<
 • Главная
Статьи

Тінькофф Мобільний гаманець - довгоочікувана заміна QIWI, ЯД і WebMoney

- Як буде відбуватися оплата?
- додав у друзі ВКонтакте, я переведу тебе гроші.
- ???

Звучить смішно, але насправді подібний сценарій вже здійснимо. Популярні електронні платіжні системи, незважаючи на всі свої переваги, як і раніше не можуть дати користувачам найбажаніше - можливість здійснювати і приймати платежі так само просто, як відбувається обмін повідомленнями в соціальних мережах.

Сьогодні ми розповімо про платіжній системі нової хвилі, творці якої, здається, ближче всіх підійшли до заповітної мети. Інфія буде говорити про сервіс під назвою « Тінькофф Мобільний гаманець »- ці хлопці вже відомі як один з інтернет-банків, які живуть виключно в цифровому просторі, ну а мобільний гаманець в даному випадку є логічним завершенням ідеї швидких і безкоштовних грошових переказів без гемороїв для користувачів.

Якщо коротко, то Тінькофф Мобільний гаманець - це еволюція платіжних систем, яка вибрала шлях максимального спрощення:

 • для переказу грошей досить знати мобільний, емейл, айдішнік ВКонтакте або Фейсбук одержувача;
 • гроші можна не тільки перевести, а й самому запросити певну суму у будь-якого знайомого контакту;
 • введення грошей в систему, так само як і обслуговування всередині гаманця віртуальної банківської карти, відбувається безкоштовно;
 • виведення грошей на карти російських банків здійснюється без комісії для перших 40 тисяч рублів на місяць, далі згідно оферті .

Завдяки вбудованій віртуальній карті, гаманець є не просто засобом для переказу грошей, але і повноцінної платіжної системою, за допомогою якої можна купувати товари або послуги в будь-яких інтернет-магазинах світу, де приймають російські карти. На момент написання даної статті список партнерів, чиї послуги оплачуються без комісії, складався з 3000 найпопулярніших компаній (стільниковий зв'язок, Інтернет, месенджери та інше).

Тінькофф Мобільний гаманець доступний у вигляді веб-сервісу , Але нам набагато цікавіші мобільні версії додатків для Android і iOS.

Можливість позбутися втратила зв'язок з реальністю WebMoney, так само як і стала надто жадібної QIWI, безумовно вселяє оптимізм, а тому ми відразу ж приступили до тестування.

Реєстрація займає приблизно 5 секунд - стільки треба, щоб вказати свій мобільний номер. Гаманець не вимагає підтвердження особи та відкриття рахунку в банку, і це виразно сприяє легшому «підсаджування» друзів і інших на цей сервіс.

Гаманець не вимагає підтвердження особи та відкриття рахунку в банку, і це виразно сприяє легшому «підсаджування» друзів і інших на цей сервіс

Про інтерфейс можна сказати тільки одне: він інтуїтивний. Всі актуальні дії винесені в головне меню і доступні в один тап, а найчастіші види операцій вносяться в шаблони.

Всі актуальні дії винесені в головне меню і доступні в один тап, а найчастіші види операцій вносяться в шаблони

За час роботи з додатком проблем з навігацією не виникло.

За час роботи з додатком проблем з навігацією не виникло

Ми спробували поставити собі питання: «Кому виявиться корисна ця платіжна система, хто отримає більше плюсів від її використання?».

Найбільш очевидна і велика група - фрілансери всіх спеціальностей. Ми помічаємо, що фріланс все більш зміщується в соціальні мережі. Виконавці та замовники знаходять один одного і спілкуються між собою, не виходячи за межі ВКонтакте і Фейсбук, і ось тут інтеграція електронного гаманця з соціалки покаже себе у всій красі. Не потрібно запитувати якісь дані і реквізити людини - він вже в друзях. А відправити йому суму так само просто, як і просте повідомлення. Це саме те, про що ми говорили на початку статті - недосяжна раніше простота і інтуїтивність, що дозволяє користувачам вирішувати фінансові питання буквально не виходячи з рідної соцсеточкі.

Якщо ж відійти від ділових відносин до простих людських взаємин, то Тінькофф Мобільний гаманець бачиться як ідеальна платформа для оплати спільного відпочинку та розваг. Прийшли компанією в кафе? Рахунок може оплатити хтось один зі звичайною карти, а інші «скинуться» йому зі своїх мобільних гаманців. Ніякої метушні з папірцями і здачею, ніяких «ладно пізніше віддам». Привабливість у тому, що всі описані дії виконуються миттєво і не вимагають введення якихось платіжних даних.

І, звичайно ж, оплата послуг. Інтегрована віртуальна карта, яку можна в будь-який момент безкоштовно перевипустити на сайті системи, дає можливість безпечно оплачувати левову частку щомісячних і разових витрат на всі мислимі і немислимі речі, починаючи від зв'язку, і закінчуючи покупками в Інтернеті.

Функція запиту грошей від знайомих, безумовно, орієнтована на більш молоду аудиторію, хоча життя показує - будь-який з нас може опинитися в ситуації, коли конче потрібна невелика сума електронних грошей, а навколо жодного терміналу і взагалі кошмар. Зайняти трохи в одного, попросити доньку чи сина перевести гроші для термінового поповнення рахунку на стільниковому - все це тепер робиться миттєво, не виходячи з програми.

Наочна і докладна історія перекладів не дозволить заплутатися в платежах і забезпечить достатній рівень контролю над фінансами, а просте інтуїтивне виконання інтерфейсу не викликатиме негативу при використанні гаманця.

Залишається сподіватися, що Тінькофф Мобільний гаманець успішно розкрутиться і знайде достатню популярність. На даний момент він об'єктивно уделивает багато актуальних платіжні системи за зручністю і може рекомендуватися будь-кому, хто шукає більш доброзичливу заміну поточним електронних гаманців.

Тінькофф Мобільний гаманець

Як буде відбуватися оплата?
Ми спробували поставити собі питання: «Кому виявиться корисна ця платіжна система, хто отримає більше плюсів від її використання?
Прийшли компанією в кафе?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью