<
 • Главная
Статьи

Ворд колонтитул тільки на першій сторінці. Як прибрати колонтитули в ворде

 1. Які версії Ворда підтримують видалення колонтитулів?
 2. Як видалити колонтитули в Ворді 2003?
 3. Як видалити колонтитул в Ворді 2007, 2010 і 2016
 4. висновок

Існують такі розмітки, як колонтитули. Вони служать для того, щоб додавати деяку важливу інформацію або в верхню, або в нижню частину того чи іншого текстового документа . Хоч і колонтитули грають важливу роль в тексті, власне, додаючи додаткову інформацію, але деяким користувачам вони не подобаються і тому вони хочуть їх безпосередньо видалити. У цій статті в першу чергу буде розказано про те, як видалити колонтитул в Ворд різного роду.

Які версії Ворда підтримують видалення колонтитулів?

Як правило, є певний слух, що видаляти колонтитули можна тільки в нових версіях Ворда, що є повною брехнею, тому що можливість видалення колонтитулів присутній у всіх версіях Ворда. Саме тому якщо у вас встановлений Ворд 2003 року, то ви все одно можете видалити всі колонтитули, якщо ви цього захочете.

Чи важко видаляти колонтитул? На це запитання можна відповісти так: «Ні, колонтитул не важко видаляти». Чому ж? В першу чергу тому, що вам слід зробити лише кілька простих і легких дій, які зможе зробити навіть маленька дитина. Також це легко, тому що у всесвітній мережі повнісінько докладної інформації з того приводу, як, власне, усувати колонтитул, якщо він вам з якої-небудь причини не подобаються.

Як видалити колонтитули в Ворді 2003?

Для більшості користувачів дана версія відомого і популярного текстового редактора є дуже звичною і знайомої. Для того щоб видалити колонтитул в даній версії Ворда, вам знадобитися здійснити наступні дії:

 1. Відкрити даний текстовий редактор, причому документ може бути, як новий, так і старий.
 2. Безпосередньо в головному меню шукаємо і натискаємо вкладку «Вид», власне в якій і проводимо всі подальші дії.
 3. У вікні вибираємо безпосередній розділ, який називається «Колонтитули».
 4. Далі вам знадобитися вибрати безпосередньо панель управління колонтитулами і видалити весь той текст, який так чи інакше міститься в безпосередній рамці.
 5. Після того, як ви виконаєте всі перераховані вище дії, все колонтитули будуть видалені автоматично, що і було потрібно зробити.

Даний спосіб є дуже простим і легким, завдяки чому їм можуть користуватися практично всі користувачі. Як правило, якщо видалити колонтитул на одному текстовому документі, то він автоматично будуть усунутий на всіх текстових документах, які зберігаються на вашому комп'ютері.

Як видалити колонтитул в Ворді 2007, 2010 і 2016

Як правило, дані версії цього текстового документа мають більш широкий і функціональний інтерфейс, в якому також є колонтитули. Ворд 2007 і 2010 років дуже схожі між собою як по зовнішнім виглядом , Так і своїм функціоналом, тому ми будемо розглядати спосіб видалення колонтитулів в обох текстових редакторах одночасно. Завдяки тому, що наведені версії Ворда є дуже красивими і зручними, то видалити колонтитул на них буде дуже просто і легко. Щоб видалити всі колонтитули, вам знадобитися зробити кілька наступних дії, а саме:
Як правило, дані версії цього текстового документа мають більш широкий і функціональний інтерфейс, в якому також є колонтитули

 1. Відкривши текстовий редактор і вибрати певний документ, натискаємо на вкладку, яка називається «Вкладка».
 2. Після цього, шукаємо деякий розділ «Колонтитули». Далі необхідно вибрати або верхній, або нижній колонтитул.
 3. Після даний дій, перед вами з'явитися вікно, в якому вам дається вибір видалення або верхнього, або нижнього колонтитула . І все.

Після цього, всі колонтитули будуть видалені, чого ви і, власне, хотіли.

З 2016 Ворде колонтитули видаляються за аналогією у вкладці «Вставка».

висновок

Як описувалося вище, колонтитул виконують роль додавання додаткової інформації, яка подобається не всім. Однак, робота колонтитулів є дуже корисною для більшості людей. Саме тому варто задуматися щодо того, чи видаляти колонтитул або залишити його. Але все одно вирішувати в будь-якому випадку тільки вам самим.

Отже, в цій статті ми запропонували вам інформацію про те, як видаляти колонтитули в деяких версіях текстового редактора, який називається Word, а саме: Ворд 2003, 2007, 2010 і 2016 років. Ми дуже сподіваємося, що ця інформація була вам корисна.

Які версії Ворда підтримують видалення колонтитулів?
Як видалити колонтитули в Ворді 2003?
Які версії Ворда підтримують видалення колонтитулів?
Чи важко видаляти колонтитул?
Чому ж?
Як видалити колонтитули в Ворді 2003?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью