<
 • Главная
Статьи

висновок біткоіни

 1. Висновок за допомогою обмінників
 2. Висновок за допомогою бірж
 3. Висновок біткоіни на вебмані
 4. Що ще потрібно знати при виведенні

Добридень!

Продовжуємо вступний цикл статей про роботу з біткоіни.

Отже, ви створили гаманець, ви навіть заробили перші Сатоши, і тепер вам не терпиться перетворити ваше віртуальне скарб в хрусткі рублі або долари (або в такий же віртуальний рахунок, але вже в банку). Способи, описані в цій статті, повинні працювати для будь-якого типу створеного вами гаманця, не так важливо, де зберігаються ваші заощадження - локально на вашому ПК або на чужому сервері. Набагато важливіше, куди ви їх переведете, і як саме конвертуєте в потрібну вам валюту. Найскладніше заробити біткоіни - а виведення грошей вже не складе великих труднощів.

Існує кілька способів конвертації біткоіни в іншу валюту, з подальшим переведенням в вказане вами сховище. Давайте розглянемо їх по порядку.

Висновок за допомогою обмінників

Цей спосіб не завжди є оптимальним і іноді досить ризикований. Спочатку я перекладав саме через обмінники, виводив на ківі і на карту ощадбанку, потім перестав. Причини - висока комісія, невигідний курс, ризик обману. Я виводив в кілька частин, що б, якщо що, не втратити всю суму, і за кожний переказ платив досить високу комісію. Кожен висновок треба було узгоджувати з адміном - ти пишеш йому, скільки хочеш поміняти, він надсилає адресу гаманця, ти на цей гаманець надсилаєш гроші, даєш адресу ківі, потім чекаєш, коли надійдуть гроші. Наступний переклад - все спочатку. Це було три роки тому, і обмінника вже не існує, хоча, незважаючи на такі труднощі, він був одним з кращих на той момент - там був найвигідніший курс, не було потрібно підтверджувати особистість, і виведення грошей відбувався без будь-яких затримок.

Зараз, можливо, обмінники зробили крок далеко вперед, список кращих перевірених ви можете знайти тут , Ну або просто загугли "біткоіни обмінник" і прочитайте відгуки.

Технічно, сам висновок через обмінники досить простий - ви вказуєте КУДИ хочете отримати гроші (на ківі, на яндекс-гроші, на карту ощадбанку, на рахунок мобільного і т.п.), і ЧИМ заплатите - у вашому випадку ви вибираєте валюту біткоіни. Обмінник вказує вам адресу, на який необхідно перевести гроші - ви йдете в свій гаманець, і переводите гроші на цю адресу. Коли обмінник отримає ваш переклад (швидше за все, це станеться через годину, хоча буває швидше, а в деяких випадках процес розтягується на кілька діб - це не залежить від обмінника, а пов'язано з особливостями мережі біткоіни), він переведе вам еквівалентну суму на вказаний вами рахунок у зазначеній вами валюті.

Наприклад - вам необхідно зробити висновок з біткоіни гаманця blockchain на карту ощадбанку, і ви вирішили зробити це через обмінник. Для наочності візьмемо перший обмінник з топа - xchange.cc . Сайт просить нас вказати кількість в BTC - я вказую півтора мільйона Сатоши (0.015 BTC), сайт повідомляє, що я отримаю 715 руб 45 копійок при виведенні біткоіни на карту Ощадбанку, і просить вказати дані карти.

015 BTC), сайт повідомляє, що я отримаю 715 руб 45 копійок при виведенні біткоіни на карту Ощадбанку, і просить вказати дані карти

Після того, як ви натиснете "перейти до оплати", сайт повідомить, що обробка займе якийсь час, і вкаже адресу для перерахування грошей - зверніть увагу на область, виділену червоним прямокутником на малюнку нижче. Тобто сайт повідомляє, що для здійснення операції необхідно перевести 0.015 BTC (півтора мільйона Сатоши) на адресу 1GLbBQ3HhKHaXvf95Ua2PzpNn62NsqUHNg.

015 BTC (півтора мільйона Сатоши) на адресу 1GLbBQ3HhKHaXvf95Ua2PzpNn62NsqUHNg

Тепер давайте переведемо - зайдемо в ваш гаманець на blockchain (ті, у кого гаманець локальний, можуть подивитися інструкції для їх версії клієнта по переведенню грошей на інші адреси). Вам потрібно авторизуватися, натиснути кнопку SEND (відправити гроші), і, у вікні, вказати адресу одержувача (який вам дав обмінник) і суму.

Вам потрібно авторизуватися, натиснути кнопку SEND (відправити гроші), і, у вікні, вказати адресу одержувача (який вам дав обмінник) і суму

Натискаєте відправити, Сатоши йдуть в обмінник, через якийсь час вам на карту Ощадбанку приходять рублі. Зверніть увагу, що за висновок біткоіни з blockchain вам запропонують оплатити комісію - чим менша сума комісії, тим довше йтимуть гроші. Це стосується будь-яких платежів в мережі bitcoin при перекладі всередині мережі.

Реклама

Висновок за допомогою бірж

Я останнім часом користуюся саме цим способом, так як є можливість вивести біткоіни за поточним курсом ринку, або навіть за більш вигідним, якщо час дозволяє почекати. авторізуетесь на біржі , І поповнюєте свій рахунок в біткоіни (в розділі "Гаманець"):

Схема та ж сама - біржа вказує адресу, на який необхідно перевести біткоіни, і ви переводите їх з вашого гаманця, як і в розділі вище - заходите в свій гаманець на blockchain і вказуєте адресу, вказану біржею і суму, яку бажаєте перевести. Після того, як біткоіни будуть переведені і потраплять на ваш рахунок в біржі, ви за поточним курсом купуєте долари або рублі (для цього заходите в розділ торги, вибираєте валютну пару, наприклад, що б купити рублі, вибираєте BTC / RUB, клацаєте на кнопку "по ринку" і в розділі продаж вказуєте кількість біткоіни, яке хочете продати):

Зверніть увагу - я вказав, що хочу продати 0.015 BTC (півтора мільйона Сатоши), так само як і на обміннику. В даному випадку, при продажу на біржі, я отримаю 768 руб 63 копійок (порівняйте це з сумою 715 руб 45 копійок, яку пропонував обмінник!). Якщо ви звикнете на біржі, ви зможете самі виставляти, за яким курсом збираєтеся продати свої Сатоши - коли біткоіни знову почне лихоманити, ваша ставка зіграє. Але, в даному випадку, ви можете просто натиснути "Продати BTC" і отримати свої рублі. Тепер ваше завдання їх вивести.

Знову повертаєтеся в розділ "Гаманець" на біржі, і, там де у вас рублі, натискаєте "Вивести". Біржа пропонує різні варіанти виводу, і вказує суму за вирахуванням комісії, яку ви отримаєте. Наприклад, при виведенні біткоіни на ківі, ви отримаєте 744 рубля:

Наприклад, при виведенні біткоіни на ківі, ви отримаєте 744 рубля:

Тут ви можете як виводити біткоіни на карту (в тому числі, і Ощадбанк, якщо він вам так потрібен), так і закинути на рахунок мобільного або перевести на вебмані, хоча для останнього є свій непоганий варіант.

Реклама

Висновок біткоіни на вебмані

Прогрес не стоїть на місці, і монстри платіжних систем теж хочуть працювати з біткоіни. Для того, що б отримати вебмані, вам всього лише потрібно завести в keeper`е гаманець певного типу: WMX. Більш детально з курсів і обмежень такого підходу ви можете дізнатися в відповідному розділі офіціальнго сайту WebMoney, так, на поточний момент, мається на увазі обробка платежу на протязі 24 годин, не найвигідніший курс і потрібно атестат певного рівня (про отриманні атестата вебмані ви можете дізнатися в окремій статті) - але іноді зручність використання переважує мінуси, тут вирішувати вам самим. У якомусь сенсі, при не самих складних тимчасових витратах у вас з'являється свій біткоіни гаманець з висновком на вебмані, і ви зможете переміщати свої кошти по своїх гаманцях, не сплачуючи зайвих комісій стороннім системам.

Реклама

Що ще потрібно знати при виведенні

Такого поняття, як "моментальний висновок біткоіни" не існує - мережа організована і влаштована так, що ніхто нікому не довіряє. Якщо ваші Сатоши були відправлені і отримані, це не означає, що одержувач вже може ними користуватися - технічно, ви можете відправити одні і ті ж Сатоши різним одержувачам (це називається Double Spending ). Тому, транзакція буде вважатися завершеною тільки тоді, коли її підтвердять кілька незалежних учасників мережі - зазвичай потрібно від двох до шести підтверджень. Підтвердження виставляються раз в 10 хвилин, і на цей процес ніхто ніяк впливати не може. Так що під "моментальним виведенням біткойнов" в самому ідеальному випадку мається на увазі "висновок протягом 10 хвилин". Так що, якщо ви вивели гроші з крана або перевели на біржу або обмінник, а вони не надійшли, не панікуйте - вони можуть йти і кілька днів, це, на жаль, не Visa.

Якщо анонімність для вас наріжний камінь, то вам варто забути про прямий висновок біткоіни на карту і гаманець вебмані, не варто користуватися вітчизняними обмінниками, а на біржу варто заходити через TOR і ганяти там місяць. Взагалі, якщо розмова про анонімність, то і в даркнета представлені свої біржі і обмінники, і міксери, але тсссс, ми ж з вами чесні люди, закон не порушуємо, і нам все це не треба, правда?

Ну і стандартні напуття - не відправляйте гроші тим, кому довіряти не можете, якщо доводиться відправляти то відправляйте невеликими порціями, що б не втратити відразу все. Не купуйте і не продавайте за невигідним курсом, намагайтеся більше інвестувати і менше втрачати на комісіях.

До речі, про комісії - як я вже радив в статті Три способи створити біткоіни-гаманець - отримуйте біткоіни відразу на біржу. Тоді ви не будете втрачати Сатоши при кожному перекладі, ви будете відразу отримувати суму, готову до обміну. Єдине, ознайомтеся з мінімальним платежем - багато бірж не приймають платежі нижче мільйона Сатоши.

Взагалі, якщо розмова про анонімність, то і в даркнета представлені свої біржі і обмінники, і міксери, але тсссс, ми ж з вами чесні люди, закон не порушуємо, і нам все це не треба, правда?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью