<
 • Главная
Статьи

SEO - Що таке пошукова оптимізація і як вона працює?

 1. Що таке SEO? Визначення
 2. Чому SEO? Завдання пошукової оптимізації
 3. Яка точна мета SEO зараз?
 4. Як працює SEO?
 5. OnPage SEO
 6. Технічні SEO
 7. Маркетинг та пошукова оптимізація вмісту
 8. Стратегії ключових слів і дослідження ключових слів
 9. Ключових слів недостатньо!
 10. SEO інструменти
 11. OffPage SEO
 12. посилання Будівництво
 13. Стаття блогу

SEO, пошукова оптимізація означає пошукову оптимізацію німецькою мовою і означає, що технологія та контент на веб-сайті намагаються зробити свій контент на конкретних пошукових термінах видимими для пошукових систем, таких як Google.

Що SEO дійсно означає, як пошукова оптимізація працює і чому SEO настільки важливо, я поясню в цій посаді.

Що таке SEO? Визначення

Давайте подивимося на визначення Вікіпедії Визначення Вікіпедії до SEO:

"Пошукова оптимізація (SEO) - це дії, призначені для того, щоб вміст, такий як веб-сторінки, відео та зображення, перевищує рейтинг органічних пошукових систем у неоплачених результатах пошуку (природні списки). Навмисно впливаючи на розміщення пошукової системи, наприклад, відео на платформі YouTube або веб-сайти в Google, вони можуть бути краще перераховані та генерувати нові досягнення.

Таким чином, SEO є всі заходи, з якими ви розміщуєте свій контент краще в результатах пошуку різних пошукових систем. Існують дуже різні підходи - особливо важливі три області технології, змісту та обізнаності.

 • В області технологій , намагається зробити все, що пошукова система може захопити вміст добре і класифікувати його як безпечний і легко читається для відвідувачів.
 • Вміст вирішує, чи пошукові системи класифікують вас як релевантні для конкретних пошукових термінів. Це все про якість.
 • З точки зору якості , зовнішні посилання, що вказують на зміст, залишаються важливим показником.

Таким чином, SEO поєднує кілька областей інтернет-маркетингу і, таким чином, є загальною дисципліною.

Пошукова оптимізація в основному стосується Google сьогодні. Але є й інші форми пошукової оптимізації. Навіть YouTube - це пошукова система. Відносно нова форма SEO займається повністю з Amazon. Тут роздрібні торговці Amazon Marketplace намагаються досягти результатів пошуку на клієнтах Amazon.

У цій статті я в основному пишу про оптимізацію контенту вашого сайту для Google.

Чому SEO? Завдання пошукової оптимізації

Мета SEO зрозуміла: трафік для вашого сайту. Знову і знову я відчуваю велике непорозуміння, і багато хто вважає, що його достатньо знайти під їхнім ім'ям.

У Google люди вводять пошукові терміни, а тепер також цілі пропозиції для пошуку. Чи дійсно вам достатньо знайти вас лише тоді, коли користувачі явно шукають вас або ваш бренд?

SEO стає дійсно захоплюючим, коли ви досягаєте чогось зовсім іншого. Більшість людей звертаються до Google за певною потребою або питанням. Вони хочуть відповідей і рішень і часто не мають в своєму голові ні конкретного продукту, ні бренду. Ці користувачі повинні підняти його.

Кілька прикладів:

 • Фотографів слід знайти, коли клієнти шукають "весільного фотографа в Musterertstadt", а також для таких термінів, як "ідеї весільної фотографії" або "весільна репортаж".
 • Перукар має відображатися як результат локального пошуку, коли користувачі шукають «літні зачіски» або «тенденції перукарського мистецтва» або просто «зачіска».

Крім того, в політиці, SEO є дуже корисним і ефективним. Тут так само мало, якщо партія чи політик можна знайти лише на Google, якщо вони безпосередньо шукають їх.

 • Батьки, які протягом певного часу шукали дитячий садок, обов'язково будуть відкриті до блогу, в якому політик пояснює свої плани і цілі з цього питання в місті.
 • Мешканці дороги, що підлягають оновленню, можуть звертатися до Google за інформацією про сайт - і вони також можуть натиснути на посаду, де місцева сторона пояснює, чому певні рішення на цій вулиці були зроблені.
 • Громадяни рідко шукають партійну програму - але часто для конкретних тем, таких як охорона навколишнього середовища, здоров'я, пробки, безпека, школи і т.д. З гарною стратегією SEO, маркетинг можна робити саме тут!

Яка точна мета SEO зараз?

Мета стратегії SEO полягає в тому, щоб знайти потрібні потреби людей у ​​вашій пропозиції та класифікувати їх якомога вище на Google та інших пошукових системах. Якщо ви впоралися з цим, ви будете постійно отримувати трафік на ваш сайт - без необхідності витрачати гроші на рекламу.

Для того, щоб це працювало, ми повинні досягти однієї насамперед: ми повинні переконати Google, що наш веб-сайт - або пост на нашому сайті - є релевантним і хорошим результатом для певного терміну пошуку.

Як працює SEO?

Мене завжди запитують: "Чи можна встановити мій веб-сайт для показу в Google?". Багато хто, мабуть, мають ідею (або сподівання), що SEO робиться за кілька кліків. На жаль, SEO набагато складніше.

Пошукова оптимізація завжди є сумішшю як технічних, так і контентних завдань . Здійснюється різниця між оптимізацією OnPage і OffPage, тобто між усіма завданнями, які виконуються на вашому власному веб-сайті, і завданнями, які необхідно вирішити поза веб-сайтом.

OnPage SEO

OnPage - це все, що ми можемо встановити, змінити і оптимізувати на нашому сайті - як технології, так і зміст.

Технічні SEO

У Technical SEO, назва говорить все, про всі технічні питання пошукової оптимізації. Тут, так би мовити, закладена основа, що Google може правильно класифікувати наш вміст і оцінювати його як авторитетного, безпечного та читаного. Він завжди повинен мати на увазі мотивацію Google. Насправді, Google може не піклуватися, якщо ваш веб-сайт оптимізований для мобільних пристроїв, як швидко він завантажується або якщо він безпечний. Але якщо Google продовжує показувати своїм користувачам результати на сторінках, які завантажуються надзвичайно повільно, не можуть відображатися на мобільному пристрої або навіть поширювати віруси, то користувачі Google не будуть задоволені цими результатами. В результаті, вони будуть використовувати Google менше. Таким чином, Google має таку велику увагу на цих питаннях.

Тим не менш, це також завдання технічного SEO, щоб полегшити роботу Google і представити ваш сайт в технічній структурі, що Google може легко записати і класифікувати.

Деякі важливі аспекти технічного SEO:

 • Чи безпечний сайт? Чи використовується шифрування SSL і перемикається на https?
 • Чи можуть смартфони та планшети відображати веб-сайт чітко і правильно, чи реагує сайт?
 • Наскільки швидко завантажується сторінка, наскільки великим є набір даних?
 • Чи існують скрипти, які Google не може прочитати?
 • Як побудовано внутрішні посилання, чи є непрацюючі посилання?
 • Якщо 301 перенаправлення налаштовані, у разі необхідності уникнуть 404 повідомлення про помилки?
 • Чи існує на сторінці чітка семантична структура - з відповідними заголовками та підзаголовками?
 • Чи є вихідний код сторінки помилковим і максимально тонким?
 • Чи створені оптимізовані метадані та багаті фрагменти?

Маркетинг та пошукова оптимізація вмісту

Контент-маркетинг є частиною пошукової оптимізації. Google завжди запитує, який вміст є релевантним для пошукового терміну. Щоб створити цю релевантність, веб-сайт також повинен мати відповідний вміст. З практичних міркувань, коли користувач шукає "Google" у Google, сайт повинен чітко звернутися до дитячого догляду, який Google розглядатиме як результат.

Таким чином, ви повинні запитати себе, що правильний контент для ваших цілей і вашої пропозиції. Іноді треба трохи подумати за рогом. Особливо політичні сайти та пропозиції асоціацій, церков і профспілок повинні розглядати це питання дуже ретельно. Зрештою, ви завжди повинні знати, що мова йде про збір користувачів у своїх пошуках Google.

Що ще є з предметом контент-маркетингу, я описав тут.

Стратегії ключових слів і дослідження ключових слів

Для пошукової оптимізації важливо мати хорошу стратегію ключових слів. Ключові слова - це терміни, які описують певну тему. Якщо ви здійснюєте пошук у Google, у пошуковій системі вводяться ключові слова. Вона не повинна бути єдиними словами - навіть кілька слів висіли разом або навіть цілі питання і пропозиції можуть бути ключовими словами.

Тема завжди містить кілька ключових слів. У тексті по догляду за дитиною має бути ціла низка ключових слів - адже багато людей шукають цю тему по-різному: дитячий садок, дитячий садок, дитячий сад, догляд за дітьми, догляд за дітьми тощо.

Перш ніж написати текст, слід дослідити, які ключові слова важливі для вашої теми. Основна увага приділяється тому, як часто користувачі шукають ключове слово в Google. Іноді бувають великі відмінності. У тексті про весільні сукні я одного разу виявив, що обсяг пошуку для різних термінів "весільна сукня", "весільне плаття" і т.д. Ви можете дізнатися за допомогою спеціальних інструментів, таких як KWFinder ,

Ви можете дізнатися за допомогою спеціальних інструментів, таких як  KWFinder  ,

З KWFinder я зробив аналіз ключових слів тут. Зверніть увагу на величезні відмінності в щомісячному обсязі пошуку!

Ключових слів недостатньо!

Недостатньо поставити окремі ключові слова в одному тексті. Google зараз дуже розумний і помічає, чи дійсно текст із зазначеними ключовими словами має щось зробити. Для гарної пошукової оптимізації необхідно використовувати багато інших термінів, які є частиною тематики ключових слів. Так не тільки весільне плаття, а й весілля, наречена і т.д.

Отже, текст дійсно має справу з певною темою - тільки тоді він також буде рости!

SEO інструменти

Є багато інструментів, які роблять роботу SEO набагато простіше. Вище, я вже маю KWFinder, який допомагає в пошуку потрібних ключових слів. Але важливо використовувати Консоль пошуку Google , Google сам надає цей безкоштовний інструмент SEO. Ви можете використовувати його для аналізу вашого сайту і знайти багато інструментів для пошукової оптимізації.

OffPage SEO

Offpage SEO це все, що не відбувається на вашому власному сайті. Google перевіряє релевантність сторінки не лише на основі власного вмісту, а й через профіль сайту в мережі. Отже, ми одразу ставимося на тему зворотних посилань.

В основному, мова йде про наступне: чим більше іноземних сайтів з посиланням на ваш сайт показують і говорять: "Ось великий вміст!", Чим більше ваш сайт буде рости в образі Google. Але будьте обережні! на жаль, це не так просто. Тому що Google часто обманив тут у минулому. Ось чому Google зараз дуже уважно дивиться на те, які посилання на сторінку показують і якість цих посилань. Після того, як у Google склалося враження, що це допомогло, вони покарають ваш сайт.

посилання Будівництво

Для того, щоб отримати багато хороших зворотних посилань, працюють так звані посилання. Це означає, що вони спеціально шукають способи отримати посилання. Існує багато сумнівних методів, більшість з яких зараз призводять до покарання Google. Якщо ви знайдете пропозицію, ви можете купити багато посилань за невеликі гроші, тримайтеся подалі від нього! Ви тільки боляче.

Стаття блогу

Додати до списку спостереження

Що таке SEO?
Як працює SEO?
Що таке SEO?
Чому SEO?
Чи дійсно вам достатньо знайти вас лише тоді, коли користувачі явно шукають вас або ваш бренд?
Яка точна мета SEO зараз?
Як працює SEO?
Мене завжди запитують: "Чи можна встановити мій веб-сайт для показу в Google?
Чи використовується шифрування SSL і перемикається на https?
Наскільки швидко завантажується сторінка, наскільки великим є набір даних?


Новости
  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью