<
 • Главная
Статьи

Відносини. Як повернути довіру партнера після зради

 1. Ольга Кривицька, психолог сімейних відносин:
 2. Василь Шевляков, сексолог, психотерапевт:

Психолог і сексолог розповідають про те, як відновити відносини після зради партнера і в яких випадках повернути довіру не вдасться.

- Я заміжня п'ять років. Нещодавно змінила чоловікові і в усьому йому зізналася: мене сильно мучила совість.

На моє визнання чоловік відреагував дуже емоційно: кричав, щоб я йшла з дому, трощив в будинку меблі, а після пішов і повернувся тільки під ранок нетверезим. На наступний день, коли він трохи охолов, я намагалася з ним поговорити, вибачалася, але він мене ігнорував. Так тривало близько тижня.

Розмова все ж відбувся. Я вибачилася перед ним, пояснила, що помилилася і насправді люблю тільки його, запропонувала відновити наші відносини. Чоловік сказав, що готовий спробувати. Він зажадав від мене паролі від усіх соцмереж і пошти, сказав дзвонити йому щогодини і повідомляти, де я і з ким. Я погодилася на всі його умови.

РЕКЛАМА

У такому ритмі ми живемо місяць. Я нікуди без чоловіка не ходжу, у всьому його слухаюсь, ні з ким не листуюся, але він все одно не довіряє мені і думає, що я продовжую спілкуватися з коханцем або іншими чоловіками.

Я дуже каюся в тому, що зробила. Мене мучить почуття провини, я ненавиджу себе за те, що зіпсувала відносини з чоловіком. Але дуже втомилася від тотального контролю і не розумію, як повернути назад колишні стосунки і довіру чоловіка. Як йому довести, що такого більше не повториться і мені потрібен тільки він?

Як йому довести, що такого більше не повториться і мені потрібен тільки він

Ольга Кривицька, психолог сімейних відносин:

- У цій ситуації немає ніяких гарантій, що відносини збережуться. Пробачити зраду постраждалій стороні буде дуже складно. Так як у партнера після цього впаде самооцінка, настане глобальне розчарування у відносинах і в якостях характеру коханої людини.

Контроль не замінить довіри, яке в цій парі вже втрачено. Контролювання - це спосіб підтримувати нав'язливі думки і стану, які будуть тільки погіршувати ситуацію. І чим далі, тим більше буде посилюватися параноя. Зараз партнер переживає біль, образу, злість, розчарування, і його завдання - прожити їх.

РЕКЛАМА

У цій ситуації необхідно запастися терпінням і дати партнеру час. Погоджуйтеся з ним, що швидко все виправити не вийде, але ви готові чекати і дати час. Визнайте свою помилку, вибачайтесь, демонструйте розуміння і спокій. Говоріть партнеру про своє щире бажання бути з ним і просите пробачення за біль, яку ви заподіяли.

Не варто впиватися власним почуттям провини: що зробили, то зробили - цього вже не змінити. Чи не виправдуйтеся і не пояснюйте причини.

Можливо, щоб подолати наслідки, парі потрібно півроку або рік. Якщо відносини для вас цінні і ви дійсно хочете їх відновити, то шанс є. Повернутися до причин зради варто тільки тоді, коли вщухне «перша буря». Обговорювати причини бажано на сімейної терапії в присутності психотерапевта, інакше є ризик погіршити конфлікт.

Обговорювати причини бажано на сімейної терапії в присутності психотерапевта, інакше є ризик погіршити конфлікт

Василь Шевляков, сексолог, психотерапевт:

- Причин для подружньої зради досить багато: невдоволення стосунками, пошук втраченої пристрасті і випадкова пристрасть, збіг обставин і емоційного стану, спроба зберегти нинішній стан відносин за рахунок заповнення потреб в інших і т.д.

Імовірність того, що партнер пробачить зраду, залежить від його особистісних якостей, життєвого досвіду і якості взаємин. У більшості випадків на прийняття і вибудовування нових довірчих відносин йде кілька років, де багато що залежить від терпіння партнерів і бажання зберегти відносини.

Втратити довіру і близькість у відносинах легко, а відновити важко. Це вимагає кропіткої роботи над якістю взаємин через спілкування, обговорення кризи. Але це цілком можливо. Хоча часто для цього доводиться вдаватися до допомоги фахівців в області сімейних відносин.

Повернути довіру буде неможливо, якщо і до зради відносини себе зжили, а довіра і близькість будувалися на звичці. Також все залежить від характерологічних і особистісних особливостей одного з партнерів (релігійне виховання, низька самооцінка і т.д.).

На мій погляд, партнерам потрібно сісти за стіл переговорів і обговорити проблему. Жінці потрібно дати зрозуміти чоловікові, що його поведінка показує відсутність довіри і спроб до його відновленню, а значить - призведе до руйнування відносин.

Як йому довести, що такого більше не повториться і мені потрібен тільки він?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью