<
 • Главная
Статьи

13 Кращий: "Веб-хостинг для SEO" (2019)

У березні 2016 року Apex Forum оголосив про свою виклик оптимізації пошукових систем це дозволило б веб-розробникам і експертам SEO зі всього світу проти один одного за постріл вгору $ 17,000 в призах. Специфікаціям: учасникам буде призначено таку ж ключову фразу ("Club Penguin Walkthrough"), що потрібно зареєструвати новий домен і постійно займати місце в Google. Сайт з найкращими рейтингами після трьох місяців займе почесні нагороди.

Drumroll - переможцем став професійний SEO консультант Скотт Пакстон і його сайт, walkthroughmission.com. Як тільки почався 90-денний період, Скотт проведено поглиблене дослідження на найкращий домен, вміст і зворотні посилання для визначення ключових слів. Скотт виявився чудотворцем SEO і з'явився в п'ятірку перших місць Google за 60 днів. Хоча багато починаючих веб-підприємців, можливо, не мають такого ж вражаючого рівня досвіду SEO, як Scott, хостинг-провайдер, якого вони обирають, може мати велике значення, наскільки високі їхні сайти з'являються в результатах пошуку. Тут ми уважно розглянемо хости, які допоможуть оптимізувати рейтинг вашого сайту.

SERP - ні, це не звук, який робить ваша солома, коли ви досягаєте дна вашого напою. Він виступає за сторінку результатів пошуку, і перебування на вершині або поблизу нього може мати величезний вплив на суть вашого бізнесу. Насправді, 50% споживачів які знайшли продукти магазину на пошукових сторінках, які відвідали цей бізнес протягом одного дня.

Ось чому просто мати веб-сайт не достатньо. Підприємства мають високий рейтинг у результатах пошуку, щоб конкурувати, і одним з перших кроків є пошук хосту з оптимізованими пакетами, які допоможуть вам зробити це. Провайдер нижче очолює наш SEO-дружній список хостингу через високу гарантію безвідмовної роботи та швидкий час завантаження сторінки - обидва чинники ефективного SEO - разом з його легкою міграцією на модернізовані рівні обслуговування як масштаби сайтів.

Наш огляд, наведений у таблиці нижче, дає вичерпний огляд того, чому цей хост займає перше місце для розрахунків за SEO. Не забудьте прочитати його, щоб побачити, як постачальник може допомогти вашому бізнесу конкурувати в конкурентному сьогоднішньому онлайн-ландшафті.

1.

1

Стартова ціна за місяць $ 3.95

 • БЕЗКОШТОВНА перенесення сайту або налаштування нового сайту за допомогою установки з одним натисканням
 • Безкоштовні автоматизовані щоденні резервні копії, CDN, електронна пошта та SSL
 • 24/7 експертна підтримка без часу очікування на телефоні або чаті
 • Рекомендується WordPress як головний хост WordPress
 • Ідеально підходить для бізнес-хостингу електронною поштою , з працездатністю 99,9%
 • Почніть зараз із SiteGround.
Олександра Леслі (HostingAdvice.com):

Завдяки вражаючій широті загальних послуг хостингу, SiteGround є провідним новатором у хостингу - від нестандартних програмних рішень до провідних клієнтів. Вони пропонують повний спектр функцій веб-хостингу, включаючи безкоштовний ... Перейти до повної версії » Гарантія повернення грошей Дисковий простір Доменне ім'я Найкращі загальні плани хостингу 30 днів 10 ГБ - 30 ГБ Нове або перенесення www.siteground.com

Переглянути інші найкращі загальні відгуки хостів »

Коли споживачі шукають інформацію в Інтернеті, шанси досить добре, що вони звертаються до Google, щоб його знайти. Пошукова система гігантських сил більше 62 000 пошуків у секунду , що дорівнює приблизно 2 трильйони пошуків на рік .

Хоча деякі з цих пошуків можуть надходити від веб-серферів, які шукають найновіші та найскромніші відео з кішками, багато хто з них представляють людей, які прагнуть придбати продукти та послуги. Таким чином, для сучасного бізнесу - чи то цегельні та мінометні магазини, чи інтернет-вітрини - надзвичайно важливо мати далекосяжне веб-присутність і мати високе місце в результатах Google.

Хороший план SEO хостингу є економічно ефективним способом, щоб допомогти клієнтам знайти вас, які можуть мати величезні прибутки від інвестицій . А пріоритет № 1 у вашій стратегії має бути партнерським правом, щоб покращити ваші маркетингові зусилля. Постачальник нижче пропонує пакети, які допоможуть вам запустити високоефективну електронну комерцію або бізнес-сайт із швидким завантаженням сторінок і високою тривалістю роботи. Ознайомтеся з нашим повним оглядом, наведеним у таблиці нижче, щоб дізнатися, як цей хост може підвищити кількість записів вашого підприємства в Google і залучити клієнтів до вашого ринку.

2.

Стартова ціна за місяць $ 3.95

 • Інсталює 1 клік для інструментів електронної комерції, таких як WooCommerce
 • Безкоштовний плагін електронної комерції для WordPress
 • Щоденне резервне копіювання, CDN і безкоштовний сайт будівельника Weebly
 • Протестуйте зміни в інтернет-магазині в межах зони планування
 • Цілодобова підтримка здійснюється гуру електронної комерції
 • Почніть зараз із SiteGround.
Олександра Леслі (HostingAdvice.com): Програми

хостингу SiteGround розробляють необхідні можливості електронної комерції: 1-клік установки Magento, PrestaShop, WooComerce або WordPress з плагіном WP eCommerce. Якщо ви обираєте електронну комерцію WP, ваш сервер буде налаштовано на замовлення відповідно до ... Перейти до повної версії »

Переглянути інші відгуки для хостингу

Приказка “ Зміст є королем ", Зроблений відомим Біллом Гейтсом десятиліття тому, як і раніше справедливий у сьогоднішньому blogoshpere. Блоги - це не лише спосіб вивести повідомлення. Викачування добре написаного, свіжого вмісту на вашому сайті може мати величезне значення позитивний вплив на ваш рейтинг в результатах пошуку .

Ось чому більше 60% B2B і половина маркетологів B2C подивилися на оптимізацію своїх блогів, щоб досягти ширшої аудиторії за допомогою SEO. Є ряд хостів, які стверджують, що вони найкращі, коли мова йде про запрацювання блог-сайтів, але не багато хто робить це краще, ніж провайдер нижче.

З орієнтованими на вартість хостингових пакетів, швидким часом налаштування та сумісністю з найпопулярнішими платформами блогів, цей провайдер посідає перше місце у списку завдяки своїй здатності допомагати підприємствам продавати свій контент та бренди в Інтернеті. Наш всебічний огляд у таблиці нижче дає огляд інструментів, які цей хост надає власникам сайтів, щоб допомогти їм створити контентні сторінки, розробити веб-присутність, а також залучити читачів і клієнтів до своїх онлайн-властивостей.

3.

Стартова ціна за місяць $ 4.99

 • БЕЗКОШТОВНИЙ домен і передача, з попередньо встановленим WordPress
 • Приймайте необмежені сайти WordPress на одному обліковому записі
 • Необмежена пропускна здатність, плюс безкоштовне резервне копіювання даних і SSL
 • Зручний для користувача, 3-х ступінчастий майстер для інтеграції до додатків Google
 • Електронна пошта SPAM Safe ™ з підтримкою IMAP
 • Почніть з InMotion зараз.
PJ Fancher (ХостингAdvice.com):

Що може бути більш досконалим для хостингу блогів, ніж хост, який пропонує попередньо встановлений WordPress? InMotion дозволяє користувачам розміщувати необмежені сайти WordPress на одному обліковому записі, разом з необмеженим сховищем, передачами та пропускною здатністю ... Перейти до повної версії »

Переглянути інші відгуки ведучого блогу »

Якщо ви знаходитесь на ринку системи управління контентом, яку легко налаштувати, побудовано для SEO та рекомендується топ-блогерів і SEO професіоналів , дивіться не далі, ніж WordPress. Безкоштовне програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом повноваження майже 30% мережі і майже 60% сайтів, які використовують CMS .

В результаті цього широкого використання, будь-який хостинг-провайдер, що стоїть його солі, запропонує якийсь пакет хостингу WordPress. Однак, ці плани не всі створені однаково. Щоб забезпечити найкращу продуктивність вашого сайту WordPress, необхідно звернутися до хостів, які надають встановлене програмне забезпечення або в один клік програмного забезпечення, доступність для розміщення необмежених сайтів WordPress та широку сумісність плагінів.

Після ретельного вивчення найкращих господарів WordPress на ринку, ми виявили, що три варіанти нижче, щоб бути найбільш ефективними в галузі. Ці провайдери дозволяють легко отримувати свої ідеї в Інтернеті за допомогою швидкого налаштування майстрів і установок WordPress. Прокрутіть вниз і прочитайте кожен огляд у наступних таблицях. Мало того, що ці хости добре працюють з WordPress, але їхні плани також повні функцій, зроблених спеціально, щоб допомогти вам підірвати ваші слова масам.

4.

Стартова ціна за місяць $ 4.99

 • WordPress попередньо встановлено за допомогою NGINX і PHP 7
 • БЕЗКОШТОВНИЙ SSL сертифікат і необмежена пропускна здатність
 • Додаткові автоматичні додатки, теми та основні оновлення
 • Особливості безкоштовного перетягування і падіння редактор сторінок WP
 • Преміальні теми та підписки на плагіни
 • Початок роботи з InMotion.
PJ Fancher (HostingAdvice.com):

Хостинг InMotion, відомий завдяки доступним і високопродуктивним хостингам, увійшов у простір WordPress з надійною опцією, побудованою на репутації компанії за велику підтримку і надійність. Вартість невеликої премії над іншими бюджетними ... Перейти до повної версії »

5.

Стартова ціна за місяць $ 2.95

 • Рекомендовано WordPress Core з 2005 року
 • Безкоштовне зберігання SSD і SSL сертифікат
 • Безкоштовна реєстрація домену та електронна пошта
 • Автоматична інсталяція та оновлення
 • Знижка 63% виключно для покупців хостингу
 • Початок роботи з Bluehost.
Райан Франкель (HostingAdvice.com):

спрямований на особистих блогерів і перших користувачів, пакет хостингу BluePot WordPress - чудова альтернатива простому хостингу. Ці послуги надаються на премію, порівняно зі стандартними спільними планами Bluehost, але оптимізація WordPress і ... Перейти до повної версії » Гарантія повернення грошей Дисковий простір Доменне ім'я WordPress Хостинг Плани 30 днів 50 ГБ SSD - Безлімітний БЕЗКОШТОВНО (1 рік) www.bluehost.com/wordpress

6.

Стартова ціна за місяць $ 3.92

 • БЕЗКОШТОВНО Cloudflare CDN і 1-клік установки для WordPress
 • Turbo Server, прискорення швидкості SSD і оптимізоване кешування
 • A2-оптимізовані WP-плагіни для продуктивності та безпеки
 • Сертифікати SSL, інтеграція PayPal та підтримка 24/7
 • БЕЗКОШТОВНО HackScan і KernelCare
 • Початок роботи з A2 Hosting зараз.
Олександра Леслі (HostingAdvice.com):

Як експерти з оптимізації продуктивності, A2 Hosting є найкращим вибором для використання ресурсоємних веб-сайтів WordPress. Компанія пропонує спільні або керовані плани для ультра-популярної системи управління контентом, з перевагами, що поширюються на Joomla, Drupal і ... Перейти до повної версії »

Переглянути інші відгуки про господарів WordPress »

Успішне приготування смачного шоколадного торта починається з потрібних інгредієнтів. Ви знаєте, що вам потрібні цукор, борошно, яйця, молоко і, звичайно, шоколад. Але ці компоненти повинні бути виміряні, об'єднані і запечені в правильному способі, щоб отримати смачні результати, які ви бажаєте. Більшість любителів можуть покласти апетитні тістечка на стіл, тому що вони слідували ретельно побудованим рецептам, розробленим майстрами шеф-кухарів - і приготування хорошої партії SEO для вашого сайту не відрізняється.

Кращі рецепти для SEO почати пошук потрібних інгредієнтів : привабливий дизайн сайту, який залучає користувачів і архітектуру сайту, що легко для роботів пошукової системи обходити і класифікувати належним чином. Хоча це звучить складно, наші висококваліфіковані хости для створення веб-сайтів і дизайну роблять формулу простою.

Нижче наведено три вузли, що знаходяться на вершині нашого списку будівельників сайтів, оскільки вони пропонують інтуїтивне середовище перетягування і перетягування, за допомогою якого користувачі можуть розробляти красиві, дружні для SEO сайти без коду. З численними професійно розробленими шаблонами, з яких вибиратиметься, кожен з цих хостів надає користувачам основу для створення свого бізнесу в Інтернеті та підключення до цільових аудиторій. Дайте наші повні огляди читати в таблицях, які слідують, і подивитися, як будівельники веб-сайтів цих хостів можуть допомогти вам легко розробити приголомшливий сайт і вдосконалити свій рецепт SEO.

7.

Стартова ціна за місяць $ 5.00

 • Ні кодування навички, необхідні з перетягнути і падіння будівельник сайтів
 • 100s шаблонів з галузевими проектами
 • Додайте функції через Market App
 • Створіть магазин електронної комерції легко
 • Створюйте невеликі сайти за бюджетом
 • Початок роботи з Wix зараз.
Олександра Леслі (HostingAdvice.com):

Будівництво веб-сайтів - там, де світить Wix. Тисячі шаблонів, інтуїтивно зрозумілий редактор, провідні проекти в галузі, що задовольняють різноманітність конкретних областей і випадків використання - всі ці аспекти являють собою платформу, яка перевершує спрощення веб-дизайну ... Перейти до повної версії » Гарантія повернення грошей Дисковий простір Доменне ім'я Веб-сайт Конструктор Хостинг Плани 14 днів 500 МБ - 20 Гб Передача www.wix.com/site-builder

8.

Щомісячна стартова ціна $ 1,99

 • Вибір Weebly або WebsiteBuilder за допомогою iPage
 • Оптимізовані для мобільних пристроїв параметри та прості у використанні майстри налаштування
 • 100s професійно розроблених, настроюваних тем
 • Безкоштовний інтернет-магазин, кошик для покупок і платформа для блогів
 • Отримайте + 75% від першого місяця
 • Почніть роботу з iPage.
PJ Fancher (ХостингAdvice.com):

Ви хочете, щоб ваш сайт був побудований сьогодні? Якщо ви відповіли "так", ви повинні дивитися далі, ніж iPage. Насправді, ви можете бути онлайн, перш ніж навіть закінчити читання цієї статті. Завдяки зручному для користувача інтерфейсу iPage, миттєвому забезпеченню та ... Перейти до повної версії » Гарантія повернення грошей Дисковий простір Доменне ім'я Сайт будівельника Планування хостингу 30 днів Безлімітний БЕЗКОШТОВНО (1 рік) www.ipage.com/site-builder

9.

Стартова ціна за місяць $ 3.84

 • Перетягніть конструкцію з будівельником веб-сайтів Gator ™
 • Сотні зручних для промисловості шаблонів для мобільних пристроїв
 • БЕЗКОШТОВНИЙ хостинг, доменне ім'я та сертифікат SSL
 • Легко додати блог, електронну комерцію та маркетинг у соціальних мережах
 • Портал Analytics допомагає оцінити ефективність вашого сайту
 • Початок роботи з HostGator зараз.
Райан Франкель (HostingAdvice.com): На

відміну від багатьох конкурентів, які покладаються на рішення, створені білим веб-сайтом, HostGator витратив час на ретельне створення власної платформи. Gator забезпечує безпроблемний досвід, який поєднує простоту перетягування ... Перейти до повної версії »

Переглянути більше відгуків будівельників веб-сайтів »

Одним з найбільших змін з тих пір, як перші дні Інтернету були доступні. У 1990-х роках, наявність сайту в Інтернеті в основному розглядалося як щось досяжне тільки великим бізнесом і технічно підкованими, з вартістю і технічними знаннями, що приходять в якості Основні бар'єри для виходу на ринок .

Тепер, здається, що всі знаходяться в мережі - від людей, які ведуть блоги про чізбургери до корпоративних корпорацій. З обговорюваними вище будівельниками сайтів і поширеністю дружнього хостингу на сучасному ринку, вартість і технічні знання більше не обтяжують потенційних підприємців і блогерів від входу в онлайн бізнес-ландшафт.

Але тільки тому, що провайдер пропонує послуги на дешевих не означає, що його плани здатні підтримувати вашу онлайн-присутність і бізнес-місію. Дивлячись на найбільш доступні хости в галузі, коли мова йде про SEO, ми, очевидно, розглянули ціну. Проте ми також проводили кореляцію між вартістю, наявними можливостями та рівнем обслуговування. З урахуванням цих факторів, три провайдери нижче вийшли на перше місце.

Ці господарі не тільки легко на бюджет, але їх особливість-важкі хостинг пакети, безсумнівно, допоможе ваш сайт піднятися пошукових рейтингів і дати вам кращу рентабельність інвестицій. Перегляньте відгуки в таблицях нижче, щоб побачити все, що ви отримуєте за кілька доларів щомісяця.

10.

10

Стартова ціна за місяць $ 1.00

 • $ 1 / місяць протягом шести або 12 місяців
 • Ніяких прихованих витрат - виплатити лише $ 6 або $ 12 на касі
 • Проста установка та підтримка 24/7 від особистого консультанта
 • БЕЗКОШТОВНИЙ домен або передача, плюс безкоштовний SSL сертифікат
 • До 500 ГБ сховища, 500 баз даних, 500 облікових записів електронної пошти
 • Початок роботи 1 & 1 IONOS зараз.
Олександра Леслі (HostingAdvice.com):

Якщо бюджет є основним чинником, який ви розумієте під час пошуку вашого наступного веб-хостингу, не шукайте більше. 1 & 1 IONOS має вражаючий спектр надійних веб-хостингу та пакетів веб-сайтів для створення найкращої ціни, яку ми коли-небудь бачили в світі хостингу. Перейти до повної версії » Гарантія повернення грошей Дисковий простір Доменне ім'я Недорогі хостинг плани 30 днів 100 ГБ - 500 ГБ БЕЗКОШТОВНО (1 рік) www.1and1.com/shared

11.

Стартова ціна за місяць $ 2.95

 • Відома продуктивність за низькою ціною
 • Підтверджено командою WordPress.org
 • БЕЗКОШТОВНИЙ будівельник сайту Weebly
 • БЕЗКОШТОВНО Cloudflare CDN
 • Ви отримаєте 63% знижки сьогодні (7,99 дол. США / місяць)
 • Початок роботи з Bluehost.
Райан Франкель (HostingAdvice.com):

Якщо ви шукаєте доступний хост, Bluehost - це надійний вибір; Низькі витрати компанії в поєднанні з її перевагою на арені спільного хостингу - це те, що робить цей провайдер такою цінною угодою. Назва Bluehost вказано у верхній частині ... Перейти до повної версії » Гарантія повернення грошей Дисковий простір Доменне ім'я Дешеві хостинг-плани 30 днів 50 ГБ - Безлімітний БЕЗКОШТОВНО (1 рік) www.bluehost.com/shared

12.

Стартова ціна за місяць $ 0.01

 • $ 0.01 за 1 місяць , потім планує від $ 4.47 / mo до $ 10.95 / mo, якщо ви не скасуєте
 • Невизначений дисковий простір і пропускна здатність
 • Необмежені адреси електронної пошти та безкоштовний сертифікат SSL
 • Один клік WordPress встановити і безкоштовні інструменти блогу
 • Новий домен коштує $ 12,95 або використовує наявний домен безкоштовно
 • Початок роботи з HostGator зараз.
Райан Франкель (HostingAdvice.com):

HostGator - це великий компроміс між продуктивністю та ціною. Компанія пропонує необмежену кількість електронних листів, бази даних MySQL, дисковий простір і пропускну здатність, а також інсталяцію популярних проектів з відкритим вихідним кодом одним клацанням миші, на додаток до гарантії безвідмовної роботи на 99,9% ... Перейти до повної версії » Гарантія повернення грошей Дисковий простір Доменне ім'я Дешеві плани розміщення 45 днів Безлімітний Новий або Переказ www.hostgator.com/shared

Переглянути більше дешевих відгуків про господарів »

Можливо, найбільший вплив хост може мати на SEO сайту приходять зі швидкістю і доступністю. Сайти, які повільно завантажують або часто відчувають нерегулярний час простою отримує покарання від Google, що шкодить рейтингу в органічному пошуку .

На додаток до негативного впливу на SEO, повільні часи завантаження можуть збільшити рівень залишення сторінок, як споживачів рідко чекають більше кількох секунд для завантаження сторінок перед тим, як піти в інше місце. Це, в поєднанні з невидимістю на видачах, може бути цвяхом в труні для бізнесу, що намагається конкурувати на сьогоднішньому веб-ринку.

Відповідь на оптимальну швидкість сайту може закластися в твердотільні накопичувачі (SSD). Наші високопоставлені хости SSD може забезпечити вгору 20 разів перевищує продуктивність жорстких дисків (HDD). І якщо ви поєднаєте це з хостингом на віртуальному приватному сервері (VPS), ваш сайт обов'язково буде блискавичним з додатковою обчислювальною потужністю, сховищем і пропускною здатністю.

Нижче наведено наш найпопулярніший SSD VPS хостинг-провайдер. Натисніть на відгук, наведений у наведеній нижче таблиці, і дізнайтеся, як цей хост допоможе підвищити ефективність сайту, рівень участі відвідувачів і дохід.

13.

13

Щомісячна стартова ціна $ 19.99

 • БЕЗКОШТОВНІ SSD-файли для 20-кратного VPS-хостингу
 • Корпоративні виправлення CentOS та FREE
 • Кореневий доступ, доступ SSH та доступ реселерів з WHM
 • Хмарна інфраструктура з резервуванням в реальному часі
 • Необмежені FTP-облікові записи та бази даних MySQL
 • Початок роботи з хостингом InMotion.
PJ Fancher (хостингAdvice.com):

хостинг InMotion забезпечує масу продуктивності в планах VPS, забезпечуючи безпечні твердотільні накопичувачі (SSD) для до 20 разів швидшого хостингу. Хмарна інфраструктура корпоративного класу надає повноваження вашим віртуальним серверам, а команда InMotion працює 24 години на добу, ... Перейти до повної версії »

Переглянути більш ефективні відгуки хостингу »

Це не секрет SEO є важливим, коли справа доходить до створення веб-присутності. Але оптимізація вашого сайту з високим рейтингом у результатах пошуку не повинна бути містичним процесом, який здається недоступним для більшості веб-підприємців. Звичайно, SEO експерт Скотт Пакстон зміг виграти тисячі доларів, отримавши свій сайт, щоб швидко оцінити кілька незрозумілих ключових слів. Але, за допомогою кращих у своєму класі господарів, представлених тут, ваш інтернет-бізнес, безсумнівно, приєднатися до найкращих результатів в SERPs і рангу за те, що ваша аудиторія і клієнти шукають.

Але, за допомогою кращих у своєму класі господарів, представлених тут, ваш інтернет-бізнес, безсумнівно, приєднатися до найкращих результатів в SERPs і рангу за те, що ваша аудиторія і клієнти шукають

Хости, які розглядаються тут, можуть допомогти підприємцям створити онлайн-присутність і оптимізувати рейтинг результатів пошуку.

Для власників сайтів, що починають працювати в Інтернеті, вони можуть бути досить простими, і багато хто з наших високопоставлених SEO-хостів полегшують роботу з новичками. Якщо це звучить як ви, наші посібник для початківців Ви можете пройти через найкращі способи початку роботи.

Для досвідчених професіоналів, ми також пропонуємо керівництво до провідні розробницькі хости на ринку. Подумайте про це як про свій персональний довідник, щоб консультуватися з клієнтами щодо кращих практик ведення бізнесу та встановлювати їх разом з господарями, щоб допомогти їм постійно займати високу позицію в пошуку.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью