<
 • Главная
Статьи

У чому різниця між SEM, SEO, PPC і AdWords?

 1. SEM = Маркетинг у пошукових системах
 2. SEO = Пошукова оптимізація
 3. PPC = Реклама за плату за клік (AdWords - це один із варіантів реклами в PPC)
 4. Вибір правильного біта SEM для вашого веб-сайту

Інтернет-маркетологи та бізнесмени багато говорять про SEM, PPC, SEO та AdWords - але ці поняття часто заплутуються. Це може призвести до проблем у виборі "онлайн-маркетингу кращих наступних кроків" для бізнесу. Ось огляд, який допомагає поставити все в перспективі ...

Ось огляд, який допомагає поставити все в перспективі

SEM = Маркетинг у пошукових системах

SEM - це маркетингова та технічна робота, спрямована на підвищення видимості веб-сайту в Google та інших пошукових системах. SEM може включати ...

 • SEO (пошукова оптимізація - нижче)
 • SERM (управління репутаційними пошуковими системами - подібно до управління зв'язками з громадськістю для репутації вашого бізнесу в пошукових системах),
 • Реклама в ППК (реклама за плату за клік - включаючи оголошення в Google AdWords, Yahoo і Bing - нижче)

SEM - великий бізнес. Є тисячі - скоро я передбачаю мільйони - компаній і консультантів, які спеціалізуються в цій галузі. Компанії, такі як Google і Yahoo, роблять майже ВСІ свої гроші від SEM, включаючи їх величезні платні текстові оголошення.

SEO = Пошукова оптимізація

SEO - це робота, яка робить сайт "дружнім пошуковим системам" - з метою отримати хорошу позицію в результатах пошуку, коли люди шукають слова, які стосуються вашого сайту.

SEO стосується ТІЛЬКИ до неоплачених, "органічних" або "природних" результатів пошуку. Це не має нічого спільного з КПП Реклама.

Найкраща позиція в органічних результатах пошуку - це перша сторінка на першій сторінці. Багато підприємств повинні задовольнятися будь-якою позицією на першій сторінці, принаймні як на початку.

Ви не можете платити пошуковим системам, щоб отримати кращу органічну позицію пошуку - вам доведеться працювати над нею.

Органічна позиція важлива, оскільки кожного разу, коли хтось відвідує ваш сайт після натискання органічного результату пошуку, ви отримали відвідувача, який, ймовірно, зацікавився вашим веб-сайтом - і ви не заплатили нічого, щоб привернути цей візит (якщо ви не платите багато грошей до консультанта SEO).

SEO безпосередньо пов'язана з задоволенням ваших онлайн відвідувачів!

Що хочуть люди з веб-сайту?

Вони хочуть легко зрозуміти веб-сайт з чіткою навігацією . Вони хочуть читати добре написане , добре організоване і логічне. Вони хочуть знайти те, що безпосередньо стосується їхнього початкового пошуку . Вони не хочуть полювати за інформацією.

Вони хочуть, щоб наступні кроки - отримання додаткової інформації або купівля - були легкими та очевидними. Вони хочуть, щоб їх було легко знайти назад на сайт.

Хороша новина: Google та інші пошукові системи хочуть мати ті ж самі речі з веб-сайту, як і ваші відвідувачі. Після того як ви побудували хороший веб-сайт для відвідувачів, хороші базові SEO вимагають лише декількох основних технічних завдань - щоб гарантувати, що пошукові системи легко розуміють ваш сайт.

Люди часто говорять про різні трюки для поліпшення рейтингу пошукових систем для своїх сайтів. Деякі трюки працювали добре; до них відносяться створення багатьох різних сторінок і сайтів, які всі посилаються назад і вперед, а також повторюють головні слова пошуку. Проблема в тому, що це забуває про головний момент в інтернет-маркетингу: Клієнти! Сайт, що використовує багато SEO трюків, дратує відвідувачів. На щастя, Google і інші двигуни стають розумнішими. Сайти, які спробують ці трюки, відпадають від результатів першої сторінки Google, тоді як чесні, якісні веб-сайти з хорошою інформацією отримують преференційний режим.

Одним з напрямків SEO, який важко зробити самостійно, є побудова посилання.

Пошукові системи, як сайти, які мають безліч гіперпосилань, що зв'язуються із зовнішніми та зовнішніми веб-сайтами. Ви можете платити людям для прискорення процесу (іноді в складних, "підроблених" способах, які можуть бути небезпечними для репутації вашого сайту). Навіть без трюків або консультантів зі створення посилань, зв'язки зростають у кількості та актуальності, природно з часом (якщо у вас є хороший, унікальний, відповідний вміст).

Щоб отримати декілька високоцінних, високорелевантних посилань, будьте щедрі, посилаючись на інші релевантні сайти та сторінки, які доповнюють ваш власний вміст, і попросіть власників інших сайтів робити те ж саме для вас.

Соціальні медіа виливають газ на пожежний зв'язок: сайти, які люблять люди, діляться в соціальних мережах і створюють тисячі посилань. Google та інші пошукові системи починають отримувати власні ресурси, перераховуючи профілі в соціальних мережах для деяких пошуків (особливо коли профілі є дуже релевантними та популярними). Ви можете зробити його легким для читачів обмінюватися вмістом у соціальних мережах .

Ця остання діяльність може бути пов'язана з маркетингом електронної пошти, якщо ви заохочуєте людей до спільного використання вмісту електронної пошти, розміщуючи її на своєму веб-сайті або блозі та надаючи їм прості посилання, які призводять до інструментів обміну на сайтах соціальних мереж.

PPC = Реклама за плату за клік
(AdWords - це один із варіантів реклами в PPC)

PPC включає в себе оголошення на Google, Yahoo і Bing - це оголошення, які ви бачите у верхній і правій частині сторінок пошуку - або навіть на сторінках Facebook.

PPC включає в себе оголошення на Google, Yahoo і Bing - це оголошення, які ви бачите у верхній і правій частині сторінок пошуку - або навіть на сторінках Facebook

У результатах пошуку Google легко помітити платні оголошення AdWords

Як правило, об'яви КПП нічого не коштують для відображення - коли глядач натискає на оголошення, тільки рекламодавець платить за рекламу - отже, "плата за клік".

У деяких випадках об’яви стягуються за 1000 "показів" (1 показ = оголошення відображається один раз на веб-сторінці, яка відображається на комп'ютері однієї людини).

Найпопулярнішою програмою PPC є Google AdWords, на яку припадає близько 90% доларів США. З мого досвіду, AdWords є найприбутковішим вибором через високий відсоток загального трафіку веб-пошуку в Google. Проте, AdWords стає все більш конкурентноздатною і коштовною щодня, що зменшує прибуток від кожного рекламного долара, який ви інвестуєте. Інші мережі працюють над тим, щоб запропонувати рекламодавцям привабливі системи та трафік - намагаючись отримати більший шматок пирога Google.

Найпопулярнішими оголошеннями для КПК є текстові оголошення, які ви бачите на сторінці пошуку Google. Відео та графічні оголошення (медійні оголошення мають фотографію або графіку або логотип) також поширені і можуть з'являтися практично на будь-якому веб-сайті (хоча вони, як правило, "подаються" від постачальника реклами, наприклад Google.

КПП є дуже простим способом просування Вашого сайту при отриманні першої сторінки органічної позиції є довгостроковою, більш важкою метою.

КПП, як правило, вигідно, коли ваш бізнес орієнтований на певний сегмент ринку з відносно унікальним продуктом або послугою або пропозицією - і коли немає великої кількості конкурентів, які торгують вашими оголошеннями і підвищують вартість ваших КПП.

Основними показниками рахунків КПП є:

 • ЦЗК (ціна за клік - сума, яку ви сплачуєте щоразу, коли хтось натискає оголошення та спрямовується на ваш сайт). ЦЗК може варіюватися від декількох центів за спеціалізовані, неконкурентні бізнес-ніші - до $ 50 або більше для високо конкурентних галузей, таких як фінансові послуги.
 • Ціна за конверсію (сума, яку Ви витрачаєте до отримання однієї мети продажу, реєстрації або іншої мети). Якщо ви "перетворюєте" одного з десяти відвідувачів, і ви платите $ 1 за кожного відвідувача від Google (тобто: CPC = 1,00 долара), то ваша ціна за перехід буде $ 10,00.

Вибір правильного біта SEM для вашого веб-сайту

Деякі люди здогадуються, що здоровий глузд і інтуїція - це все, що потрібно, але SEM не так просто, як здається.

З іншого боку, консультанти SEM та веб-розробники відомі. Вони говорять клієнтам про те, щоб робити все відразу - сплачуючи величезні збори за величезні проекти, коли лише трохи роботи над правильними бітами створює 90% прибуткового впливу.

Досвідчена людина може визначити найкращі предмети для роботи, щоб внести зміни, які виплачуються, і часто це не найдорожчі предмети. Отримання прибутку онлайн вимагає правильних рішень!

ЦЗК може варіюватися від декількох центів за спеціалізовані, неконкурентні бізнес-ніші - до $ 50 або більше для високо конкурентних галузей, таких як фінансові послуги.

Що хочуть люди з веб-сайту?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью