<
 • Главная
Статьи

Як купити біткоіни - біржі і обмінники (детальна інструкція)

 1. Вибір біткоіни гаманця
 2. Як і де купити біткоіни?
 3. Купівля біткоіни на біржі
 4. Плюси і мінуси покупки біткоіни на біржі
 5. обмінні ресурси
 6. Купівля біткоіни через WebMoney (Вебмані)
 7. Купівля безпосередньо
 8. 5 Лайфхак по роботі з криптовалюта

Найпопулярніша криптовалюта в світі - біткоіни. Якщо близько п'яти років тому його вартість дорівнювала $ 10, то на сьогоднішній день вона вже досягла позначки $ 11 000, при цьому за прогнозами експертів зростання буде продовжуватися і далі. Впливає на ціну, крім багатьох інших чинників і те, що випуск монет обмежений і, орієнтовно, до 2031 року буде зупинено. Також необхідно відзначити, що 1 серпня 2017 року біткоіни розпався на дві незалежні цифрові валюти - Bitcoin Cash (BCH) і Bitcoin (BTC), причому першу можна купити на найбільшим торгових майданчиках. Однак нижче ми поговоримо про те, як купити біткоіни і що для цього треба зробити.

Вибір біткоіни гаманця

Перед тим, як придбати монети, спершу необхідно розібратися з питанням їх подальшого зберігання. Як і фіатним грошей, для зберігання біткоіни потрібен гаманець, тільки на відміну від традиційних валют він в переважній більшості є електронний аналог. При цьому будь-який гаманець без будь-яких труднощів прив'язується до платіжних банківських картах Mastercard і Visa.

Важливо знати, що гаманці бувають офлайн і онлайн.

Онлайн-гаманець (Blockchain, GreenAdress і ін.) Являє собою місце на веб-ресурсі. Для цього вам необхідно зареєструватися і запам'ятати персональний ключ, за допомогою якого будете заходити в свій електронний гаманець. Там буде концентруватися інформація про всіх скоєних транзакціях і балансі. Іноді онлайн-гаманці можуть бути звичайним мобільним додатком або розширенням для браузера. Перевагами такого способу зберігання фінансових коштів є - зручність і мобільність. У той же час, ваші монети в меншій мірі захищені від можливих атак хакерів.

Офлайн-гаманці (Bitcoin Core, Electrum, Exodus, Armory) - встановлений на жорсткий диск блокчейн з усіма транзакціями, які були здійснені з моменту створення біткоіни. Важливо, що даний спосіб зберігання абсолютно незалежний від збоїв, проте вимагає велику кількість вільної пам'яті.

Активно використовуються і апаратні гаманці, що дозволяють зберігати криптовалюта на окремих пристроях (Ledger Nano, KeepKey).

Найбезпечнішим і необтяжливим, на наш погляд, є паперові гаманці . Єдиний їхній мінус - можлива його втрата власником і неможливість відновлення даних після цього.

Кожному гаманцю присвоюється свій індивідуальний номер. Ще його називають біткоіни-адресою. Незалежно від виду, він складається з випадкового набору цифр і букв латинського алфавіту, а його довжина - 30-34 знака. В даному випадку можна провести аналогію з реквізитами банківської карти.

Більш докладно про біткоіни гаманці ми розповідали в одній зі статей, з якою можна ознайомитися за наступним посиланням - читати статтю .

Як і де купити біткоіни?

Після створення гаманця, на якому ви будете зберігати свої крипто-гроші, можна вже подумати і над питанням придбання цифрових монет. Існує кілька основних способів як купити біткоіни:

 • у інших власників;
 • в біткоіни-обмінниках;
 • на біржі криптовалюта.

При цьому покупку можна зробити за безготівкові кошти з банківської карти, за електронні гроші (Яндекс.Деньги, Qiwi), за готівку (фіатние) гроші і т.д.

Купівля біткоіни на біржі

біржі - веб-майданчика, які створені для торгівлі різними цифровими валютами. Необхідно відзначити, криптовалюта вже в багатьох країнах отримала юридичний офіційний статус, що дало поштовх до стрімкого розвитку подібних Інтернет-ресурсів. Користувачі мають можливість виставляти пропозиції про продаж або купівлю, поповнювати свої рахунки і багато іншого.

Bitcoin-біржі - найбільш надійне і безпечне місце, де можна купити за рублі біткоіни без особливих труднощів. Операції проводяться реальними людьми в реальному часі. При цьому умови зазвичай на порядок вигідніше, ніж в онлайн-обмінниках.

При цьому умови зазвичай на порядок вигідніше, ніж в онлайн-обмінниках

Для покупки біткоіни в Росії на сьогоднішній день найкраще скористатися наявними можливостями великої торговельної площадки EXMO.

Крім EXMO популярними біржами є наступні:

Bitfinex (Гонконг). На платформі можна проводити торги біткоіни до курсу долара. Дозволяється торгівля без маржі, маржинальна торгівля, режим брокера. Комісія за проведення транзакції - 0,15%, зменшується при збільшенні кількості оборотних коштів.

Bitstamp дозволяє проводити торги BTC до USD. Вносити депозит можна за допомогою європейського перекладу SEPA, через системи Astropay і Ripple. Комісія - 0,5% від суми угоди.

Kraken. На майданчику можна торгувати криптовалюта між собою, а також до євро і долара. Вимагає ідентифікацію користувача, яка проводиться по декількох рівнях, що відкриває нові можливості роботи з цифровими грошима. Комісія - 0,2%.

Плюси і мінуси покупки біткоіни на біржі

Очевидно, що кожен спосіб придбання криптовалюта має як свої особливості, так і свої недоліки. Спочатку ми виділили найбільш привабливі моменти використання торгових платформ для покупки цифрових монет, серед яких:

 • можливість самостійно встановлювати курс, який вам є найбільш вигідним для вас;
 • велика кількість способів оплати;
 • можливість здійснювати транзакції цілодобово;
 • наявність додатків для мобільних пристроїв;
 • проведення автоматичних торгів.

можливість самостійно встановлювати курс, який вам є найбільш вигідним для вас;  велика кількість способів оплати;  можливість здійснювати транзакції цілодобово;  наявність додатків для мобільних пристроїв;  проведення автоматичних торгів

Серед мінусів покупки біткоіни на біржі можна виділити наступні:

 • як правило, біржі взаємодіють виключно з електронними платіжними системами, тобто оплатити покупку банківською картою неможливо;
 • тривалість транзакцій (до трьох діб);
 • відсутня опція термінового придбання;
 • досить високі комісійні за проведення операцій.

обмінні ресурси

Конвертувати біткоіни в іншу валюту і назад можна за допомогою онлайн-обмінників. Цей спосіб трохи простіше, ніж покупка на біржі, проте обмінні операції проводяться за внутрішнім курсом сервісу, який може бути не таким привабливим, як біржовий курс.

Серед найбільш популярних обмінників можна виділити:

Метабанк. Приймає ківі і вебмані. Комісія - 4%. Працює тільки в період з 10 до 19 годин;

ALFAcashier. Найбільш відповідний варіант для покупки битка з найменшими витратами.

24change.com. Проводить більшість транзакцій в автоматичному режимі. Працює цілодобово.

WM-center. Співпрацює з найбільшими банками і пропонує цілодобовий доступ.

Приблизний сценарій роботи з обмінними сервісами практично скрізь однаковий і зводиться до наступних дій:

 1. Перехід на сайт обмінника;
 2. Реєстрація (за бажанням), так як часто вона не обов'язкова;
 3. Вибір способу поповнення;
 4. Вибір напрямку покупки (обміну) - біткоіни (в нашому випадку);
 5. Введення необхідного для покупки кількості монет біткоіни (Сатоши) і необхідних реквізитів для оплати;
 6. Оплата, після якої піде процедура обробки заявки в автоматичному режимі.

Відзначимо, що операції в мережі біткоіни можуть затримуватися аж до декількох годин, так як швидкість їх обробки залежить безпосередньо від черги в мережі за непідтвердженими транзакціях.

До основних переваг обмінників ми віднесли наступні:

 • користувач може знайти той обмінний пункт, де низька комісія і вигідний курс;
 • швидкість отримання монет;
 • можливість використання банківських карт;
 • можна придбати навіть частки біткоіни.

Взагалі, подібних майданчиків величезна кількість. Вони вже мають репутацію у користувачів і постійно розвиваються. Однак ми пропонуємо вам використовувати сервіс по онлайн-моніторингу провідних обмінних пунктів - BestChange . За допомогою даного сервісу Ви завжди зможете знайти обмінний пункт з найбільш вигідним обмінним курсом, при цьому будете впевненим в якості послуг, що надаються, так як сервіс в онлайн-режимі проводить оцінку кожного обмінника, з огляду на внутрішню систему оцінки.

Купівля монет в онлайн-обмінниках відрізняється своєю простотою і вигідністю, що багато в чому обумовлено високою конкуренцією. Тому розробники роблять все можливе, щоб залучити якомога більше число клієнтів на свою сторону.

Купівля біткоіни через WebMoney (Вебмані)

Нижче інформація для тих, хто постійно користується в повсякденному житті системою WebMoney. Якщо це так, то купити біткоіни не складе ніяких труднощів. В даному випадку не треба навіть заводити окремий гаманець для зберігання криптовалюта. Система дозволяє створювати рахунки в будь-яких валютах, в тому числі і цифрових.

Отже, порядок дій наступний:

 1. Створення гаманця типу WMX;
 2. Потім вибираєте новий гаманець і клікайте на кнопку, яка закликає до обміну коштів;
 3. Вкажіть кількість BTC і гаманець для оплати;
 4. Підтвердіть процес покупки і биток виявиться у вас в гаманці.

З огляду на постійне зростання біткоіни, можна використовувати і його частки. Тому при покупці майте на увазі, що до потрібного числа додається три нулі.

Купівля безпосередньо

Як і всі інші речі, біткоіни можна купити з рук в руки. Для цього потрібно знайти форум, де користувачі запропонують вам придбати BTC безпосередньо за рублі.

Це найбільш дешевий спосіб, так як курс набагато нижче ринкового, проте великий ризик зіткнутися з шахраями, тим самим втратити свої накопичені заощадження.

5 Лайфхак по роботі з криптовалюта

І наостанок, пропонуємо ознайомитися з наступним відео-уроком, в якому розповідається про 5 Лайфхак, які допоміг заощадити при покупці біткоіни.

Як і де купити біткоіни?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью