<
 • Главная
Статьи

Як Розкрутити Сайт в пошукових системах, що Самостійно

 1. Залиште заявку - отримаєте ціну і пропозицію на свій Email:
 2. 1. Розробка структури сайту
 3. 2. Збір даних
 4. 3. Контент на сайті
 5. 4. Оптимізація сайту
 6. 5. Зовнішні фактори
 7. 6. Аналітика сайту
 8. 7. Зовнішні посилання в майбутньому
 9. 8. Адаптує сайт під мобільні пристрої
 10. Як перевірити чи є помилки мобільної версії
 11. І переконається в тому, що помилок мобільної версії немає:
 12. Висновки по самостійній розкрутці сайтів:
 13. А також читайте статтю корисну статтю:

Всі сторінки сайту необхідно оптимізувати під пошукові запити, які встановлюються заздалегідь. Забувши про цю важливу частину просування, ви упустите важливу частину питання, як просунути сайт в пошукових системах, і прирікаєте ваш ресурс на невидимість для цільової аудиторії, яка приходить з пошукових систем.

Залиште заявку - отримаєте ціну і пропозицію на свій Email:

У глобальній мережі сотні різних статей про те, як розкрутити сайт в пошукових системах самостійно, але вони все недостатньо повні, а важливі моменти і тонкощі пошукового просування описані не до кінця.

У цій статті Ви дізнаєтесь про те, як розкрутити сайт самостійно, якщо Ви уважно освоїте статтю з початку і до кінця. Успіхів!

Успіхів

З 2018 з 2019 рік, пошуковий гігант Google ввів безліч нововведень.

Наприклад, з'явився новий алгоритм ранжирування сайтів на мобільних, Google Bot почав "просити" доступ до CSS стилям і Java скриптів, в контекстній рекламі раз і назавжди зникли оголошення справа ....

Є безліч статей на тему розкрутки сайту своїми руками, але як на мене - вони дуже складні і не зрозумілі.

Я розповім про всі етапи просування сайту більш детально і доступно.

Перше, що потрібно розуміти, це не просто, навіть навпаки, якщо у вас немає навичок і знань в цій сфері, то для початку необхідно поповнити свої знання елементарними основами і термінами в цій ніші.

Найголовніше, що необхідно в разі, якщо в SEO ваші знання нульові, прочитати дуже цікаву і просту книгу про пошукове просування сайту , При бажанні на освоєння матеріалу у вас піде пару днів (при натисканні на картинку нижче, книга відкриється в новому вікні або почнеться завантаження книги в Формет * .pdf - в залежності від Ваших налаштувань).

Завантажити книгу можна за прямим посиланням ось тут.

Будемо вважати, що пройшло пару днів, і ви заповнили свої нульові знання в області SEO та навіть засвоїли деякі визначення та суть просування сайту в цілому.

Якщо ви тільки збираєтеся робити сайт, то передайте інформацію про те, яким вимогам повинен відповідати сайт для SEO вашим розробникам. Якщо ви робите проект самостійно, врахуйте всі вимоги при створенні сайту.

Увага!

Для успішного просування сайту, ваш движок повинен підтримувати всі вимоги по посиланню вище!

Отже, сайт готовий і він відповідає всім вимогам по посиланню вище. Перше, що потрібно зробити, це створити правильну структуру сайту на підставі семантичного ядра .

Просте і зрозуміле визначення семантичного ядра

1. Розробка структури сайту

Для того, щоб не винаходити велосипед повторно і швидко зробити правильну структуру і семантичного ядро, вбиваємо в пошуковик самий конкурентний запит у вашій ніші.

Припустимо, ви хочете розкрутити інтернет-магазин фотоапаратів, тоді вводимо в адресну рядок пошуковика Google слова "купити фотоапарат", перший сайт після платної реклами Google Adwords і є ваш основний конкурент. Дивимося яка структура сайту у нього і робимо ще краще.

Зазвичай структура сайту виглядає так:
Головна сторінка> Категорії> Подкатегории> Товари

Або так:

Головна сторінка> Категорії> Товари

Головна сторінка> Категорії> Товари

Нам потрібно зробити те ж саме. Якщо брати приклад сайту з фотоапаратами, то категорії будуть у нас видами фотов:

Якщо брати приклад сайту з фотоапаратами, то категорії будуть у нас видами фотов:

Якщо коротко, то кожен напрямок (рід діяльності, вид бізнесу, товару) можна розділити на окремі групи (цільові сторінки). Так само з інтернет-магазином одягу, взуття або будматеріалів.

Процедура поділу ніші на категорії і є по суті розробка семантичного ядра . Страшні слова, але все дуже легко насправді.

Наша задача проста: шукаємо найголовнішого конкурента в нашій ніші, беремо його структуру сайту (категорії, підкатегорії) і створюємо на своєму сайті такі ж категорії і підкатегорії.

2. Збір даних

Далі нам необхідно зібрати максимум інформації за нашим проектом, а сюди входить наступне:

А) Ключові слова до наших категоріям.

Б) Аналіз ринку попиту і пропозицій.

В) Аналіз сайту конкурентів.

В) Аналіз сайту конкурентів

Зараз на всіх цих моментах я зупинюся більш детально для того, щоб роз'яснити важливість кожного пункту.

Збір ключових слів для цільових сторінок

Цільова сторінка - це сторінка входу відвідувача на сайт з того чи іншого запиту. Чим більше сторінок входу (категорій), тим більше шансів максимально збільшити і залучити цільову аудиторію.

Пропоную три варіанти підбору ключових слів:

А) Для збору ключових слів ви можете звернутися до семантику (людина, що займається розробкою семантичного ядра або підбором ключових слів, знайти його можна на сайті фрілансерів) або ж зробити це самостійно.

Б) Для того, щоб швидко підібрати ключові слова до вашого проекту, можна використовувати програму Key Collector, але вона платна і коштує близько 50 $, якщо пам'ять мені не зраджує.

В) Якщо у вас є навички користування системою контекстної реклами Google Adwords, то там можна швидко підібрати запити до ваших цільовим сторінкам. Просто створюємо нову компанію, далі створюємо групи оголошень відповідно до наших категоріям на сайті і додаємо в них ключові слова, які пропонує нам Adwords. Або ж використовуємо інструмент "Планувальник ключових слів".

Не буду описувати всю процедуру підбору ключових слів більш детально, залишу завдання навчитися підбирати ключові слова в якості вашого домашнього завдання, і просто дам вам наочний приклад розформованих запитів на цільові сторінки спеціально підготовлених для цієї статті.

Приклад списку розформованих запитів за цільовими сторінкам Приклад списку розформованих запитів за цільовими сторінкам

Аналіз ринку та попиту пропозицій

Щороку в Україні з'являються нові ніші в бізнесі, і якщо вам випав шанс, першим "увірватися" в цю движуху, так би мовити, це не завжди добре. Чи не добре в плані просування сайту в пошукових системах.

Чи не добре в плані  просування сайту  в пошукових системах

Як правило, якщо сфера нова, то в більшості випадків - попиту на неї в Інтернет не буде, і просувати такий сайт через SEO просування не має сенсу, Вам допоможе банерна реклама і соціальні мережі.

Тому, в разі якщо ідея зі створення сайту в даній сфері вам здається сумнівною, і такого як ви думаєте немає, необхідно перевірити цю теорію і переконатися, що даний товар або послуги користуються попитом в Інтернет.

Але, знову ж таки, не факт, що ваш 100500 сайт витримає існуючу конкуренцію, якщо попиту більш ніж достатньо.

Щоб дізнатися, як провести аналіз сайту конкурентів, читаємо статтю - Правильний аналіз сайту конкурентів

Отже, ми дізналися, що конкуренція в сфері нашого бізнесу є, шанси також, і попит предостатній, тепер можна перейти безпосередньо до просування сайту в пошукових системах.

Підіб'ємо пред-підсумок, у нас є:

1) Сайт з усіма вимогами для оптимізації.

2) Правильна розроблена структура сайту.

3) Інформація по всім ключовим запитам.

3. Контент на сайті

Контент - це інформація на сторінках сайту. Контентом може бути текст (статті, опис, рецепти), аудіо-матеріали (музика, аудіо-книги, звуки), відео (фільми, кліпи або навчальні уроки), зображення (фото, картинки, схеми і т.д)

Всі види контенту в сукупності для комерційного сайту (інтернет-магазину, наприклад), дають приголомшливі результати при продажах, в разі якщо він унікальний і корисний.

По-перше унікальний контент впливає на ранжування (сортування пошуковою системою) сторінок, так як пошукові системи з легкістю відрізняють цікавий матеріал від марного.

По-друге, корисним і цікавим матеріалом люди будуть ділитися з іншими, тим самим, поширять ваш матеріал в мережі разом із посиланням на ваш ресурс.

Третє - корисний матеріал притягує все, що потрібно нам, а це нові відвідування, а з ними збільшення покупок.

правило №1

Інформація на сайті повинна бути корисна і унікальна.

На всіх категоріях (цільових сторінках) нашого сайту необхідно розмістити:

А) SEO оптимізовані тексти, написані для людей.

Б) Відео огляди, які підходять до наших категоріям.

В) Зображення за темою.

Г) Статті з оглядами товарів в даній категорії.

Тепер зупинимося докладніше на кожному пункті, і до нас приходять на допомогу ключові запити, які ми зібрали раніше.

Пишіть тексти для людей

варіанти написання СЕО тексту для сторінок сайту:

- Замовити написання тексту у SEO копірайтера по 1-5 $ за 1к (одну тисячу) символів без пробілів. Середній розмір тексту для сторінки категорії сайту 2-3к = 3-15 $.

- Написати SEO текст самостійно. Для цього відкриваємо цю статтю в іншому вікні і читаємо, як це зробити.

Для цього відкриваємо  цю статтю  в іншому вікні і читаємо, як це зробити

Знімайте або замовляйте відео-огляди

Останнім часом люди дуже лінуються читати і все більше дивляться і сприймають інформацію за допомогою відео. Для SEO за великим рахунком не важливо, що робила людина 10 хвилин на сайті, чи дивився він відео або читав статтю. І те й інше - відмінно.

Тому людині необхідно надати можливість вибирати. Тобто розмістити статтю, а також зробити відео огляд. В основному для комерційних тематик відео огляди актуальні до товарів, але іноді відео можна використовувати для "освітлення" групи товарів або послуг.

Радуйте очей - використовуйте тільки "чіткі зображення"

Картинки - це дуже важлива штука, від якої може залежати покупка або інша конверсія.

Конверсія сайту - це дія користувача сайту, яке переслідує сам сайт (продаж, реєстрація, скачування і т.д.).

Не вставляйте на сайт низькоякісні зображення, намагайтеся знаходити першоджерело картинки або в кінці кінців купувати через фотобанкі.В ідеалі на комерційному сайті повинні бути зображення з високою роздільною здатністю на білому тлі для кращого сприйняття самого товару, що продається.

правило №2

Робіть красиво і якісно.

4. Оптимізація сайту

Як я говорив вище, є вимоги до сайту для оптимізації , Якщо ваш сайт їх "підтримує" відповідно вінбуде позитивно сприйматися пошуковими системами, в разі якщо все налаштовано і зроблено вірно. Вникати в усі тонкощі оптимізація сайту не раджу, так як багато дрібниць, в яких відразу розібратися не вийти.

Рекомендую почитати просту статтю, про внутрішню оптимізацію сайту для пошукових систем , А технічну частину залишити людям, які в цій сфері розбираються. Обійдеться оптимізація сайту приблизно в 50-500 $ в залежності від обсягу роботи і нахабства оптимізатора.

Обійдеться оптимізація сайту приблизно в 50-500 $ в залежності від обсягу роботи і нахабства оптимізатора

Якщо, ви все-таки бажаєте самостійно оптимізувати свій сайт для пошуку, то ласкаво просимо в керівництво по оптимізації сайту для Google російською мовою .

5. Зовнішні фактори

І так, давайте уявимо, що у нас є готовий і повністю оптимізований сайт, ми опублікували цікавий і унікальний контент, "залили" усі товари на сайт, у нас тільки свої картинки і відео-огляди, тексти шикарні настільки, що половина цитат не вилітає з голови, але де ж відвідувачі і 100500 замовлень в день?

Якщо дані зміни були впроваджені для старого сайту (від 2-ох до багато років), то результати не змусять себе чекати довго, і вже в перші пару місяців ви відчуєте реальний приплив відвідувачів, а з ними і замовлення. Але замовлення збільшаться в тому випадку, якщо ви дотримуєтеся рекомендації з цієї статті Як збільшити продажі в інтернет-магазині.

Якщо ж ми зробили новий сайт, то для початку потрібно дати дізнатися про нього людям, а також пошуковим системам. Додаємо сайт в усі пошукові системи, створюємо групи в усіх соціальних мережах зі сторінкою компанії і читаємо відразу ось цю статтю:

Вплив соціальних мереж на просування сайту

6. Аналітика сайту

Обов'язково для відстеження інформації про відвідування та поведінці на сайті користувачів необхідно проводити аналіз багатьох факторів:

А) Кількість відвідувань на місяць.

Б) Перегляди сторінок в місяць.

В) Показників відмов.

Г) Час відвідування сайту.

Також потрібно відстежувати сторінки виходу з сайту, сторінки входу і пошукові фрази, за якими відвідувачі приходять. Для аналізу цих факторів використовуємо Яндекс Метрика або Google Analitycs.

Для аналізу цих факторів використовуємо Яндекс Метрика або Google Analitycs

На додаток до цього необхідно постійно відслідковувати позиції наших пошукових запитів , Для того, щоб прогнозувати продажу і розвивати активно працюють напряму.

На додаток до цього необхідно постійно  відслідковувати позиції наших пошукових запитів  , Для того, щоб прогнозувати продажу і розвивати активно працюють напряму

7. Зовнішні посилання в майбутньому

Всі оптимізатори розуміють, що вплив зовнішніх посилань знизилося, але далі буде більше - його не буде. Точніше буде, але не так як зараз - анкорний посилання містить ключову фразу = марна посилання, що веде в бан.

У майбутньому багато вирішуватимуть поведінкові фактори (поведінка людини на сайті), посилання за гроші - пряма дорога в бан.

Якщо ви все-таки не можете добитися результату без покупки посилань, то робіть це з розумом:

А) Купуйте посилання тільки на тематичних ресурсах.

Б) Розміщуйте посилання тільки в цікавих або корисних статтях.

В) Зробіть так, що зовнішнє посилання на ваш сайт відвідувач оцінив з точки зору корисності, а не спаму.

Зробити так, щоб покупна стаття з посиланням була корисною просто - публікуйте у себе на сайті повну версію матеріалу, а на іншому ресурсі давайте короткий огляд з посиланням на ваш сайт.

Отже, ми дотримуємося правил і пам'ятаємо поради зі статті про те, як збільшити продажі в інтернет-магазині , Також за нашим проектом ми ведемо активну соціальну "політику", постійно публікуємо нові статті, оновлюємо стрічку новин в наших групах, робимо конкурси, сторінки сайту влітають в індекс одна за одною, у нас купа зворотних посилань, запити в топі, але рівень конверсії дуже низький. У нас не купують, хоча повинні.

Тут все просто. Щоб не дарма проробляти роботу по просуванню сайту і роботу над зовнішніми факторами, спробуйте замовити контекстну рекламу і подивіться, чи буде продавати ваш сайт, і тільки потім беріться за просування сайту в пошукових системах .

8. Адаптує сайт під мобільні пристрої

Вкрай важливо в 2019 році адаптація сайту під мобільні пристрої - телефони, планшети і так далі. Частка пошуків з таких пристроїв зростає і скоро складе більше половини для всіх ніш, а далі й зовсім буде більш, ніж 50%.

Тому в серпні 2018 року Google включив для багатьох сайтів Mobile First Index і оновив алгоритми пошуку . Іншими словами, якщо у Вас немає адаптації сайту під мобільні або адаптація сайту з помилками, то не бачити Вам перших позицій як своїх вух.

Як перевірити чи є помилки мобільної версії

Для цього необхідно додати сайт в Google Webmaster Tools , Після чого перейти в цей розділ:

І переконається в тому, що помилок мобільної версії немає:

І переконається в тому, що помилок мобільної версії немає:

Висновки по самостійній розкрутці сайтів:

- Обов'язково усуньте всі помилки адаптивної версії сайту;

- Плавно нарощуєте кількість посилань на головну сторінку сайту;

- Розширюйте число категорій на сайті або сторінок послуг сайту;

- Введіть блог, що б Гугл бот бачив, що сайт постійно оновлюється;

- Не копіюйте чужий контент, а створюйте свій: тексти, картинки та відео;

- Опублікуйте на посадочних сторінках релевантне відео;

- Постійно створюйте нові сторінки на сайті;

- Використовуйте соціальні мережі для популяризації сайту;

А також читайте статтю корисну статтю:

Як розкрутити інтернет магазин самостійно

Анатолій Ситников

А ви що думаєте з цього приводу?Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью