<
 • Главная
Статьи

Оптимізація сайту для SEO для Google

 1. Оптимізація вмісту на сайті
 2. Оптимізація зображення на сайті
 3. Інструменти, корисні для оптимізації зображень
 4. Оптимізація назви сторінки
 5. Оптимізація описів - мета-опис сайту
 6. Оптимальні URL-адреси для сторінки
 7. Подбайте про внутрішні зв'язки
 8. Самоперевірка оптимізації сторінки

Оптимізація сторінки починається з вмісту, тобто текстів і зображень. Оптимізація є основою стабільного та ефективного розміщення веб-сайтів. У цій статті я представлю, що шукати і чого уникати на етапі створення або розширення сайту та його подальшої оптимізації.

У цьому посібнику ми зосередимося на основах оптимізації веб-сайтів для пошукових систем . Технічні питання тут опущені, тому що їх реалізація часто вимагає мінімальних знань про синтаксис HTML і настройки сервера, і без них ефекти можуть бути електрифікуючими.

Деякі технічні аспекти оптимізації розглядаються в посібнику: Важливі 17 аспектів, що впливають на позиціонування інтернет-магазину , Реалізація багатьох рекомендацій є гарантією більшої наочності та більшої кількості сторінок для багатьох ключових слів. Незалежно від того, як побудований ваш сайт і чи базується він на CMS (Joomla, WordPress і т.д.) або на статичній HTML-сторінці, питання, що виникають тут, є абсолютною основою оптимізації.

Оптимізація вмісту на сайті

Основою Інтернету є інформація, тобто всі види текстів і публікацій. Інтернет-пошукові системи, такі як Google або Bing, проходять через веб-сайти і запам'ятовують їх.

Індекс змісту створюється зі сторінок, які зустрічаються, що є основою для пошуку найкращих відповідей для користувачів. Якщо ми хочемо бути чітко помітними, потрібно переконатися, що пошукова система правильно інтерпретує вміст нашого веб-сайту.

 • 1. Створюйте вміст, перш за все, для користувачів - потенційних клієнтів. Не перестарайтеся з акцентом на аспектах SEO . Будьте обережні, що підготовлені тексти та пропозиції цікаві, добре описуйте свої послуги та легко зрозумілі.
 • 2. Створити обширні, описуючи тексти від А до Я. Користувачі та пошукові системи будуть задоволені, якщо вони дізнаються якомога більше з вашого боку. Добре підготовлений текст повинен повністю описати всю проблему - на вашу думку, 5 пропозицій достатньо, але для потенційного клієнта цього може бути недостатньо. Те ж саме буде зроблено пошуковою системою, яка буде складно оцінити предмет і контекст даної підсторінки пропозиції, яка буде складатися з кількох сформульованих пропозицій.
 • 3. Привабливий зміст або те, як вони представлені. Ми всі візуальні і добре пам'ятати про це, створюючи текст. Добре поділити текст на абзаци, використовувати заголовки і додати корисні графічні елементи . Також добре використовувати будь-які маркери та інші відмінні риси, які роблять текст більш прозорим.
 • 4. Оригінальність змісту на сайті. Це велика проблема з багатьма веб-сайтами, які можна знайти в Інтернеті. Пам'ятайте, що тексти на вашому сайті оригінальні, написані спеціально і лише на вашому сайті. Унікальний контент - це повага до користувача і якісний сигнал для пошукової системи . Чому скопійована сторінка повинна бути розташована вище від сторінки, що говорить так само, але не дублює вміст інших сторінок? Докладніше про проблему дублювання контенту ,
 • 5. Піклуйтеся про семантику. Пошукові системи базуються на складному і простому алгоритмі, який визначає те, що дана сторінка та її предмет базуються на ключових словах, що з'являються на ній. Тому спробуйте скористатися ключовими словами у змісті, що характеризують дану підсторінку, і ті, які потрібно відобразити в пошуковій системі. Пам'ятайте, однак, щоб не створювати неприродні повторення і примушувати ваші ключові слова забиватись - це негативно сприймається як пошуковими системами, так і людьми.

Ви хочете, щоб ваш веб-сайт був видимий в Інтернеті і придбав для вас нових клієнтів? Як частина послуги розміщення сторінок Ми створюємо SEO аудит і вводимо необхідні рекомендації з оптимізації . Melonet оптимізує сторінки від А до Я!

Оптимізація зображення на сайті

Привабливий веб-сайт зазвичай характеризується додатковою графікою та ілюстраціями. Це ще один аспект, який позитивно впливає на прийом сторінки користувачем і пошуковим роботом. Тому варто максимізувати потенціал фотографій, які є на нашому сайті.

 • 1. Альтернативні описи - alt для фотографій. Опис фотографій за допомогою атрибутів alt дозволяє відображати альтернативний опис, коли з певних причин фото не можна завантажити або коли хтось використовує текстовий браузер. Атрибути Alt також дуже важливі для пошукової системи . Тільки завдяки добре написаним описам пошукова система знає, що таке картина. Це ще одне місце для нашої SEO оптимізації, в якій ми можемо додати ключові слова, важливі для нашого сайту.
 • 2. Імена файлів - це ще один сигнал для пошукової системи про тему фотографії та контексті її використання на сайті. Назва зображення, що зображає взуття: але-sportowy-nike-39-42.jpg безумовно буде краще, ніж nike-part88231.jpg.
 • 3. Оптимізація (стиснення) зображень. В даний час важлива швидкість завантаження сторінки, на яку впливає вага наших зображень. Перш за все, ви повинні подбати про розміщення точних розмірів, які дійсно з'являться на сторінці, щоб уникнути масштабування зображень у файлі CSS. Іншим важливим аспектом є правильне стиснення - тобто зменшення ваги фотографій з їх втручанням у якість або без втручання в якість.

Інструменти, корисні для оптимізації зображень

Оптимізація зображення не складна, вона дозволяє зберегти передачу сторінок і має великий вплив на час завантаження. Це не складна діяльність, тим більше, що існують інтуїтивні програми, які зроблять це за нас.

Перший TinyPNG - онлайн-інструмент, який дозволяє одночасно стискати до 20 зображень одночасно.

Перший  TinyPNG  - онлайн-інструмент, який дозволяє одночасно стискати до 20 зображень одночасно

Однак, якщо ми віддаємо перевагу стаціонарним рішенням, це хороша і проста програма RIOT Інструмент радикальної оптимізації зображення, який дозволяє зменшити не тільки файли JPEG і PNG, але і GIF.

Однак, якщо ми віддаємо перевагу стаціонарним рішенням, це хороша і проста програма  RIOT  Інструмент радикальної оптимізації зображення, який дозволяє зменшити не тільки файли JPEG і PNG, але і GIF

Якщо ви використовуєте одну з програм, ви можете розраховувати на зниження ваги файлу до 70% без будь-якого помітного погіршення якості!

Оптимізація назви сторінки

Визначення відповідних назв для кожної підсторінки має вирішальне значення для того, щоб показати пошуковій системі та користувачам, про що йде сторінка. Назва сторінки не відображається безпосередньо на сторінці, оскільки вона відображається в коді заголовка нашої сторінки.

Він відображається як посилання на сторінку в результатах пошуку Google і на панелі відкритої вкладки у веб-переглядачі. Це ключовий елемент оптимізації веб-сайту під керівництвом SEO .

Це ключовий елемент оптимізації веб-сайту під керівництвом SEO

 • 1. Постарайтеся не перевищувати ліміт у 55-60 символів (Google обмежує відображені назви до ширини 512 пікселів, що перекладається приблизно на 60 символів залежно від використовуваних символів). Назва сторінки має добре відображати зміст сторінки, і варто мати певні обмеження, щоб мати контроль над тим, як відображатиметься назва нашої сторінки - хорошим описом є також більш високий рівень кліків (CTR) .
 • 2. Правильно опишіть зміст сторінки та розмістіть там ключове слово. Пам'ятайте, однак, що назва все ще відображає зміст, на який вона керує. В іншому випадку ви будете вводити в оману користувачів, а також пошукову систему.
 • 3. Уникайте дублювання назв - кожна підсторінка, оскільки вона описує інше питання, має мати унікальну назву. Це також дозволяє уникнути явища канібалізації ключових слів, пов'язаних з конкуруючими кількома підсторінками для одного ключового слова.

Приклади назв сторінок для прикладу компанії з Познані:

Розробка сайтів Познань - арт
SEO - Оптимізація сайтів Познань - Art
Проектування цільової сторінки Познань - арт-студія
Виробництво рекламних фільмів Познань - Арт-студія

У наведених вище прикладах ми бачимо, що ліміт символів зберігається, і ми бачимо, що назви дуже інформативні і спеціально відповідають запитам користувачів. Також зверніться до назви місцеположення в заголовку - є частиною місцевого позиціонування, про яку ви можете дізнатися більше тут ,

Оптимізація описів - мета-опис сайту

Мета-описи, подібно до назв, можна знайти в головному розділі нашого веб-сайту і невидимі безпосередньо на сайті. Мета описи відображаються в результатах пошуку як опис сторінки, яка знаходиться трохи нижче за назвою сторінки.

На відміну від назви сторінки, опис не впливає на позицію нашої сторінки . Проте, його належне доповнення добре впливає на видимість у списку результатів пошуку.

 • 1. Відповідна довжина опису. Пошукова система зазвичай відображає максимум 156 символів опису, однак у випадку мобільних результатів це менша кількість символів. У випадку занадто довгого опису він автоматично обрізається і в кінці ми бачимо доданий еліпс.
 • 2. Заохочуйте вас натискати - виділятися. Чому ви повинні вводити свій веб-сайт? Використовуйте опис, щоб зацікавити користувача і дайте йому знати, що він знаходить на сайті. До речі, використовуйте також CTA (Call to Action), або зателефонуйте до дії: "Go now", "Check offer", "Make призначення".
 • 3. Додайте ключове слово. Так, хоча опис опису не враховується при визначенні рейтингу, варто додати там ключові слова . Завдяки цьому, якщо наше ключове слово відповідає запиту користувача, наш опис буде видно жирним шрифтом.

Оптимальні URL-адреси для сторінки

URL-адреса - це інше місце, яке важливо для оптимізації сторінки. Адреса веб-сайту повинна, як і назва, відображати те, що представлено на сторінці. Це добре як для користувача, так і для пошукової системи. Використовуючи дружні URL-адреси користувача, він знає, що він знайде на сайті, перш ніж увійти на сайт.

 • 1. Не використовуйте довгі URL-адреси. Завдяки цьому і пошукова система, і користувач отримають чітке повідомлення про тему сайту. Це також стосується уникнення створення гігантських ієрархій типу: www.mysite.pl/buty/buty-dla-mezczyzn/buty-wiosenne/but-meski-kaliba - ви бачите, як виглядає неприродно?
 • 2. Не використовуйте спеціальні символи або польські букви. Спеціальні символи або символи, такі як ± або ę, не інтерпретуються правильно в Інтернеті, і це часто призводить до створення багатьох помилок. Також не забувайте використовувати символ тире "-" як роздільник, а не символ підкреслення "_". Конструкція взуття для бігу означає засоби для пошуку двигунів, а конструкція shoes_to_curve означає butydobiegania.

Подбайте про внутрішні зв'язки

Ідея пошукових систем полягає в зборі інформації, отриманої через перегляд наступних сторінок в Інтернеті. Це робиться за допомогою посилань - посилань, які ми також використовуємо. Щоб забезпечити належну індексацію контенту на сайті, варто подбати про належне внутрішнє поєднання.

 • 1. Меню на сторінці - бажано текст без будь-яких трюків Javascript . Використовуйте вкорінення окремих елементів з розбиттям основних елементів навігації та елементів пропозиції.
 • 2. Пов'язувати тематично - розміщувати посилання в тексті, зв'язок між пропозиціями. Це не тільки перевага SEO, але перш за все, підтримка продажів. Посилання на відповідні пропозиції, продукти - пропонуючи додаткові аксесуари або послуги - це перехресні продажі , які принесуть вам ще більше переваг від одного клієнта.

Самоперевірка оптимізації сторінки

Як перевірити, чи є сайт зручним для пошукових систем, або оптимізований для SEO? Звичайно, виходячи з вищенаведеного керівництва, ви також можете створити свій "контрольний список" на основі готових інструментів. Все, що потрібно зробити, це ввести адресу веб-сайту, і він готовий

Ми пам'ятаємо, однак, що важко виконати всі рекомендації цих безкоштовних інструментів - немає необхідності примусово отримувати найвищий бал .

Seoptimer

Це безкоштовний онлайн-інструмент, завдяки якому ви можете перевірити, що варто вдосконалити на сайті - це включає як семантичні, так і технічні аспекти. Оптимізація веб-сайту за допомогою цього інструменту набагато простіше, оскільки на додаток до показників, які потребують поліпшення, ми також натякаємо, що робити.

WooRank

WooRank

Це ще один онлайновий інструмент, який дозволяє всебічно перевіряти стан вашого сайту. Те, що відрізняє цей інструмент від Seoptimer, - це аналіз багатьох факторів поза межами самого сайту, які впливають на його видимість і позицію.

Добре проведена оптимізація - це великий крок до збільшення видимості сторінки в пошуковій системі. Це також важливий елемент позиціонування веб-сайту. Під час оптимізації веб-сайту, майте на увазі і завжди ставите користувача на перше місце.

Кожен елемент оптимізації повинен подбати про корисність користувача - такий підхід гарантує нам, що веб-сайт також принесе нам прибуток, як і трафік!

Кожен елемент оптимізації повинен подбати про корисність користувача - такий підхід гарантує нам, що веб-сайт також принесе нам прибуток, як і трафік

Оптимізація сайту, або дружній веб-сайт пошукової системи - керівництво

3,86 (77,14%) 7 голос (ів)

Чому скопійована сторінка повинна бути розташована вище від сторінки, що говорить так само, але не дублює вміст інших сторінок?
Ви хочете, щоб ваш веб-сайт був видимий в Інтернеті і придбав для вас нових клієнтів?
Чому ви повинні вводити свій веб-сайт?
Pl/buty/buty-dla-mezczyzn/buty-wiosenne/but-meski-kaliba - ви бачите, як виглядає неприродно?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью