<
 • Главная
Статьи

Роутер TP-LINK

5 причин купити роутер TP-LINK
 • Продуктивна начинка. Продумана схемотехніка, потужний процесор і збільшений обсяг пам'яті забезпечують маршрутизаторів бренду відмінну продуктивність і стійкість до навантажень.
 • Зручність підключення до мережі. Ви можете підключитися до інтернету за допомогою проводового LAN- або оптичного кабелю, використовуючи технологію ADSL (телефонну лінію), 3G-модем, SIM-карту та ін.
 • Висока швидкість обміну даними. Підтримка сучасного Wi-Fi стандарту 802.11aс дозволяє працювати на менш завантаженою частоті 5 ГГц зі швидкістю до 6,77 Гбіт / с.
 • Багатофункціональність. Роутери TP-LINK підтримують функції файл-і принт-серверів, що розширює можливості пристрою і підвищує зручність його експлуатації.
 • Універсальність. Маршрутизатор бренду оснащені вбудованою точкою доступу, а також підтримують роботу в режимах мосту і репитера, що позбавляє від необхідності купувати додаткове обладнання.

Маршрутизатор бренду оснащені вбудованою точкою доступу, а також підтримують роботу в режимах мосту і репитера, що позбавляє від необхідності купувати додаткове обладнання

Стабільна локальна мережа і високошвидкісний доступ в інтернет: роутер TP-LINK

TP-LINK - один з найбільших китайських виробників мережевого устаткування для домашнього та офісного використання. Компанія випускає маршрутизатори, мережеві карти, точки доступу, принт-сервери і багато іншого. Роутер і модем TP-LINK - надійна техніка, що забезпечує стабільну роботу навіть при інтенсивних навантаженнях. Компанія заснована в 1996 році і спочатку працювала виключно на внутрішній ринок. Сьогодні виробник постачає обладнання в десятки країн світу.

На ринку представлено безліч модемів, роутерів, точок доступу та іншого обладнання TP-LINK. Розглянемо топ-5 популярних пристроїв, які дозволяють побудувати надійну бездротову мережу в будинку і офісі.

Маршрутизатор Archer C60

Просунута модель роутера TP-LINK, що працює зі стандартом аж до 802.11aс, має відносно невисоку ціну. Пристрій забезпечує швидкість обміну даними до 6,77 Гбіт / с. , А також дозволяє переключити мережу на діапазон 5 ГГц. На цій частоті працює менше сторонніх пристроїв, тому канал зв'язку менш схильний до перешкод. Також збільшена частота позитивно позначається на швидкості передачі даних.

П'ять антен гарантують якісний доступ для безлічі пристроїв (смартфона, планшета, ноутбука) одночасно без просідання швидкості. Передбачена функція DHCP-сервера, що полегшує з'єднання, позбавляючи від необхідності вивчати настройки, що підключається.

Бездротова точка доступу TL-WA801ND

Проста і зручна у використанні модель, призначена для створення бездротових мереж або доступу до вже існуючих. Підтримка стандарту 802.11n забезпечує можливість обміну даними зі швидкістю до 600 Мбіт / с. Потужність передавача в 20 dBm гарантує відмінну дальність зв'язку і низьку чутливість до стороннім перешкод. Пристрій може працювати в режимах мосту і репитера.

Антена TL-ANT2408C

Компактна зовнішня антена, призначена для посилення дальності і потужності сигналу точки доступу або роутера «ТП-ЛІНК». Цей пристрій забезпечує якісне покриття у всій квартирі або офісі. Апарат працює на класичній частоті 2,4 ГГц, а коефіцієнт посилення становить 8 dBi.

Ретранслятор AC750 RE200

Пристрій покликане розширити бездротову мережу і значно збільшити покриття. Воно буде корисним для користувачів, які вже купили роутер або сучасний модем TP-LINK, а зараз хочуть збільшити зону дії мережі Вай-Фай. Техніка підтримує сучасний стандарт 802.11aс і сумісна з усіма типами маршрутизаторів бренду. Такі пристрої користуються великою популярністю серед покупців з Києва та інших міст України.

Бездротовий адаптер TL-WN723N

Бездротовий адаптер TL-WN723N

Компактний адаптер, що дозволяє підключити до бездротової мережі техніку, не оснащену власним модулем Wi-Fi. За розмірами пристрій можна порівняти з флешкою, але при цьому забезпечує можливість передачі даних зі швидкістю до 600 Мбіт / с. Радіус дії всередині приміщення - 100 м, зовні - 300 м.

Розгалужувач USB 3.0 UH720

За принципом роботи цей USB-розгалужувач аналогічний електричному підсилювача: займаючи один USB-порт комп'ютера, він має кілька власних входів, до яких можна підключити декілька пристроїв одночасно.

Чому інтернет-магазин shop.kyivstar.ua?

 • тільки офіційна продукція;
 • допомога консультантів в підборі потрібної моделі;
 • приймання замовлень через сайт в будь-який час дня і ночі;
 • можливість розплатитися зручним способом: передбачений готівковий і безготівковий розрахунок, а також розстрочка;
 • швидка доставка.

Ua?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью