<
 • Главная
Статьи

Що таке SEO? Основи пошукової оптимізації за 2019 рік!

 1. Що таке SEO?
 2. Чому SEO так важливо?
 3. Мета пошукової оптимізації
 4. Веб-аналіз та інформаційна архітектура як підтримка пошукової оптимізації
 5. Різні області SEO
 6. Визначення SEO у Вікіпедії
 7. Розмежування та взаємодія SEA та SEO
 8. 6R пошукової оптимізації:
 9. Релевантність - виберіть потрібні ключові слова та теми
 10. 1. Пошук пошукових термінів
 11. 2. Оцінка пошукових термінів
 12. Додатковими критеріями оцінки терміну пошуку є:
 13. Google Trends для аналізу розширених пошукових термінів
 14. Пошук ключових слів: стратегічний проти тактичний
 15. Reach - видимість в пошукових системах
 16. Курс має вирішальне значення
 17. Рейтинги - на цих позиціях знаходиться ваш сайт з вашими пошуковими термінами
 18. Видимість: тактика і заходи
 19. Мобільний перший і пошукова оптимізація
 20. Мобільна оптимізація та швидкість завантаження сторінки
 21. Відповідь - настільки високий рейтинг кліків у видачах
 22. Оптимізуйте заголовки та описи за допомогою Google Analytics & Screamingfrog
 23. Відповідь: тактика і заходи
 24. Реакція - саме так поводяться користувачі на основі введених пошукових термінів
 25. Звіт Google Analytics:
 26. Реакція: тактика і заходи
 27. Результати - чи оптимізація також призводить до очевидного досягнення економічних цілей?
 28. Список можливих мікропереходів
 29. SEO робить сайти краще
 30. Результати: тактика і заходи
 31. Резюме: Методи пошукової оптимізації (список)

У цій статті я хочу пояснити, що таке SEO насправді? Які проблеми ми маємо у пошуковій оптимізації (SEO)? І які оптимізаційні підходи допомагають досягти кращих результатів у Google в природному пошуку?

Що таке SEO?

У цій статті я хочу пояснити, що таке SEO насправді

SEO або пошукова оптимізація спрямована на те, щоб зробити власний відповідний вміст на видатних позиціях . Окрім позиції (рейтингу), дуже важливо, яким є відповідність між пошуковим терміном, вибраним користувачем, поданням результату пошуку (фрагмент) та релевантністю цільової сторінки. Пошукова оптимізація є стійкою, якщо користувач може ефективно вирішити своє завдання (завершення завдання ) на сайті.

Чому SEO так важливо?

У наступному я хотів би пояснити 5 причин, чому тема пошукової оптимізації настільки важлива для багатьох компаній.

 • По-перше, можна перевірити це за допомогою власних даних веб-аналітики, оскільки для багатьох компаній Google або пошукові системи є найважливішим каналом для отримання користувачів для власного веб-сайту
 • Користувачі, які приходять через пошукові системи, зазвичай мають високу мотивацію на своїх сторінках для досягнення бажаного досягнення мети. Нарешті, користувачі ввели пошуковий термін, який привів вас до вашого веб-сайту.
 • Для багатьох компаній пошукові системи є найважливішим джерелом, щоб привести користувачів до власної сторінки за допомогою загальних термінів пошуку. Це означає, що SEO (часто) є найважливішим каналом для придбання нових клієнтів
 • Google вдячний: Стабільна пошукова оптимізація зазвичай призводить до стійких зустрічей. Як тільки позиція була досягнута для пошукового терміну, вона, як правило, дуже стабільна, якщо пошукова оптимізація була побудована в стійкому і орієнтованому на користувача способі. Наприклад, згідно з останнім оглядом, zalando.de був на №1 за терміном "літні сукні" з 06.02.2017.

Мета пошукової оптимізації

Мета SEO Так що це не просто стояти на вершині. Презентація тексту, доступного в пошукових системах (фрагмент), повинна мотивувати користувача натиснути на результат. Мета полягає в тому, щоб задовольнити очікування користувача щодо змісту терміну пошуку, фрагмента й релевантності вашого веб-сайту.

Пошукова оптимізація Мета відповідних пошукових термінів з відповідними сторінками полягає в тому, щоб бути представленими на хороших позиціях у відповідних пошукових системах . Наприклад, ці пошукові системи можуть бути пошуковими системами, такими як Bing, Yahoo або Yandex, але також спеціалізовані пошукові системи, такі як Amazon (Product Search), дійсно (Пошук роботи) або Trivago (Пошук готелю). Презентація тексту, доступного в пошукових системах (фрагмент), має на меті мотивувати користувача натиснути на результат з метою задоволення очікувань користувача щодо відповідності вмісту між пошуковим терміном, текстом і вмістом веб-сайту. Необхідною умовою є чіткий і однозначний доступ до всього відповідного сайту і оптимально підготовлений для користувачів, незалежно від пристрою (mobilfeundlich) .

Необхідною умовою є чіткий і однозначний доступ до всього відповідного сайту і оптимально підготовлений для користувачів, незалежно від пристрою (mobilfeundlich)

Веб-аналіз та інформаційна архітектура як підтримка пошукової оптимізації

Користувач очікує відповідності пошукового терміну, фрагменту та вмісту веб-сайту. Цю основну угоду можна досягти за допомогою ключових фігур, які ми, наприклад, в Росії Google Analytics піднімати, аналізувати. Тут хороші показники, наприклад

 • показник відмов
 • Середня тривалість сеансу
 • Сторінки / відвідування
 • або коефіцієнти конверсій

Подальша підтримка для кращого розуміння пошукової оптимізації також можна знайти в інформаційній архітектурі, яка допомагає краще зрозуміти, чого очікують користувачі від ваших веб-сайтів. На наступному малюнку ви знайдете важливі елементи інформаційної архітектури і про те, які вимірювання ви також отримаєте поліпшення користувальницького досвіду.

Різні області SEO

Як правило, пошукова оптимізація поділяється на такі області:

 • Ключове слово : Розробка стратегій ключових слів
 • Технічна SEO: технічна оптимізація, така як сайтипейд, сканування і індексація
 • Оптимізація OnPage: вміст, метадані, структура або
 • Інформаційна архітектура: сенс місця та інформації
 • Оптимізація за межами сторінки: внутрішні та зовнішні посилання:
 • Змістовий маркетинг: Отримайте користувачів про змістовний контент
 • Мобільна SEO: мобільна оптимізація та мобільність
 • SEO KPIs: вимірювання успіху за допомогою значущих ключових фігур

Примітка: Якщо ви зацікавлені в темі контент-маркетингу, то ми рекомендуємо вам до нашої статті Визначення контент-маркетингу , Розширюється оптимізація подання результатів у вигляді оптимізації фрагментів. Наприклад про Багаті фрагменти ,

Визначення SEO у Вікіпедії

Пошукова оптимізація (SEO) відноситься до заходів, які забезпечують те, що вміст, наприклад веб-сторінки, відео та зображення в органічному рейтингу пошукових систем, відображаються в неоплачених результатах пошуку (природні списки) у вищих місцях. Навмисно впливаючи на місця розташування пошукових систем, наприклад, відео на платформі YouTube або веб-сайти в Google, вони можуть бути краще перераховані та генерувати нові досягнення.

джерело: Визначення пошукової оптимізації Вікіпедії

Розмежування та взаємодія SEA та SEO

Пошукова оптимізація (Search Engine Optimization - SEO ) - це галузь пошукового маркетингу ( SEM ). Другою підрайонами пошукового маркетингу (SEM) є реклама в пошукових системах (реклама в пошукових системах - SEA ), наприклад, оголошення Google або Bing Ads. Зазвичай намагаються охопити по пошукових системах завжди користувачів, які мають дуже конкретну потребу. Але головні відмінності між SEO і SEA є

 • Платіжна система: об’яви Google мають змінну модель оплати (ціна за клік). Пошукова оптимізація не є вільною, але відрізняється в формі оплати, яка зазвичай пов'язана з проектом.
 • Ефект: оголошення Google дуже орієнтовані на ефективність і мають чіткі показники (покази, CTR, CPC, RPC) за розумною ціною. Пошукова оптимізація більше схожа на суспільні відносини. Об'єднуючи багато корисних заходів, ви збільшуєте ймовірність отримання хороших позицій, але ніхто не може гарантувати вам верхню позицію.
 • Стратегії ключових слів: у центрі уваги SEO є конкретні відповідні пошукові терміни або кластери пошукових термінів. За допомогою платного пошуку можна одночасно встановлювати ставки для суміжних пошукових термінів, навіть якщо вони мають поганий показник якості об'яв Google. Зрештою, тут перерахунок. Прикладом розширеної стратегії ключових слів може бути використання термінів SEO, таких як SEO-семінар або SEO-тренінг, на якому ми оптимізуємо себе (SEO). Тим не менш, ми розширюємо додаток (Google Ads) свої власні семінари на умовах, таких як SEO навчання, освіта тощо через Google Ads.

Тим не менш, ми розширюємо додаток (Google Ads) свої власні семінари на умовах, таких як SEO навчання, освіта тощо через Google Ads

6R пошукової оптимізації:

У першу чергу, нашим власним визначенням SEO :

Пошукова оптимізація (SEO) включає в себе всі стратегії і тактики, які будуть постійно представлені для відповідних пошукових термінів або тем з відповідними сторінками на оптимальних позиціях у відповідних пошукових системах . З метою досягнення значних переходів для компанії.

Відповідні пошукові системи - це не лише Google або Bing. Окрім "головного індексу" Google, вертикальні служби пошуку, такі як Новини Google, Зображення Google або Карти Google ( Місцеві SEO ). Але також пошукові системи, такі як оптимізація для Amazon (Amazon SEO), jameda, Monster, Slideshare або Youtube або Stepstone можуть бути важливими для пошукової оптимізації.

З відповідним SEO інструменти та інструменти аналізу регулярно перевіряються в пошуковій оптимізації:

 • які є правильними ключовими словами -> релевантність
 • як видимий ваш власний веб-сайт у результатах пошуку -> Reach
 • на яких позиціях ви знаходитесь з відповідними ключовими словами -> Рейтинг
 • Що таке CTR в сторінках результатів пошуку (SERP) -> Відповідь
 • як поводяться користувачі на сторінці на основі введених пошукових термінів -> Реакція
 • чи всі заходи пошукової оптимізації також призводять до наочного досягнення економічних значень -> Результати

Ці шість умов становлять 6 R пошукової оптимізації . Ви хочете негайно проаналізувати вашу сторінку? Тоді ви знайдете тут наш 27-сторінковий путівник аналіз SEO для безкоштовного завантаження.

Релевантність - виберіть потрібні ключові слова та теми

Основою будь-якої пошукової оптимізації є дослідження, оцінка, перегляд і розширення відповідних пошукових термінів або тем. На мою думку, ця основа часто дуже швидко ігнорується .

Ось різні рівні:

1. Пошук пошукових термінів

Метою дослідження пошукових термінів є розуміння користувачів максимально точно та всебічно. Щоб знайти потрібні ключові слова, вони часто придумують свої власні ідеї, використовують інструменти ключових слів і шукають веб-сайти конкурентів. На першому етапі слід шукати максимально об'ємний список пошукових термінів.

Ми маємо досить багато для вас Пошукова система пошуку ключових слів скомпільовано.

Вибір правильних ключових слів - це управлінське рішення : вибір правильних пошукових термінів полегшить пошук користувачів у правильній фазі прийняття рішень у потрібний час. Вибір правильних ключових слів безпосередньо впливає на

   • ймовірність хороших позицій.
   • ймовірність перетворення.
   • сприйняття бренду .

2. Оцінка пошукових термінів

На наступному кроці оцінюються пошукові терміни. Для цього потрібно визначити:

 • Кількісний аналіз: як часто шукається пошуковий термін на Google і інших пошукових системах.
 • який намір користувач має при введенні пошукового терміну. Він шукає інформацію ( інформаційну орієнтацію ), конкретну компанію або бренд ( навігаційна орієнтація ) або хоче купувати ( орієнтація на транзакції )?
 • чи є термін вічнозеленим з постійно високим обсягом пошуку. Типовими вічнозеленими рослинами є "погода", "планування маршруту", "онлайн-маркетинг".
 • чи термін є подією з регулярним повторюваним обсягом. Типовими подіями є "CeBit 2018", "iPhone 8", "Чемпіонат світу з футболу 2018" або "Щорічний гороскоп 2018".
 • чи термін є поточною подією , тобто пошуковим терміном, який раптом демонструє значне зростання. Типовими поточними подіями є стихійні лиха та смерть.
 • У якій фазі прийняття рішення користувач є. Якщо користувач, навіть на самому ранньому етапі пошуку, шукає порівняльний контент або він вже близький до транзакції.

Додатковими критеріями оцінки терміну пошуку є:

 • обсяг
 • конкуренція
 • Потенціал для оптимізації (формулювання, рекомендації CI)
 • Можливі показники переходів (з досвіду SEM)
 • У множині або в однині
 • Сезонні коливання
 • Стратегічне значення
 • Синоніми ("Навчання", "Курс", "Семінар")
 • тенденції
 • Негативні критерії : торгові марки конкурентів, заборонені терміни, терміни з надто багато слів або символів

3. Огляд і розширення пошукових термінів

Має сенс регулярно перевіряти список, створений на попередньому кроці. З тих пір від Google Червень 2016 Якщо плановик ключових слів більше не надає точні цифри, можливо, має сенс використовувати ключові слова спочатку для оптимізації пошукових систем Об'яви Google для перевірки.

Наприклад, потрібно дізнатися:

 • Який точний обсяг пошуку для конкретних термінів?
 • Що таке рейтинг кліків у різних текстах оголошення?
 • які функції продукту або USP переконують ваших користувачів
 • Які високі показники конверсій стосуються пошукових термінів

Релевантні показники для експерименту Google Ads, що визначає вашу безперервну стратегію ключових слів, такі:

 • кількість показіво таке фактичний обсяг пошуку?)
 • кількість кліків (тестові функції та USP)
 • кількість показників відмов (чи працюють ваші користувачі вмістом)
 • кількість конверсій (ви дійсно бажаєте придбати користувачів).

Google Trends для аналізу розширених пошукових термінів

Google Trends для аналізу розширених пошукових термінів

Навіть після початкових підходів до оптимізації регулярно перевірятиметься ваш власний набір ключових слів:

 • Яка поведінка користувачів, які прийшли на свій сайт, використовуючи саме ці ключові слова?
 • Які фактичні показники відмов ?
 • Які пошукові терміни дійсно призводять до конверсії?
 • Чи є нові терміни , які цікаві для оптимізації?
 • Як розвивається моя видимість?
 • Як розвивається кількість пошукових термінів у Топ-100 (потенціал) і перші 10 (сесії)?

Відповідаючи на такі запитання, ці інструменти допомагають:

З жовтня 2011 року сторінки результатів пошуку Google зашифровані. Наслідком цього: інструменти для веб-аналізу, такі як Google Analytics, ви більше не отримуєте дані ключових слів, але це лише (не надається) ідентифікується як ключове слово. Звичайно, це дуже шкода, тому рекомендую консоль пошуку Google для пошуку за ключовими словами:

Пошук ключових слів: стратегічний проти тактичний

Пошук ключових слів зазвичай має два виміри: стратегічний і тактичний.

 • Стратегічний : Які терміни ви бажаєте знайти в цілому?
 • Тактичний : Якщо, наприклад, ваш зміст маркетингу Створити одну статтю - це питання, для яких ключових слів ця стаття повинна бути знайдена. Ось тоді вам допоможуть такі інструменти, як ubersuggest ,

Підсумок: вибір правильних ключових слів допоможе вирішити, як залучити користувачів до Google у потрібний час у потрібний час. Вибір відповідних ключових слів безпосередньо впливає на це

 • ймовірність хороших позицій.
 • ймовірність перетворення.
 • сприйняття вашого бренду.

Reach - видимість в пошукових системах

Можна було б назвати Reach також старим німецьким маркетингом як "Share of Voice". У пошуковій оптимізації термін видимість переважає.

Цей термін придумали постачальники інструментів SEO, такі як SISTRIX або Searchmetrics.

Видимість стосується двох факторів:

 • Кількість та обсяг пошукових термінів домену в Google
 • Позиції, зайняті цими пошуковими термінами

Ви можете виміряти охоплення або видимість інструментами, такими як SISTRIX або Searchmetrics , Але навіть за допомогою консолі пошуку Google дуже добре видно, як змінилися враження вашого власного домену з часом.

Видимість 121watt.de в Searchmetrics

І SISTRIX і Searchmetrics використовують видимість для першого перегляду веб-сайту. У SISTRIX це значення називається індексом видимості, а Searchmetrics називається SEO видимістю .

Отож обидва індекси формуються:

 • Видимість SEO (Searchmetrics) домену складається з обсягу пошуку та позицій ключових слів, які зростають для цього запису. Searchmetrics використовує фактор для ваги кожної позиції. Вона також враховує, чи є вони ключовими словами з навігаційними або інформаційними пошуковими інтересами.
 • Для індексу видимості (SISTRIX) проаналізовано 100 найкращих позицій для великого набору загальних ключових слів для країни. Згодом також проводиться зважування відповідно до обсягу пошуку і позиції. Наприклад, погана позиція в популярному ключовому слові приносить більший прибуток індексу, ніж хороша позиція за ключовим словом з низьким показником. Тут ви знайдете, як Sistrix визначає власну видимість і як ви їх детально інтерпретуєте.
 • Видимість для мобільних пристроїв: як фактор ранжування з 2015 року, він також враховує, чи ваш сайт є мобільним. Ось чому тепер можна використовувати обидва інструменти, щоб оцінити видимість для мобільних пристроїв.

Хоча значення SISTRIX і Searchmetrics не порівнянні, вони самі по собі є хорошим способом швидко перевірити (SEO) проблеми з вашим веб-сайтом і порівняти себе з конкуренцією.

Курс має вирішальне значення

Цікавою для пошукової оптимізації є не тільки знімки, але й особливі зміни протягом певного періоду часу.

Питання: чому відбувається зміна?

Причинами зміни процесу видимості є:

 • власні оптимізації
 • оптимізацію конкурентів, які впливають на власну видимість
 • нового вмісту
 • Втрата / посилення зовнішніх сигналів , таких як посилання
 • успішне або невдале відновлення
 • технічні причини , такі як виключення сторінок / каталогів
 • технічні питання , такі як дублювання вмісту
 • окремі штрафи Google
 • загальна переоцінка вашого сайту за допомогою сигналів, таких як Panda або Penguin update

Таким чином, досягнення або видимість є ефективним індикатором для того, щоб дізнатися про зміни в списках результатів пошуку, в першу чергу. Однак, окрім видимості, завжди слід розглядати реальні дані, наприклад, зустрічі та переходи (наприклад, з Google Analytics).

Рейтинги - на цих позиціях знаходиться ваш сайт з вашими пошуковими термінами

Незважаючи на те, що зв'язок між охопленням і рейтингом дуже високий, тут необхідно диференціювати:

Рейтинги є вирішальним критерієм для отримання шансу на клік. Проте, рейтингу позицій недостатньо, щоб ввести його набір пошукових термінів на Google і перевірити, де виникає.

Тому що це ускладнюється двома аспектами Google:

 1. контекст
 2. втілення

Критерії контексту включають, наприклад:

 • мова
 • країна
 • місце
 • час

Критерії персоналізації включають:

 • власну історію пошуку
 • власну поведінку кліків

Персоналізацію можна запобігти, скориставшись вікном анонімного перегляду у веб-переглядачі або додавши параметр & pws = 0 до URL-адреси результату.

Однак контекст залишається, незважаючи на тільки що описані можливості. З тих пір Венеція -, Pidgeon -. і нарешті оновлення Опосум контекст став ще більш важливим для неявних локальних пошукових запитів.

Результат : Запит на загальний термін, так як в нашому випадку "Семінар по Інтернет-маркетингу" призводить до різних рейтингів залежно від регіонального контексту.

Ось приклад:

Ось приклад:

Незважаючи на збільшення контексту та персоналізації в Google, рейтинги в SEO необхідно переглянути. Не завжди про абсолютні значення, а про показники для пошукової оптимізації.

Ці значення корисні в аналізі:

 • Кількість пошукових термінів у топ-100
 • Кількість пошукових термінів у топ-10
 • Кількість пошукових термінів у верхній частині 4-10
 • Кількість пошукових термінів у верхній частині 3
 • Кількість пошукових термінів на Top 1
 • Відсоток розподілу пошукових термінів на окремих сторінках результатів
 • Взаємозв'язок фірмових пошуків із пошуками, що не мають назви
 • Середній рейтинг для найкращих пошукових термінів
 • Видимість окремих кластерів ключових слів
 • Видимість окремих сторінок і каталогів

Примітка . Також важливо переглянути результати в Google Analytics.

 • Як змінюється доступ до органічного сектору?
 • Скільки URL-адрес дійсно отримують доступ з органічного індексу Google?
 • Наскільки сильно видимості співвідносяться з реальними цифрами аналітики?
 • Як користувачі реагують на ваш вміст, хорошими показниками тут можуть бути рівень відмов і середня тривалість сеансу.
 • Яку цінність надає ваш SEO для загального успіху в бізнесі?

Видимість: тактика і заходи

Щоб збільшити наочність, ці заходи мають бути на плані:

Для великих веб-сайтів з великим вмістом (медіа, блоги, видавці) такі аспекти, як внутрішні зв'язки, інформаційна архітектура, сканування та індексація, відіграють ще більшу роль.

Мобільний перший і пошукова оптимізація

Починаючи з мобільного з квітня 2015 року та травня 2016 року, вся тема мобільного зв'язку також встановлена ​​для SEO. Крім того, Google має в листопаді 2016 року оголосив, що в майбутньому мобільний індекс основним показником буде. Це оголошення від листопада 2016 року, Google тепер є синонімом індексу Mobile First наприкінці березня 2018 року реалізовані. Аспекти налаштування індексу мобільного зв'язку:

 • Сканування: чи існують проблеми з скануванням мобільного сайту?
 • Мобільний дружній: Чи може сайт використовувати з смартфонами?
 • Зміст: Чи включено важливий вміст на мобільний веб-сайт?
 • Зміст II: Чи подано вміст як мобільний?
 • Підключення: чи може Google визначити, чи пропонується контентна сторінка й підключається до мобільних і настільних комп'ютерів?

Більш детальну інформацію про індекс «Перший мобільний» можна знайти тут тут і тут ,

Мобільна оптимізація та швидкість завантаження сторінки

Google має на 17 січня 2018 року Станом на липень 2018 року, швидкість завантаження на сторінці мобільного пошуку є оголошеним фактором ранжирування. Незважаючи на те, що в першу чергу Google розпізнає особливо повільні сторони, це ще раз є очевидним ознакою того, що швидкість сторінки є одним з вирішальних факторів. Наприклад, Google рекомендує такі інструменти, як маяк або теж Статистика розширення сторінки Chrome щоб мати можливість аналізувати слабкі місця на своїй сторінці.

Ось публікація в блозі на цю тему для тих, хто хоче краще проаналізувати свої мобільні стратегії: Користувачі мобільних пристроїв і мобільний веб-сайт покращують трафік Google Analytics зрозуміти.

Відповідь - настільки високий рейтинг кліків у видачах

Добрі позиції є необхідною умовою для кліку.

Однак дуже важливо, щоб користувачі дійсно натискали фрагмент (результат).

Перший натяк походить з двох можливих джерел аналізу. З одного боку, з пошукової консолі Google, яка показує не тільки покази, але й кліки і CTR, з іншого боку, від реальних номерів веб-аналізу.

На малюнку нижче ви можете побачити цифри одного з наших проектів: 434 718 показів на рівні 9,816 кліків. Це призводить до коефіцієнта кліків 2,25% для всієї сторінки.

Це призводить до коефіцієнта кліків 2,25% для всієї сторінки

Чи дійсно користувачі натискають ваш фрагмент, залежить від ряду факторів:

 • Яка позиція вашого результату?
 • Дизайн фрагменту: наскільки хороші ваші назви та описи?
 • Нагороди , такі як Deeplinks (хороша інформаційна архітектура)
 • Багаті фрагменти , такі як відгуки
 • Бренд : як ваш бренд знайомий і довіряє?
 • Конкуренція з вертикальними інтеграціями, наприклад, Новини Google або Пошук зображень Google
 • Конкуренція через оголошення Google.
 • Найпопулярніші фрагменти: чи можливо вибраний фрагмент вище вашої верхньої позиції?

Оновлення з грудня 2017: Важливо в цьому контексті, Google також робить тут в презентації фрагментів знову і знову змінюється. Наприклад, станом на 1 грудня Google збільшив довжину фрагментів, а точніше опис - від приблизно 150 символів у стандарті до приблизно 300 символів. в області мобільного пошуку зараз більше 225 символів. Більше про це можна дізнатися тут:

Оновлення з травня 2018: Тим часом Google вилучила розширення опису до 300 символів і, відповідно до власних заяв, повернулося до довжини трохи довше, ніж раніше. Отже, близько 160 символів, але в кінці кінців, у Google є застереження тут, а це означає, що при необхідності ми змінюємо довжину, якщо це має сенс для користувача.

Оптимізуйте заголовки та описи за допомогою Google Analytics & Screamingfrog

Примітка. Ось моє відео про те, як створити процес для визначення пріоритетів за назвою та описом.

Відповідь: тактика і заходи

Відповідь можна оптимізувати за допомогою таких стратегій:

 • Маркетинг посилань або будівництво посилань
 • Технічна оптимізація (багаті фрагменти)
 • Оптимізація OnPage з орієнтацією на оптимізацію фрагменту
 • Створення власного бренду через інші канали

Найкращі показники для вимірювання успіху вашої стратегії відповіді на SEO - це консоль пошуку Google і співвідношення показів до кліків (CTR). Але докладно ознайомтеся з єдиним документом (URL-адресою), за яким пошукові терміни призводять до високих ставок кліків і низьких часток кліків.

Реакція - саме так поводяться користувачі на основі введених пошукових термінів

Оцінка користувачів не була легкою для користувачів, оскільки вони зашифрували результати пошуку. Шифрування не передає пошукові терміни користувачів інструментам веб-аналітики, таким як Google Analytics.

У Google Analytics ці терміни позначені як (не надані) . Ефекти можна побачити тут на прикладі 121WATT. Зміни після вступу 18 жовтня дуже драматичні.

Наслідком : усі оцінки, засновані на пошукових термінах, фальсифіковані. Навіть міркування в порівнянні з часом так важко інтерпретувати.

Незважаючи на найкращий пошук і оптимізацію пошуку, користувач вирішує, наскільки релевантною є сторінка у зв'язку з введеним пошуковим терміном.

Показниками високої значимості є такі чинники:

 • Показник відмов або показник відмов
 • тривалість перебування
 • Сторінок на відвідування
 • Рейтинг конверсій - макро та мікро конверсії

Оскільки пошук пошукових термінів, як я вже говорив, вже не дуже простий, ми комбінуємо два підходи аналізу:

 • З одного боку, ми розглядаємо актуальність на основі пошукових термінів (див. Звіт 1).
 • З іншого боку, ми також розглядаємо поведінку користувачів, коли вони відвідують цільові сторінки, коли вони надходять з органічного домену (див. Звіт 2).

Ось приклад на основі власних внесків:

Звіт Google Analytics:

Ось звіт про завантаження, який ми зібрали для anaylse. Метою є вимірювання ефективності сторінок:

Реакція: тактика і заходи

У центрі уваги знаходяться тактичні заходи для оптимізації реакції :

 • Informationsarchitekur
 • Макет і дизайн
 • Внутрішні зв'язки
 • оптимізація конверсії

Особливо важливо тут оптимізація переходів, оскільки для Google поведінка користувачів як сигналу стає все більш важливим. Такі сигнали користувачів, які називаються "Довгіми кліками" або "Швидкими клавішами" в Google, важливі для визначення того, чи результат був хорошим або поганим для користувача.

Panda Update, вперше випущений в лютому 2011 року в Америці і 12.08. була розгорнута в Німеччині, намагалася визнати, чи вміст, який ви створюєте для ваших користувачів, також дійсно корисний, і користувач може зробити свою роботу якомога краще на вашому сайті.

була розгорнута в Німеччині, намагалася визнати, чи вміст, який ви створюєте для ваших користувачів, також дійсно корисний, і користувач може зробити свою роботу якомога краще на вашому сайті

Результати - чи оптимізація також призводить до очевидного досягнення економічних цілей?

Зрештою, важливі результати . І не тільки короткострокові і миттєві.

У підсумку до Конверсійного саміту у нас з лекції "Містер" Web Analytics "Авінаш Каушик склав такі думки:

 • якщо перетворити на 2%, що робить решта? 2% - це ті, які складають прямі продажі. Але занадто часто ми не зосереджуємося на інших 98% .
 • Чи існують які-небудь мікропереходи, які, крім безпосередніх макропереходів, не мають негайної, але середньої або довгострокової економічної цінності ?

Список можливих мікропереходів

 • Створення списків бажань
 • реєстрація Розсилка
 • Напишіть відгук
 • Станьте шанувальником Facebook
 • Перейдіть до локатора магазину
 • Доступ до конкретних, стратегічно важливих корпоративних веб-сайтів (сторінки продукту)
 • Запит на інформаційний пакет

При розгляді рентабельності пошукової оптимізації слід додати додаткові вхідні фактори

 • Бюджети ресурсів
 • консультант
 • Ноу-хау
 • семінари
 • інструменти
 • процеси

також стежити за виходом з точки зору макропереходів і мікропереходів.

SEO робить сайти краще

Один із аспектів оптимізації, який не завжди можна безпосередньо віднести до (стабільної) пошукової оптимізації, полягає в тому, що він призводить до покращення веб-сайтів:

 • Покращення бічної швидкості -> зменшення показник відмов , Збільшити кількість сторінок / відвідування, вищі конверсії
 • Оптимізація внутрішніх зв'язків -> зниження рейтингу відмов, збільшення сторінок / відвідування, підвищення конверсій
 • Краща інформаційна архітектура -> зниження ставки відмов, збільшення сторінок / відвідування, вищі конверсії
 • Маркетинг посилань -> більше відповідного трафіку , кращої мережі в відповідному середовищі, вищої довіри
 • Пошук по ключовим словам -> Побудова зручної інформаційної архітектури
 • Оптимізація фрагменту -> Аналіз найважливіших USP

Результати: тактика і заходи

Основною тактикою SEO для оптимізації результатів є:

 • інформаційна архітектура
 • Поняття сторінки (інформація, навігація, транзакція)
 • Внутрішні зв'язки
 • зміст маркетингу
 • оптимізація конверсії
 • Ключове слово, ключове слово, ключове слово

Резюме: Методи пошукової оптимізації (список)

Ці методи SEO є частиною загальної системи пошукової оптимізації:

 • Аналіз термінів пошуку - Ключове слово
 • Домени та керування доменом
 • Forwarding управління
 • OnPage Оптимізація
 • Технічна оптимізація
 • Page Speed ​​Optimization
 • інформаційна архітектура
 • Внутрішні зв'язки
 • Створення посилань і маркетинг посилань
 • Оптимізація фрагментів / багаті фрагменти

Ви відчуваєте, як отримати більше SEO? Тоді ви знайдете тут наші майбутні дати для мого семінару SEO Basis:

Завантажити інфографіки: Що таке SEO?

Далі цікаві джерела інформації, презентацій або блогів, щоб почати в пошуковій оптимізації

Наскільки корисна ця стаття для вас?

Що таке SEO?
Чому SEO так важливо?
Які проблеми ми маємо у пошуковій оптимізації (SEO)?
І які оптимізаційні підходи допомагають досягти кращих результатів у Google в природному пошуку?
Що таке SEO?
Чому SEO так важливо?
Ви хочете негайно проаналізувати вашу сторінку?
Що таке рейтинг кліків у різних текстах оголошення?
О таке фактичний обсяг пошуку?
Як розвивається моя видимість?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью