<
 • Главная
Статьи

Топ-10 джерел знань про SEO

 1. 2. Оптимізація веб-сайтів для пошукових систем (SEO) - путівник початківців
 2. 4. Круглий стіл
 3. 5. Блог Moz
 4. 6. Блог Ahrefs
 5. 7. величний
 6. 8. Глибоко повзати
 7. 9. Блог SEMrush

Зміни та оновлення - це повсякденна робота кожного дослідника SEO. Ми нещодавно написали що почати вивчати SEO , тепер ми пропонуємо, де можна отримати інформацію, коли основи зрозумілі вам, і ви шукаєте перевірені джерела знань, щоб завжди бути в курсі останніх новин з галузі.

Є сайти, на які фахівці люблять звертатися, і які варто підписати або відвідати. Нижче наведено вершину кращих спеціалізованих сайтів SEO разом з поясненням того, які унікальні знання вони містять і чому ці адреси варто слідувати.

1. Блог центрального веб-майстра Google

Найкраща база знань про Google або сам Google - у вашому блозі ділиться новинами про crawlowania, індексацію та рейтинг. Це також місце для повідомлення про те, що вона має намір впровадити або оновити незабаром, як це було у випадку оголошення про початок індексації мобільних пристроїв або введення нової версії консолі пошуку. З блогу ви також можете дізнатися про нові продукти, реалізовані на сайті SERP ,

Блог центральних веб-майстрів Google є основним джерелом інформації про зміни в пошуковій системі. Недоліком, однак, є той факт, що сайт не знайде нічого, що SEOwcy хотів би знати - наприклад, про зміну алгоритму або початку нового фактора рейтингу. У таких випадках відповіді мають бути знайдені між рядками або необхідно використовувати інші блоги.

Чому варто стежити?

Незамінний джерело знань про зміни в пошукових системах, на які посилаються інші сторінки SEO.

2. Оптимізація веб-сайтів для пошукових систем (SEO) - путівник початківців

Інформація про оптимізацію сайту зібрана за однією адресою. Вперше опублікований у 2008 році, цей посібник було оновлено минулого року і збагачено розділами про структуровані дані та сторінки мобільного зв'язку. Хоча в посібнику не міститься проривної інформації, варто переглянути її, щоб дізнатися, що Google розуміє під концепцією хороших практик SEO.

Чому варто читати?

SEO стартер - це основні знання про створення та оптимізацію сайтів, які добре працюють з пошуковою системою.

3. Земля пошукової системи

Search Engine Land - один з найпопулярніших сайтів SEO і енциклопедія знань про пошукові системи. Часто він перший надає інформацію про зміни в Google, тому кожен, хто хоче знати про новини галузі, має слідувати цій сторінці. Цьому сприяє підписка на інформаційний бюлетень, завдяки якому найважливіші новини дня можна знайти у вашій поштовій скриньці.

Веб-сайт був створений в 2007 році Денні Салліван, давній журналіст SEO, коли він відмовився від пошукового порталу, який працює з 1997 року, тоді він був відомий як найнадійніший джерело пошукових знань. Салліван був співзасновником компанії The Third Door Media - компанії, що публікує пошукові землі та інші блоги, присвячені цифровому маркетингу, а також організацію популярної серії конференцій SMX. У 2017 році Салліван залишив команду і, викликавши чимало сюрпризу в світі SEO, вступив у ряди Google, щоб, як він стверджує, поліпшити зв'язок між своїми співробітниками і користувачами пошукової системи.

Тим часом, пошукова система все ще є джерелом щоденної інформації пошуку. На додаток до повідомлень, зроблених редакційною командою на сайті, ми знаходимо експертні заяви, які поділяють їхні поради та стратегії. Сайт збирає так багато матеріалів на конкретні теми, які ви можете знайти в ньому відповіді на більшість SEO і пов'язані з ним питання КПП ,

Чому варто стежити?

Search Engine Land повідомляє вам про зміни в Google найшвидше і дозволяє тримати палець на пульсі.

4. Круглий стіл

Круглий стіл для пошукових систем - це веб-сайт, який збирає інформацію про найбільш цікаві теми та дискусії, які відбуваються на форумах, пов'язаних з маркетингом пошукових систем. Перший і основний джерело знань, коли на наш сайт впливає оновлення алгоритму або інша зміна, введена Google.

Сайт був заснований у 2004 році Баррі Шварцем як його особистий блог SEO. До цього дня він публікує статті, що стосуються новин, подій та дискусій в галузі.

Круглий стіл пошукової системи збирає найцікавіші теми, що обговорюються на галузевих форумах SEM і таким чином полегшує роботу маркетологів. Підсумок найважливіших новин цього дня можна знайти в розділі Щоденний пошук форуму. Варто також переглянути коментарі, що з'являються під записом, які часто перетворюються на бурхливі, але й суттєві обговорення.

Чому варто стежити?

Використання круглого столу Search Engine заощаджує ваш час - вам не потрібно шукати теми на форумах інтернет-маркетингу, щоб не відставати від змін у галузі.

5. Блог Moz

Блог Moz - джерело порад та рекомендацій щодо SEO, соціальних медіа та контенту. Розглянуто одну з перших сторінок, за якою повинні слідувати люди, ознайомившись з пошуковою оптимізацією.

Сайт був запущений в 2004 році як блог, присвячений в першу чергу проблемам SEO. Потім, Moz також подбав про розробку програмного забезпечення. Тим часом, блог Moz став основою для унікального, витонченого та чітко представленого вмісту.

Чотири-п'ять статей на тиждень з'являються в блозі. Цикл "Whiteboard Friday", який ми згадували найбільше, є найпопулярнішим з нагоди кращих джерел для навчання SEO , Теми, що висвітлюються у кліпах, також узагальнено у великих та докладних записах блогу.

Чому варто стежити?

Блог Meuse є джерелом як для початківців в індустрії SEO, так і для тих, хто шукає поради, підказки та поради, які допоможуть оптимізувати сайт.

6. Блог Ahrefs

Ми писали про Ahrefs як хороший джерело знань для учнів SEO - у блозі популярного інструмента ви можете знайти багато порад, підручників, а також є висловлювання експертів галузі. Крім того, варто відзначити, що Ahrefs має велику і поточну базу даних зворотних посилань, розміщені на тематичних дослідженнях на основі реальних даних. Опубліковані звіти піднімають теми, що становлять інтерес для розробників, такі як придбання трафіку на основі посилань зворотного зв'язку конкурентів.

Блог Ahrefs не оновлюється дуже часто (в середньому один новий запис на тиждень), але в обмін пропонує аналітичні та багаті статті. Як інструмент, так і блог допомагають підвищити видимість сайту, тому статті орієнтовані на такі теми, як будівництво посилань, вибір ключових слів, контент-маркетинг і технічний SEO. Крім того, ви можете дізнатися з блогу, як використовувати функціональність інструмента.

Чому варто стежити?

Блог Ahrefs є джерелом знань SEO, які підтримуються багатими базами даних і корисними порадами, які полегшують використання самого інструменту.

7. величний

Блог Majestic, інший інструмент для аналізу профілю посилання поряд з Ahrefs, є хорошим джерелом як для тих, хто добре знає про SEO, так і для тих, хто цікавиться інформацією про оновлення інструментів, що часто передбачає нові можливості для розробки власного сайту. Записи зосереджені навколо будівлі посилання та можливостей, які пропонує Majestic у цьому відношенні. Немає дефіциту статей, що пропонують покращити результати SEO за допомогою інструмента.

Чому варто стежити?

Блог Majestic є джерелом знань про саму програму та її використання для отримання посилань на сайт.

8. Глибоко повзати

Важливим джерелом знань про SEO є блог, який виконується на сайті гусеничного сканера Deep Crawl. Статті на сайті в основному технічні SEO, включаючи теми, такі як адреса будівництва URL-адресу , індексування сторінок або перенаправлення. Крім того, блог вибирає найбільш важливу і найцікавішу інформацію з Hangouts для веб-майстрів Google , про які ми згадували в попередній статті, завдяки чому не було пропущено жодного нового повідомлення від співробітників Google.

Чому варто стежити?

Блог Deep Crawl є цінним джерелом знань про технічну оптимізацію сайту, а також резюме найважливішої інформації безпосередньо з Google.

9. Блог SEMrush

Наступний блог, що супроводжує програмне забезпечення SEO. У зв'язку з тим, що компанія також пропонує інструменти аудиту сайту, вона знає про різні аспекти пошукового маркетингу, і блог ділиться всебічними знаннями SEO, PPC і контент-маркетингу. Все це представлено з великою увагою до графічного дизайну - статті доповнюються матеріалами, що ілюструють тему, є також корисні іконографії та відео.

Чому варто стежити?

SEMrush є всеосяжним джерелом знань про пошуковий маркетинг і хороше місце для SEO учнів.

10. SEO морем

Тематика Seo by the Sea фокусується на патентах і звітах, створених Google, тому сайт є корисним джерелом інформації для тих, хто хоче контролювати інформацію, що надходить безпосередньо з пошукової системи. Ідея блогу полягає в отриманні важливих знань про пошукові системи, які включені в патенти Google. Сайт містить резюме правових документів, наповнених юридичною мовою, разом з оригінальними коментарями та висновками, які можуть пролити світло на пошукову оптимізацію.

Чому варто стежити?

Seo by the Sea - це патенти, які розповсюджуються в першій частині, і дають змогу зрозуміти механізми роботи пошукової системи.

підсумовування

Перераховані адреси - це лише невелика частина SEO інформації, доступної в Інтернеті. Повідомлення охоплюють зацікавлені сторони через форуми, блоги, соціальні медіа, де користувачі діляться новинками. У своїх дискусіях посилання на наведені сайти дуже часто з'являються, що доводить, що вони є надійними та перевіреними джерелами. Варто відвідати їх, щоб отримати різноманітні знання, пов'язані з пошуком.

теги:

Чому варто стежити?
Чому варто читати?
Чому варто стежити?
Чому варто стежити?
Чому варто стежити?
Чому варто стежити?
Чому варто стежити?
Чому варто стежити?
Чому варто стежити?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью