<
 • Главная
Статьи

В контакті без телефону. Як зареєструватися «ВКонтакте» безкоштовно: з мобільним або без нього.

 1. Навіщо потрібен номер мобільного?
 2. Реєстрація без номера телефону
 3. Традиційна реєстрація "ВКонтакте"
 4. Для чого потрібно вказувати номер телефону "ВКонтакте"?
 5. Як зареєструватися "ВКонтакте" без номера телефону?
 6. Недоліки швидкої реєстрації
 7. Як підтвердити номер телефону?
 8. Стандартний спосіб зареєструватися вконтакте
 9. Зареєструватися в контакті без мобільного телефону
 10. Отримання віртуального номера в сервісі Pinger
 11. Видача віртуального телефонного номера сервісом OnlineSim
 12. Реєстрація «ВКонтакте» за допомогою віртуальних номерів

«Вконтакте» - одна з найпопулярніших соціальних мереж серед росіян. Кожен день в ній реєструються тисячі нових користувачів. При реєстрації на сайт потрібно ввести свої персональні дані. Реєстрація є безкоштовною та простою, зареєструватися в контакті під силу навіть школяреві молодших класів. З ростом зломів і спаму в соціальної мережі керівництво сайту періодично змінює правила реєстрації. Згодом вони стали набагато жорсткіше, ніж раніше. І тепер інтернет переповнений запитаннями від користувачів про те, як зареєструватися в контакті без введення мобільного телефона і коду, який повинен прийти в смс повідомленні.

У соціальній мережі «Вконтакте» знову з'явилася можливість для нових користувачів зареєструватися в мережі. Але тепер для того щоб зареєструватися, необхідно підтвердити реальність своєї особистості через номер мобільного телефону і на запрошення користувачів, яких вдалося розпізнати по стільниковому телефону.

Здійснити реєстрацію нового користувача можна тільки в обмін на номер його мобільного телефону. На своїй офіційній сторінці творець сайту «Вконтакте» Павло Дуров повідомив, що право запрошувати інших учасників в соціальну мережу мають лише ті користувачі, які прив'язали свою сторінку до номера мобільного телефону і можуть підтвердити можливість доступу до нього. Користувачі, які захочуть скористатися такою пропозицією, будуть отримувати запрошення по смс.

Навіщо потрібен номер мобільного?

 • Безпека. Реєстрація з використанням номера мобільного телефону робить діяльність спамерів практично неможливою.
 • підтримка мобільних сервісів соціальної мережі.

Однак в майбутньому творці «Вконтакте» хочуть відмовитися від прив'язки аккаунта до адресою електронної пошти . Так вони хочуть підвищити захист профілів і захистити користувачів від спаму.

Реєстрація без номера телефону

Як зареєструватися в контакті без мобільного телефону і смс? Активувати свою сторінку без введення номера мобільного телефону неможливо. Тому якщо ви хочете стати користувачем соціальної мережі «Вконтакте», вам потрібно придбати мобільний телефон або хоча б взяти у когось із рідних. Без валідації сторінки через мобільний телефон ви будете позбавлені можливості додавати друзів, вступати в групи і писати особисті повідомлення. Валідація сторінки вимагає введення номера мобільного телефону. Телефон повинен бути в робочому стані. Після цього на телефон прийде смс з кодом, який потім повинен бути введений в спеціальну форму. Надалі слід натиснути кнопку «Відправити».

Якщо у вас вже є сторінка «Вконтакте» і вона прив'язана до номера вашого мобільного телефону, то створити другу сторінку з цим же номером, на жаль, неможливо. Доведеться обзавестися новою сім-картою. Зараз проводиться безліч акцій з безкоштовної роздачі сім-карт. Також можна звернутися в найближчу стільникову компанію і пожертвувати 5 хвилин для того, щоб отримати новий номер.

Не варто боятися того, що потрібно вказати номер свого мобільного телефону. За відправку смс повідомлення гроші з вас не знімуть, реєстрація на сайті «Вконтакте» є абсолютно безкоштовним процесом.

Реєстрація на різних сайтах, як правило, вимагає активації і підтвердження даних за допомогою мобільного телефону. У цій статті ви дізнаєтеся, чи можна реєструватися "ВКонтакте" без номера телефону і як отримати швидкий доступ до всіх можливостей системи.

Традиційна реєстрація "ВКонтакте"

Сьогодні, мабуть, складно зустріти людину, яка б не була учасником однієї з рунета. Однак, якщо ви ще не знайомі з цим сайтом, для вас підійде традиційна реєстрація з зазначенням контактних даних. І тут постає дуже актуальне питання: "Як зареєструватися" ВКонтакте "без номера телефону?" Відповідь на нього ви дізнаєтеся трохи пізніше.

Для реєстрації в системі потрібно перейти на офіційну сторінку "ВКонтакте" і натиснути на кнопку "Реєстрація" під формою заповнення логіна і пароля. У вікні потрібно вписати справжнє ім'я і прізвище. Реальні дані потрібні для швидкого пошуку друзів або колишніх однокласників.

Після повідомлення імені та прізвища система попросить вказати країну проживання і номер мобільного телефону, на який повинен прийти одноразовий код активації у вигляді SMS-повідомлення. Іноді система дає збій, тому на ідентифікацію може знадобитися час.

Такі нескладні дії дозволяють в лічені хвилини створити персональну сторінку "ВКонтакте", де тепер можна вказати інтереси, місце роботи або навчання і знайти друзів для спілкування.

Для чого потрібно вказувати номер телефону "ВКонтакте"?

Ідентифікація користувача в системі проводиться для виключення реєстрації ботів і комп'ютерних роботів. Крім того, розробники таким чином захищають сайт від фейковий і дубльованих сторінок.

Близько 9 років тому, коли соціальна мережа тільки починала свою роботу, питання про те, як зареєструватися "ВКонтакте" без номера телефону, нікого не хвилювало. Будь-який бажаючий міг завести персональний аккаунт, які не вказуючи контактних даних. Трохи пізніше система ввела добровільну ідентифікацію. Іншими словами, людина сама вибирав, вказувати йому свої контактні дані чи ні. Зареєструватися "ВКонтакте" без телефону було можливо. Крім того, система не видавала нагадування, що значно спрощувало перебування на сайті.


Крім того, система не видавала нагадування, що значно спрощувало перебування на сайті

Як зареєструватися "ВКонтакте" без номера телефону?

На жаль, на даний момент реєстрація без вказівки мобільного телефону "ВКонтакте" неможлива. Це нововведення було включено в систему з осені 2014 року. Користувачі, які встигли зареєструвати облікові записи до нових правил, можуть продовжувати спілкуватися в соціальній мережі без ідентифікації. Але сайт постійно нагадує про необхідність введення мобільного телефону, примушуючи при кожній дії вводити капчу.


Якщо вас хвилює питання, як "ВКонтакте" зареєструватися без телефону, не варто шукати обхідні шляхи, так як їх не існує. Єдине, що можна зробити, - згадати логін і пароль від своєї старої сторінки в соціальній мережі. Як говорилося вище, акаунти, зареєстровані до нововведення, не підлягають обов'язковій ідентифікації.

Недоліки швидкої реєстрації

Неперсоніфікована сторінка "ВКонтакте" має менше прав, ніж та, у якій користувач вказав номер мобільного телефону. Іншими словами, якщо ви забудете пароль або логін, відновити акаунт буде дуже складно. Крім того, при відправці повідомлень або коментарів система буде кожен раз просити ввести капчу (код з картинки), попереджаючи про обов'язкову ідентифікацію через номер мобільного телефону. Таке обмеження дуже ускладнює життя в соціальній мережі і починає швидко дратувати користувачів.


Як підтвердити номер телефону?

Якщо ваша сторінка не пройшла процедуру ідентифікації, то вказати номер свого телефону можна при вході в аккаунт. Для цього потрібно вибрати країну, код мобільного оператора і телефон. Після цього на вказаний номер прийде SMS-повідомлення з кодом для підтвердження даних. Всі обмеження зі сторінки будуть зняті після вказівки одноразового коду і повторного входу в аккаунт "ВКонтакте".

Якщо ви плануєте продовжувати спілкуватися в соціальній мережі, ділитися новинами та викладати фотографії, то обов'язково пройдіть ідентифікацію в системі. Цілком можливо, що розробники сайту почнуть в майбутньому блокувати тих користувачів, які не підтвердили свою особистість. Краще убезпечити себе зараз, ніж відновлювати всі дані в майбутньому. І тоді питання про те, як зареєструватися "ВКонтакте" без номера телефону, не застане зненацька.

Подібні обмеження на даний момент діють у всіх популярних соціальних мережах. Зареєструватися в "ВКонтакте" без телефону неможливо, як і в Одноклассниках або Facebook. Якщо ваша сторінка створена з метою спілкування, а не поширення спаму, то немає причин приховувати свої персональні дані. Крім того, всі системи зобов'язуються не передавати інформацію третім особам.

Сучасний активний користувач мережі Інтернет не уявляє свого життя без соціальних мереж, і на те є причина - ці ресурси надають необмежені можливості для спілкування і обміну будь-якою інформацією, будь то наукові матеріали, новини або музичні композиції. Якщо ви вирішуєте, в якій зареєструватися, на території Росії найбільш популярна соціальна мережа ВКонтакте, і саме про неї піде мова. У цій статті ви дізнаєтеся, як зареєструватися в контакті і правильно почати спілкування з людьми з будь-якої точки планети!

Стандартний спосіб зареєструватися вконтакте

Мабуть, система реєстрації ВКонтакте, коли потрібна нова сторінка прямо зараз, є однією з найпростіших на сайтах подібного роду. Все, що вам знадобиться для закладу особистого облікового запису, т. Е., Щоб правильно зареєструватися - діючий номер мобільного телефону (можна і без нього, але про це потім). Отже, розглянемо процедуру реєстрації (через смс на телефон) прямо зараз і крок за кроком:

Тепер залишається тільки заповнити профіль і знайти друзів - і можна використовувати функціонал соціальної мережі ВКонтакте в повній мірі.

Зареєструватися в контакті без мобільного телефону

Раніше здійснити реєстрацію в контакті можна було шляхом введення електронної адреси, однак нині ця можливість скасована, і сторінка в контакті прив'язується до номера телефону, причому одному номеру може відповідати тільки один профайл в контакті. Зроблено це з тією метою, щоб ресурс не заповнювався десятками акаунтів одного і того ж людини в контакті. Але що ж робити, якщо друга сторінка в контакті зараз життєво необхідна, а вільного номера мобільного телефону немає і смс на телефон отримати немає можливості?

В цьому випадку можна скористатися сервісами, які допомагають створити віртуальний телефонний номер, навіть якщо фактично немає телефону, і приймати на нього повідомлення. Один з них - Pinger. Реєстрація в ньому не відрізняється особливими труднощами, незважаючи на англомовний інтерфейс. Єдиний нюанс - для повноцінної роботи сайту потрібно актуальна версія Flash Player.

Отже, переходимо за адресою www.pinger.com/tfw/, після чого перед тим, як зареєструватися ВКонтакте, реєструємося там, для чого виконуємо наступні дії:


com/tfw/, після чого перед тим, як зареєструватися ВКонтакте, реєструємося там, для чого виконуємо наступні дії:

Після того, як відкриється менеджер повідомлень, номер можна сміливо копіювати і відправлятися на реєстрацію в контакті, детальний алгоритм якої - т. Е. Спосіб зареєструватися в контакті - описаний трохи вище.

На даний момент практично всі соціальні мережі і сервіси посилили правила реєстрації акаунтів, ввівши обов'язкову прив'язку до номера мобільника. Але для тих, хто не має мобільного телефону або не бажає «світити» своїм номером у інтернеті, існують спеціальні сервіси, що видають віртуальні номери «напрокат». По суті, віртуальний номер телефону дозволяє лише прийняти СМС з підтверджуючим кодом реєстрації. Власне кажучи, цього цілком достатньо, щоб зареєструватися ВКонтакте без мобільника.

Отримання віртуального номера в сервісі Pinger

Мабуть, найпопулярнішим сервісом віртуальної телефонії у Всесвітній глобальної мережі є Pinger. На жаль, сервіс зарубіжний, внаслідок чого знадобляться невеликі пізнання в англійській мові . Відкриваємо в браузері (краще використовувати Google Chrome ) Сторінку реєстрації і натискаємо на кнопку Sing Up.

на новій сторінці потрібно ввести такі дані:

 • Username - бажане ім'я користувача, по суті, майбутній логін для входу на «Пінгер»;
 • Password - бажаний пароль;
 • Confirm password - підтвердження пароля;
 • E-mail - поштову адресу для відновлення втраченого пароля і інформування про новини сервісу;
 • Age - вік. Якщо вам немає 18 років, то доведеться злукавити, інакше подальша реєстрація буде неможлива.
 • Gender - стать. Male - чоловічий, Female - жіночий.
 • Security code - код з картинки, простіше кажучи, капча.


Security code - код з картинки, простіше кажучи, капча

Після закінчення заповнення реєстраційних полів натискаємо кнопку Next.


Після закінчення заповнення реєстраційних полів натискаємо кнопку Next

На наступному етапі сервіс після аналізу введених вами даних видасть список вільних віртуальних номерів. Вам необхідно вибрати один з них і натиснути на кнопку Confirm. Змінити номер, виданий сервісом, в подальшому неможливо.


Змінити номер, виданий сервісом, в подальшому неможливо

Якщо ви забули виданий номер, то його легко згадати. Кількома в верхньому сайдбарі посилання Options і в поле Phone Number бачимо позначений «Пінгер» віртуальний номер.


Кількома в верхньому сайдбарі посилання Options і в поле Phone Number бачимо позначений «Пінгер» віртуальний номер

Видача віртуального телефонного номера сервісом OnlineSim

Російськомовним аналогом «Пінгер» є сервіс OnlineSim, який дозволяє навіть без реєстрації користуватися всіма можливостями віртуальних телефонних номерів. Наберіть в адресному рядку браузера наступну адресу:.


У правій частині екрана сервісом виділені чотири безкоштовних телефонних номери, які можна використовувати без авторизації на OnlineSim. Досить вказати їх при реєстрації у «ВКонтакте» і отримати код прямо в браузері. Дані про коди оновлюються автоматично кожні 15 секунд.

Реєстрація «ВКонтакте» за допомогою віртуальних номерів

Чи можна зареєструватися «ВКонтакте» без номера телефону? Мабуть, навіть затяті скептики скажуть ствердне «так» на це питання. Отримавши віртуальний номер будь-яким з вищевказаних способів, залишається лише відкрити сайт соціальної мережі і пройти процедуру реєстрації. Переходимо по посиланню

Навіщо потрібен номер мобільного?
Як зареєструватися "ВКонтакте" без номера телефону?
Навіщо потрібен номер мобільного?
І тут постає дуже актуальне питання: "Як зареєструватися" ВКонтакте "без номера телефону?
Для чого потрібно вказувати номер телефону "ВКонтакте"?
Як зареєструватися "ВКонтакте" без номера телефону?
Як підтвердити номер телефону?
Але що ж робити, якщо друга сторінка в контакті зараз життєво необхідна, а вільного номера мобільного телефону немає і смс на телефон отримати немає можливості?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью