<
 • Главная
Статьи

Ліміти Яндекс Грошей - які обмеження по сумі на переклад і поповнення у Яндекс.Деньги, ліміт карти на іменний гаманець, максимальна сума до перевищення ліміту

 1. Ліміти гаманця Яндекс гроші
 2. Ліміт на поповнення Яндекс гаманця
 3. Обмеження на переклад
 4. Ліміт карти Яндекс гроші
 5. Що робити, якщо перевищено ліміт на поповнення рахунку

Кожна платіжна система має свої обмеження. Вони потрібні, щоб серверу не перевантажували, а так само для дотримання законів, спрямованих на боротьбу з відмиванням грошей і тероризмом. Так як Yandex.Money працює в Росії, то компанія змушена дотримуватися наших законів, тому система всіляко обмежує користувачів без ідентифікації.

Але навіть у тих, хто надав всю інформацію про себе залишаються деякі обмеження, так само як і в будь-якому банку. Розглянемо докладніше, які є ліміти Яндекс грошей і як їх підвищити.

Ліміти гаманця Яндекс гроші

Акаунти діляться на три категорії:

 • Анонімні. Цей статус отримує будь-який користувач, який зареєстрував рахунок в системі. Для його створення не потрібна ніяка інформація, окрім імені та прізвища (які можуть бути і несправжніми). Це найбезправніша категорія, так як власники ніяк не захищені від шахраїв, і в ній самі жорсткі ліміти на операції.
 • Іменні. Власники цих акаунтів надали системі свої контактні дані, заповнивши спеціальну форму. На відміну від безликих облікових записів, з цих людей є що питати і тому їм дається більше свободи. Для рядового користувача ліміт Яндекс гаманця на цьому статусі досить високий, тому збільшувати його немає необхідності.
 • Ідентифіковані. Цей статус отримують ті, хто веде бізнес в мережі, отримує зарплату на рахунок Yandex.Money, або ж користується балансом як банківським рахунком. Для переходу на цей рівень потрібно підтвердити свою особу відвідуванням офісу компанії. Обмеження у Яндекс гроші на цьому етапі настільки великі, що можна тримати інтернет-магазин з мільйонним оборотом.

Ліміт на поповнення Яндекс гаманця

У кожного статусу свої обмеження:

 • Анонім не може отримати на свій баланс больше15 тисяч рублів. Це пов'язано ще і з тим, що згідно із законом на таких рахунках не може бути більше цієї суми.
 • У іменного статусу максимальна сума поповнення гаманця в Yandex так само дорівнює максимальній сумі залишку. Власники такого рахунку можуть зберігати не більше 60 тисяч. При цьому з банківської карти можна перерахувати не більше 15 тисяч.
 • По досягненню останнього ступеня ускладнюється розрахунок. На рахунку можна зберігати 500 тисяч. З іншого аккаунта можна прийняти 400000 рублів. Для перекладу з банківських карт цифра залишається незмінною. Для інших способів максимальна сума поповнення Яндекс грошей - 300000.

Обмеження на переклад

 • Аноніми можуть за раз відправити всю суму з рахунку. Добове обмеження 300000 руб, а місячне 500000.
 • Власники іменного статусу так само обмежені лише залишком на балансі. Добові ліміти на переклади ті ж, що і у початковому ступені, а ось місячний більше в два рази.
 • Максимальна сума переказу на ідентифікованої облікового запису диктується лише можливістю прийняття адресатом такого платежу. З одного рахунку Yandex.Money на інший можна скинути 400000 руб. Загальне обмеження по сумі: 600000 руб / день, 3000000 руб / місяць.

Загальне обмеження по сумі: 600000 руб / день, 3000000 руб / місяць

Ліміт карти Яндекс гроші

Ліміт карти Яндекс гроші

 • Перший рівень. У магазинах можна витратити всю суму з балансу, а от зняти більше 5000 в добу не вийде. В місяць можна знімати тільки 40000 руб.
 • Обмеження на іменний гаманець Яндекс грошей. При покупках можна витрачати все, що є на балансі. Але при знятті готівки все залишається так само, як і на попередньому рівні.
 • Істотно змінюється ситуація на останньому рівні. Максимум, який можна витратити в магазині - 250000 руб. За раз можна зняти 100000, а в місяць 1300000.

Що робити, якщо перевищено ліміт на поповнення рахунку

Якщо ви власник першого або другого статусу, ліміт на Яндекс гроші можна підвищити. Для цього потрібно отримати старший рівень. Це робиться або заповненням спеціальної форми в особистому кабінеті, або доведеться відвідати один з офісів компанії або її партнерів.

Корисне відеоНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью