<
 • Главная
Статьи

У чому різниця між SEM, SEO, PPC і AdWords?

 1. SEM = Маркетинг у пошукових системах
 2. SEO = Пошукова оптимізація
 3. PPC = Реклама за плату за клік (AdWords - це один із варіантів реклами в PPC)
 4. Вибір правильного біта SEM для вашого веб-сайту

Інтернет-маркетологи та бізнесмени багато говорять про SEM, PPC, SEO та AdWords - але ці поняття часто заплутуються. Це може призвести до проблем у виборі "онлайн-маркетингу кращих наступних кроків" для бізнесу. Ось огляд, який допомагає поставити все в перспективі ...

Ось огляд, який допомагає поставити все в перспективі

SEM = Маркетинг у пошукових системах

SEM - це маркетингова та технічна робота, спрямована на підвищення видимості веб-сайту в Google та інших пошукових системах. SEM може включати ...

 • SEO (пошукова оптимізація - нижче)
 • SERM (управління репутаційними пошуковими системами - подібно до управління зв'язками з громадськістю для репутації вашого бізнесу в пошукових системах),
 • Реклама в ППК (реклама за плату за клік - включаючи оголошення в Google AdWords, Yahoo і Bing - нижче)

SEM - великий бізнес. Є тисячі - скоро я передбачаю мільйони - компаній і консультантів, які спеціалізуються в цій галузі. Компанії, такі як Google і Yahoo, роблять майже ВСІ свої гроші від SEM, включаючи їх величезні платні текстові оголошення.

SEO = Пошукова оптимізація

SEO - це робота, яка робить сайт "дружнім пошуковим системам" - з метою отримати хорошу позицію в результатах пошуку, коли люди шукають слова, які стосуються вашого сайту.

SEO стосується ТІЛЬКИ до неоплачених, "органічних" або "природних" результатів пошуку. Це не має нічого спільного з КПП Реклама.

Найкраща позиція в органічних результатах пошуку - це перша сторінка на першій сторінці. Багато підприємств повинні задовольнятися будь-якою позицією на першій сторінці, принаймні як на початку.

Ви не можете платити пошуковим системам, щоб отримати кращу органічну позицію пошуку - вам доведеться працювати над нею.

Органічна позиція важлива, оскільки кожного разу, коли хтось відвідує ваш сайт після натискання органічного результату пошуку, ви отримали відвідувача, який, ймовірно, зацікавився вашим веб-сайтом - і ви не заплатили нічого, щоб привернути цей візит (якщо ви не платите багато грошей до консультанта SEO).

SEO безпосередньо пов'язана з задоволенням ваших онлайн відвідувачів!

Що хочуть люди з веб-сайту?

Вони хочуть легко зрозуміти веб-сайт з чіткою навігацією . Вони хочуть читати добре написане , добре організоване і логічне. Вони хочуть знайти те, що безпосередньо стосується їхнього початкового пошуку . Вони не хочуть полювати за інформацією.

Вони хочуть, щоб наступні кроки - отримання додаткової інформації або купівля - були легкими та очевидними. Вони хочуть, щоб їх було легко знайти назад на сайт.

Хороша новина: Google та інші пошукові системи хочуть мати ті ж самі речі з веб-сайту, як і ваші відвідувачі. Після того як ви побудували хороший веб-сайт для відвідувачів, хороші базові SEO вимагають лише декількох основних технічних завдань - щоб гарантувати, що пошукові системи легко розуміють ваш сайт.

Люди часто говорять про різні трюки для поліпшення рейтингу пошукових систем для своїх сайтів. Деякі трюки працювали добре; до них відносяться створення багатьох різних сторінок і сайтів, які всі посилаються назад і вперед, а також повторюють головні слова пошуку. Проблема в тому, що це забуває про головний момент в інтернет-маркетингу: Клієнти! Сайт, що використовує багато SEO трюків, дратує відвідувачів. На щастя, Google і інші двигуни стають розумнішими. Сайти, які спробують ці трюки, відпадають від результатів першої сторінки Google, тоді як чесні, якісні веб-сайти з хорошою інформацією отримують преференційний режим.

Одним з напрямків SEO, який важко зробити самостійно, є побудова посилання.

Пошукові системи, як сайти, які мають безліч гіперпосилань, що зв'язуються із зовнішніми та зовнішніми веб-сайтами. Ви можете платити людям для прискорення процесу (іноді в складних, "підроблених" способах, які можуть бути небезпечними для репутації вашого сайту). Навіть без трюків або консультантів зі створення посилань, зв'язки зростають у кількості та актуальності, природно з часом (якщо у вас є хороший, унікальний, відповідний вміст).

Щоб отримати декілька високоцінних, високорелевантних посилань, будьте щедрі, посилаючись на інші релевантні сайти та сторінки, які доповнюють ваш власний вміст, і попросіть власників інших сайтів робити те ж саме для вас.

Соціальні медіа виливають газ на пожежний зв'язок: сайти, які люблять люди, діляться в соціальних мережах і створюють тисячі посилань. Google та інші пошукові системи починають отримувати власні ресурси, перераховуючи профілі в соціальних мережах для деяких пошуків (особливо коли профілі є дуже релевантними та популярними). Ви можете зробити його легким для читачів обмінюватися вмістом у соціальних мережах .

Ця остання діяльність може бути пов'язана з маркетингом електронної пошти, якщо ви заохочуєте людей до спільного використання вмісту електронної пошти, розміщуючи її на своєму веб-сайті або блозі та надаючи їм прості посилання, які призводять до інструментів обміну на сайтах соціальних мереж.

PPC = Реклама за плату за клік
(AdWords - це один із варіантів реклами в PPC)

PPC включає в себе оголошення на Google, Yahoo і Bing - це оголошення, які ви бачите у верхній і правій частині сторінок пошуку - або навіть на сторінках Facebook.

PPC включає в себе оголошення на Google, Yahoo і Bing - це оголошення, які ви бачите у верхній і правій частині сторінок пошуку - або навіть на сторінках Facebook

У результатах пошуку Google легко помітити платні оголошення AdWords

Як правило, об'яви КПП нічого не коштують для відображення - коли глядач натискає на оголошення, тільки рекламодавець платить за рекламу - отже, "плата за клік".

У деяких випадках об’яви стягуються за 1000 "показів" (1 показ = оголошення відображається один раз на веб-сторінці, яка відображається на комп'ютері однієї людини).

Найпопулярнішою програмою PPC є Google AdWords, на яку припадає близько 90% доларів США. З мого досвіду, AdWords є найприбутковішим вибором через високий відсоток загального трафіку веб-пошуку в Google. Проте, AdWords стає все більш конкурентноздатною і коштовною щодня, що зменшує прибуток від кожного рекламного долара, який ви інвестуєте. Інші мережі працюють над тим, щоб запропонувати рекламодавцям привабливі системи та трафік - намагаючись отримати більший шматок пирога Google.

Найпопулярнішими оголошеннями для КПК є текстові оголошення, які ви бачите на сторінці пошуку Google. Відео та графічні оголошення (медійні оголошення мають фотографію або графіку або логотип) також поширені і можуть з'являтися практично на будь-якому веб-сайті (хоча вони, як правило, "подаються" від постачальника реклами, наприклад Google.

КПП є дуже простим способом просування Вашого сайту при отриманні першої сторінки органічної позиції є довгостроковою, більш важкою метою.

КПП, як правило, вигідно, коли ваш бізнес орієнтований на певний сегмент ринку з відносно унікальним продуктом або послугою або пропозицією - і коли немає великої кількості конкурентів, які торгують вашими оголошеннями і підвищують вартість ваших КПП.

Основними показниками рахунків КПП є:

 • ЦЗК (ціна за клік - сума, яку ви сплачуєте щоразу, коли хтось натискає оголошення та спрямовується на ваш сайт). ЦЗК може варіюватися від декількох центів за спеціалізовані, неконкурентні бізнес-ніші - до $ 50 або більше для високо конкурентних галузей, таких як фінансові послуги.
 • Ціна за конверсію (сума, яку Ви витрачаєте до отримання однієї мети продажу, реєстрації або іншої мети). Якщо ви "перетворюєте" одного з десяти відвідувачів, і ви платите $ 1 за кожного відвідувача від Google (тобто: CPC = 1,00 долара), то ваша ціна за перехід буде $ 10,00.

Вибір правильного біта SEM для вашого веб-сайту

Деякі люди здогадуються, що здоровий глузд і інтуїція - це все, що потрібно, але SEM не так просто, як здається.

З іншого боку, консультанти SEM та веб-розробники відомі. Вони говорять клієнтам про те, щоб робити все відразу - сплачуючи величезні збори за величезні проекти, коли лише трохи роботи над правильними бітами створює 90% прибуткового впливу.

Досвідчена людина може визначити найкращі предмети для роботи, щоб внести зміни, які виплачуються, і часто це не найдорожчі предмети. Отримання прибутку онлайн вимагає правильних рішень!

ЦЗК може варіюватися від декількох центів за спеціалізовані, неконкурентні бізнес-ніші - до $ 50 або більше для високо конкурентних галузей, таких як фінансові послуги.

Що хочуть люди з веб-сайту?


Новости
 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью