<
 • Главная
Статьи

З цією повною SEO керівництвом ви заощадите багато грошей у 2019 році!

 1. Повне керівництво з SEO для початківців від Марка Дієці (2018)
 2. Визначення SEO
 3. ранжування
 4. Важливість контенту для SEO
 5. SEO маркетинг про ваші ключові слова
 6. Пошук з прикладом
 7. Ключові слова
 8. Гей або ви не можете просто купити SEO зворотні посилання там?
 9. SEO Підручник
 10. Якщо Ви заробляєте менше 200 CHF / год
 11. Крок 1: Знайдіть ключові слова з довгим хвостом
 12. Крок 2: Мозковий штурм за ключовими словами
 13. Крок 3: UberSuggest для ключових слів
 14. Крок 4: Запитайте друзів про ключові слова ("Людський дизайн")
 15. Необов'язкове ключове слово нападник
 16. Крок 5: Планувальник ключових слів Google
 17. конкуренція
 18. Крок 6: SEOQuake для перевірки ключових слів
 19. Крок 7. Оптимізуйте сторінку для ключових слів
 20. Внутрішнє SEO
 21. Як оптимізувати свої веб-сторінки?
 22. Точне ключове слово має бути в заголовку сторінки (H1). Наприклад, цей пост тут є ключовим словом "SEO".

Повне керівництво з SEO для початківців від Марка Дієці (2018)

Пошукова оптимізація, SEO на короткий термін, збільшить вашу "здатність до пошуку" в пошукових системах, як Google.com і Bing.com. Хто цього не хоче? Напевно, тільки ті, у кого немає бізнесу або немає ідеї бізнесу (2018). Так що ж ви хочете досягти за допомогою SEO? Google є найпоширенішою пошуковою системою, і, як стверджується, обробляє 40 000 пошуків у секунду ! Ну, що ви шукаєте? Здебільшого відповідно до поточних потреб шукачів. На відміну від опитувань або інтерв'ю, тут можна дізнатися правду про інтереси користувачів Інтернету. Існують терміни, які частіше обшукуються, а інші - рідше. Так, наприклад, слово «медитація» має значно більший обсяг пошуку, ніж, наприклад, «навчання медитації в Берні». Якщо ви пропонуєте курс медитації в Берні на вашому сайті, ви, ймовірно, хочете мати якомога більше відвідувачів, щоб прийти на ваш сайт через Google. Це називається органічним трафіком.

Згідно з різними дослідженнями, користувачі найчастіше натискають на перший 8 і 10-й результат (в такому порядку). Тому має сенс відображатися на першій сторінці як перший результат пошуку. Ми всі домовилися про це. Але це не так просто, навіть якщо ви добре знаєте своїх клієнтів і знаєте, які потреби вони мають і як вони формулюють їх у вхідних даних. Це ключові слова, для яких ви бажаєте класифікувати.

Так наскільки складно SEO дійсно, ви можете зробити це самостійно або що це коштує?

Визначення SEO

Чи є точне визначення для SEO? SEO легко описати: це точно так само, як і в науковій роботі - як ви часто цитуєте, тим важливішою є ваша робота. Цей принцип використовує Google, за винятком того, що замість лапок і посилань просто посилання. Отже, якщо ваша сторінка часто пов'язана, Google вважає, що сторінка важлива. Якщо зараз це пов'язано з важливими сторінками, то ваша сторінка дуже важлива, і вона продовжуватиме з'являтися "вгору" під час запиту в Google. Сон на - це було, можливо, 10 років тому. Звичайно, алгоритми є набагато складнішими, і зараз є багато інших речей, таких як якість текстів, зображення, мова, місце розташування, промисловість, вік веб-сайту, як часто з'являються нові тексти, чи є вони плагіатом, і де посилаються посилання і т.д. "зважені".

ранжування

Google виступає як платформа для збору інформації. Коли користувач хоче отримати інформацію від пошукової системи, він вводить індивідуальні пошукові терміни і отримує список переглядів. Запит порівнюється з існуючим у базі даних веб-сторінок пошукової системи. Ця пошукова система використовує різні алгоритми для пошуку найбільш відповідної інформації в базі даних. Ці алгоритми складаються з різних математичних методів, які безперервно вдосконалюються для отримання найбільш значних можливих результатів. З бази даних пошукової системи результати відображаються в порядку розрахункового значення для користувача. Це також називається рейтингом знайдених веб-сайтів. Поведінка, яка включає кліки і час перебування на відповідних веб-сторінках, потім аналізується і використовується для переоцінки значущості інформації. [1]

Пошукова система Google оголошує оновлення алгоритмів один або два рази на місяць, але не всі з них мають однаковий вплив на видачі видань. Для покращення пошуку також регулярно додаються нові алгоритми. Наприклад, у 2011 році Google було доповнено алгоритмом, який використовувався для оцінки веб-сторінок на основі якості вмісту ("Panda"). Цей алгоритм також виявляє плагіат.

Веб-сайти, які часто цитуються (зв'язані) на інших веб-сайтах, зазвичай оцінюються вищим за оригінальний алгоритм рейтингу сторінки. Однак цей ефект часто використовують оператори веб-сайтів. Для того, щоб протидіяти цій маніпулятивній тактиці посилання, Google випустила в 2012 році оновлення, яке ідентифікує веб-сайти з неприродними профілями посилань і застосовує відповідні "покарання" в реальному часі ("Penguin"). Внаслідок подібного оновлення з 2012 року сторінки, які здійснюють порушення авторських прав, знаходяться в гіршому положенні ("пірат").

Оновлення 2014 року також використовує розташування та відстань як ключовий фактор у ранжуванні результатів. ( "Голуб"). Проте ця (2018) наразі застосовується лише до пошукових запитів англійською мовою.

З 2015 року також існує оновлення, яке включає в себе «Мобільне оновлення» як фактор для ранжирування веб-сайтів. Це оновлення розрізняє пошуки для мобільних пристроїв і для пристроїв настільних комп'ютерів, тоді як останні не втручаються.

Пізніше було внесено низку змін ("Possum"), які, залежно від фізичного розташування видошукача (чим ближче видошукач до конкретної компанії, тим більше ймовірність того, що вона бачить її серед місцевих результатів) і формулювання шукача Запит (навіть вузькі коливання призводять до різних результатів) у місцевому рейтингу результатів пошуку.

RankBrain - це оновлення з вбудованими алгоритмами "машинного навчання", які допомагають Google краще зрозуміти значення пошукових запитів і надавати найбільш відповідні результати пошуку у відповідь на ці запити. З тих пір, як цей штучний інтелект вже використовується, Google не оголосив.

Деталі останніх оновлень від Google не розголошуються, але сайти, які порушують правила Google для веб-майстрів, все частіше караються. На більшість блогів впливають неякісні статті з різних тем ("Фред").

Незважаючи на регулярні оновлення алгоритмів, зворотні посилання відіграють найважливішу роль у рейтингу веб-сайтів. Проте все частіше враховуються тільки зворотні посилання у вагових коефіцієнтах, які надходять з сайтів, що мають високу тематичну актуальність і якісний контент.

[1] Бакши / Паті / Мохапатра / Чакі / Саїд, 2018.

Важливість контенту для SEO

Протягом кількох років якість контенту відіграє все більш важливу роль. Нові алгоритми здатні розібрати вміст сторінок, а це означає, що неможливо просто поставити ключові слова, введені користувачами на сторінці, і чекати їх появи на першій сторінці. Отже, якщо ви повинні писати змістовний текст з реальною перевагою для своєї сторінки, то водночас він запобігає одночасному керуванню незліченними ключовими словами. Тому ще важливіше знати, які саме терміни мають обсяг пошуку. Тепер тисячі повідомлень у блогах публікуються щогодини. Як же пошукова система все ще може вирішити, яку інформацію відображати пошуковій системі?

SEO маркетинг про ваші ключові слова

Існують два типи ключових слів "Long-Tail" і "Short-Tail". Справжній SEO не повинен зосереджуватися на одному чи іншому. Оскільки Google постійно змінює алгоритми і надмірна оптимізація на своєрідні ключові слова може, так би мовити, призвести до втрати трафіку за одну ніч. Досвід показав, що ключові слова з коротким хвостом є лише короткостроковими успіхами, оскільки вони є висококонкурентними. Прикладом ключового слова "постріл-хвіст" було б SEO. Прикладом довгого ключового слова може бути: "aquarium reperatur in bern". Таким чином, має бути дуже зрозумілим, для якого з двох ключових слів ваші шанси краще бути на вершині першої сторінки Google. Але кінцевою метою SEO є отримати якомога більше трафіку на сайті. Більш короткі ключові слова зазвичай мають набагато більший обсяг пошуку. Наприклад, у моєму блозі найбільшу кількість трафіку надійшло повідомлення, яке було оптимізовано для ключового слова "медитація" та тимчасово зайняло друге місце в Google.

Пошук з прикладом

Щоб повернутися до основного доповідача: Якщо ви шукаєте основного доповідача в Google, зазвичай показуються перші чотири платні оголошення, це оплачується реклама Adwords, то в основному такі сторінки, як Вікіпедія, різні служби перекладу тощо. відображається. Тому ви можете обмежити пошук і написати, наприклад, " Головний доповідач у Берні ": Також у вас є платні оголошення з різних доповідачів або агентств, але ви після цих платних записів знайти органічні результати, тобто веб-сайти основних доповідачів. Тепер я запитую вас: де ви натискаєте на нього?

На скріншоті можна побачити перші чотири записи, кожен з яких містить юридично обов'язкове вказівку, що це "оголошення". Чи довіряєте ви цим оголошенням? Або ви просто пропустите його і натисніть на органічні результати пошуку? Згідно з різними дослідженнями, зробленими в останні роки, перший органічний результат отримує найбільше кліків. На цій позиції ключові слова з коротким хвостом часто є Вікіпедією.

Ключові слова

Отже, запитайте себе як провідний доповідач: що має більше сенсу? Змагаються з Вікіпедією і роблять їх перше місце в Google спірним? Або ви мудріше обмежувати себе регіоном (місцевим SEO) або нішею і спеціалізувати свій сайт? Ви, ймовірно, не зможете собі це дозволити проти Вікіпедії. Навіть "друга" завжди пов'язана з великими зусиллями, особливо якщо вона прагне бути стійкою. Тому важливо розумно знайти ключові слова, тобто знати конкуренцію, тобто силу конкуренції. Як ви можете зробити це точно, я покажу вам пізніше в цій статті.

Гей або ви не можете просто купити SEO зворотні посилання там?

Дуже важливо одне: Google розумніший за вас і щодня розумніший ... і з однієї причини: Google повинен надати клієнтові найбільш підходящий результат пошуку - а не сторінку, яку найкраще обрізали SEO бути. Тому попередження:

Оверіптимізація веб-сайту рано чи пізно виявиться і покарається Google. Це означає, що це буде тільки погано або неможливо знайти! Тим не менш, є безліч послуг і SEO фахівців, які обіцяють вам швидкий успіх для тонни грошей. Але це гра з вогнем - і подумайте, свічка, що горить яскраво, зазвичай не горить довго! Чи було покарано ваш веб-сайт за несанкціоноване "будівництво посилань", можна дізнатися в консолі пошуку. Сьогодні ручні заходи Google стали досить рідкісними, тому що алгоритми зараз працюють добре.

Досить сказати, ми починаємо зараз з пошукової оптимізації вашого сайту

SEO Підручник

Якщо ви надаєте руку в SEO? Ви заробляєте більше 200 CHF на годину у своїй щоденній роботі і не маєте часу на її вирішення? Тоді ви можете "аутсорсингувати" його комусь, якому ви довіряєте, або хто точно скаже, що він робить і як він це робить. Майте на увазі, що для SEO на сайті ця особа потребуватиме доступу адміністратора до вашого веб-сайту та інших служб, таких як Google Analytics і консоль пошуку, щоб зробити все можливе. Є також агенції, які пропонують SEO. Але пам'ятайте: зусилля величезні ... і люди, які займаються реальним SEO, зазвичай не дешево. Звідси моє питання про ваші доходи. 😉

Якщо Ви заробляєте менше 200 CHF / год

... запускає маленьке SEO-керівництво

У наступній статті я розповім, як робити SEO. Спочатку на сайті SEO. Ми почнемо з довгого хвоста дослідження ключових слів, використовуючи приклад. Пізніше ми поговоримо про позасетевий SEO.

Крок 1: Знайдіть ключові слова з довгим хвостом

Якщо ви хочете знайти потрібні ключові слова, ви повинні чітко визначити, що ви пропонуєте, які переваги вашого сайту, і як люди шукають цю пропозицію.

Щоб продемонструвати цю процедуру, я приймаю новий домен із веб-сайтом, який поки що не має вмісту. Якщо у вас вже є веб-сайт із вмістом, це трохи простіше, але в іншому ж.

Крок 2: Мозковий штурм за ключовими словами

Шукайте всі можливі ключові слова, які описують зміст вашого веб-сайту та вашої пропозиції, і вводьте їх у таблицю Excel.

Тут я використовую як приклад SAFIT.ch : Сайт наразі (січень 2018) порожній, за винятком логотипу та меню. Що ми хочемо запропонувати там? Курси, знання, дружби

Крок 3: UberSuggest для ключових слів

Перейти на сайт компанії UberSuggest , Переконайтеся, що вибрано мову та країну, введіть ключові слова там і почніть пошук. Після цього у вас буде кілька сотень результатів залежно від ключового слова. Тепер ви копіюєте ті, які відповідають вашому веб-сайту, у вашу таблицю Excel. Потім повторіть процес з наступним ключовим словом.

Приклад SAFIT.ch:

Для ключового слова "курси": курси для дітей, курси для вагітних, курси англійської мови, курси зайнятості, курси аутогенні тренінги, курси, курси англійської мови, курси бухгалтерського обліку, курси англійської мови, курси контролінг, курси дуден, курси народної школи, курси консультації з харчування, курси для жінок, курси гастрономії, курси проти стресу, курси ненасильницької комунікації, курси малюків, курси креативного письма, курси нарахування заробітної плати, курси з дитиною, курси ms office, курси з малюком, курси після народження, курси екстреної медицини, курси натуропатії, онлайн-курси, онлайн-курси, курси онлайн-маркетингу, онлайн-курси та ін.

За допомогою ключового слова "знання": знання - це сила, наукова робота, виробництво знань, тест на знання, управління знаннями, знання з іншого виміру, набуття знань, знання поточного, знання, книги знань, знання організації, знання світу, знання цифрові, знання розширювати, отримувати знання, набувати знання, досвід знань, знання для дітей, знання для життя, форми знань, консолідувати знання, генерувати знання, здоров'я, знання, знання, знання в Інтернеті, знання остеопатія, знання подкаст, знание психіатрії, вікторина знань, знання вікторина онлайн безкоштовно, обмінюватися знаннями, заправлятися, передавати знання тощо

А ключове слово "дружба": знайомство, дружба, дружба, дружба, дружба, дружба, дружба, дружба, дружба, дружба, знайомство, пошук дружби, дружба відпускати дружбу, дружбу чоловіком і жінкою, дружбу з прикордонниками, знайти дружбу в Інтернеті, дружбу або більше, проблеми дружби, підтримувати дружбу, дружити, покращувати дружбу і т.д.

Як ви бачите, деякі ключові слова є "більш продуктивними", ніж інші. Це пояснюється тим, як люди шукають у Google. Щоб той, хто шукає курси, набирає в " Курси xyz ", швидше за все той, хто хоче придбати нові знання, шукає "знання xyz ". Тому ми йдемо до кроку 3.

Порада: Якщо у вас є список на UberSuggest, натисніть кнопку "Переглянути як текст", щоб ви могли просто скопіювати його.

Крок 4: Запитайте друзів про ключові слова ("Людський дизайн")

Тепер прийшов час запитати своїх друзів, оскільки вони мають інший погляд на ваш бізнес / веб-сайт. Запитайте їх, що вони будуть шукати, якщо вони шукають ваші послуги в Google або Bing. Повторіть крок 3 з новими ключовими словами.

Необов'язкове ключове слово нападник

Якщо вам потрібні більше ідей для ключових слів, ви можете зробити це за допомогою пошуку keywordshitter.com спробувати. Там ви також можете ввести одне із знайдених ключових слів із довгим хвостом, і ви отримаєте багато інших пропозицій.

Повторіть крок 2 з ключовими словами з ключового слова Shitter. Це дасть вам більше варіантів ключових слів із довгим хвостом.

Приклад: SAFIT.ch: Висвітлено ключове слово " курси для вагітних ": гімнастика для вагітних, курси вагітності

eat - sleep - пошук - повторіть

Крок 5: Планувальник ключових слів Google

Тепер ви можете скористатися електронною таблицею Excel з усіма ключовими словами в Планувальнику ключових слів Google і дізнатися, скільки разів виконується пошук ключового слова з довгим хвостом, щоб можна було оцінити приблизний трафік на веб-сторінці, якщо ви можете керувати нею одним Ключові слова в Google приходять на перше місце.

Я не збираюся пояснювати цей крок саме тому, що інструменти Google змінилися стільки разів, скільки я використовував їх, щоб керівництво було абсолютно безглуздо. Але це не набагато складніше, ніж сам Google. Можливо, вам теж потрібно Google Adwords -Account. Ви можете створити його безкоштовно.

Якщо ваші ключові слова оцінюються Google Adwords, то завантажте таблицю як файл Excel. Тепер ви можете сортувати список ключових слів за "популярністю". Тепер видаліть усі ключові слова, які генеруватимуть малий або відсутній трафік.

Тепер ви знаєте, які ключові слова матимуть сенс для вас, і просто потрібно знати, чи вдасться отримати ключове слово на номер один у Google - скажімо, наскільки велика конкуренція в ключових словах.

конкуренція

Тепер це до вигадки: найпопулярніші ключові слова (> 0,8 на шкалі), ви тільки принесли щось, якщо у вас вже є дуже старий домен і багато зворотних посилань. Тому що це важко боротися. Ось де нечисті методи SEO, які фактично нічого не роблять, стільки банківських посилань на вашу сторінку. Ми цього не хочемо. Тому ми ігноруємо найпопулярніші ключові слова на цьому етапі і вибираємо одну з золотих середніх.

Крок 6: SEOQuake для перевірки ключових слів

Встановіть в Chrome (браузер) розширення під назвою SEOQuake. Це не займе 3 хвилини.

Тепер шукайте ключові слова із золотої середини в пошуку Google. Результати пошуку тепер доповнюються інструментом з додатковою інформацією. Зверніть увагу перш за все на те, чи з'являється ваше ключове слово в заголовках "сторінок конкурсу". Якщо ні, це покращує ваші шанси, тому що ви швидко пристосувалися до свого сайту. Тільки цього недостатньо.

Ви можете зіграти в опціях SEOQuake також щось і подивитися, які значення ви хотіли б відобразити. Наприклад, кількість посилань на відповідні сторінки є мірою, а також вік домену. Тепер ви знаєте приблизний рівень складності SEO для оцінки ключового слова. Якщо ваш домен старший за конкурс, який має лише 2-3 посилання на їхню сторінку, тоді ви знаєте, що можете взяти участь. Якщо ваш домен молодший і конкурс має 5.3k посилання на ваш сайт, то ви можете легко його забути. Поверніться до списку Excel і візьміть менш популярне ключове слово. Повторіть процес.

Крок 7. Оптимізуйте сторінку для ключових слів

Тепер у вас є цілий список ключових слів SEO, які дійсно могли б привести вас до # 1 в google.

Тепер прийшов час адаптувати свій сайт, а саме ваш внутрішній SEO.

Внутрішнє SEO

Для наступних кроків, не має значення, який CMS ви використовуєте для свого веб-сайту, оскільки оптимізація може бути зроблена вручну в будь-якому редакторі або навіть з деякими HTML знаннями. Але перш ніж ми піклуємося про зміст, я дам вам кілька важливих порад, які ви обов'язково повинні виконати.

 1. Ваш сайт повинен бути швидким! Спробуйте зменшити розміри файлів зображень (під WordPress є різні плагіни, з якими ви можете зробити те ж саме в CMS). Видаліть непотрібні плагіни, вимкніть невикористані функції, мінімізуйте CSS, Javascript і HTML, а також поєднайте кожен з сценаріїв в один файл (minify). Також спробуйте ввімкнути компресію gzip - і якщо ви ще не "кешуєте" свій веб-сайт (згенерований у CMS), обов'язково ввімкніть кешування (кеш сторінки, кеш браузера, кеш баз даних, кеш об'єктів тощо). Потім перевірте свій веб-сайт, щоб побачити, як він виглядає так, як слід.
 2. Налаштуйте консоль пошуку Google для свого веб-сайту, оскільки це найпоширеніший інструмент керування, в якому ви можете побачити, чи впливає ваш SEO. Ознайомтеся з функціями консолі пошуку. Тому що ми потребуватимемо їх пізніше для тонкої настройки.
 3. Якщо ваш веб-сайт має бути доступним під різними доменами, встановіть канонічний URL-адресу. Це запобігає подвійній індексації вмісту та погіршенню вашого сайту. Як Canonical, ви повинні встановити основний домен.

Як оптимізувати свої веб-сторінки?

Тепер ви повинні створити відповідні фрагменти тексту для своїх ключових слів. Переконайтеся, що ви звертаєте увагу на якість вмісту . Текст повинен надихати вас читати далі, оскільки сучасна пошукова система також вимірює час, який відвідувачі витрачають на ваших сторінках, і розглядає їх у "рейтингу". Так ось один з найважливіших порад:

Напишіть не менше 300 слів на сторінку!

Мій "найкращий пост" має 1000 слів, 2 відео та 2 фотографії!

Тепер ви повинні створити окрему сторінку для кожного ключового слова. За допомогою певної структури ви можете з'єднати ці сторінки разом. Ці посилання є важливою частиною вашого SEO. Але тепер підемо. Чи є у вас вже наявні сторінки або створюєте нові, дотримуйтесь цих правил:

 • Точне ключове слово має бути в заголовку сторінки (H1). Наприклад, цей пост тут є ключовим словом "SEO".

 • Мета-назва - це назва сторінки, яка відображається в пошукових системах. Це має бути довжиною близько 55 символів, а також містити точне ключове слово.

 • Точне ключове слово має також з'являтися в першому розділі тексту!

 • Субтитри (H2) також повинні містити точне ключове слово і довгі варіанти цього ключового слова.

 • Субтитри (H3) повинні містити подібні ключові слова, ключові слова латентної семантичної індексації (LSI) або довгі варіанти хвоста.

 • У нижній частині кожної сторінки можна додати висновок як заголовок (H4).

Тут він переходить до другої частини Пошукова оптимізація

Що таке SEO 2018-05-25 2019-03-30 https://marcdietschi.com/wp-content/uploads/2018/02/imageedit_1_8656290762.png Marc Dietschi https://marcdietschi.com/wp-content/uploads/ 2018/05 / apple-1868496_1280.jpg 200px 200px

Хто цього не хоче?
Так що ж ви хочете досягти за допомогою SEO?
Ну, що ви шукаєте?
Так наскільки складно SEO дійсно, ви можете зробити це самостійно або що це коштує?
Як же пошукова система все ще може вирішити, яку інформацію відображати пошуковій системі?
Тепер я запитую вас: де ви натискаєте на нього?
Чи довіряєте ви цим оголошенням?
Або ви просто пропустите його і натисніть на органічні результати пошуку?
Змагаються з Вікіпедією і роблять їх перше місце в Google спірним?
Або ви мудріше обмежувати себе регіоном (місцевим SEO) або нішею і спеціалізувати свій сайт?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью