<
 • Главная
Статьи

Як впливає на SEO хостинг-провайдер?

Починаючи роботу по оптимізації свого сайту, ви дуже скоро зможете зрозуміти, чи правильно була обрана стратегія, чи враховані всі найважливіші параметри, що впливають на просування, і перш за все - чотири основних: контент, зображення, посилання і веб-хостинг

Починаючи роботу по оптимізації свого сайту, ви дуже скоро зможете зрозуміти, чи правильно була обрана стратегія, чи враховані всі найважливіші параметри, що впливають на просування, і перш за все - чотири основних: контент, зображення, посилання і веб-хостинг. SEO - це процес, в якому кожне з цих напрямків нерозривно пов'язане з трьома іншими.

Більшість сучасних хостингових сервісів мають велику практику в наданні клієнтам допомоги, пов'язаної з SEO

Всі комерційні веб-сайти приблизно однакові: вони мають чітку внутрішню структуру, тематичний контент, а також опис товарів або послуг. Крім того, сайт містить нематеріальні «особливі прикмети» - такі, як IP-адреса.

Оскільки інтернет - це зона високої конкуренції за пошукові запити, власники сайтів повинні постійно оновлювати контент, пропонуючи користувачам настільки свіжу інформацію про цікаві питаннях, наскільки це взагалі можливо.

Пошуковий маркетинг (search engine marketing, або SEM) - це робота над тим, щоб на свої пошукові запити, що містять потрібні ключові слова, користувачі отримували самі бажані відповіді або поради щодо вирішення проблем, найбільш важливих в даний час. Що вони шукають? Більшість користувачів цікавляться новинами, погодою, ресторанами і кафе, фінансами і спортивної інформацією. Звідси наслідок - інформація повинна бути логічно структурованої, короткою, компактною і цікавою.

Якщо сайт «впав» - як це впливає на його показники?

Інтернет - це для більшості як і раніше «чорний ящик», оскільки пересічний середньостатистичний користувач не в змозі дізнатися місце розташування конкретного сайту. Найпоширеніші вимоги до змісту сайту - «законність», «справжність інформації» та «надійність». Користувачі повинні повірити (а іншого шляху немає), що сайт - це якась «правдива реальність».

Головна ознака «шахрайських сайтів» - їх раптова поява і таке ж швидке зникнення. Таким чином, коли ваш сайт часто «падає» і стає недоступний, з боку може здатися, що він має відношення до будь-яких незаконних дій. Звичайно, збій в роботі можуть викликати багато факторів - помилки в програмному коді, хакерські атаки або неполадки на самому хостингу. Якщо сайт закритий на плановий ремонт, то настійно рекомендується відправити відповідне повідомлення поточним замовникам - з вибаченнями і зазначенням приблизного терміну початку роботи.

Коли користувач шукає контент за ключовими словами, пошуковик видає йому список сайтів, потенційно задовольняють запит. Якщо ваш сайт «просяде» вниз - користувач навряд чи буде спеціально його шукати, він просто клацне по якій-небудь іншій посиланням на початку списку.

Звідси висновок: перебої в роботі сайту безпосередньо ведуть до втрати потенційних клієнтів

Крім того, простої сайту погіршують його рейтинги в найбільших пошукових системах, оскільки пошукові роботи, наткнувшись на непрацюючий сайт, зберігають цю інформацію в кеш пошуковика. Повідомлення про те, що сайт знаходиться «оффлайн» або «тимчасово недоступний», може серйозно пошкодити його ТИЦ або Google PageRank.

Власник веб-сайту повинен зробити так, щоб вся інформація була максимально зручна для індексації пошуковими роботами і одночасно - для вивчення потенційними клієнтами. Потрібно обов'язково ліквідувати ті проблеми, які ведуть до порушень його роботи або повним «падінь»:

- переконайтеся, що доменне ім'я зареєстровано і оплачено на достатній термін;
- поправте файл «robots.txt», виключивши слово «disallow», яке може завадити пошуковим системам кешувати сайт;
- видаліть тег «noindex» в заголовку сторінки, що перешкоджає індексації;
- не зловживайте редирект - це один з головних ознак недобросовісних сайтів.
- будьте уважні: на сайті, що пережив хакерську атаку, можуть з'явитися помилки, залишитися зіпсовані фрагменти коду і приховані шкідливі програми.

Багато хостингові компанії дають можливість контролювати стабільність роботи сайту, повідомляючи власника про будь-яких неполадках. Ви можете навіть отримувати інформацію про динаміку зростання або зниження рейтингів сайту. Якщо хостер не надає такої інформації або ваш сайт раз за разом стає недоступний користувачам - краще змінити хостінговую компанію. Не забувайте про Яндекс.Вебмайстер - цей сервіс допоможе налаштувати індексування і поліпшити уявлення сайту в результатах пошуку.

Віртуальний хостинг - це добре чи погано?

Віртуальний хостинг - бюджетний спосіб використання ресурсів, необхідних для сайту - дискового простору, пропускної здатності, а також потужного сервера. Сайт можна масштабувати до яких завгодно параметрів. Замість того, щоб витрачати гроші на програмне забезпечення, обладнання та дорогих IТ-фахівців, віртуальний хостинг дає повну свободу від турбот, що стосуються ресурсів «заліза».

Так чи віртуальний хостинг «неповноцінним» для якісного SEO?

Пошукові системи «розуміють», що віртуальний хостинг - це економічна реальність. Власники «добропорядних» сайтів не несуть відповідальності за своїх «недобросовісних сусідів» по ​​хостингу. Якщо пошукова система відзначить який-небудь сайт як спамерських, то інші сайти жодним чином не будуть порушені. Але якщо переважна більшість сайтів, розміщених на хостингу, матимуть сумнівне зміст, то і окремі «білі» майданчики можуть бути занесені в «чорний список».

Хочете пристойний віртуальний хостинг - шукайте хорошу хостінговую компанію. Коли хостер може похвалитися безвідмовною роботою системи, надати великий обсяг дискового простору і забезпечити високу продуктивність своїх серверів, то такий майданчик буде цілком прийнятна. Економія коштів і масштабованість - величезні переваги віртуального хостингу.

Чи має значення IP-адреса?

Одна із сильних сторін Інтернету - його «анонімність». Навіть знаючи адресу мережевого інтернет-протоколу (IP), можна отримати лише приблизну інформацію про те, де знаходиться користувач. Сервер, через який ви виходите в Інтернет, має унікальну IP-адресу, що дозволяє ідентифікувати географічну прив'язку - як мінімум, країну, регіон і місто.

У більшості випадків IP-адреса не має великого значення

Як правило, IP для SEO має значення тільки в тому випадку, коли пошук за ключовими словами проводиться з урахуванням географічного розташування користувача. Виходячи з принципів роботи пошукових систем, користувач, який проживає в країні N, який користується пошуковою системою країни N і має IP-адресу цієї країни, з найбільшим ступенем ймовірності отримає в результатах видачі сайти з IP-адресами країни N. Алгоритм роботи пошукових сервісів має на увазі, що веб-сайти орієнтовані на споживачів з таким же IP.

Якщо IP-адреса знаходиться в іншій країні, це може привести до зменшення числа проіндексованих сторінок.
Як правило, ідентифікація «держави запиту» відбувається шляхом зіставлення доменного імені, мови користувача і посилань. Якщо ви орієнтовані на аудиторію конкретної країни, враховуйте це при розробці сайту. Рекомендуємо використовувати опцію геотаргетинга в Яндексі , Орієнтовану на жителів регіонів Росії.

По мотивам: " Web Hosting and SEO »(Англ.)

PS Ще трохи корисної інформації про просування регіональний сайтів - ось тут .

Що вони шукають?
Якщо сайт «впав» - як це впливає на його показники?
Віртуальний хостинг - це добре чи погано?
Так чи віртуальний хостинг «неповноцінним» для якісного SEO?
Чи має значення IP-адреса?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью