<
 • Главная
Статьи

Я почесний член арбітражної комісії електронної платіжної системи webmoney псевдонім frichx

26 Квітня. м - Я, почесний член арбітражної комісії, електронної платіжної системи WebMoney, псевдонім - FrichX, заявляю Вам, як. 26 Квітня. м - Я, почесний член арбітражної комісії, електронної платіжної системи WebMoney, псевдонім - FrichX, заявляю Вам, як. Привіт адміністратор сайту site Я, почесний член арбітражної комісії, електронної платіжної системи WebMoney, псевдонім - FrichX.

Привіт адміністратор сайту site Я, почесний член арбітражної комісії, електронної платіжної системи WebMoney, псевдонім - FrichX

Також хочу Вас попередити про те, що я не маю наміру вступати з Вами в переговори, і у вигляді відповіді на дане попереджувальне повідомлення, Ви можете відправити мені тільки реквізити Paymer-чеків в вище обумовленій сумі, і нічого більше! Лист з "претнзіямі" від FrichX meta. Так що не затягуйте, бо потім це буде набагато дорожче, а може бути і зовсім стане вже не можливо зупинити негативний процес, ініційований мною.

Так що не затягуйте, бо потім це буде набагато дорожче, а може бути і зовсім стане вже не можливо зупинити негативний процес, ініційований мною

Ось посилання на одну з аналогічних моїх робіт в моєму особистому блозі: Чи не встигло цього блогу виповниться і одного місяця, як на електронну адресу надійшов лист c загрозою такого змісту: Лист з "претнзіямі" від FrichX meta.

Прочитавши цей лист відразу стає зрозуміло, що це звичайне мережеве шахрайство, так як немає самої претензії, а тільки розмиті формулювання, з зазначенням сервісу WebMoney. Адреса в чорний список, тисни на кнопку "Поскаржитися на спам".

Катаєв Олександр Учень 8 років тому мені теж таке прийшло я ухохоталась.

Катаєв Олександр Учень 8 років тому мені теж таке прийшло я ухохоталась

Олег Петров Майстер 8 років тому Розводять на бабки !!! Всі адреси сайтів зазначені в листі приховані умисно, коли у вас є подібні приклади шахрайства і вимагання в мережі буду радий обговорити їх в коментарях. Записи по мітках Бізнес Комерція Комерційні банки Кредит Управління фінансами Фінансовий контроль Фінанси Шоу-бізнес Економіка Юрист банки бізнес-менеджер менеджер фінансове планування функції фінансів.

Записи по мітках Бізнес Комерція Комерційні банки Кредит Управління фінансами Фінансовий контроль Фінанси Шоу-бізнес Економіка Юрист банки бізнес-менеджер менеджер фінансове планування функції фінансів

Лист з "претнзіямі" від FrichX meta. Записи по мітках Бізнес Комерція Комерційні банки Кредит Управління фінансами Фінансовий контроль Фінанси Шоу-бізнес Економіка Юрист банки бізнес-менеджер менеджер фінансове планування функції фінансів.

Василь Єрмолаєв Мудрець 8 років тому Ігнорувати таку заяву, подумки пославши його на 3 літери. RSS записів та коментарів. Додати коментар Клацніть щоб скасувати відповідь. Типовий шантаж і вимагання, але залучити за нього буде складно, тому краще обійтися.

Я, почесний член арбітражної комісії, електронної платіжної системи WebMoney, псевдонім - FrichX, заявляю Вам, як веб-майстру сайту finote. Також хочу Вас попередити про те, що я не маю наміру вступати з Вами в переговори, і у вигляді відповіді на дане попереджувальне повідомлення, Ви можете відправити мені тільки реквізити Paymer-чеків в вище обумовленій сумі, і нічого більше!

Я, почесний член арбітражної комісії, електронної платіжної системи WebMoney, псевдонім - FrichX, заявляю Вам, як веб-майстру сайту finote. RSS записів та коментарів. Любителям сваритися, і тим, хто бажає звинуватити мене в шахрайстві або здирництві, раджу ознайомитися з офіційним спростуванням цієї версії на моєму сайті [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту] До того ж хороші зв'язки у мене не тільки в електронних ЗМІ, доменних реєстраторів і хостингах , але і в силових структурах України!

Василь Єрмолаєв Мудрець 8 років тому Ігнорувати таку заяву, подумки пославши його на 3 літери.

Василь Єрмолаєв Мудрець 8 років тому Ігнорувати таку заяву, подумки пославши його на 3 літери

Нічого він з тобою не зробить. Лідери категорії Кислий Вищий розум. Ось посилання на одну з аналогічних моїх робіт в моєму особистому блозі:

Ось посилання на одну з аналогічних моїх робіт в моєму особистому блозі:

Катаєв Олександр Учень 8 років тому мені теж таке прийшло я ухохоталась. Прочитавши цей лист відразу стає зрозуміло, що це звичайне мережеве шахрайство, так як немає самої претензії, а тільки розмиті формулювання, з зазначенням сервісу WebMoney. Записи по мітках Бізнес Комерція Комерційні банки Кредит Управління фінансами Фінансовий контроль Фінанси Шоу-бізнес Економіка Юрист банки бізнес-менеджер менеджер фінансове планування функції фінансів.

Чи не встигло цього блогу виповниться і одного місяця, як на електронну адресу надійшов лист c загрозою такого змісту :. Так що не затягуйте, бо потім це буде набагато дорожче, а може бути і зовсім стане вже не можливо зупинити негативний процес, ініційований мною.

Економіка та фінанси. Василь Єрмолаєв Мудрець 8 років тому Ігнорувати таку заяву, подумки пославши його на 3 літери.

Яка швидкість вихідного каналу, який тариф потрібно що б віддати 1. На жаль подібний вид заробітку досить популярний в мережі, так як зловити шахрая і залучити його до відповідальності досить складно, а часом практично неможливо.

Також хочу Вас попередити про те, що я не маю наміру вступати з Вами в переговори, і у вигляді відповіді на дане попереджувальне повідомлення, Ви можете відправити мені тільки реквізити Paymer-чеків в вище обумовленій сумі, і нічого більше! Василь Єрмолаєв Мудрець 8 років тому Ігнорувати таку заяву, подумки пославши його на 3 літери.

Любителям сваритися, і тим, хто бажає звинуватити мене в шахрайстві або здирництві, раджу ознайомитися з офіційним спростуванням цієї версії на моєму сайті [посилання заблокована за рішенням адміністрації проекту] До того ж хороші зв'язки у мене не тільки в електронних ЗМІ, доменних реєстраторів і хостингах , але і в силових структурах України!

Лист з "претнзіямі" від FrichX meta.

Лист з претнзіямі від FrichX meta

Айвазян Степан Мислитель 8 років тому забий на члена, навіть якщо він почесний. Типовий шантаж і вимагання, але залучити за нього буде складно, тому краще обійтися. Також хочу Вас попередити про те, що я не маю наміру вступати з Вами в переговори, і у вигляді відповіді на дане попереджувальне повідомлення, Ви можете відправити мені тільки реквізити Paymer-чеків в вище обумовленій сумі, на вище вказану адресу, і нічого більше!

Якщо вчитатися в текст, то стає зрозуміло, що подібні листи можуть бути адресовані кому завгодно.

Також хочу Вас попередити про те, що я не маю наміру вступати з Вами в переговори, і у вигляді відповіді на дане попереджувальне повідомлення, Ви можете відправити мені тільки реквізити Paymer-чеків в вище обумовленій сумі, на вище вказану адресу, і нічого більше!

Лідери категорії Кислий Вищий розум. У листі вказано хостинг провайдер мого блогу, але впізнати його не складає жодного праці, це відкрита і загальнодоступна інформація. Олег Петров Майстер 8 років тому Розводять на бабки !!!

Олег Петров Майстер 8 років тому Розводять на бабки

Так що не затягуйте, бо потім це буде набагато дорожче, а може бути і зовсім стане вже не можливо зупинити негативний процес, ініційований мною. RSS записів та коментарів. Типовий шантаж і вимагання, але залучити за нього буде складно, тому краще обійтися.

Нічого він з тобою не зробить. Мною, на сайті WM, вже була створена персональна сторінка претензій [посилання на сторінку претензій, де, до речі, ніяких претензій немає], призначена для публікації скарг на Ваш ресурс, і я пропоную Вам, добровільно внести пожертвування, спрямоване на розвиток платіжної системи WebMoney , для скасування цього негативного процесу.

Яка швидкість вихідного каналу, який тариф потрібно що б віддати 1. Вимагання, Інтернет, Шахрайство в мережі.


Етнічне секс відео
На рингу транссексуали
Сексдрайв sex drive 2008 театральна і повна версії від hellywood russian
Порно відео безкоштовно секс в туалеті
Порно з чорношкірими дівками
Читати далі...Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью