<
 • Главная
Статьи

Як роздати Wi-Fi з ноутбука на Андроїд

 1. Підготовка ноутбука до роздачі вай-фай Перш ніж переходити до питання, як роздати WiFi мережу з ноутбука...
 2. Роздача WiFi за допомогою командного рядка: Відео
 3. Організація мережі за допомогою вбудованих засобів Windows
 4. Організація віртуальної групи за допомогою програми Virtual Router Plus
 5. Установка і настройка Virtual Router Plus: Відео

Підготовка ноутбука до роздачі вай-фай

Перш ніж переходити до питання, як роздати WiFi мережу з ноутбука на Андроїд, слід виконати оновлення драйверів на модуль бездротового зв'язку.

Для цього нам буде потрібно відвідати офіційний веб-сайт виробника ноутбука. Всі виробники забезпечують підтримку своїх клієнтів, розміщуючи на сайті останні оновлення для обладнання. Для пошуку необхідного програмного забезпечення на сайті є пошук, в якому потрібно ввести точну назву ноутбука.

Після цього вибираєте операційну систему, наприклад, Windows 8 або Windows 7. Натискаємо «Enter». Далі, сайт автоматично знайде ваш пристрій і запропонує драйвера для всіх компонентів комп'ютера і додаткові утиліти, які допоможуть спростити роботу. Отже, після поновлення драйвером можна переходити до організації мережі.

Як роздати інтернет по вай-фай з ноутбука на Андроїд

Отже, організувати роздачу WiFi з ноутбука можна двома способами:

 • За допомогою вбудованих утиліт.
 • Використовуючи спеціальну програму.

Роздача WiFi за допомогою командного рядка: Відео

Варто відзначити, що в першому випадку ви можете отримувати інтернет по вай-фай і роздавати його іншим учасникам. Це може знадобитися, якщо рівень сигналу низький і не покриває всього приміщення. В такому випадку ноутбук буде працювати в режимі моста, приймаючи сигнал від роутера і роздаючи його абонентам. Жодна програма від сторонніх розробників не має таких функцій. Давайте розглянемо обидва варіанти докладніше.

Організація мережі за допомогою вбудованих засобів Windows

Варто зазначити, що незалежно від версії операційної системи все робиться однаково. Отже, для початку нам потрібно відкрити командний рядок з правами адміністратора. У ній ми будемо виконувати певні команди. Запускається вона просто. У Windows 7 просто натисніть комбінацію клавіш Пуск + R. У вікні напишіть CMD і натисніть «Введення».

У вісімці потрібно натиснути Пуск + X і в меню вибрати «Командний рядок (адміністратор)».

Тепер залишається прописати нескладні команди:

 • netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = My_virtual_WiFi key = 12345678 keyUsage = persistent. Ця команда встановлює драйвер для віртуальної точки доступу. Після її виконання комп'ютер знайде нове обладнання і створить віртуальну мережу. Однак вона залишиться неактивній. Тут SSID - це назва мережі. Ви можете використовувати будь-яке інше назву, наприклад, SSID = "Virtual_Router" або як вам буде завгодно. Варто відзначити, що вони повинно бути написано латинськими символами і бути в лапках. KEY - це ключ мережі. Замість цифр в лапках ви можете придумати будь-який інший пароль.
 • netsh wlan start hostednetwork - це команда, яка запускає створену мережу.
 • netsh wlan stop hostednetwork- дана команда припиняє роботу роздачі.

netsh wlan stop hostednetwork- дана команда припиняє роботу роздачі

Варто відзначити, що першу команду потрібно виконати один раз. Але, при кожному перезавантаженні комп'ютера або відключення WiFi нам доведеться заново запускати роздачу. Іншими словами, знову виконувати другу команду.

Отже, роздача локальної мережі по WiFi з ноутбука на Android готова. Але, тепер її потрібно налаштувати. В першу чергу слід надати спільний доступ іншим пристроям. Для цього виходимо на робочий стіл. В треї (нижній правий кут робочого столу) знайдіть значок вай-фай і натисніть на нього правою кнопкою мишки. Виберіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом».

У меню, відкрийте «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Тут потрібно включити виявлення мережі, а також загальний доступ до файлів і принтера. Крім цього, внизу слід відключити доступ з парольного захистом.

На цьому локальна мережа налаштована. Але для того щоб роздача мережі вай-фай з ноутбука на Андроїд надавала інтернет, нам зажадає виконати ще кілька нескладних дій. Повертаємося в консоль управління мережами. Тепер відкриваємо пункт «Змінити параметри адаптера».

Після того як ми створили віртуальну мережу, тут додався ярлик «Бездротова мережа 2» (або 3, в залежності від налаштувань вашого комп'ютера). Тут нас цікавить з'єднання, за допомогою якого комп'ютер отримує інтернет. Натискаємо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо «Властивості».

У вікні, переходимо у вкладку «Доступ». У рядку «Підключення домашньої мережі» вибираємо створене нами підключення. Трохи вище ставимо галочку в рядку «Дозволити іншим користувачам підключення до інтернету даного комп'ютера». Натискаємо «Ок» і закриваємо всі вікна. Тепер наша роздача WiFi мережі з ноутбука на Андроїд надає вихід в інтернет.

Тепер наша роздача WiFi мережі з ноутбука на Андроїд надає вихід в інтернет

Організація віртуальної групи за допомогою програми Virtual Router Plus

Програм для створення віртуальної точки доступу на ноутбуці досить багато. Однак всі вони працюють за одним принципом. Тому ми розглянемо процес на прикладі програми Virtual Router Pluse. Вона абсолютно безкоштовна, тому у вас не буде проблем з пошуком і скачуванням. Тут все гранично простою. Після установки програми на ПК залишається тільки ввести ім'я мережі, пароль і вказати з'єднання, яке використовується для виходу в інтернет. Після цього, натискаємо кнопку «Запустити віртуальний маршрутизатор». Все, роздача запущена. Тепер ви знаєте, як з ноутбука роздавати мережу по WiFi зв'язку на Андроїд.

Установка і настройка Virtual Router Plus: Відео

Маю досвід роботи в ІТ сфері більше 10 років. Займаюся проектуванням і налаштуванням пуско-налагоджувальних робіт. Так само є великий досвід в побудові мереж, системному адмініструванні та роботі з системами СКУД і відеоспостереження.
Працюю фахівцем в компанії «Техно-Майстер».

Поділіться матеріалом в соц мережах:Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью