «Службові».
 6. Відкрийте папку «Службові»

 7. Натисніть на значок навпроти напису «Відновлення системи».
 8. Натисніть на значок навпроти напису «Відновлення системи»

 9. Автоматично запуститься програма відновлення системи, в головному вікні якої потрібно клікнути «Далі».
 10. Автоматично запуститься програма відновлення системи, в головному вікні якої потрібно клікнути «Далі»

 11. У наступному вікні вам буде потрібно поставити галочку навпроти пункту «Показати всі ...», після чого відобразяться всі можливі точки для відкату системи. Вибирайте той період, в якому, на вашу думку ПК працював без збоїв, і натисніть "Далі".
 12. Вибирайте той період, в якому, на вашу думку ПК працював без збоїв, і натисніть Далі

 13. Натисніть «Готово» для автоматичного запуску процедури відкоту. Рекомендується заздалегідь закрити всі утиліти і документи, так як по завершенню процесу ПК відразу увімкнеться знову.
 14. Рекомендується заздалегідь закрити всі утиліти і документи, так як по завершенню процесу ПК відразу увімкнеться знову

Спосіб 2: Відкат з резервного архіву

Якщо ви заздалегідь вирішили створити резервну копію системи, цей метод ідеально підійде для вирішення проблеми. Бажано створювати подібні архіви в ті періоди, коли комп'ютер працює найбільш коректно.

 1. Зайдіть в меню «Пуск» і перейдіть по вкладці «Панель управління».
 2. Зайдіть в меню «Пуск» і перейдіть по вкладці «Панель управління»

 3. Знайдіть заголовок «Система і безпека» і клікніть на нього.
 4. Знайдіть заголовок «Система і безпека» і клікніть на нього

 5. У запропонованому переліку натисніть на пункт «Архівація та відновлення», після чого перейдіть на заголовок «Відновлення з архіву».
 6. У запропонованому переліку натисніть на пункт «Архівація та відновлення», після чого перейдіть на заголовок «Відновлення з архіву»

 7. У самому низу вікна знайдіть посилання «Відновити системні параметри», а після переходу в нову вкладку, клікніть на «Розширені методи».
 8. У самому низу вікна знайдіть посилання «Відновити системні параметри», а після переходу в нову вкладку, клікніть на «Розширені методи»

 9. Вам потрібно вибрати перший запропонований далі варіант, який починається з фрази «Використовуйте образ системи».
 10. Вам потрібно вибрати перший запропонований далі варіант, який починається з фрази «Використовуйте образ системи»

 11. Вам буде надана можливість зробити резервну копію того стану, який є на поточний момент. Це може убезпечити вас, якщо процедура відновлення пройде з помилками. Виберіть «Архивировать» або «Пропустити».
 12. Виберіть «Архивировать» або «Пропустити»

 13. Збережіть всі документи, відкриті на ПК і завершите роботу з усіма додатками, після чого натисніть «Перезавантажити».
 14. Збережіть всі документи, відкриті на ПК і завершите роботу з усіма додатками, після чого натисніть «Перезавантажити»

 15. Ваш ПК перезапуститься і відразу ж покаже вікно з пропозицією встановити мову для подальшої роботи. Виберіть зручний для вас варіант і натисніть на кнопку «Далі».
 16. Виберіть зручний для вас варіант і натисніть на кнопку «Далі»

 17. У наступній вкладці потрібно вибрати образ, з якого буде відновлюватися система. Можна вказати останню створену копію, натиснувши на відповідну кнопку, або знайти спосіб на ПК, клікнувши «Виберіть образ».
 18. Для продовження роботи натисніть «Далі».
 19. Для продовження роботи натисніть «Далі»

 20. У наступному вікні буде надана інформація про налаштування того періоду, до якого ви робите відкат. Натисніть «Готово».
 21. Натисніть «Готово»

 22. З'явиться сповіщення «Відновлення комп'ютера з образу», в якому потрібно натиснути «Далі».
 23. ОС автоматично повернеться в зазначену контрольну точку.

Спосіб 3: Реабілітація пошкоджених системних файлів

В процесі експлуатації комп'ютера можуть виникати різні несправності в системних файлах. Якщо причина збою ПК в цьому, то досить просто відновити пошкоджену інформацію.

 1. Перейдіть в меню «Пуск» і клацніть на пункт «Стандартні».
 2. Натисніть на графу «Командний рядок» правою клавішею миші та виберіть «Запуск від імені адміністратора».
 3. Натисніть на графу «Командний рядок» правою клавішею миші та виберіть «Запуск від імені адміністратора»

 4. У вікні, введіть наступну команду:
  Sfc / scannow
 5. Натисніть Enter.
 6. Натисніть Enter

 7. Активується додаток, яке виявляє всі пошкоджені на ПК файли і самостійно виправляє знайдені помилки.
 8. Якщо раптом виникне ситуація, коли в командному рядку з'явиться напис про те, що відновити той чи інший компонент неможливо, просто виконайте ті ж дії, але вже зайшовши в безпечний режим. Детальніше ці дії будуть розглядатися в способі №5.

Спосіб 4: Активація системи з останньої нормальної конфігурацією

Використовувати цей метод слід в тому випадку, коли ПК просто не запускається звичайним способом, навіть через «Безпечний режим».

 1. Активувавши ПК, зайдіть в меню BIOS і, дочекавшись звукового сигналу, швидко натисніть клавішу F8. Ці дії перекинуть вас у вікно вибрати, як запускатиметься системи.
 2. Знайдіть заголовок «Остання вдала конфігурація» і клікніть на кнопку Enter. Для того щоб перейти з одного пункту в інший використовуються стрілочки на клавіатурі.
 3. Для того щоб перейти з одного пункту в інший використовуються стрілочки на клавіатурі

 4. Ваш ПК повернеться в той момент, коли ОС працювала без збоїв.

Найчастіше цей спосіб використовується тоді, коли потрібно виправити неправильно встановлені драйвери або при наявності помилок в головному реєстрі.

Спосіб 5: Відкат через «Безпечний режим»

Бувають ситуації, коли ПК не активується звичайним методом, але його можна запустити через «Безпечний режим».

 1. Зайдіть в «Безпечний режим». Для цього при запуску ПК потрібно натиснути на кнопку F8 і перейти по відповідному пункту, клікнувши Enter.
 2. Для цього при запуску ПК потрібно натиснути на кнопку F8 і перейти по відповідному пункту, клікнувши Enter

 3. Після того як комп'ютер запуститься в потрібному режимі вам необхідно буде відновити систему за допомогою стандартної функції відкату або через резервну копію. Ці методи детально були описані в способах №1 і №2.

Спосіб 6: За допомогою середовища відновлення

Цей метод використовується в тому випадку, коли комп'ютер не запускається в звичайному і безпечному режимі.

 1. Відразу ж після запуску ПК натисніть на клавішу F8 і виберіть рядок «Усунення неполадок комп'ютера». У тому випадку якщо немає можливості зайти в потрібне вікно, відновлення доведеться робити за допомогою дискового або флеш накопичувача. Вставивши його в ПК, клікніть на пункт «Відновлення системи».
 2. Вставивши його в ПК, клікніть на пункт «Відновлення системи»

 3. Автоматично запуститься вкладка, з запропонованими варіантами відкату. Ви можете вибрати значення «Відновлення системи», якщо є раніше створена контрольна точка. У тому випадку якщо на ПК є архів, що містить необхідну інформацію, натисніть на пункт «Відновлення образу системи».
 4. У тому випадку якщо на ПК є архів, що містить необхідну інформацію, натисніть на пункт «Відновлення образу системи»

Залежно від обраного методу відкату буде відрізнятися і подальша процедура відновлення. Детальніше, як це можна зробити, було описано в способах вище.

Як ви змогли переконатися, є досить багато різних способів відновлення системи. Вибір відповідного методу залежить від того, в якому стані знаходиться ваш комп'ютер. Відновлення системи можна зробити в будь-якому випадку, навіть тоді, коли ПК не починається в звичайному або безпечному режимі.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью