<
 • Главная
Статьи

Як з'єднати два комп'ютери без роутера

 1. З'єднати два комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet
 2. Як розділити інтернет-з'єднання між двома комп'ютерами

Припустимо, у вас є два комп'ютери вдома, і ви хочете, з'єднати їх разом, так що б розділити інтернет-з'єднання між двома машинами або здійснити передачу фотографій, музики та інших файлів з одного комп'ютера на інший

Припустимо, у вас є два комп'ютери вдома, і ви хочете, з'єднати їх разом, так що б розділити інтернет-з'єднання між двома машинами або здійснити передачу фотографій, музики та інших файлів з одного комп'ютера на інший. Як ви це робите?

Чудову можливість відображати і впорядковувати даних, предаваемо при роботі клієнта з сервером надає користувачеві програма Charles Web Debugging Proxy. останню версію Charles скачати можна абсолютно безкоштовно, за посиланням на сайті charles-proxy.ru.

З'єднати два комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet

Є два варіанти - ви можете або купити маршрутизатор, або, якщо ви шукаєте щось більш просте і не хочете витрачати гроші на нове мережеве обладнання, ви можете підключити два комп'ютера простим і дешевим кабелем. Останній метод не передбачає будь-яких складних налаштувань мережі і ви зможе отримати доступ до файлів, доступ в інтернет, і навіть принтера, підключеного до іншого комп'ютера.

Для настройки цієї основної домашньої проводової мережі, все що вам потрібно, це недорогий Ethernet кабель. Крім того, мережеві карти (також відомий як Ethernet LAN або карти) повинні бути встановлені на кожному з ваших комп'ютерів. Це не повинно бути проблемою, тому що мережеві карти доступні на більшості нових машин за замовчуванням, але якщо ви працюєте з дуже старим комп'ютером, ви можете приєднати внутрішню мережеву карту до материнської плати комп'ютера або використовувати USB-адаптер мережі, який перетворить порт USB в Ethernet (RJ45) порт.

Перед підключенням двох комп'ютерів за допомогою кабелю, переконайтеся, що обидві машини використовують одну робочу групу. Далі наведемо покрокове керівництво, яке пояснює, як можна змінити робочу групу ваших комп'ютерів.

Зміна робочої групи в Windows XP. У меню Пуск клацніть правою кнопкою миші "Мій комп'ютер». Виберіть Властивості в меню, що випадає, а потім виберіть другу вкладку, яка називається «Ім'я комп'ютера» з вікна Властивості системи. Тепер натисніть на кнопку «Змінити», введіть унікальне ім'я робочої групи і перезавантажте комп'ютер.

Зміна робочої групи в Windows 7 або Vista. Відкрийте Панель управління, введіть «Робоча група» в поле пошуку і виберіть пункт, який називається «Змінити ім'я робочої групи.» Натисніть кнопку «Змінити», введіть ім'я робочої групи і перезавантажте комп'ютер. Windows 7 користувачі можуть пропустити один крок, просто ввести «Робоча група» в поле пошуку, в меню Пуск і вибрати той же пункт, що й описаний вище.

Тепер, коли робочі групи однакові для обох комп'ютерів, з'єднайте їх за допомогою кабелю Ethernet. Просто підключіть один кінець кабелю до адаптера змінного струму одного комп'ютера, а інший кінець кабелю до мережного адаптера другого комп'ютера.

ОС Windows автоматично розпізнає нову мережу, і ви зможете легко переглядати файли і папки, які є на іншому комп'ютері. Просто відкрийте меню Мережеве оточення з меню Пуск (або на панелі управління), і ви повинні побачити інший комп'ютер, упізнавши його по імені. Ви можете переглядати будь-які загальні файли на іншому комп'ютері, і навіть може використовувати загальні принтери.

Пошук і усунення несправностей. Якщо ви не бачите іншого комп'ютера в мережі, ви, ймовірно, можете бачити верхній частині вікна Мережа предкпрежденіе, що виявлення мережі вимкнено. Виберіть «Включити мережеве виявлення і загальний доступ до файлів». При наступному запиті, виберіть «Ні, створити мережу. Я підключений до приватної мережі ». Тепер ви повинні побачити значок іншого комп'ютера в домашній мережі.

Хоча цілком можливо, що обмін файлами між двома комп'ютерами, підключеними за допомогою крос-кабелю, можна здійснити не роблячи їх частиною однієї і тієї ж робочої групи. Цей метод буде працювати тільки якщо на обох комп'ютерах цієї мережі встановити приватну мережу, і може привести до проблем. Тому бажано мати комп'ютери в одній робочій групі для спільного використання файлів і принтерів.

Як розділити інтернет-з'єднання між двома комп'ютерами

Часто можуть виникнути ситуації, коли вам потрібно використовувати одне Інтернет-підключення для двох комп'ютерів. наприклад:

 • Ви повинні налаштувати Wi-Fi мережі у себе вдома, але ваш старий настільний комп'ютер не має бездротової мережевої плати. У цьому випадку, ви можете використовувати ноутбук для підключення до Інтернету через бездротову мережу, а потім поділитися, цим з'єднанням з десктопом по кабелю Ethernet.
 • У вас є нетбук з вбудованим модулем стільникового зв'язку для передачі даних. Ви можете поділитися, цим підключенням з будь-яким іншим комп'ютером в будинку через Ethernet кабель.
 • Ви використовуєте повільний бездротової USB-модем з вашим портативним комп'ютером, в той час як ваша настільна машина підключена до широкосмугового лінії ADSL, але у вас немає вдома маршрутизатора. Для будь-яких завдань вимагають високої смуги пропускання, наприклад, коли ви хочете зберігати фотографії з ноутбука в одному з Інтернет сховищ, ви можете підключити ноутбук до настільного ПК і передача буде відбуватися набагато швидше.

Давайте подивимося на ті кроки, які необхідно здійснити для спільного підключення до Інтернету.

По-перше, якщо ви тільки хочете поділитися тільки підключенням до інтернету, але не файлами, комп'ютери можуть не належати одній робочій групі. Все, що потрібно зробити, це підключити два комп'ютера за допомогою кабелю Ethernet, а потім включити загальний доступ до підключення Інтернету на комп'ютері, який вже має підключення до Інтернету. Порядок дій злегка відрізняється для різних версій ОС Windows:

Windows XP Виберіть «Мережеві підключення» в панелі управління і натисніть кнопку «Мережеві підключення».

Клацніть правою кнопкою миші на підключення до мережі, яким ви хочете поділитися, виберіть Властивості, перейдіть на вкладку «Додатково», а потім встановіть прапорець з написом «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера». Натисніть кнопку ОК, і другий комп'ютер, підключений до цього комп'ютера за допомогою кабелю повинен тепер мати доступ в Інтернет.

Windows 7 і Vista Відкрийте Панель управління, введіть «Мережеві підключення» в поле пошуку в правому верхньому кутку і виберіть пункт «Перегляд мережевих підключень».

Клацніть правою кнопкою миші підключення до мережі, яким хочете поділитися (це повинно бути одне з тих, що підключено до Інтернету) і виберіть Властивості. Виберіть «Обмін» на вкладці і виберіть опцію «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера». Натисніть кнопку ОК, і інший комп'ютер, підключений до цієї Windows 7 або Vista машині повинен отримати доступ в Інтернет.

Як ви це робите?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью