<
 • Главная
Статьи

Як отримати готівку з вебмані. Як вивести гроші з Webmoney в Росії: де зняти і як отримати готівкою

 1. Спосіб виведення валюти WebMoney на банківську карту, шляхом її прив'язки до гаманця
 2. Спосіб виведення валюти WebMoney на рахунок будь-якого банку
 3. Про способи введення засобів в WebMoney
 4. Прив'язка гаманця Яндекс-гроші до WebMoney для можливості двостороннього обміну
 5. Прив'язка гаманця QIWI до WebMoney для можливості двостороннього обміну
 6. Обмін електронної валюти різних платіжних систем через обмінні пункти в інтернеті
 7. Крок 1. Авторизація
 8. Крок 2. Способи виведення
 9. Висновок на будь-яку карту
 10. обмінні пункти
 11. Грошові перекази
 12. банківський переказ
 13. Як вивести гроші з Вебмані з податками або без
 14. Виведення грошей з Webmoney
 15. Як вивести Вебмані на карту
 16. Як перевести в готівку Вебмані в Росії
 17. Як перевести в готівку Вебмані в Україні
 18. Універсальний спосіб вивести Webmoney

Але розглянемо для кращого розуміння розділ де будуть відображатися всі способи виведення із зазначенням комісій. Для цього перейдемо в меню системи «Приватним особам» і відкриємо будь-який з пунктів розділу «Вивести». Будь-, тому що, кожен з пунктів веде на одну і ту ж сторінку з переліком усіх способів виведення. Різниця лише в тому, що якщо ви оберете саме потрібний варіант для себе (наприклад, «На банківський рахунок»), то на новій сторінці всі підходящі варіанти підсвітяться іншим кольором.

На сторінці будуть відображені всі способи виведення:

У моєму прикладі, при переході на цю сторінку, я вибрав пункт «Вивести»> «На банківський рахунок» і тому ви бачите, що рядки зі способами виведення на рахунки банків та банківські картки, виділені іншим кольором. Якби ви вибрали, наприклад, «Готівкою», то підсвічені, відповідно, були б інші рядки (способи виведення).

Розглянемо докладніше для початку найпопулярніший спосіб виведення - на банківську карту. Щоб перейти до інформації про даному способі виведення, необхідно клацнути по посиланню в рядку «Компанії» в стовпці з обраної валютою для виведення. Якщо виводите в рублях, то, відповідно, потрібно клацнути по посиланню «Детальніше» з шпальти «WMR»:

Потрапляємо на сторінку, де будуть відображатися банки, карти яких можна без проблем прикріпити до аккаунту WebMoney:

Також, вгорі, за допомогою кнопки «Прикріпити» можна прив'язати до гаманця будь-яку карту Mastercard / Maestro або Visa. Правда, іноді цей сервіс мабуть глючить, тому як при спробі прив'язати карту, мені часто видавалося повідомлення про те, що така операція не доступна з моїм атестатом. А атестат у мене вже давно професійний, що цікаво :)

Для початку варто звернути увагу на ліміти, і головне - комісії на введення / виведення з карти і на карту, відповідно. Дізнатися таку інформацію можна, натиснувши кнопку «Ліміти, тарифи, вимоги» в тому ж вікні. А потім, на новій сторінці потрібно вибрати зі списку, який Вас банк або відразу всю систему карт. У своєму прикладі я запросив інформацію по комісіям / лімітами і тарифами для всіх Російських карт Mastercard / Maestro / Visa:

Як бачимо, комісія на переказ коштів в карти в гаманець Webmoney складе 2.8%. Комісія на висновок складе 1 або 1.5% в залежності від суми + 30 рублів.

І візьмемо для прикладу «Океан-Банк»:

Комісії, як бачимо, по 1% і на вводи і на висновок.

Також, придивляючись до комісій, слід врахувати ще стандартну постійну комісію від WebMoney на висновок, що дорівнює 0.8%.

І звертаємо увагу на ліміти, які відображаються в самому верху таблиці. Тобто, скільки ви зможете зняти / ввести грошей за раз, за ​​день, за місяць, включаючи загальні ліміти самої системи WebMoney.

Як видно, для операцій з великими сумами грошей (від 600000 руб. На місяць і вище) просто необхідний персональний атестат. Також, крім лімітів, наявність такого типу атестата відкриває доступ до безлічі інших корисних функцій, про які я вже згадував у попередній своїй статті про платіжній системі WebMoney.

Якщо у вас вже є карта банку, то простіше звичайно прикріпити її, ніж заводити новий рахунок в іншому банку (банк «Океан-Банк», наприклад) заради різниці в 1%. З іншого боку, при виведенні певних сум, 1% звичайно ж теж грає роль.

Якщо карти ще зовсім немає, то тоді саме зручне і вигідне на даний момент - завести її у банку «Океан-Банк». Однак я не вважаю цей банк відомим і надійним, тому завів би карту в банку-партнері «Альфа-Банк», який є надійним, а комісії за все на 0.5-1% вище.

Таким чином, можна дізнатися інформацію про ліміти і комісіях від будь-якого з доступних для прив'язки банків.

Спосіб виведення валюти WebMoney на банківську карту, шляхом її прив'язки до гаманця

Як завжди розпишу весь процес по кроках, тому як, на мій погляд, інформація так сприймається простіше :) Отже - процес виведення коштів з гаманців WebMoney на банківську карту:


Як завжди розпишу весь процес по кроках, тому як, на мій погляд, інформація так сприймається простіше :) Отже - процес виведення коштів з гаманців WebMoney на банківську карту:

Готово! Тепер можна перевірити наявність прикріпленою карти в ваш обліковий запис WebMoney. Для цього на сторінці аккаунта переходимо в розділ «Карти» і в блоці «Карткові рахунки» побачимо прив'язану раніше карту:

Тепер можна виводити кошти з гаманця на прив'язану карту і навпаки - поповнювати гаманець з карти. Це дуже зручно!

Але такий варіант прив'язки, не найкращий, тому як комісії можуть бути вище ніж в разі прив'язки карти одного з банків партнерів! Тому такий спосіб прив'язки рекомендується робити тільки в разі, якщо у вас немає карти жодного з перерахованих банків-партнерів, і ви хочете прив'язати карту, наприклад - ВТБ24 (або будь-якого іншого банку не зі списку нижче). Ось цей список:

Якщо у вас є карта, наприклад, банку «Промсвязьбанк» або будь-якого іншого зі списку банків-партнерів, то краще виконати прив'язку безпосередньо через них. Для цього слід знову перейти на сторінку виведення коштів через банківську карту і вибрати один з банків-партнерів, клікнувши мишкою по його логотипу. Для прикладу візьму той же «Промсвязьбанк»:


Загалом, нічого складного в виведенні коштів на карту з гаманця WebMoney немає :)
Разом коротко, потрібно:

  Визначитися з вибором банку, карту якого ви будете прив'язувати до WebMoney;

  Отримати картку в банку або прив'язати вже наявну до аккаунту WebMoney відповідно до інструкції з WebMoney або сайту банку. Або ж прив'язати карту будь-якого банку, якого немає в списку через сервіс прив'язки карт Mastercard / Maestro / Visa.

Розглянемо тепер ще один спосіб виведення коштів - переклад з гаманця на будь-який рахунок у будь-якому банку, що теж може комусь знадобитися, в разі, якщо карту банку прикріпити з якоїсь причини не вдається, або ж її просто немає і не хочеться заводити .

Спосіб виведення валюти WebMoney на рахунок будь-якого банку

Розглянемо процес по кроках:


Розглянемо процес по кроках:

Ось такий нескладний спосіб виведення коштів з гаманця WebMoney на рахунок будь-якого банку. А якщо до рахунку прив'язана ваша банківська карта, то гроші, відповідно, ви і на ній побачите :) Ніяких проблем з висновком не виникає, та й карту можна не заводити. Але все ж, звичайно, зручніше, на мій погляд, не полінуватися і завести карту спеціально для виведення зароблених в інтернеті грошей і прив'язати її до аккаунту WebMoney.

Звичайно, способів виведення WebMoney ще багато і всі вони відображаються, як ви бачили на одній сторінці. Раніше, коли у WebMoney був зовсім інший інтерфейс, все було набагато менш зручно.

Можна вивести і відразу в готівку через обмінні пункти, поштові перекази. Кому як зручно. Для мене найкращий варіант - на карту банку, а потім коли потрібно просто знімати з неї потрібну суму і все :) Думаю, що цей спосіб є навіть найпоширенішим.

Про способи введення засобів в WebMoney

Способи введення грошових коштів в платіжну систему WebMoney можна сказати і не відрізняються від способів виведення :) Мені самому вже дуже давно не потрібно, як правило, взагалі введення засобів, оскільки маю постійний стабільний, непоганий дохід з інтернету, і додавати готівки із зовні на гаманець WebMoney не доводиться :) Дохід цей з різних сфер і, звичайно ж, з самшиту за допомогою мультіаккаунтов. А коли необхідно додати, просто перекладаю кошти з інших платіжних систем, наприклад - QIWI і Яндекс-гроші, тому як засобу є і на них завжди для зручності.

Отже, по порядку:


Більше ніякими способами поповнення користуватися не доводилося :)

З зручних способів поповнення гаманця WebMoney варто ще обов'язково зазначити «Інтернет-банкінг». Це прийнятне за часом (до 4-х годин) поповнення вашого гаманця з рахунку різних банків через онлайн особисті кабінети на сайтах цих самих банків. Комісія дуже невелика і навіть можливе поповнення без неї. Ще, безумовно, зручно поповнювати гаманець WebMoney з рахунку свого мобільного телефону, якщо там є запас коштів. Але цей спосіб дорожче інших, і комісія складає більше 5%. Але буває, що на комісію все одно, якщо потрібно терміново і інші способи не доступні або йти нікуди не хочеться :)

А тепер розповім вам про привязках інших платіжних систем до гаманця WebMoney, що дуже часто буває корисно і зручно.

Прив'язка гаманця Яндекс-гроші до WebMoney для можливості двостороннього обміну

Функція прив'язки гаманця WebMoney до рахунків в інших платіжних системах буває дуже корисна. Наприклад, буває, що WebMoney гаманець порожній, а кров з носа потрібно щось оплатити прямо зараз саме через WebMoney. В такому випадку, маючи кошти на інших відомих платіжних системах, наприклад - Яндекс-гроші або QIWI, можна перевести якусь потрібну суму на WebMoney і виконати потрібну операцію: покупку, переклад комусь або що завгодно. Тому, маючи гаманці в інших платіжних системах, рекомендую прив'язати їх до WebMoney, до того ж робиться це зовсім не складно і швидко.

Комісія за переказ від Яндекса в WebMoney складе 4,5%, що, звичайно вже, не так мало :)

Зараз я покроково опишу процес прив'язки до WebMoney гаманця Яндекс-гроші:


Зараз я покроково опишу процес прив'язки до WebMoney гаманця Яндекс-гроші:

Залишилося перевірити поява прив'язаного гаманця в системі Яндекс-гроші і WebMoney. Для початку перевіримо в Яндекс-гроші. Переходимо в розділ «Управління гаманцем»:

Опускаємося в самий низ, поки не побачимо розділ «Платіжні системи»

І навпаки «WebMoney» повинен стояти статус «Прив'язаний». Значить все в порядку. Тепер, щоб перевести гроші з цієї платіжної системи на WebMoney, досить трохи правіше клікнути по посиланню «Перевести» і вказати перекладаються суму :)

Тепер переконаємося, що в акаунті WebMoney з'явилася прив'язка гаманця Яндекс-гроші.

Переходимо в акаунт WebMoney на сторінку «Карти» і в розділі «Електронні платіжні системи» буде видно ваш прив'язаний гаманець Яндекс-гроші:

Ну ось на цьому і закінчена прив'язка рахунки в платіжній системі Яндекс-гроші до аккаунту WebMoney. Як видно, нічого складного немає :)

Прив'язка гаманця QIWI до WebMoney для можливості двостороннього обміну

Якщо у вас є гаманець в платіжній системі QIWI, його теж можливо прив'язати до WebMoney, що іноді буває дуже зручним :) Процес прив'язки гаманця QIWI практично ідентичний процесу прив'язки гаманця Яндекс-гроші. Особливість є в тому, що в QIWI не потрібно ідентифікувати рахунок для прив'язки його до WebMoney, на відміну від Яндекс-гроші. Але, все ж, я пройдуся покроково і покажу повністю процес прив'язки QIWI до WebMoney ...

Про створення облікового запису в платіжній системі QIWI я розповідав в статті Як створити Qiwi-гаманець і що для цього потрібно


Ось така нескладна процедура прив'язки гаманця QIWI до WebMoney :) Чи не складніше ніж прив'язка Яндекс-гроші. Комісія за переказ між QIWI і WebMoney складе 3%.

На цьому по прив'язці гаманців платіжних система я закінчу :) Всі етапи прив'язки я описав і начебто нічого не упустив.

Обмін електронної валюти різних платіжних систем через обмінні пункти в інтернеті

Ось ще один цікавий спосіб отримання валюти WebMoney, яким мені доводилося кілька разів користуватися до того моменту, поки ще не мав прив'язки гаманців в WebMoney і не дуже добре в усьому цьому розбирався. Цей спосіб полягає в отриманні потрібної валюти на потрібну платіжну систему шляхом обміну валюти іншої платіжної системи через спеціальні обмінні пункти в інтернеті.

Ясна річ, кожен обмінник буде забирати комісію, і іноді вона велика. Тому потрібно проводити аналіз і порівнювати різні типи обмінників. Також я зустрічався з безліччю обмінників - шахраїв, які просто забирають кошти які ви віддаєте для обміну і нічого в результаті ви нічого не отримуєте :) Але є один дуже хороший сайт - моніторинг обмінних пунктів в інтернеті, і там розташовуються безпечні обмінники, із зазначенням опису , відгуків, комісії, режиму обміну та іншою інформацією.

Ось цей сайт: bestchange

На сайті будуть представлені всі безпечні обмінники інтернету. У вікні зліва потрібно вибрати яку валюту, який платіжної системи, і на що ви міняєте, просто клікаючи мишкою по одному з варіантів колонки «Віддасте» і «Отримайте», наприклад: Яндекс-гроші на рублі WebMoney (WMR):

У правій частині сторінки з'являться обмінні пункти, що працюють за потрібною вам напрямку обміну. У таблиці, навпроти кожного обмінного пункту, відразу видно скільки потрібно віддати і скільки ви отримаєте, тобто видно різницю - комісія. Більш детальну інформацію можна отримати, клацнувши по букві «i» навпроти потрібного обмінного пункту:

А клацнувши по назві обмінного пункту, ви перейдете безпосередньо на сайт обраного обмінника, де вже можна зробити обмін. Обміни можуть бути миттєвими і займати добу і більше, в залежності від обраного обмінника. Про все це завжди буде сказано в правилах на сайті обмінника.

Слід також враховувати, що якщо ви міняєте WebMoney, то деякі обмінники будуть вимагати наявність перевіреного формального атестата в цій платіжній системі, але не всі. Тому, якщо пройтися по списку, можна знайти і обмінники, які змінюють з найпростішим атестатом «псевдоніма».

Даний сайт може виявитися комусь корисним, оскільки мені доводилося їм користуватися для виведення на карту ВТБ 24 :) Розібратися в ньому не важко і все інтуїтивно зрозуміло, а сам процес обміну в обраному обмінному пункті взагалі не викликає ніяких труднощів :)

Ну ось мабуть і все, що я хотів розповісти вам в цій статті. Сподіваюся, кому-то ця інформація допоможе, і не доведеться довго розбиратися самому, вирішивши вивести кошти з WebMoney або навпаки ввести. З питаннями постараюся розібратися, не соромтеся і залишайте їх у коментарях :)

Всім гарного дня! Поки що;)

Багато користувачів задаються питанням про виведення грошей з гаманців WebMoney. У даній інструкції будуть розглянуті різні способи конвертації цієї електронної валюти в реальні рублі з використанням онлайн-сервісу WM Keeper Standard (Mini).

Крок 1. Авторизація

Переходимо на офіційний сайт WebMoney і натискаємо Вхід:

Проходимо процедуру аутентифікації і підтверджуємо вхід за допомогою електронний пошти або SMS:

Вводимо код:

Крок 2. Способи виведення

Переходимо на вкладку Фінанси:


Тут відображаються всі ваші прикріплені гаманці. Якщо у вас немає гаманця, то додайте його, використовуючи кнопку з іконкою +:

Кількома на кнопку Вивести коштиІнші способи:


Тут ми побачимо всі доступні способи виведення Webmoney:


Переклади на будь-яку карту і на банківський рахунок доступні прямо з онлайн-клієнта WM Standard (Mini). Інші способи припускають використання сторонніх сервісів, які співпрацюють з Webmoney, наприклад, TelePay або Cash Exchanger.

Висновок на будь-яку карту

Це найпростіший метод. Вибираємо в списку На банківську карту:


Вказуємо номер карти, суму, гаманець, з якого буде знята ця сума, і тиснемо ОК:


На телефон вам прийде SMS з кодом, який треба буде ввести у вікні:


Як бачимо, в нашому випадку підсумкова сума комісії за переклад склала 45,3 руб. Чим вище сума переказу, тим більше комісія. Наприклад, при перекладі на карту 10000 руб. сума комісії становитиме вже 372,32 руб. Більш докладно про комісію WebMoney можна почитати за цим посиланням. Що стосується термінів, то переклад на карту буде здійснено протягом 3-х робочий днів.

Також переклад на карту можна здійснити за допомогою сервісу TelePay, вибравши в загальному списку виведення коштів Компанії:


Також переклад на карту можна здійснити за допомогою сервісу TelePay, вибравши в загальному списку виведення коштів Компанії:

Тут ми також вказуємо номер карти, суму і тиснемо Оплатити, після чого підтверджуємо платіж через SMS-повідомлення:


Тут ми також вказуємо номер карти, суму і тиснемо Оплатити, після чого підтверджуємо платіж через SMS-повідомлення:

обмінні пункти

Окремо стоїть виведення коштів через обмінні пункти. Натисніть на Обмінні пункти і дилери WebMoney, щоб подивитися на карті всі доступні у вашому місті точки з обміну WebMoney:


Вибираємо вподобаний обмінний пункт і натискаємо на його найменування:


Ми потрапимо на сторінку даного сервісу, де можемо подати заявку на обмін:


У заявці вказуємо WMID, номер гаманця, особисті дані, напрямок обміну (WMZ на долари або WMR на рублі), суму готівкою і дату, коли ви зможете відвідати цей обмінний пункт:


Грошові перекази

Раніше WebMoney дозволяла здійснювати прямі грошові перекази через системи Contact, Anelik, Western Union та Юністрім. Досить було просто вказати систему і оформити заявку. На жаль, в даний час залишився лише 1 активний грошовий переказ - Пошта Росії, але щоб ним скористатися, вам необхідний Початковий атестат, який вручається представниками WebMoney особисто або через портал державних послуг.

На щастя, співробітники WebMoney залишили можливість обміну знаків WMR / WMZ на реальні рублі і валюту через біржу Cash Exchanger. Сенс полягає в тому, що одна людина залишає заявку на покупку валюти або WMR / WMZ, а інший виступає в якості покупця цих коштів. Тобто, ви продаєте певну кількість WMR / WMZ іншому користувачеві, а він, у свою чергу, оформляє переклад на зазначену вами суму через знайомі системи (Contact, Юністрім та інші). Складність методу полягає в тому, що вам доведеться чекати, поки хтось придбає зазначену кількість WMR / WMZ.

Для подачі заявки натискаємо в загальному списку методів на Грошовий переказ:Вказуємо свій WMID, пароль і число з картинки, після чого підтверджуємо вхід по SMS:

Вказуємо свій WMID, пароль і число з картинки, після чого підтверджуємо вхід по SMS:

Тиснемо на кнопку Поставити нову заявку навпаки будь-який з представлених систем. У нашому випадку це буде Contact:


У нашому випадку це буде Contact:

Ми перейдемо на сайт біржі, де виберемо Contact:


Ми перейдемо на сайт біржі, де виберемо Contact:

Заповнюємо анкету, ставимо галочку біля пункту Згоден з правилами обміну і умовами публічної оферти, після чого тиснемо на кнопку Подати заявку.

банківський переказ

Для подачі заявки на банківський переказ вам нужно формально атестат, наявність на гаманці НЕ менше 1008 руб. з урахуванням КОМІСІЇ, а такоже перевірені співробітнікамі WebMoney документи, что підтверджують вашу особу. Порушення будь-якого з перерахованих вище пунктів тягне за собою відмову від оформлення перекладу, тому вважається, що банківський переказ є найважчим способом виведення WebMoney.

Де витратити гроші, зароблені в Інтернеті, і як їх переводити без податків? Цим питанням задаються багато фрілансери, початківці блогери, веб-майстри та інші шукачі вільного життя. вісь кілька слушних порад , Як вивести гроші з вебмані.

У вільного життя, що не обтяженої розпорядку, графіками, ранковими і вечірніми пробками та іншими неприємностями, теж є зворотна сторона. Зарплату або прибуток отримувати доводиться віртуальними фантиками, які складно витратити без переведення в готівку. Але все ж є кілька способів вивести гроші з Вебмані і отримати готівку (деякі - трохи сумнівні, інші - надійніше). Отже, розберемо основні способи.

Як вивести гроші з Вебмані з податками або без

Заплатив мзду державі - і живи собі на втіху: ніяких претензій з боку влади. Тільки є одне АЛЕ: доведеться годувати і без того запливли жиром негідників. Що поробиш: сховатися від сплати податків в нашому випадку дуже складно, дуже ризиковано. Можна спробувати, наприклад, зареєструвати wmid на атестат псевдоніма і оплачувати покупки онлайн. Але нам же і оффлайн потрібні гроші, так? Тому, як тільки налагодили стосунки з державою, можна спокійно виводити будь-якими доступними способами.

 • грошовими переказами

Contact - комісія 1,5%, Юністрім - 2-3%, Анелік - 1,5%, Лідер - 1,5%, Алюр - 0,7-3%, Золота Корона 1-1,5%, Миттю - 0 , 4-5%), на пластикову картку і ін. Доступно, наскільки я знаю, для резидентів РФ.

Вимоги для виведення:

 1. ви повинні знаходитися на території Росії;
 2. мати атестат не нижче формального (для даного типу атестата слід завантажити дані паспорта та ІПН в центрі атестації, для персонального - не потрібно скан паспорта та ІПН);
 3. можна отримати тільки wmr (на території Російської федерації) або wmu (якщо ви перебуваєте в Україні).
 • Поштовим переказом.

Здійснюється протягом 2-5 днів по Росії. Для здійснення даного способу необхідно відправити на сайт passport.webmoney.ru ксерокопію паспорта з пропискою і ІПН. Подбайте про те, щоб дані ськана збігалися з відомостями, зазначеними в персональному атестаті. Потім перейдіть на цю сторінку http://www.guarantee.ru/services/users/postperevod, авторизуйтесь в своєму кіпері, клікніть «перейти до поштового переказу», і виконуйте вказівки, зазначеним далі. Потім на кіпер прийде рахунок, після оплати якого (потрібно заплатити протягом 3 днів) ви отримаєте свої гроші на пошті, пред'явивши паспорт.

 • На карту Ощадбанку.

Для цього необхідно прикріпити картку до вашого Wmid. Будемо переводити через Кіпер Класик: складніше і трохи довше, ніж через посередника (наприклад, wmtocard.ru), зате дешевше. Отже, увійдемо в наш keeper, виберемо вкладку «мої webmoney» -> «вивести Wm».

Зі списку виберемо наступне:

Далі заповнюємо всі необхідні реквізити, слідуємо інструкції і отримуємо рахунок від ТОВ «Агентство Гарантій», який потрібно буде сплатити. Протягом доби гроші повинні з'явитися на картці. До неї можна прив'язати - і оплачувати покупки та послуги, а також дивитися, скільки залишилося на рахунку.

 • Через обмінні пункти.

У Росії, щоб виводити гроші з Вебмані, потрібен лише формальний атестат, тому завдання спрощується (в Білорусі, наприклад, потрібно). Багато обмінники дорожать своїми клієнтами, тому, як правило, залишають поза передачею про них відомості в податкові служби. Переводили в готівку потроху - і буде вам щастя (до речі, в різних країнах сума Webmoney, яку можна виводити без податків, різна, тому уточніть конкретно для своєї держави), ну а якщо мова йде про дуже великі суми - краще не ризикувати і все-таки заплатити податок.

Все, що потрібно, щоб перевести в готівку Вебмані в обмінному пункті або у ділеров- це мати формальний атестат (що, знову ж таки, актуально для РФ, але не для РБ) з достовірними даними про власника гаманця і паспорт для отримання налічкі.Мінус такого способу полягає в тому, що в обмінниках, як правило, велика комісія, яка може досягати 5%. Крім того, з ними необхідно обумовлювати суми виведення заздалегідь по телефону, особливо якщо вони досить великі.

До речі, такі контори краще перевіряти на «вошивість": перегляньте дані про атестаті, BL і інші параметри. Не довіряйте тим з них, які пропонують зустрітися «за рогом» для передачі грошей. Якщо у вас є компактний ПК або мобільний телефон з виходом в Інтернет і встановленими кіпером - можна переводити гроші прямо на місці, в їхньому офісі. Та й читайте відгуки в глобальної мережі про той чи інший обміннику, перш ніж переводити гроші на невідомі гаманці.

 • Через приватних осіб.

Шукаємо на форумах або де-небудь ще пропозиції купити вебмані і звертаємося до людей. Спосіб сумнівний, тому краще, звичайно ж, вивести гроші з Вебмані через знайомих: так ви зведете ризик бути обманутим до мінімуму, та й відсоток виведення у них набагато менший.

 • Оплачуємо послуги зв'язку, комуналку і інші сервіси.

В такому випадку можна з аккаунта платити за необхідні послуги, допомагаючи своїм друзям, знайомим, сусідам і ін. Підходить для виведення невеликих сум.

 • Купуємо товари в Інтернет-магазинах, на аукціонах і отримуємо їх поштою.

Спосіб відмінний: замовляємо для себе або друзів різні товари по низьких ценам і користуємося (або ж перепродаём серед знайомих за вищою ціною і отримуємо готівку). Є відмінний китайський постачальник, який допоможе купити за Вебмані що завгодно, навіть якщо у вас немає PayPal: я купила через нього більше 20 речей і дуже задоволена, до того ж, тут доступна оплата по Вебмані. Називається він Aliexpress.

 • Взагалі ніяк не виводимо, і зароблені кошти вкладаємо в розвиток власного онлайн-бізнесу.

Ось, втім, і всі способи на сьогоднішній день, які я знаю. А взагалі рада: якщо поки у вас невеликі заробітки, то краще не виводьте гроші з Вебмані. Витратьте їх з розумом в Інтернеті, вкладіть в вигідна справа (наприклад, в свій сайт, тільки з розумом), а коли wmzкі почнуть приносити непоганий дохід, то оформите ІП, переводили в готівку легально і спите спокійно.

Ну а для тих, хто ще не встиг набрати енну суму грошей у своїх гаманцях, раджу почати з копірайтингу: даний метод заробітку доступний кожному, хто знає письмовий російську мову і має хоча б трохи мозку. По крайней мере, я займаюся написанням статей вже більше 8 років, і не збираюся кидати це захоплююче і прибуткова справа.

На певному етапі роботи в Інтернеті, виникає питання: як зняти гроші з Webmoney. Сьогодні я хочу розповісти вам про те, якими способами в Росії і в Україні можна перевести в готівку свої доходи знаходяться в системі Webmoney.

Виведення грошей з Webmoney

Як варіант, вивести свої гроші з електронного гаманця можна шляхом здійснення платіжних операцій. Наприклад, ви можете зробити будь-яку покупку в Інтернет-магазині. Абсолютна більшість Інтернет-магазинів приймає в якості оплати електронні гроші даної платіжної системи. Крім того, за допомогою Webmoney ви можете оплатити комунальні платежі, оплатити доступ в Інтернет, телебачення і мобільний зв'язок. Це стосовно одного з можливих варіантів переведення в готівку грошей з Webmoney. Тепер давайте розглянемо те, як перевести в готівку Вебмані, вивівши їх на карту.

Як вивести Вебмані на карту

Для того, щоб вивести WMR або WMU на карту банку, вам необхідно відкрити відповідний рахунок в банку і оформити карту.

Як вибрати банк для виведення Webmoney

При виборі банку, за допомогою якого хочете знімати електронні гроші, обов'язково дізнайтеся який відсоток комісії він бере за виведення коштів з карти, і скільки процес виведення буде займати за часом. Деякі банки стягують відсоток комісії виключно з суми, що виводиться, найоптимальнішим варіантом є комісія в розмірі 1%. Є і ті банки, які крім відсотка за переводиться в готівку, стягують фіксовану плату за кожну операцію, що є невигідним. Відносно часу, то деякі банки виводять гроші від декількох хвилин до декількох годин, але є й ті, які виводять протягом доби і більше. Таким чином робимо висновок, що нам необхідний банк, який буде стягувати тільки комісію в розмірі 1% від суми, що виводиться і вся процедура переведення в готівку (з моменту сплачення рахунку на висновок до надходження грошей на карту) буде займати не більше однієї доби. Також врахуйте, що сама система Вебмані за висновок стягує 0,8% від суми, що виводиться.

Як перевести в готівку Вебмані в Росії

На сьогоднішній день найпопулярнішими банками в Росії, які виводять Webmoney, є Ощадбанк, Альфа-Банк, ВТБ 24, Промсвязьбанк і БанкМоскви. Щоб правильно вибрати банк, заходимо на офіційний сайт кожного банку, де буде детально описана процедура і комісія виведення грошей з Вебмані на платіжну карту банку. Також рекомендуємо почитати різні форуми, де користувачі діляться актуальною інформацією з даного питання. Про те, з якими банками співпрацює Webmoney, ви можете дізнатися на сторінці banks.webmoney.ru.


Як перевести в готівку Вебмані в Україні

На території України вивести Webmoney можна через такі банки: Альфа-Банк, Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк, ОПТБанк, але найкращими банками є БМ Банк і ПриватБанк. Через БМ Банк висновок грошових коштів відбувається миттєво. За зняття готівки в банкоматах даного банку і в тих, які входять в систему Атмосфера - комісія не нараховується. Якщо ж ви будете знімати гроші з карти даного банку в інших банкоматах, то комісія буде складати 1% від суми, що знімається + 4 гривні. Детальніше про даному способі виведення викладено тут: webmoney.ua/withdrawfunds/wmu2card. Другий спосіб: виводити кошти через ПриватБанк. Для цього в найближчому відділенні банку оформите спеціальну карту, ПриватБанк Універсальна (Миттєва) (Electron, Maestro) або ПриватБанк Visa Classic. Що стосується процедури переведення в готівку, то ви платите 0,8% за виведення з Webmoney і 1% за зняття грошей в банкоматі. Детальніше про інші платіжних банківських картах в Україні, за допомогою яких можна перевести в готівку Webmoney в Україні, ви можете дізнатися тут: webmoney.ua/withdrawfunds/cards.html.

Універсальний спосіб вивести Webmoney

Якщо ви хочете швидко і з найменшою комісією вивести гроші з Вебмані, то скористайтеся послугами спеціальних обмінників. Процедура наступна: ви заходите на сайт обмінника, перераховуєте їм свої WM * і вони, вирахувавши з даної суми комісію, переводять гроші прямо на вашу карту. Дуже зручний спосіб: миттєвий переклад та низький відсоток комісії, але все такі обмінники не є офіційними і тому дієте ви на свій ризик.

Заходимо в свій Webmoney аккаунт і переходимо в банкінг, як зазначено на скріншоті:


Потім, в бічному меню вибираєте той гаманець, валюту якого збираєтеся виводити Потім, в бічному меню вибираєте той гаманець, валюту якого збираєтеся виводити. Після цього, слідуючи підказкам системи, вам необхідно буде прикріпити свою банківську картку в банкінгу. Щоб це зробити, введіть свої паспортні дані які повинні відповідати тим, які ви вводили при отриманні формального атестата, далі вам потрібно ввести номер карти і реквізити банку. Потім ви чекаєте коли дані будуть верифіковані, про що ви будете проінформовані. Коли з банкінгом питання вирішене - можна виробляти виведення коштів. Процедура виведення відбувається наступним чином: ви переходите в банкінг, вибираєте в меню опцію виведення і потім вибираєте бажану карту на яку буде проводитися висновок, вводите суму яку хочете вивести і чекаєте коли до вас на аккаунт надійде чек на оплату перекладу. Після того як переклад оплачений, представники банку перевіряють дану операцію і відправляють гроші в банк.

Від всесвітньо відомої платіжної системи webmoney? Якщо ви працюєте в Мережі або робите будь-які комерційні угоди з використанням електронного гаманця, то рано чи пізно виникає питання, як зняти гроші з webmoney. В цьому немає нічого дивного, мільйони людей користуються цією платіжною системою для здійснення покупок в інтернет-магазинах або при проведенні взаєморозрахунків за виконану роботу.

Платіжна система webmoney успішно працює по всьому світу вже давно і постійно вдосконалюється. Це відображається не тільки на безпеку переказів. Поліпшується сервіс, значно спрощуються процедури роботи з системою. В даний час пропонуються кілька способів вивести кошти, все залежить від вашого вибору. Як зняти гроші з webmoney, залежить в першу чергу від того, яку комісію ви готові заплатити за виведення грошей, і від того, яким сервісом з виведення грошей ви вирішили скористатися.

Якщо ви вирішили вивести з мінімальною комісією шляхом приватного перекладу, такий спосіб може привести до втрати грошей. Але тим не менше ви можете перевести електронні гроші на інший гаманець, власник якого за попередньою домовленістю оплатить вам суму переказу Комісія при такому способі переведення в готівку мінімальна, вона дорівнює внутрішньої комісії платіжної системи.

Можна дізнатися, як зняти гроші з webmoney в обмінних пунктах Можна дізнатися, як зняти гроші з webmoney в обмінних пунктах. Такі пункти мають ліцензію на проведення операцій в webmoney. Фахівці, що працюють в них, підкажуть вам, як зняти гроші з вебмані. Ризик втрати грошей при такому способі переведення в готівку мінімальний. Звичайно, крім внутрішньої комісії платіжної системи доведеться сплатити і комісію обмінного пункту, але зате ви отримуєте гарантію отримання грошей, що не залежать від приватної особи.

Ви можете дізнатися у співробітників банку, в якому у вас відкрито картковий або як зняти гроші з webmoney. Слід враховувати, що комісія в цьому випадку буде найбільш висока. Перш ніж прив'язувати свій електронний гаманець до кредитній карті , З'ясуйте у співробітників банку, чи працюють банк з платіжною системою і як зняти гроші з webmoney готівкою.


Для здійснення такого перекладу вимагається оформлення персонального атестата, отримати який ви можете в будь-якому з пунктів персоналізації Для здійснення такого перекладу вимагається оформлення персонального атестата, отримати який ви можете в будь-якому з пунктів персоналізації. Ви можете зробити переклад на свій банківський рахунок і перевести в готівку грошові кошти будь-яким зручним для вас способом. Переваги переказів з використанням банківської системи безперечні. Роблячи переклади на картковий рахунок, ви можете користуватися електронною картою, розплачуючись за покупки в магазинах або обналічівая грошові кошти в банкоматах. Роблячи переклади на банківський рахунок, ви можете поповнювати депозит, погашати кредит і багато іншого.

Крім того, ви можете використовувати і інші платіжні системи з виведення грошових коштів, зробивши переклад з Web Money, наприклад, в Western Union. Розраховувати комісію в цьому випадку необхідно розраховувати по відношенню до платіжної системи, яка надає послуги з виведення грошей.

Де витратити гроші, зароблені в Інтернеті, і як їх переводити без податків?
Але нам же і оффлайн потрібні гроші, так?
Від всесвітньо відомої платіжної системи webmoney?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью