<
 • Главная
Статьи

Заробіток у Orden PkO - Все про WebMoney і заробітку

Увага! Для правильного відображення сайту використовуйте браузер Opera

Завантажити останню версію можна тут!


Нова Акція.
Акція по розкрутці:
Шановні відвідувачі ті хто пріглосят до нас найбільше користувачів які замовлять у нас Безкоштовне створення сайту будуть винагороджені різними подарунками від нашого магазину ентеогенних, в тому числі і грошовими.
Акція по знижкам на тарифи Комплексної розкрутки!
тариф
SEO МАЛИЙ Дізнатися більше
ціна: 3000 руб.
Комплексний пакет послуг розкрутки сайту "SEO МІНІ" включає в себе вивчення Вашого ресурсу, щоденну поставку як унікальних, так і цільових відвідувачів на протязі всієї рекламної кампанії (30 днів) і реєстрацію в пошукових системах, каталогах, ТОП системах рейтингу і статистики, розсилку на форуми і дошки, пошукову оптимізацію посиланнями і контекстну рекламу.
тариф
SEO ПОЧАТКОВИЙ Дізнатися більше
ціна: 5000 руб.
Kомплексний пакет послуг розкрутки сайту "SEO БІЗНЕС" включає в себе вивчення Вашого ресурсу, щоденну поставку відвідувачів і реєстрацію в пошукових системах, каталогах, ТОП систем рейтингу і статистики, а так само публікацію інформації на форуми і популярні дошки оголошень. Розкрутка сайту контекстною рекламою і просування посиланнями.
тариф
SEO МАКСИМАЛЬНИЙ Дізнатися більше
ціна: 15,000 руб.
Комплексний пакет послуг розкрутки сайту "SEO УНІВЕРСАЛ" включає в себе докладний аналіз Вашого ресурсу, щоденну поставку відвідувачів і реєстрацію в пошукових системах, каталогах, ТОП систем рейтингу і статистики, а так само публікацію Вашої інформації на форуми і дошки оголошень.
Всі хто зроблять у нас замовлення отримають в подарунок комплексну контекстну рекламу!

WebMoney - найпоширеніша в Рунеті інтернет-валюта і найбільш популярна система електронних платежів.
Реєстрація не складніше, ніж відкриття рахунку в банку. Вже після проведення перших операцій Ви будете орієнтуватися в системі WebMoney інтуїтивно.

1. Зайдіть на сайт і виберіть посилання "Встановити Keeper Classic" (поруч написаний номер останньої версії програми).
2. Скачайте файл WM Keeper`а (вибирайте той, що російською мовою) - він називається wm2.exe
3. Збережіть файл wm2.exe (дистрибутив для установки програми WM Keeper Classic) на жорсткому диску - в тій директорії, де Ви зазвичай зберігайте резервні копії і дистрибутиви програм.
4. Для установки програми WM Keeper Classic запустіть файл wm2.exe і дотримуйтесь вказівок на екрані майстра Установки.
5. Після установки з'явиться нова група в меню "Програми" - "Web Money" з програмою Web Money Keeper, а на робочому столі Windows - ярлик програми.
6. Починайте встановлену програму Web Money Keeper.
7. З'явиться невелике віконце з опціями - "Увійти в програму", "Зареєструватися в WebMoney" і "Ініціалізувати програму"
8. Спочатку зареєструйтеся, вибравши опцію "Зареєструватися в WebMoney" і натиснувши кнопку ОК. З'явиться вікно "Реєстрація в системі Web Money Transfer" .Подключітесь до Інтернет і тисніть в цьому віконці на значок знаку поруч зі словами "Реєстраційний код". На випав вікні попередження вибирайте пункт, що Ви хочете почати нову реєстрацію в системі (кнопка "Ні"). Так Ви перейдете на сторінку сайту WebMoney для введення персональних даних. Всі поля потрібно заповнити уважно. Адреса e-mail і мобільного телефону краще зайвий раз перевірити ще раз - на них в процесі реєстрації будуть надсилатися перевірочні коди.

8.1. Після заповнення всіх полів на Ваш мобільний телефон буде вислана SMS-ка, а на Ваш e-mail лист з перевірочними кодами, які потрібно буде ввести на сайті і в самій програмі. У цьому процесі перед Вами будуть послідовно з'являтися необхідні поля для введення - тут дуже важко помилитися.
8.2. Далі за посиланням на сайті Ви запустите свою програму WebMoney Keeper Classic, призначите пароль, який будете використовувати при вході в програму (відразу запишіть свій пароль на папір або в текстовий файл, щоб запам'ятати). Від Інтернету поки не відключати.
8.3. У наступному вікні згенеруйте собі цифровий підпис (дуже проста процедура, що складається з набору випадкових знаків і рухів мишкою; тут записувати на папір і запам'ятовувати нічого не треба). Після цього система згенерує Ваш особистий WM-ідентифікатор (WMID). Він складається з 12 цифр і служить для впізнавання Вас системою.
8.4. Тепер потрібно вказати шлях до файлу ключів (краще записати ключ на дискету, CD або флеш-карту і користуватися їй при вході в гаманець і для здійснення операцій - це за замовчуванням пропонується системою; якщо ж Вам не хочеться "мучитися" з дискетами або флешками, можна просто змінити пропонований за замовчуванням на шлях до будь-якій папці на Вашому комп'ютері, але так рівень безпеки буде нижче).
8.5. Після цього система надішле на Вашу адресу електронної пошти лист з кодом активації (ось чому не потрібно було поки відключатися від Інтернету). Цей код потрібно ввести в останньому вікні реєстрації програми WebMoney Keeper Classic. Усе. Тепер Ви отримуєте повний доступ до свого WM Кіперу.

9. Увійшовши в програму, створіть собі гаманці. На закладці "Гаманці" потрібно натиснути праву кнопку миші і вибрати пункт "Створити ..." (те ж саме можна зробити через верхнє меню: Меню - Гаманці - Створити новий). Краще відразу створити три види гаманців - Z-типу (аналог долара США), R-типу (аналог російського рубля) і E-типу (аналог євро).
10. Тепер поповнимо наш гаманець для того, щоб авторизуватися і заодно внести гроші:

10 .1. Зайдіть в R гаманець (типу R123456789012). Всього гаманців відкриється три: R - для WM рублів, Z - для WM доларів, Е - для WM євро.
10 .2. По правій кнопці миші викличте контекстне меню.
10 .3. Виберіть "Поповнити ..."
10 .4. Вводимо суму - наприклад, 100 р. 80 коп., Щоб перевести 100 рублів (WM-рублів; врахуйте - краще переводити трохи більше попередньо розрахованої для якихось покупок суми - в розрахунку на комісію 0,8% від суми кожного платежу в системі WebMoney). Тиснемо "Замовити"
10 .5. На сторінці, що з'явилася вибираємо зручний варіант оплати - наприклад, "Через Сбербанк" (всі способи поповнення WM-гаманця можете знайти за посиланням: - їх багато)
10 .6. Тут знову "вилітає" сторінка з пропозицією авторизуватися. Тиснемо "Провести авторизацію"
10 .7. На що з'явилася сторінці "Заповнення форми персональних даних" тиснемо на сходинку "Якщо Ви приватна особа, то заповнити ... тут"
10 .8. На сторінці, що з'явилася "Поповнення R-гаманця" тиснемо на "Договір зберігання".
10 .9. З'явиться сторінка "Список гаманців" з номером Вашого гаманця і пунктом "Авторизувати" на який знову-таки тиснемо.
10 .10. Виповзе договір зберігання з довгою формою, яку доведеться заповнити, а потім клацнути на кнопці "Приймаю умови договору зберігання"
10 .11. Випаде сторінка "Акцепт договору з гарантом" де Ви тепер можете клікнути на "Поповнювати свій гаманець банківським переказом"
10 .12. На сторінці "Поповнення R-гаманця" знову вказуємо суму (100,8 WMR) і спосіб оплати - "через Ощадбанк". Тиснемо "Замовити"
10 .13. З'явиться великий договір з кнопкою "Згоден" внизу. Тиснемо на неї.
10 .14. Отримуємо реквізити для оплати. Друкуємо версію для друку. Цей документ - готова форма квитанції для Ощадбанку.
10 .15. Йдемо в Ощадбанк і оплачуємо за цим документом зазначену суму. Врахуйте, що Ощадбанк бере 3% своєї комісії за переклад будь-якої суми грошей (не тільки в систему WebMoney).

1 1. Через 3-5 днів (це звичайний термін проходження банківських платежів) Ви володієте сумою в 100 WMR. Так як в Інтернеті рублі (WMR) мають куди менше ходіння, ніж долари (WMZ), Вам краще відразу зайти на валютообмінні сервіси і таким чином поповнити свій Z-гаманець. Найбільш популярний валютообмінний робот -.

Можна скоротити час отримання Вами грошей на свій WMZ-гаманець. У багатьох містах багато фірм і приватні особи надають послуги з конвертації готівки рублів в WMZ - віртуальні долари системи WebMoney. Пошукові системи в допомогу - шукайте обмін, купівлю, продаж вебмані / webmoney у Вашому місті, варіюючи запити за вказаними словами.

У атестованих обмінних пунктах WebMoney, розташованих у багатьох містах Росії, СНД і світу, за кілька хвилин конвертують Ваші рублі (чи іншу національну валюту) в платіжні одиниці WebMoney і переведуть на Ваш WMZ-гаманець. Список всіх атестованих обмінних пунктів представлений тут:

Крім того, у великих і середніх містах набуває все більшого поширення продаж платіжних карт WebMoney. Процес їх використання схожий на порядок роботи з платіжними картами провайдерів або стільникових операторів. При їх використанні час появи грошових коштів на Вашому гаманці - одну мить після введення Вами відповідного коду.

У багатьох містах є і платіжні автомати ОСМП (Об'єднаної Системи Миттєвих Платежів), за допомогою яких можна поповнити свій R-гаманець WebMoney. Можливо, Ви вже бачили ці автомати: з їх допомогою багато поповнюють рахунки свого мобільного телефону або кабельного телебачення. Інструкція для поповнення свого рахунку / гаманця є на сайті WebMoney в розділі "Способи поповнення гаманців". Термін зарахування грошей на WM-гаманець через такі автомати - від декількох хвилин до 2 днів (на всякий випадок, коли будете вносити гроші, запишіть номер телефону фірми-власника автомата).

Для виведення грошей з системи WebMoney також існує безліч способів.

II. Вхід в гаманець WebMoney

1. Запускайте програму WebMoney Keeper
2. З'явиться невелике віконце з опціями - "Увійти в програму", "Зареєструватися в WebMoney" і "Ініціалізувати програму". За замовчуванням вибрано "Увійти в програму". Ця опція Вам і потрібна для входу.
3. В поле "WMID" повинен бути номер Вашого WM-ідентифікатора з 12 знаків. Якщо його немає там за замовчуванням - вставте його за допомогою меню, що випадає цього поля.
4. Якщо Ви записували файл ключів на дискету - вставляє дискету. Якщо записували його на CD або флешку - вставляємо їх. Якщо ж файл ключів записаний на жорсткий диск (вінчестер) Вашого комп'ютера, то нічого робити не треба.
5. Тисніть на кнопку "ОК".
6. Система зробить читання файлу ключів (наприклад, з дискети) і, якщо все вважалося вдало, Ви відразу ж ввійдете в свій гаманець (щоб все завжди зчитувалося вдало - скопіюйте файл на кілька резервних дискет чи інших носіїв інформації).

III. Робота з WM-гаманцем

1. Для оплати з гаманця WM на гаманець WM:
- наводимо курсор на гаманець
- натискаємо правою кнопкою миші для виклику контекстного меню
- вибираємо: "Передати WM" => "У гаманець WebMoney ..."

2. У меню потрібно ввести:

а) суму для передачі
б) номер гаманця одержувача
в) примітка (від кого і за що сплачується)
г) в певних умовах використовується установка прапорця "З протекцією угоди" і введення "Термін угоди" і "Код протекції операції". Ці пункти використовуються рідко і застосовуються в основному для багатоетапних угод, розтягнутих у часі.

3. Після введення перевірочного коду (це захист від вірусів-роботів - система перевіряє, що за комп'ютером жива людина) і натискання кнопки "Передати" Ваші гроші з'являться у одержувача.

При кожному переказ грошей система стягує свою символічну стандартну комісію 0,8 відсотка від суми платежу. В процесі оплати Ви будете бачити, скільки саме складає ця сума комісії.

IV. Оплата товарів та послуг в інтернет-магазинах за допомогою гаманця WebMoney

У багатьох випадках оплата товарів і послуг виробляється на інтернет-сервісах і в інтернет-магазинах з використанням автоматичних платіжних терміналів.

Робота з ними інтуїтивно зрозуміла будь-якому користувачеві: потрібно лише запустити свій WebMoney Keeper, а далі вже в вікні звичайного браузера (програми, за допомогою якої Ви зараз читаєте цю сторінку) натискати кнопки, що підтверджують Ваш вибір і Ваші операції.

Акцентуємо увагу: при оплаті в інтернет-магазинах процес оплати відбувається в браузері, а не в Кіпері, але сам Кіпер в цей момент повинен бути запущений.

Зрозуміло, що не запустивши свій WebMoney Keeper, в самому магазині товар не сплатиш, скільки кнопочки оплати там не натискай.

Для порівняння з покупками в звичайних магазинах: запустити WebMoney Keeper = покласти свій гаманець з грошима в кишеню і відправитися за покупками.

В процесі оплати система WebMoney авторизує Ваш Кіпер, а після Вашого підтвердження візьме з нього рівно стільки грошей, скільки коштує товар + свою стандартну комісію за переказ грошей (ті самі символічні 0,8 відсотка від суми, про які вже йшлося вище), після чого повідомить, що оплата пройшла успішно і через 2-3 секунди відкриє "Сторінку видачі товару" інтернет-магазину.

Автоматичні платіжні сервіси інтернет-магазинів працюють цілодобово, 365 днів у році.

Подивитися наочно:

У нашому інтернет-магазині ентеогенних автоматичний платіжний сервіс з продажу Спайс, Сальвії, Чілін, І інших курильних пріпоратов працює з травня 2003 року, обслуговуючи щодня масу покупців: Інтернет магазин ентеогенних . Після оплати покупець відразу ж отримує подальшу інформацію від менеджера на пошту.

V. Якими ще способами можуть з'явитися гроші в Вашому гаманці WebMoney

Так само, як і в звичайному житті, електронні гроші можна заробити - продажем товарів або наданням послуг або з реклами та підрахунку трафіку з сайту. Способів багато. За допомогою даного сайту - Робота в ПКО - можна заробити багатьма способами способами:

▪ Якщо Ви хочете заробити на своєму сайті то реєструйтеся в наступних партнерках - буде незайвим відвідати ось цю сторінку . Це портал ПКО на якому можна замовити як платно так і безкоштовно створення і розкручування сайту.

▪ Якщо у Вас є свій сайт, блог або регулярна поштова розсилка, то почніть заробляти WM прямо зараз, зареєструвавшись в партнерка платить за розміщення і кліки по рекламі. .


партнерка зчитує трафік з вашого сайту без будь-якої реклами.

Партнерка платить за кліки! Відмінна річ перевірена часом!
Якщо ви подивіться по сайту то побачите ще купу різних партнерок переходите по нашим посиланнях і реєструйтеся і отримуйте від нас бонуси.


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью