<
 • Главная
Статьи

Використання режиму копіювання для прискорення введення інформації

1С: Підприємство 7.7 /
практичні рекомендації /
Інші практичні рекомендації

Зміст

При масовому введенні інформації вельми важливо забезпечити максимально ефективний спосіб заповнення цих документів, довідників, операцій. Одним з досить простих, але корисних режимів, що підвищують продуктивність при введенні інформації, є режим копіювання.

Копіювання є практично у всіх формах 1С: Підприємства в яких інформація виводиться у вигляді списку. Для копіювання використовується пункт "Копіювати" меню "Дії" або відповідна копка панелі інструментів або клавіша F9.

Копіюватися можуть як самі об'єкти (елементи довідників, документи, операції), так і їх рядки (рядки документів, проводки операцій).

Найбільш простим є створення нових документ і елементів довідника, копіюванням вже наявних. В цьому випадку необхідно тільки змінити деякі реквізити, які у знову вводиться об'єкта відрізняються від зразка.

При введенні документів з многострочной частиною копіювання дозволяє не заповнювати більшу частину даних рядка, а взяти їх з уже введеного рядка.

За допомогою копіювання проводок в формі операції можна швидко ввести однотипні проводки, змінюючи тільки различающие значення субконто, кількість і суму. Слід зауважити, що якщо встановити параметр "Автоматичне введення нової проводки з копіюванням" (меню "Сервіс - Параметри" - закладка "Операція"), то після закінчення введення проводки наступна проводка буде створюватися автоматично і заповнюватися даними введеної проводки.

Режим копіювання проводок можна також використовувати в тих випадках, коли помилково в проводці введена зворотна кореспонденція рахунків . Якщо виконати копіювання проводки і ввести в новій проводці правильну кореспонденцію, то значення субконто автоматично підставить з попередньої проводки, тобто субконто дебету буде взято з сукбонто кредиту і навпаки (відповідно до зміни кореспонденції рахунків). Після цього можна видалити неправильну проводку.

Режим копіювання операції може бути налаштований користувачем в групі параметрів "Копіювання операції" (меню "Сервіс - Параметри" - закладка "Операція"). Ця установка дозволяє досить ефективно використовувати режим копіювання в журналі операцій для введення великого числа ручних операцій.

При копіюванні в журналі операцій слід враховувати, що, якщо поточна операція є документом, а не ручною операцією, то програма може виконати і копіювання документа, і копіювання самої операції. Основним варіантом є копіювання документа, який створив операцію. Якщо необхідно створити ручну операцію, скопіювавши в неї дані з операції документа, то слід використовувати пункт меню "Дії - Документ - Копіювати операцію документа".

При копіюванні операції в журналі проводок програма пропонує скопіювати в нову операцію тільки поточну проводку або все проводки операції, до якої відноситься поточна проводка.

Слід також зауважити, що в журналі операцій і журналі проводок існує можливість поєднувати режим копіювання з режимом введення типової операції. У цьому випадку операція буде вводитися за шаблоном типової операції, але по можливості будуть підставлятися дані з копируемой операції (проводки).

Наведемо ще один спосіб використання режиму копіювання. У деяких випадках в процесі редагування вже записаного документа помилково видаляються або змінюються дані, які не планувалися змінювати. Наприклад, у великому багаторядковому документі при коригуванні цін випадково видалили одну з рядків. Відповідно потрібно дізнатися вміст віддаленої рядка, щоб ввести її заново. Якщо закрити документ без збереження, то доведеться заново вносити всі зроблені зміни. Режим копіювання дозволяє "підглянути" вміст існуючого документа до його перезапису, але без закриття форми документа. Слід знайти редагований документ в журналі і скопіювати його. У відкритому документі можна подивитися цікаві дані і закрити документ без збереження.

Інші матеріали по темі:
сервіс - параметри , копіювання , оборот , програма , копіювати , змінити , виконати , сервіс , субконто , кредит , операція , об'єкт , проводки , зміни , параметри , налаштування , дані , довідник , операції , дії , 7.7 , документ

Матеріали з розділу: 1С: Підприємство 7.7 / Практичні рекомендації / Інші практичні рекомендації

Інші матеріали по темі:

Джерела даних для розрахунків бюджетування

Загальносистемні механізми і принципи

Одночасна зміна і перегляд документів, операцій і елементів довідників

Переоцінка основних засобів

Налаштування прав користувачів


Нас знаходять: як скопіювати документ в 1с, як копіювати в 1с, як в 1с скопіювати декілька рядків, копіювання проводок в 1с 6 0, як копіювати рядок в 1с, як копіювати документи в 1с, як скопіювати декілька рядків в 1с, скопіювати документ в 1с, режим введення в 1С 7 7, копіювання груп довідника 1с 7 7


1С: Підприємство 7Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью