<
 • Главная
Статьи

Wi-Fi роутери для будинку - як правильно вибрати маршрутизатор?

 1. WiFi роутер - основні види
 2. Wi - Fi маршрутизатор - поради щодо вибору
Головна

»Wi-Fi роутери для будинку - як правильно вибрати маршрутизатор?

Wi-Fi роутер, це пристрій, що дозволяє роздавати інтернет за допомогою радіоканалів Wi-Fi роутер, це пристрій, що дозволяє роздавати інтернет за допомогою радіоканалів. Простіше кажучи, вони можуть передавати мережу інтернет «по повітрю», без допомоги проводів і кабелів. Даний спосіб передачі мережі дуже зручний для мобільних пристроїв і ноутбуків, тому його часто використовують в громадських місцях або в офісах.Пріобресті Wi Fi роутер в Молдові не складе труднощів, головне розібратися - яка модель підійде саме вам?


WiFi роутер - основні види


Існує безліч різновидів і типів роутерів. Тут ми розберемо основні з них.

 1. ADSL - стара технологія, яка бере свій початок ще з другої половини 1980-х. Підключається ADSL Wi-Fi роутер через телефонну лінію, що дуже зручно, так як не треба проводити додаткові дроти. ADSL роутери дозволяють приймати дані зі швидкістю до 10 Мб / с, а передавати до 700 Кб / с, що на даному етапі розвитку технологій передачі даних не є хорошим результатом.
 2. Ethernet - звичайний маршрутизатор, який забирає від інтернет-провайдера канали зв'язку і передає їх на домашню мережу (в будинок зводиться спеціальний кабель). Сучасні маршрутизатори для будинку практично без винятків мають функцію передачі бездротової мережі. Також в ньому є можливість підключення каналів від різних провайдерів.
 3. LTE - найшвидший вид роутерів з усіх перерахованих вище. Вони працюють з мережами 3G і 4G. У них використовуються більш сучасні технологи, за рахунок цього вдалося домогтися і більш високих швидкостей. Крім того, даний вид роутерів може зовсім не використовувати дроти для підключення до мережі Інтернет.


Wi - Fi маршрутизатор - поради щодо вибору


Дати будь-які поради за цінами практично неможливо, адже будь то 4G роутер або 3G роутер, ціни на них будуть сильно відрізнятися в залежності від країни, регіону, або навіть міста. Ціна на Wi-Fi (вай фай) роутер в Кишиневі залежить від виду пристрою, його характеристик і виробника.

В першу чергу вам варто подивитися на свої запити
В першу чергу вам варто подивитися на свої запити. Якщо вам потрібно щось швидке і можливо мобільне, то вам підійде на всі 100% роутер LTE типу. Якщо швидкість і обсяг трафіку не так важливий, а роутер буде весь час стояти в одному місці, то ADSL точно для вас. Цілком можливо, що вам потрібна від роутера саме багатозадачність, тоді Ethernet - ваш вибір.


Крім того, продовжує існувати кілька параметрів, на які вам просто необхідно звернути увагу при покупці роутера.


Стандарти Wi-Fi. Існує два стандарти:

 • 1. 802.11n - на жаль поки найбільш популярний формат, до плюсів якого можна віднести чудову сумісність з мобільними гаджетами. З мінусів можна відзначити невисоку швидкість передачі даних (в порівнянні з новими стандартами), всього лише 600 Мбіт \ с.
 • 2. 802.11ac - новіший і досконалий, але менш популярний формат. Якщо у вас є гаждети старих поколінь, то велика ймовірність, що даний формат вони підтримувати не зможуть. Однак, цей тип відрізняється великою швидкістю передачі даних - до 6,77 Гбіт / с.

Діапазони Wi-Fi. Іноді роутери мають здатність підтримувати одночасно різну кількість мереж. Поширеними можна назвати дві частоти:

 • 2,4 Ггц - найкраща частота для підключення смартфонів і мобільних пристроїв.
 • 5 Ггц - особливістю цієї частоти можна назвати більш високу стабільність і швидкість підключення. Її цілком можна залишити під телевізор, ПК, або ігрову приставку.


Антени Антени. Тут все просто - чим більше антен, тим вище швидкість обміну даними. Антени можуть бути як зовнішніми, так і вбудованими, так що необхідно дивитися не тільки на зовнішній вигляд роутера.


USB вхід. USB вхід може стати як приємним бонусом для підключення різних пристроїв, так і запасним виходом, куди ви зможете підключити модем, якщо раптом відмовиться працювати основна мережа.

Підводячи підсумки, хотілося б сказати, що навіть зробивши самостійний вибір, завжди при покупці варто задати пару питань консультанту, розповівши про свої запити і умовах, адже першочергове завдання цих людей - допомогти вам зробити правильний вибір, а зовсім не продати товар будь-яку ціну.

У нашому інтернет магазині ви можете вигідно купити WiFi роутер в Молдові . У нас найнижчі ціни на Wi Fi (вай фай) роутери в Кишиневі. Доступні у провідній роутери в величезному асортименті. Доставка здійснюється по всій країні.

Пріобресті Wi Fi роутер в Молдові не складе труднощів, головне розібратися - яка модель підійде саме вам?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью