<
 • Главная
Статьи

Як поміняти номер телефону: до Ощадбанку Онлайн, в відділенні банку, через термінал або банкомат

 1. Складнощі при зміні фінансового номера
 2. Зміна номера в відділенні
 3. Підключення через термінали і банкомати
 4. Зміна номера в системі Сбербанк Онлайн
 5. Зміна даних через СМС
 6. Що робити при втраті телефону, підключеного до мобільного сервісу
 7. Що робити після заміни номера
 8. Рекомендації з безпеки
 9. висновок

Найбільший інноваційний банк країни, не відстаючи від нових віянь, надав можливість проводити платежі через інтернет за допомогою Сбербанк Онлайн Найбільший інноваційний банк країни, не відстаючи від нових віянь, надав можливість проводити платежі через інтернет за допомогою Сбербанк Онлайн.

Для додаткової безпеки сервіс обов'язково прив'язується до номера мобільного телефону. Для цього використовують послугу Мобільний банк .

Це дуже зручно: на телефон скидаються коди доступу як для входу в додаток, так і для підтвердження операцій. Інформація про здійснення платежу приходить у вигляді SMS-повідомлень.

Складнощі при зміні фінансового номера

Якщо з якої-небудь причини номер мобільного необхідно замінити, слід зробити прив'язку до Сбербанк Онлайн заново. Щоб уникнути доступ до ваших рахунках третіх осіб, в самій програмі така опція може бути недоступною і через інтернет зробити прив'язку нового телефону не вийде.

Але можна поміняти телефон у відділенні або через банкомати і термінали оплати. У цьому випадку новий номер автоматично прив'яжуть до Сбербанк Онлайн.

[Attention type = yellow] Важливо! При втраті телефону необхідно терміново відключити доступ до Сбербанк Онлайн. Для цього зателефонуйте за телефонами +7 (495) 500-00-05, +7 (495) 788-92-72, 8 (800) 200-3-747 в службу допомоги Ощадбанку. [/ Attention]

Зміна номера в відділенні

Для цього необхідно:

 1. Відвідати будь-якого відділення, обов'язково захопивши з собою документ, що засвідчує особу (паспорт, посвідчення водія і т. Д.).
 2. Буде потрібно підписати заяву на зміну інформації за послугою Мобільний банк.
 3. Заява роздрукують прямо у відділенні. Всі необхідні зміни внесуть працівники банку.
 4. Після цього новий номер буде автоматично прив'язаний до Сбербанк Онлайн.

[Attention type = yellow] Рада! Одночасно з написанням заяв у відділенні Ощадбанку клієнту рекомендується провести блокування SIM-карти через оператора стільникового зв'язку. Такі дії варто зробити в разі:

 1. Крадіжки або втрати самого апарату.
 2. Невикористання телефонного номера більше трьох місяці.

[/ Attention]

Підключення через термінали і банкомати

Підключення через термінали і банкомати

Підключити новий номер до Сбербанк Онлайн можна самостійно за допомогою банківської карти в терміналах і банкоматах:

 1. Вставивши пластикову карту в термінал (банкомат), вибираємо в меню Мобільний банк і слідуємо підказкам системи. Процедура займе максимум п'ять хвилин.
 2. По її завершенні вся інформація про платежі буде приходити на новий телефон.

[Attention type = yellow] Рада! Щоб дізнатися, яка інформація буде приходити на фінансовий телефон з послугою «Повний пакет» прочитайте цю статтю . [/ Attention]

Зміна номера в системі Сбербанк Онлайн

Змінити телефонний номер в системі Сбербанк Онлайн неможливо. Це обумовлено підвищеним ступенем захисту ощадбанківської карти. Після внесення змін до даних, користувач повинен увійти в інтернет-банкінг, щоб прив'язати Особистий кабінет до нового телефону.

У даній програмі доступні опції:

 1. Налаштування СМС-оповіщення. Клієнт має доступ до змін напрямків повідомлень, що надходять на той чи інший номер. Він сам може видалити або додати деякі з них.
 2. Перегляд активних номерів, підключених до карт. Користувач отримує контроль за активними номерами.
 3. Створення розсилки на адресу електронної пошти. Клієнт може перенаправити всі оповіщення про операції з системи ДБО Сбербанк Онлайн на свій email. Повідомлення про вхід в Особистий кабінет надійде і на телефонний номер.

[Attention type = green] Читайте також:

Види зарплатних карт Ощадбанку.

Як за допомогою телефону перевести гроші на карту Ощадбанку?

[/ Attention]

Зміна даних через СМС

Ощадбанком не передбачена можливість заміни даних клієнта через SMS-команду на номер 900. Такий варіант передбачає тимчасове заблокування надання банківських послуг.

Для цього рекомендується відправити СМС-повідомлення з текстом «БЛОКІРОВКАУСЛУГ». Текст дозволяється написати англійськими літерами або в англійській інтерпретації «BLOCKSERVICE».

Текст дозволяється написати англійськими літерами або в англійській інтерпретації «BLOCKSERVICE»

Що робити при втраті телефону, підключеного до мобільного сервісу

Подібна ситуація небезпечна, і при її виникненні слід негайно звернутися:

 • в службу допомоги клієнтам Ощадбанку за допомогою одного з тіл. +7 (495) 500-00-05, 8 (800) 200-37-47 і заявити про блокування послуг мобільного сервісу;
 • до оператора стільникового компанії з проханням про блокування сім-карти телефону. З міркувань безпеки та збереження фінансів на рахунках згодом не варто відновлювати номер телефону, адже загубленої сім-картою може скористатися будь-хто.

Лише після проведення цих операцій можна вирішувати питання про те, як змінити номер телефону і прив'язати його до системи.

Що робити після заміни номера

Процедура заміни нескладна, займає небагато часу. Після зміни новий номер миттєво прив'язується до сервісу Сбербанк Онлайн. Старий телефон автоматично віддалиться з бази даних банку і з його допомогою буде неможливо підключитися до послуг.

Рекомендації з безпеки

Сучасні тенденції до комп'ютеризації всіх процесів значно спрощують життя, але разом з тим змушують замислюватися про дотримання заходів безпеки для збереження персональних даних і грошових коштів на ваших рахунках.

Співробітники банку рекомендують:

Співробітники банку рекомендують:

 1. Не залишайте телефони, сумочки, гаманці без нагляду.
 2. При установці нового програмного забезпечення перевіряйте джерела отримання файлів-початкових кодів.
 3. Не давайте доступ і дозволу неперевіреними серверів до вашого комп'ютера.
 4. Подбайте про наявність антивірусних програм на ваших гаджетах.
 5. Не дозволяйте підключатися до вашого інтернет-банкінгу сторонніх телефонів.
 6. При втраті телефонного апарату терміново звертайтеся до Ощадбанку для блокування, відключення номера від карткових послуг.

висновок

Зміна номера мобільного телефону, прив'язаного до Ощадбанку, не займає багато часу і не вимагає установки або переустановки додаткових програмних комплексів. Багатьох хвилює питання, чи можна провести зміну даних в системі Сбербанк онлайн.

[Attention type = yellow] З метою збереження ваших накопичень, банк не дозволяє проводити активацію і деактивацію телефонних номерів в системі дистанційного обслуговування. [/ Attention]

Як за допомогою телефону перевести гроші на карту Ощадбанку?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью