<
  • Главная
Статьи

SEO: Як роблять Jimdo, Wix, 1 & 1 і Weebly?

  1. SEO - що це таке?
  2. SEO - Як дістатися до вершини?
  3. Ключові слова: центр всесвіту (пошуку)
  4. Сторінка проти Off оптимізації сторінки
  5. Конкуренція: Вибирайте ключові слова з розумом
  6. Чи потрібні мені інші інструменти, крім мого будівельника веб-сайтів?
  7. Будівельники сайтів та SEO: шлях до успіху
  8. Кращі будівельники сайтів для SEO
  9. Обмеження SEO на будівельників веб-сайтів
  10. Використовуйте цей контрольний список, щоб перевірити, чи ваша стратегія SEO готова до роботи
  11. Висновок: Чи можуть будівельники сайтів робити хорошу роботу SEO?

Вміст цього посібника :

Часто користувачі скаржаться на продуктивність набори сайту в пошукових системах. Деякі кажуть, що неможливо отримати хороший рейтинг. Насправді, різниця між будівельниками та іншими будівельниками веб-сайтів не така велика: вона просто залежить від того, як ви їх використовуєте.

Рецепт успіху відносно простий: потрібно вкладати час і працювати. Це правда, що деякі інструменти мають обмеження, які роблять їх непридатними для SEO-інтенсивних проектів. Але в більшості випадків нам просто не вистачає добре реалізованої стратегії SEO.

Ось чому ми створили цей посібник для початківців, який буде в основному про SEO для будівельників сайтів, таких як Jimdo, Webnode, Wix та Weebly. Крім того, ми відповімо на деякі основні питання SEO, які можуть вас зацікавити. Але давайте почнемо з короткого вступу до теми.

SEO - що це таке?

SEO (Search Engine Optimization) відноситься до методів, які забезпечують більш високий рейтинг сайту в пошукових системах, таких як Google або Bing. Мова йде про збільшення видимості та, в ідеалі, про досягнення результатів цих пошукових систем, оскільки це означає більше кліків і трафіку на ваш сайт.

На відміну від оплачуваного трафіку (наприклад, Google AdWords, Facebook Ads, і т.д.), вам не доведеться платити за відвідувачів, які висадилися на ваш сайт за допомогою SEO ("Organic Traffic").

), вам не доведеться платити за відвідувачів, які висадилися на ваш сайт за допомогою SEO (Organic Traffic)

Тепер ви, мабуть, задаєтеся питанням, де знаходиться улов. І так, є улов. На жаль, вони не є першими гостями на стороні SEO: незліченні сайти вже борються за бажаний органічний трафік, і часто багато часу і ресурсів інвестується для поліпшення власного рейтингу.

Безкоштовно, немає хороших місць розташування. Продовжуйте читати, щоб зрозуміти, як працюють пошукові системи і як покращити результати SEO за допомогою будівельника веб-сайтів.

Загальні відомості про основи пошукової оптимізації можна також знайти в цьому відео:

SEO - Як дістатися до вершини?

Результати пошукових систем організовані ієрархічно, і чим далі ваш сайт відображається, тим більше кліків і відвідувачів він отримує. Веб-сайт з найвищим рейтингом може очікувати приблизно 60% усіх кліків. На другому місці - лише 15,8%, а на третьому місці - близько 7,9% ( джерело ).

Як пошукова система вирішує, хто ввійде першим?

Пошукові системи хочуть задоволених користувачів. Коли користувач шукає щось, пошукова система має на меті надати список веб-сайтів, які функціонують належним чином і якісно. Звучить просто, чи не так? Давайте подивимося на ключові фактори:

Ключові слова: центр всесвіту (пошуку)

На початку всього є ключове слово. Можна сказати, що це - частина Хіггса в пошуковій оптимізації (але я не можу гарантувати це порівняння). Ключовими словами є пошукові терміни, які користувачі вводять у пошукову систему. "Джерсі" або "Джерсі національної збірної" або "Джерсі національної збірної зелений" або навіть "Джерсі національної збірної зелений 1994". Хоча тут є три домашні сорочки, результат не поганий.

Найважливішою інформацією, яку ви повинні взяти з цієї статті, є, можливо, таке:

Сторінки Google, а не цілі сайти. Таким чином, щоб отримати відвідування з пошукових систем, вам потрібно налаштувати кожну сторінку для основного ключового слова (наприклад, джерсі).

Крім того, можна додати відповідні вторинні ключові слова для поліпшення рейтингу варіантів (наприклад, зелений національний трикотаж 1994).

Перш ніж публікувати вміст, виконайте кілька пошуків за ключовими словами за допомогою Планувальник ключових слів від Google, щоб вирішити, яким має бути основне ключове слово. Це означає, що ви переглядаєте обсяг пошуку відповідних ключових слів і рівень конкуренції.

Звучить заплутано? Не хвилюйтеся! Існують детальні посібники, які допоможуть вам: Наприклад, це відео:

Сторінка проти Off оптимізації сторінки

Зміст веб-сайту є важливим для користувачів і для Google. Технічний термін для цього називається оптимізацією сторінки . Ваш веб-сайт має бути особливо корисним для користувачів. Спробуйте виділитися з натовпу, додавши відео та аудіо до тексту та зображень. У цій статті ви знайдете всеосяжний Список відповідних факторів для оптимізації onpage ,

Але це ще не все. Пошукові системи ще не є розумними, щоб визначити якість вмісту виключно за допомогою запуску їх через свої суперкомп'ютери. Їм потрібен додатковий сигнал, і ось тут і виходить оптимізація offpage .

Давно Google прийшов до такого висновку: веб-сайти, які мають більше вхідних посилань з інших сайтів (так звані зворотні посилання), ймовірно, є більш якісними, ніж менш пов'язані сайти. І з тих пір кожен розумний пошуковий механізм надає великого значення цій ключовій фігурі.

Окрім створення якісного вмісту, ви можете зробити мало на своєму сайті, щоб отримати посилання з інших сайтів. Тим не менш, ви можете запускати кампанії (наприклад, запрошення до гостьового блогу або прес-релізи) - і це те, що відомо як offpage SEO . Будьте обережні, оскільки не всі методи приймаються пошуковими системами (це, головним чином, стосується сумнівних хитрощів, як покупка зворотних посилань). Більш детальну інформацію про цю тему можна знайти в цьому розділі стаття Мос ,

Конкуренція: Вибирайте ключові слова з розумом

Існує щільна конкуренція в Інтернеті. Тому ретельно вибирайте ключові слова та уникайте надмірно конкурентного середовища. Якщо конкуренція буде занадто жорсткою, важко досягти високого рейтингу, і якщо вона коли-небудь працюватиме, хтось постійно намагатиметься виштовхнути вас з свого місця.

У менш конкурентному середовищі, з іншого боку, якщо ви виконуєте свою домашню роботу, ви можете бути на вершині протягом декількох тижнів, місяців або навіть років без особливих зусиль.

Припустимо, ви хотіли одного Відкритий ресторан , Ви б зробили це на маленькій вулиці, яка вже має сім ресторанів? Чи була б хороша бізнес-ідея відкрити інший ресторан там? Я не знаю про вас, але я хотів би покласти гроші на рибного магазину або м'ясника, який зможе постачати ресторани. Основні принципи попиту та пропозиції також застосовуються до розміщення пошукових систем.

Чи потрібні мені інші інструменти, крім мого будівельника веб-сайтів?

Існує багато SEO-спеціалізованих інструментів для будь-яких потреб і смаків. На нашу думку, лише деякі з них є істотними (і всі вони вільні!).

Джерело: ( Statista )

  • Є багато пошукових систем, але Google залишається найчастіше використовуваним у більшості країн світу. Тому спочатку слід зосередитися на цьому. Це також може бути корисним для Консоль пошуку Google щоб додати на свій веб-сайт. Цей інструмент допоможе вам визначити SEO проблеми і швидкість Google індексації вашого сайту. Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку підтримки консолі пошуку Google.
  • З безкоштовним MozBar Отримайте миттєвий доступ до ключових показників SEO та соціальних показників та перегляньте результати персонального пошуку Google. Навіть аналіз сторінок, що дозволяє перевіряти ваші SEO назви, альтернативні тексти та ін.

Будівельники сайтів та SEO: шлях до успіху

Після цього вступу до деяких важливих аспектів SEO, це про те, чи можуть будівельники сайтів реально робити хорошу роботу SEO, і якщо так, то яке рішення найкраще виконує.

Зверніть увагу, що ми зосередимося лише на аспектах оптимізації onpage, оскільки оптимізація offpage не залежить від використовуваного інструменту. Moz є великим джерелом в цій області, з якої ми включили деякі з найважливіших факторів на сторінці в наступній таблиці:

ЕлементКоментар

Назва сторінки Назва, що відображається в результатах пошуку. Визначене ключове слово має бути якомога ближче до початку речення. Заголовки Це посилання на заголовки сторінки. Знову ж таки, ключове слово має бути включено. Добре мати здатність працювати зі структурованими ієрархічними заголовками (наприклад, H1, H2, H3 і т.д.). Текст тексту Повторіть основне ключове слово в тексті вашої сторінки або статті, але не перестарайтеся - інакше текст звучить неприродно. Також використовуйте відповідні синоніми. URL Google має перевагу, якщо ключове слово включено до URL-адреси. Якщо ваше слово "pizza recipes", спробуйте щось подібне: www.mysite.com/pizzarezepte. Зображення: ім'я та Alt-атрибут Зображення важливі, але оскільки пошукові системи не можуть читати їхній вміст, вони покладаються на ім'я та атрибут alt для зображення. Малюнок червоного автомобіля повинен називатися "rotes-auto.jpg" замість "bild9884.jpg". Також у Атрибут Alt зображень відповідне ключове слово має бути включено. Також обов'язково оптимізуйте розмір зображення для веб-сторінки Tinypng Це просто. Структура посилань На вашому веб-сайті повинна бути можливість переходити з однієї сторінки на іншу з менш ніж чотирма кліками. Чим більше ви пов'язуєте свої сторінки, тим простіше Google і інші пошукові системи здійснюють навігацію (сканування) вашого веб-сайту. Мета опис Це короткий текст під заголовком "сторінка", яка відображається в пошукових системах. Цей елемент не настільки важливий, як колись, але ви також повинні включити тут своє ключове слово. Інструкції для пошукових систем Може статися так, що ви не хочете індексувати певні сторінки (наприклад, сторінки з приватним вмістом, сторінку "контактів" тощо). Тому зручно мати конструктора веб-сайтів, який може запобігти відображенню певних сторінок у пошукових системах.

Звичайно, є ще деякі технічні аспекти, які тут не згадувалися, наприклад. Наприклад, оптимізація розміру зображень, надання зручного користувальницького досвіду тощо. Додаткову інформацію див. У розділі SEO на нашій сторінці вільні ресурси ,

Кращі будівельники сайтів для SEO

Наступний огляд різних будівельників веб-сайтів покаже вам, яке рішення SEO найкраще виконує.

ОптимізаціяWixJimdoWeeblyWebnode1 & 1 Мій веб-сторінка Сторінка

Настроюється для всіх сторінок Налаштовується для всіх сторінок * Настроюється для всіх сторінок * Налаштовується для всіх сторінок Налаштовується для всіх сторінок, окрім повідомлень у блогах та магазинів. Настроюється Адаптація до всіх сторінок * Настроюється для всіх сторінок, за винятком повідомлень у блозі та предметів магазину Налаштування URL Для всіх можливих сторінок Для всіх можливих сторінок Для всіх можливих сторінок Для всіх можливих сторінок Ні, припускає назву точки навігації Заголовок Від H1 до H6 H1, H2 & H3 Використання заголовків обмежено H1, H2 & H3 H1 та H2 Атрибути Alt для зображень Можливо редагування Можливе редагування Можливе редагування Можливе редагування Можливе редагування Опубліковано на звичайних сторінках і в блогах. Магазин фотографії не можна назвати. 301 переспрямування Можливий Можливий в бізнес-тарифі Можливий Не можливий Неможливий Шифрування SSL Включено у всі тарифи Включено у всі тарифи Тільки в тарифі бізнес Не доступно У всіх тарифах включені Інструкції для пошукових систем Можливі для сторінок, але не для повідомлень у блогах Можливий можливий можливий варіант Додавання до Google Analytics Можливо можливе можливе можливе додавання консолі пошуку Google Можливо можливий можливий можливий висновок Відмінний будівельник веб-сайтів з SEO обмеженнями на зображеннях Дуже добре підходить для SEO, твердого будівельника веб-сайтів Добре підходить для SEO, відмінного веб-сайту Building Kit Добре підходить для SEO, але є кращі будівельники сайтів Деякі обмеження SEO, особливо для блогів і електронної комерції

* Настроюється, але тег заголовка завжди додаватиме назву вашого сайту.

Сторінки безкоштовної версії Jimdo не індексуються в пошукових системах. Вам потрібен один ставка відображатися в результатах пошуку.

> Порівняйте більше можливостей цих будівельників веб-сайтів, використовуючи наш докладні відгуки ,

Деякі будівельники веб-сайтів навіть пропонують додаткові розширені функції, такі як створення перенаправлень домену, інтеграція власних скриптів на сторінках (наприклад, для встановлення Google Analytics) або можливість встановлення сторінок, які не слідують ,  Jimdo навіть пропонує фрагмент попереднього перегляду Google, який показує, як ваша сторінка виглядатиме в Google
Деякі будівельники веб-сайтів навіть пропонують додаткові розширені функції, такі як створення перенаправлень домену, інтеграція власних скриптів на сторінках (наприклад, для встановлення Google Analytics) або можливість встановлення сторінок, які не слідують , Jimdo навіть пропонує фрагмент попереднього перегляду Google, який показує, як ваша сторінка виглядатиме в Google.

Обмеження SEO на будівельників веб-сайтів

Звичайно, це чудово, якщо у вас є така можливість Сайт безкоштовно розмістити та опублікувати. Але, на жаль, це пов'язано з кількома обмеженнями, які іноді впливають на пошукову оптимізацію:

  • З безкоштовним набором будівельників, ваш сайт знаходиться на субдомені (наприклад, yourpage.weebly.com). І без окремого домену, важче отримати хороший рейтинг.
  • Для деяких будівельників сайтів, передові опції SEO доступні тільки в найдорожчих тарифах. Наприклад, за допомогою "Jimdo Free" можна налаштувати лише теги для назв і метаописів.

Використовуйте цей контрольний список, щоб перевірити, чи ваша стратегія SEO готова до роботи

Не завжди легко мати на увазі всі елементи, які необхідно оптимізувати. Ось чому ми підсумували основи SEO, на які ви повинні зосередитися на своєму веб-сайті:

  1. Встановіть Google Analytics і консоль пошуку Google.
  2. Кожна стаття повинна бути націлена на основну та 1-2 додаткові ключові слова:
    • Інтегруйте ключові слова у свій вміст - у заголовку та текст.
    • Опис назви та мета повинні включати основне ключове слово.
    • URL-адреса вашої сторінки має включати основне ключове слово (наприклад, www.mysite.com/my-keyword).
    • Якщо можливо, додайте ключові слова до альтернативного тексту для своїх зображень.
    • Одне з зображень має включати основне ключове слово в імені файлу (наприклад, my-keyword-image.png).
  3. Перевірте, чи ваші сторінки проіндексовані Google.
  4. Для більш швидкого завантаження:
    • Оптимізуйте розмір зображень. Для відображення лише невеликих зображень не потрібні великі файли зображень.
    • Оптимізуйте зображення для Інтернету, бажано з нашими Інструмент стиснення зображень ,
  5. Неправильні посилання приносять негативи Google, яких слід уникати. це сайт допоможе вам знайти такі посилання.
  6. Якщо можливо, з'єднайте сторінки разом. Це полегшує для пошукових систем розпізнавання нового вмісту.
  7. Створіть Карта сайту для свого веб-сайту та подати його до Пошукової консолі Google.
  8. Надішліть свій веб-сайт індексування від Google.

З цим списком ви охопили найважливіші фактори і тепер можете піклуватися про тему offpage SEO.

Порада : якщо ви хочете глибше зайнятися цим питанням, ми можемо порекомендувати дуже хороший курс SEO. "SEO зроби сам" Стефані Енгель пропонує більше 3 годин відеоматеріалу і перераховує безліч корисних порад та інструментів. До речі, є також спеціальний курс до Джимдо.
Дивіться тут (до речі, код "Website Tooltester" дає вам знижку 5%).

Висновок: Чи можуть будівельники сайтів робити хорошу роботу SEO?

Останнім часом покращилася компетенція SEO будівельників домашньої сторінки. Тепер можна реалізувати проект з будівельником веб-сайтів і досягти хорошого рейтингу для оспорюваного ключового слова. деякі наші проекти Наприклад, на основі Webnode і роблять дуже добре.

А як щодо Wix? Ну, з цю маленьку сторінку навіть потрапили до вершини результатів Google для "будівельника веб-сайтів HTML5", навіть незважаючи на те, що ми потрапили в нижню частину першої сторінки (все ще хороший рейтинг), оскільки ми не оновлюємо сторінку. Джон Мюллер (співробітник Google) каже: " Wix сайти роблять хорошу роботу по пошуку ».

Так наскільки легко або важко отримати хороше розташування ключових слів з будівельником веб-сайтів? Це залежить від вас. Як описано на початку цієї статті, SEO - це невелика наука, яка вимагає часу, знань і напруженої роботи. Можливо, буде нелегко знайти ідеальні ключові слова і використовувати їх правильно, але, як кажуть, "Практика робить досконалим".

Не кожен будівельник сайтів пропонує ті ж можливості. Webnode не має 301 перенаправлення, а деякі шаблони не мають структуру заголовка, дружнього до SEO. Як і Джимдо Wix Останнім часом введено повне шифрування SSL для всіх сайтів, що має сприяти кращому рейтингу.

Weebly також не погано, але тут ми хочемо кращої системи для структурування заголовків (наприклад, H1, H2, H3 і т.д.). Jimdo і Wix надзвичайно гнучкі і мають всі функції, необхідні для отримання хорошого рейтингу Google.

> Дізнайтеся більше про ці інструменти в нашій діаграма порівняння ,

SEO - що це таке?
SEO - Як дістатися до вершини?
SEO - що це таке?
Як пошукова система вирішує, хто ввійде першим?
Звучить просто, чи не так?
Звучить заплутано?
Чи була б хороша бізнес-ідея відкрити інший ресторан там?
Чи потрібні мені інші інструменти, крім мого будівельника веб-сайтів?
Висновок: Чи можуть будівельники сайтів робити хорошу роботу SEO?
А як щодо Wix?


Новости
    Без плагина
    На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

    Плагин подписки wordpress
    Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

    Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
    Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

    Плагины для Wordpress
    С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

    Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
    Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

    Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
    От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

    Возможности Jetpack плагина
    Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

    Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
    Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

    Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
    > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

    Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
    Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

  • Виртуальный хостинг

    Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
    Читать полностью

  • Редизайн сайта

    Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
    Читать полностью

  • Консалтинг, услуги контент-менеджера

    Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
    Читать полностью

  • Трафик из соцсетей

    Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
    Читать полностью

  • Поисковая оптимизация

    Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
    Читать полностью