<
 • Главная
Статьи

Використання реквізитів строкового типу

1С: Підприємство 8.2 /
розробникам /
Створення і зміна об'єктів метаданих

Зміст

Див. також

1.1. Для реквізитів строкового типу слід використовувати змінну довжину рядка (властивість Допустима довжина = Мінлива) і при цьому вказувати максимально допустиму довжину рядка. Властивість Допустима довжина може приймати значення Фіксована тільки в тих випадках, коли при маніпуляції цими даними дійсно необхідно мати гарантію, що рядок має певну довжину (за рахунок автоматичного доповнення кінцевими пробілами).

1.2 У тих випадках, коли максимальна довжина рядка заздалегідь відома (наприклад, вона регламентована), слід вказувати її у властивості Довжина (або Довжина найменування для стандартного реквізиту Найменування). Наприклад, довжина строкового реквізиту ІПН довідника ФізіческіеЛіца повинна складати 12 символів.

1.3. Якщо рядок є конкатенацией інших рядків, то її довжина може бути визначена як сума довжин вихідних рядків. Наприклад, довжина представлення адреси повинна дорівнювати сумі довжин полів, в яких зберігаються частини адреси.

1.4 Якщо довжина рядка не регламентована, то рекомендується вибирати таку довжину, якої достатньо для зберігання даних в більшості випадків. Наприклад, для зберігання повного найменування контрагента в переважній більшості випадків досить 250 символів, максимальна довжина імені файлу в більшості файлових системах - 260, повне ім'я фізичної особи - 100 і т.п.

2. В окремих випадках, допускається використання рядків необмеженої довжини:

2.1. Передбачається, що в реквізит строкового типу може бути поміщений призначений для користувача текст, обсяг якого може бути значним. Як правило, це багаторядкові поля на формі . Наприклад, в поле Додатковий опис в замовленні клієнта менеджер може помістити всю історію листування з клієнтом, в поле Коментар - користувач може ввести довільний багатостроковий текст і т.п.

2.2. У строковому реквізиті зберігається різна технічна інформація, яка генерується програмами і, найчастіше, не призначена для читання користувачем, а використовується в різних алгоритмах обробки інформації. Наприклад, xml-документи, заголовки поштових повідомлень і т.п.

3. У разі використання строкових реквізитів необмеженої довжини слід мати на увазі що виникають при цьому обмеження в мові запитів:

3.1 При необхідності порівняння значень, угруповання і отримання різних, такі реквізити необхідно висловлювати як рядок певної довжини, такий, щоб вираз було обчислено правильно.

Для цих цілей в запиті рекомендується використовувати конструкцію

ВИРАЗИТИ ЯК СТРОКА (1000)

3.2. У звітах СКД для таких полів слід, натомість, задавати параметр Тип значення поля (на закладці Набори даних).

Слід мати на увазі, що часте приведення необмеженої рядки до визначеної довжини в запитах і звітах СКД може бути ознакою неправильного проектного рішення і служити сигналом для перегляду типу строковго реквізиту на користь обмеженої довжини рядка.

3.3. В інших випадках, урізати рядок в запитах не потрібно.

4 .1. Якщо в друкованих формах передбачено відображення строкового поля, то незалежно від того, яка призначена довжина рядка, необхідно забезпечити виведення таких рядків повністю, без обрізання частини рядка. В іншому випадку, може бути втрачена значна частина інформації. Наприклад, номер будинку і квартири в поле з адресою доставки товару в друкованій формі.

 • Для швидкого виявлення в конфігурації всіх строкових реквізитів необмеженої довжини можна скористатися прикладеної обробкою СтрокіНеограніченнойДліни.erf
 • Формування друкованих форм
 • Обмеження на використання конструкції " ОБ'ЄДНАТИ ВСІ "В запитах

Інші матеріали по темі:
об'єднати всі , об'єднати , коментар , довільний , відображення , угруповання , формування , рядок , реквізити , рядки , буфер обміну , копіювати , користувач , використання , інформація , довідника , найменування , конфігурація , реквізит , приклад , на закладці , контрагент , довідник , звіт , конфігурації

Матеріали з розділу: 1С: Підприємство 8.2 / Розробникам / Створення і зміна об'єктів метаданих

Інші матеріали по темі:

Загальносистемні механізми і принципи

Джерела даних для розрахунків бюджетування

Опис процедур і функцій

Ім'я, синонім, коментар

Використання логічного АБО в умовах запитів


Нас знаходять: в запиті два текстових реквізиту в поле, 1с угруповання по строковим реквізитами, об'єднати всі в запиті 1с необмеженої довжини, 1с рядок необмеженої довжини ніж погано, 1с рядок необмеженої довжини використання, вкажіть максимально допустиму довжину рядка, рядки необмеженої довжини 1с 8 2 , рядок необмеженої довжини 1с 8 2, СКД і рядок необмеженої довжини, Властивості об'єктів 1С обмеження довжини 25 символів


1С: Підприємство 8Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью