<
 • Главная
Статьи

Установка і настройка Wi-Fi, підключення до інтернету. Оперативний виклик майстра в Новосибірську. Створення безпечного Wi-Fi, wifi.

Wi-Fi зараз є найпопулярнішою технологією бездротового зв'язку Wi-Fi зараз є найпопулярнішою технологією бездротового зв'язку.
Бездротові мережеві рішення з недавнього часу стали доступні і в секторі корпоративних локальних мереж.
Багаторазове підвищення швидкості, розширення зони охоплення
і поліпшення захищеності сигналу роблять застосування бездротових каналів зв'язку дуже вигідними як в плані фінансового вкладення, так і в плані мобільності. Відтепер немає потреби прив'язувати робоче місце до електричної розетки або ж протягувати безліч проводів.
З деяких пір уже не можна оцінювати бездротові мережі (Wi-Fi) як більш повільну, незахищену альтернативу провідним мережам. Нині бездротові підключення багато в чому можна порівняти за характеристиками з провідними, а за деякими навіть перевершують їх.
Головні переваги застосування бездротових локальних мереж:
Відсутність проводів локальної мережі
Передача даних в мережі здійснюється по повітрю на дуже високій частоті, яка не впливає на людину і не створює перешкоди для побутової техніки.
портативність
Так як бездротова мережа не прив'язана до проводів, Ви можете вільно змінювати місце розташування Ваших комп'ютерів і ноутбуків в зоні покриття точки доступу, не турбуючись про проблеми зв'язку. Мережа легко підключається / відключається, при переміщенні в інше приміщення Ви можете навіть забрати свою мережу з собою.
гнучкість розширення
Як би ви не проектували структуру мережі, обов'язково настане момент, коли в зв'язку з розширенням вам буде необхідно підключити нові робочі місця або ж перемістити старі. Єдиний вихід з цієї ситуації це установка додаткового мережевого обладнання в незапланований місці: більше проводів, більше незручності і проблем. Бездротові мережні WiFi рішення дозволять уникнути подібних проблем. Вам необхідно лише встановити додаткову точку доступу, і налаштувати її захист - і все. Бездротові мережеві рішення дозволяють уникнути безлічі проблем і головного болю при плануванні мережі, розширення і переїзді в нове, офісна будівля.
Приклад розширення мережі без серйозної зміни конфігурації обладнання:

Безпека Wi-Fi
Природно, при застосуванні бездротових мережевих рішень трафік може бути перехоплений ким завгодно. І навіть теоретично розшифрований. Однак застосування способів шифрування, організації нейтральних зон і віртуальних приватних мереж роблять проникнення майже не можливим.
Одне лише те, що стандарт шифрування WPA2 не був до цих пір зламаний
говорить багато про що. І тому, щоб не стикатися з проблемами, пов'язаними з незаконним проникненням у вашу локальну мережу, довіряйте п ідключення і настройку Wi-Fi професіоналам нашої компанії.
Створення бездротової WiFi мережі з нуля
При створенні бездротової мережі з нуля, розумніше використання бездротового маршрутизатора, що підтримує різні типи вхідного з'єднання. Вибір маршрутизатора залежить від того, з використанням якої технології ваш офіс підключений до мережі Інтернет.
Такий варіант, дозволить вам повністю позбутися від кабельних з'єднань, крім вхідного Інтернет каналу по телефонній ADSL лінії або Ethernet кабелю.
Об'єднання між собою дротових і бездротових WiFi мереж
Якщо у вас вже існує провідна мережа, то немає потреби змінювати її. З мінімальними витратами можна виконати об'єднання дротяних і бездротових мереж (Wi-Fi).
Наприклад, при розширенні парку комп'ютерної техніки Вам немає необхідності проводити туди дроти, або ж змінювати наявну там структуру мережі. Вам достатньо підключити там необхідну кількість точок доступу і з'єднати їх до вже існуючої локальної мережі.
Вартість робіт по підключенню, модернізації, діагностиці та налаштування мережі Wi-Fi залежить від кількості підключаються робочих станцій, необхідності установки і настройки виділеного сервера, а також необхідності подальшого адміністрування.
Питання щодо створення, налаштування та підключення Wi-fi

1. Що потрібно зробити щоб організувати підключення Wi-Fi з нуля?

Для створення Wi-Fi мережі потрібно наявність підключеного проводового інтернету і роутера (або точки доступу). Купити Wi-Fi роутер ви можете у нас або в будь-якому комп'ютерному магазині. Після цього телефонуйте нам і запрошуєте фахівця який все це кваліфіковано налаштує.

2. Як правильно вибрати виробника Wi-Fi роутера?

Вибір хорошого Wi-Fi роутера важливе завдання для подальшої безперебійної роботи мережі. Радість від покупки дешевого обладнання швидко пройде після регулярної нестабільної роботи пристрою. Тому ми рекомендуємо купувати обладнання фірм: Linksys, NetGear, TP-Link, ZyXEL, Asus. Вкрай НЕ рекомендуємо D-Link через великий відсоток «глючних» пристроїв.

3. Чим відрізняються Wi-Fi роутери один від одного?

Бездротова технологія не стоїть на місці. За 10 років розвитку швидкість Wi-Fi мереж зросла з 54 Мбіт / сек. до 300 Мбіт / сек. Однак сьогодні на ринку також зустрічаються пристрої підтримують тільки 54 Мбіт / сек. Ці пристрої продаються досі бо їх якість підтверджена роками бездоганної роботи і попит на них до сих пір є. Сучасне обладнання звичайно витісняє з ринку старі моделі, однак це процес не швидкий.
Наша компанія продає і рекомендує до використання сучасне обладнання, що зарекомендували себе.

4. Береться чи абонентська плата за користування Wi-Fi?

Ні, не береться. Підключення Wi-Fi вдає із себе установку обладнання яке дозволяє підключиться до вашого поточного провідного інтернету через бездротовий зв'язок в межах вашого будинку / офісу. Працює по суті як домашній радіотелефон, ви оплачуєте одноразово вартість WiFi обладнання і його налагодження. Оплачуєте послуги провайдера інтернету також як і раніше.

5. Чи можна об'єднати офіс і склад, розташовані між собою на відстанях 500 метрів, 2км або 5 км?

Можна, можливо. Для цих задач використовується WiFi обладнання з спрямованими антенами. Ми використовуємо обладнання виробників Mikrotik (Латвія) і Ubiquiti (США). Вони встановлюються на вулиці і мають хорошу стабільність зв'язку навіть в умовах радіочастотної зашумленості в місті. Про вартість робіт і устаткування по створенню безпровідних мостів вас сооріентіруют наші фахівці.
Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью