<
 • Главная
Статьи

WordPress Уроки

 1. Чому WordPress настільки популярний
 2. Що таке CMS
 3. WordPress.com або WordPress.org
 4. Крок 1 - Установка WordPress
 5. Варіант 1.1 - Установка WordPress на Hostinger за допомогою Авто-Установника
 6. Варіант 1.2 - Установка WordPress вручну
 7. Крок 2 - Робота з панеллю керування WordPress
 8. Крок 3 - Публікація контенту
 9. Крок 3.1 - Створення нового запису
 10. Крок 3.2 - Створення нової сторінки
 11. Крок 4 - Установка плагінів для WordPress
 12. Рекомендовані плагіни для WordPress
 13. Крок 5 - Установка тем для WordPress
 14. Крок 6 - Оптимізація продуктівності WordPress
 15. Крок 6.1 - Використання плагінів для оптимізації кеша WordPress
 16. Крок 6.2 - Оптимізація зображень WordPress
 17. Крок 6.3 - Включення gzip стиснення для WordPress
 18. Крок 6.4 - Відкладання завантаження JavaScript в WordPress
 19. Крок 6.5 - Використання Мережі Доставки Вмісту
 20. Крок 6.6 - Видалення рядків запитів з статичних об'єктів
 21. Крок 6.7 - Включення Lazy Load
 22. Крок 7 - Підтримка безпеки WordPress
 23. Крок 7.1 - Підтримка актуальної версії WordPress
 24. Крок 7.2 - Використання унікальних паролів і логінів
 25. Крок 7.3 - Створення резервної копії WordPress
 26. Висновок

У цьому керівництві по WordPress ви знайдете все необхідне для створення сайту на WordPress. Від установки до резервного копіювання - ви дізнаєтеся про все. Не забудьте перевірити свіжі WordPress уроки в кінці цього посібника.

WordPress вперше побачив світ 27 травня, 2003 року. Засновниками даного проекту були Метт Мулленвег і Майк Літтл. Простими словами WordPress можна описати, як онлайн інструмент з відкритим вихідним кодом по створенню сайтів, і побудованому на мовах програмування PHP і MySQL. Або якщо говорити просунутими термінами, його можна назвати Системою Управління Вмістом (CMS). На початку свого існування WordPress використовувався лише кількома користувачами, однак, з часом співтовариство WordPress росло і він став найпопулярнішим CMS в світі. Сьогодні, WordPress встановлений на більш ніж 75 мільйонах сайтів і ця цифра продовжує зростати. Дослідження, проведене в квітні 2016 року показало, що понад 26% сайтів, що знаходяться в рейтингу 10 мільйонів найбільш відвідуваних сайтів використовують для своєї роботи WordPress.

Чому WordPress настільки популярний

Дізнавшись кількість користувачів WordPress, ви можете задатися питанням, чому він такий популярний? Тут ми повинні взяти до уваги кілька чинників. Основною причиною називається той, що WordPress є зручною платформою для блогів, проте, тут можна додати більше. Так як WordPress - це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, це дозволяє будь-якому користувачеві редагувати і покращувати його код на свій розсуд. Це призвело до появи тисячі безкоштовних плагінів, тим, віджетів та інших інструментів. Все це дозволяє вам створити сайт практично будь-якого типу, починаючи від звичайного блогу, сайту або портфоліо, до інтернет-магазину, бази знань або сайту з пошуку роботи. Ще одним фактором є те, що WordPress повністю безкоштовний і підтримується всіма хостинг платформами з PHP і MySQL. Більш того, ця CMS постійно оновлюється, покращуючи безпеку, вводячи нові функції і збільшуючи загальну продуктивність. І останнє за списком, але не за значенням, WordPress має величезне співтовариство зі своїми форумами та дискусіями на різні теми по всьому Інтернету. Велика кількість інформації про WordPress, уроки допомагають в освоєнні, також роблять WordPress однією з найбільш зручних для використання CMS.

Що таке CMS

Система Управління Вмістом або CMS - це додаток дозволяє вам створювати, редагувати і публікувати цифровий контент. У більшості випадків, вона підтримує спільну роботу над контентом з іншими користувачами. Наприклад, в WordPress можливо створити кілька облікових записів адміністратора, кожну з різними привілеями. CMS також включає в себе функції форматування тексту, завантаження відео або аудіо, вставки карт або навіть вашого власного коду.

Система Управління Вмістом складається з двох основних компонентів:

 • Додатки Управління Вмістом (CMA). CMA можна описати як графічний інтерфейс користувача (GUI), який дозволяє користувачам створювати, редагувати, видаляти або контент без певних знань в HTML або іншими мовами програмування.
 • Додаток по Доставці Вмісту (CDA). CDA відповідає за внутрішні служби, які доставляють і управляють контентом, після роботи з ним в CMA.

Інші функції гідні згадки:

 • SEO оптимізовані URL адреси
 • Онлайн підтримка і співтовариство
 • Функції для користувача / групи
 • Різні шаблони і дизайн
 • Майстер установки і регулярні оновлення

На даний момент трьома найпопулярнішими Системами Управління Вмістом є WordPress, Joomla і Drupal.

WordPress.com або WordPress.org

WordPress.com і WordPress.org два шляхи для створення вашого сайту на WordPress. Відмінністю цих двох способів є лише сам host, де буде розташовуватися ваш сайт. використовуючи WordPress.org , Ви зможете безкоштовно скачати скрипт і встановити його на ваш локальний комп'ютер або хостинг провайдер (на кшталт Hostinger). З іншого боку, WordPress.com , Який подбає про хостинг за вас. Вам не доведеться платити за хостинг, управляти сервером або завантажувати програмне забезпечення, проте, на вашому сайті буде показуватися реклама.

обидва способи WordPress.org і WordPress.com мають свої плюси і мінуси.

Якщо ви не зацікавлені в управлінні вашим сервером або в хостингу, тоді WordPress.com стане відмінним рішенням. Цей спосіб безкоштовний і не потребує багато часу на налаштування. Ви навіть можете отримати додаткові функції або можливості настройки, але вони вже не безкоштовні. Ваш сайт буде мати WordPress.com в своєму адресу і ви не зможете завантажити призначені для користувача теми або плагіни. Можливість редагувати PHP код вашого сайту також буде відсутній.

Використання WordPress.org дасть вам більше можливостей для налаштування вашого сайту. Ви зможете використовувати свій власний домен, завантажувати теми, плагіни і встановлювати їх. У вас також буде доступ до файлів сайту, базі даних і коду, це означає, що ви можете редагувати їх за своїм бажанням. Найбільш популярні і потужні сайти на WordPress використовують даний спосіб, так як це дає більше можливостей для впровадження призначених для користувача модифікацій. Навіть якщо WordPress, це не те що вам потрібно, маючи свій власний хостинг аккаунт ви можете спробувати безліч інших CMS, таких як Drupal або Joomla.

Цей WordPress урок буде висвітлювати версію WordPress на власному хостингу.

Крок 1 - Установка WordPress

Однією з причин популярності WordPress є його низькі вимоги для запуску на веб-сервері:

 • PHP версії 5.2.4 або вище.
 • MySQL версії 5.0.15 або вище, або будь-яка версія MariaDB.

Вам доведеться постаратися, щоб знайти хостинг не має таких мінімальних вимог. Більшість хостингів мають різні авто-установники для спрощення процесу установки WordPress. Використовуючи авто-установники вам не доведеться возитися зі створенням бази даних або завантаженням файлів на сервер.

У цій частині уроку WordPress ви дізнаєтеся два способи для установки WordPress.

ЗАМІТКА! Перед початком установки WordPress, вам необхідно вирішити, де буде розташовуватися ваш сайт. Ви хочете, щоб ваш сайт був доступний за такою адресою вашдомен.ru і знаходився в кореневому каталозі, вашдомен.ru / blog і знаходився в окремому каталозі, або на піддомені blog.вашдомен.ru. Тільки в разі використання поддомена вам необхідно вжити додаткових заходів і створити піддомен. У Hostinger, ви можете легко це зробити в розділі Субдомени.

Варіант 1.1 - Установка WordPress на Hostinger за допомогою Авто-Установника

Давайте почнемо з найпростішого і короткого шляху для установки WordPress - Авто-Установника Hostinger. Кроки нижче покажуть вам, як встановити WordPress за допомогою панелі управління Hostinger:

 1. Увійдіть в панель управління Hostinger.
 2. Знайдіть Авто-Установник і відкрийте його.
 3. Введіть WordPress в пошукове поле і натисніть на його іконку.
 4. Далі, заповніть дані для вашого сайту:
 • Адреса - адреса куди повинен бути встановлений ваш WordPress. Якщо ви хочете, щоб сайт був доступний за такою адресою вашдомен.ru, то залиште поле порожнім.
 • Мова - Виберіть мову WordPress.
 • Ім'я Користувача Адміністратора - Ваше ім'я користувача для входу в панель управління WordPress.
 • Пароль Адміністратора - Ваш пароль для входу в панель управління WordPress.
 • E-mail адміністратора - Введіть адресу вашої поштової скриньки.
 • Назва Сайту - Назва вашого сайту на WordPress.
 • Підзаголовок Сайту - Короткий опис вашого сайту.
 1. Натисніть кнопку Встановити.

Варіант 1.2 - Установка WordPress вручну

Якщо ви хочете зрозуміти основи і навчитися тому, як працює WordPress, ви можете встановити його вручну. WordPress знаменитий завдяки своєму простому установника. Процес досить простий і схожий з установкою будь-якого іншого застосування. Якщо ви встановлювали до цього будь-яку іншу програму для вашого комп'ютера, то це не стане для вас проблемою.

Що вам знадобиться:

Для початку, cкачать останню версію WordPress з офіційного сайту.

Як тільки установка буде завершена, ви можете почати завантажувати файли WordPress на ваш хостинг аккаунт. Ви можете використовувати Файловий Менеджер вашого провайдера послуг хостингу або FTP-клієнт. На кінцевий результат, це не матиме ніякого впливу. Єдине на що варто звернути увагу - це каталог в який ви збираєтеся завантажити файли. Наприклад, якщо ви хочете щоб ваш сайт був доступний за прямим посиланням, файли повинні бути завантажені в папку public_html; якщо ви хочете, встановити WordPress на піддомен, завантажте файли в відповідну папку.

WordPress зберігає всю інформацію в базі даних. Тому, нам необхідно створити її. У Hostinger, нова база даних може бути створена в розділі Бази Даних → Бази Даних MySQL.

Тепер відвідайте ваш сайт, вписавши ваше доменне ім'я в адресний рядок браузера для початку установки. У вас будуть запитані необхідні для успішної установки WordPress дані про базу даних MySQL, облікового запису адміністратора і сайті.

Для більш докладної інструкції зверніться до керівництва про те, як встановити WordPress або як перенести сайт на WordPress з Blogger.

Крок 2 - Робота з панеллю керування WordPress

Як тільки ви закінчите установку, вам запропонують увійти в вашу панель управління WordPress. Якщо ви закрили вікно інсталятора, ви можете зайти в панель управління додавши wp-admin в кінець адреси вашого сайту:

http: //www.вашдомен.ru/wp-admin

Це посилання відкриє вікно авторизації панелі управління WordPress, де вам треба буде вписати ваші дані адміністратора для входу в панель управління. Ви вводили їх в процесі установки WordPress. Якщо ви забули ваш пароль, натисніть на посилання Забули пароль?

Після входу ви побачите панель управління WordPress. Вона дасть вам загальне уявлення про статус вашого сайту і складається з 3 розділів:

 1. Панель інструментів вгорі сторінок. Містить посилання на самі часто використовувані функції. Наприклад, при наведенні мишки на назву вашого сайту відкриється посилання на ваш сайт. Вона також відображає прості оповіщення і кількість нових коментарів.
 2. Головне меню навігації в лівій частині. Воно містить посилання на всі адміністративні екрани. Наведіть мишкою на меню, щоб подивитися його підрозділи.
 3. Робоча область.

При першому вході в панель управління WordPress, ви побачите вітальний модуль, який містить корисні посилання. Як тільки ви відчуєте, що можете знайти необхідне в панелі управління самостійно, натисніть кнопку Закрити для приховування модуля.

Інші Модулі:

 1. На очах містить інформацію про кількість записів, сторінок і коментарів. Також він показує поточну версію і тему вашого WordPress.
 2. Активність містить інформацію про ваших останніх записах і коментарях. Він показує статус всіх коментарів і короткий список недавніх.
 3. Швидкий чернетку дозволяє вам зробити чернетка майбутньої статті. Він може служити як нагадування про тему майбутньої статті.
 4. Новини WordPress цей модуль відображає останні новини WordPress.

Кожне з вікон має стрілку, натиснувши на яку, ви можете його приховати. Ви навіть можете змінити їх розташування, просто перетягнувши.

Крок 3 - Публікація контенту

Створення сайту на WordPress починається з публікації нового запису або сторінки. Вам напевно цікаво яка різниця між записом і сторінкою?

Відповідь досить проста. Записи в WordPress можуть бути розподілені за рубриками, мітках або поміщені в архів. Записи використовуються для розміщення контенту чутливого до часу. Сторінки же використовуються для розміщення статичного, не залежного від часу контенту. Вони не мають рубрик або міток. Контакти або Про нас це хороші приклади подібних сторінок.

Крок 3.1 - Створення нового запису

Для створення нового запису відкрийте розділ Записи → Додати нову або вибрати Вставити → Запис у верхньому меню.

Ви потрапите на екран редагування з великою кількістю функцій для публікації. Перше, що вам потрібно зробити, це ввести заголовок для свого запису. По-друге, ввести зміст вашої запису в поле нижче. Якщо ви хочете відформатувати текст, використовуйте панель інструментів. Вона схожий на ту, яку ви можете знайти в MS Word або будь-якому іншому популярному текстовому редакторі.

У правій частині екрана, ви можете знайти так звані мета блоки. Кожен блок мають свою власну функцію.

 • Опублікувати. Тут ви можете знайти статус і видимість вашої запису. Натиснувши кнопку Опублікувати ви опублікуєте запис на вашому сайті. Якщо ви вирішите видалити її, натисніть кнопку Видалити.
 • Рубрики. У цьому блоці ви можете призначити записи певну рубрику. Ви навіть можете створити свою рубрику, натиснувши на кнопку + Додати нову рубрику.
 • Мітки. Блок дозволить вам додати теги для вашої запису.
 • Зображення записи. Тут ви можете встановити зображення для запису. Воно буде відображатися в самому верху вашої запису (розташування може змінюватися в залежності від вашої теми).

Крок 3.2 - Створення нової сторінки

Для створення нової сторінки в WordPress, відкрийте розділ Сторінки → Додати нову або натисніть у верхній панелі Додати → Сторінку.

Екран створення сторінки практично ідентичний екрану створення запису. Тому, процес введення тексту і його форматування схожий.

Ви також могли помітити, що тут відсутні блоки Рубрики та Мітки. Замість них є блок Властивості сторінки. У цьому блоці ви можете змінити порядок ваших сторінок і встановити батьківські сторінки. Це корисно якщо ви хочете зробити кілька сторінок під одним батьківської.

Крок 4 - Установка плагінів для WordPress

Головним завданням плагінів для WordPress є розширення функціоналу сайту. Просто встановивши і активувавши плагін, ви можете додати нові функції для вашого сайту без будь-яких змін коду. Існує тисячі платних і безкоштовних плагінів для різних цілей: від інтеграції з соціальними мережами до зміцнення захисту WordPress . Тому, ви точно знайдете потрібний вам плагін.

Установка плагінів для WordPress досить легка завдань, навіть для новачка. Безкоштовні та платні плагіни доступні в сховище плагінів WordPress. Також як і теми, вони можуть бути встановлені за допомогою вбудованого установника WordPress. Для установки плагіна натисніть Додати новий в розділі Модулі та введіть назву потрібного вам плагіна в пошуковому полі. Натисніть кнопку Встановити, а потім Активувати.

Безліч преміум (платних) WordPress плагінів не може бути встановлено з офіційного сховища плагінів WordPress. Якщо ви придбали один з таких плагінів, вам необхідно встановити його вручну. Процес ручного регулювання плагінів і тим досить схожий. Для початку ручної установки натисніть Додати новий в розділі Модулі, далі Завантажити плагін. Тепер виберіть архів з плагіном і завантажте його, після цього, встановіть і активуйте. Більш докладний посібник з встановлення плагінів для WordPress ви зможете знайти тут .

Рекомендовані плагіни для WordPress

Плагінів для WordPress величезна кількість, і часом буває важко вибрати правильний плагін. Часто деякі плагіни служать для однієї мети, наприклад, існує дюжина плагінів для кешування WordPress. Тому ми вирішили зробити список з найпотрібніших плагінів для будь-якого сайту на WordPress.

 • Google XML Sitemaps. Цей плагін автоматично згенерує XML карту сайту для більш кращої пошукової оптимізації. Він легкий в управлінні і часто оновлюється.
 • Yoast SEO. Можливо один з найпопулярніших SEO плагінів для WordPress. Він допоможе вам поліпшити оптимізацію ваших статей для пошукових систем. Починаючи від міток і закінчуючи порадами щодо написання статей - Yoast SEO плагін допоможе вам у всьому.
 • Wordfence Security. Цей плагін дозволить вам захистити ваш сайт від хакерів і шкідливих програм. Він має в своєму арсеналі модуль firewall і сканер для виявлення вірусів.
 • Contact Form 7. Простий, але дуже потужний плагін для створення контактних форм для WordPress. Створіть будь-який контакт будь-якого виду або згенеруйте форми з даними плагіном.

ЗАМІТКА! Не рекомендується засмічувати WordPress дюжинами плагінів, так як це може збільшити навантаження на сайт. Встановіть на ваш WordPress лише потрібні вам плагіни.

Крок 5 - Установка тем для WordPress

Зовнішній вигляд вашого сайту на WordPress може бути змінений за допомогою тем. Існують платні і безкоштовні теми для WordPress. Деякі з них універсальні і можуть підійти до будь-якого сайту. Інші створені для певних типів сайтів, наприклад, теми для сайтів електронної комерції.

WordPress зробив процес установки тим дуже простим. Це займає всього кілька хвилин. Для початку установки теми, пройдіть в розділ Зовнішній вигляд → Теми → Додати нову і знайдіть підходящу для вашого сайту. Ви навіть можете відфільтрувати теми по роду їх діяльності або кольором.

ЗАМІТКА! Попередній дозволить вам побачити ваш сайт з новою темою до її установки. Це збереже вам час - вам не треба буде встановлювати кілька тем, щоб знайти підходящу вам.

Спосіб описаний вище підходить тільки для безкоштовних тем. що робити якщо ви купили преміум тему? В цьому випадку, вам необхідно встановити тему вручну. Перейдіть в розділ Зовнішній вигляд → Теми → Додати нову → Завантажити тему. Виберіть архів з вашою темою і дочекайтеся її завантаження. Це може зайняти кілька хвилин. Після завершення завантаження Активуйте тему. Хочете більш детальне керівництво? Подивіться розширене керівництво про те, як встановити тему для WordPress .

Подивіться розширене керівництво про те,  як встановити тему для WordPress

Крок 6 - Оптимізація продуктівності WordPress

WordPress уроки допомоглі вам Встановити WordPress и создать с помощью него свой власний сайт. В процесі продвижения вашого сайту, буде рости и Кількість тексту, зображення, коду та других медіафайлів, а це значить, что ваш сайт буде завантажуватіся довше. Для унікнення подібніх проблем, ви повінні пріділіті немного годині для оптімізації вашого сайту. Це забезпечен швидке завантаження ваших сторінок и Ваші Відвідувачі Залишайся задоволені после відвідування сайту. Доброю новиною є те, що ваш WordPress дуже легко оптимізувати завдяки вбудованим функціям і великій кількості плагінів. Ви можете прискорити завантаження сторінок вашого сайту, навіть не маючи спеціальних знань в області програмування. Щоб допомогти вам у цій справі, ми підготували кілька способів для оптимізації вашого сайту.

Крок 6.1 - Використання плагінів для оптимізації кеша WordPress

Перший крок для оптимізації - це настройка плагіна для оптимізації кеша. Кеш - це тимчасове сховище даних. У більшості випадків відбувається кешування активних даних, що призводить до прискорення швидкості завантаження. Наприклад, якщо ви входите на сайт, який відвідували нещодавно, то у вашого браузера вже буде частина даних сайту збережених в його кеші. В результаті, браузеру треба буде зробити менше запитів про отримання файлів та інформації, що призведе в більш швидкої завантаженні. Модулі для кешування WordPress створюють статичну версію вашого сайту, якщо хтось оновлює або повторно заходить на ваш сайт і доставляють її браузеру, замість завантаження всіх PHP скриптів.

Найпопулярніші плагіни для кешування WordPress:

Крок 6.2 - Оптимізація зображень WordPress

Оптимізація зображень ще одне важливе завдання для прискорення роботи вашого сайту. В основному, існує 2 різних причини, які призводять до повільної завантаженні:

 • Використання занадто великих зображень. Наприклад, ви завантажуєте зображення з роздільною здатністю 500 x 500, але ваш сайт змінює його розмір на 100 x 100. У результаті, браузеру відвідувача необхідно завантажити спочатку великий файл, змінити його розмір і тільки потім відобразити його. Правильніше буде просто завантажити файл розміром 100 x 100. Зображення буде займати менше місця і це виллється в більш швидку швидкість роботи сайту. Детальний керівництво про оптимізацію зображень може бути знайдено тут .
 • Зображення не правильно стиснуті. Ви можете зберегти багато місця і пропускної здатності, правильно стиснувши ваші зображення. На щастя, WordPress має відмінний плагін для цього процесу WP Smush. Ви можете подивитися докладний посібник про те, як стиснути jpeg зображення тут .

Чим більше у вас зображенні на WordPress, тим більше корисної для вас стане ця задача.

Крок 6.3 - Включення gzip стиснення для WordPress

Включення gzip стиснення для сайту WordPress, це відмінний спосіб поліпшити швидкість і продуктивність вашого сайту. Принцип роботи gzip стиснення досить простий, він знаходить однакові рядки в тексті і тимчасово замінює їх, що відбивається на розмірі файлу. HTML і CSS файли мають безліч повторюваних рядків і прогалин, що робить процес їх gzip стиснення дуже ефективним. За допомогою даного процесу розмір WordPress сторінки може зменшитися на 50-70%.

Ось кілька шляхів для включення gzip стиснення:

 • Включення gzip стиснення за допомогою файлу .htaccess file (рекомендується). Більш докладний посібник може бути знайдено тут .
 • Включення gzip стиснення за допомогою плагіна WordPress, на кшталт GZip Ninja Speed.

Ви повинні тримати в голові той факт, що gzip стиснення може трохи збільшити навантаження на CPU. Якщо у вас не повинно виникнути проблем з використанням CPU, то це ідеальний спосіб для оптимізації вашого WordPress сайту.

Крок 6.4 - Відкладання завантаження JavaScript в WordPress

Більшість тем і плагінів використовують велику кількість JavaScript, які першими завантажуються при вході на сайт. Це призводить до того, що HTML і інший візуальний контент з'являється тільки після повного завантаження JS. Ви можете відкласти завантаження JavaScript так, щоб візуальні елементи сайту з'являлися першими і тільки потім завантажувався JavaScript. Це один з методів, рекомендованих Google Developers , Який часто не береться до уваги. У WordPress, ви легко можете зробити це, просто встановивши плагін WP Deferred JavaScripts або Speed ​​Booster Pack. Більш докладний посібник з даної теми може бути знайдено тут .

Крок 6.5 - Використання Мережі Доставки Вмісту

Використання Мережі Доставки Вмісту (коротко CDN) збільшить швидкість вашого WordPress, кешіруя ваш сайт в численних центрах даних по всьому світу. При відвідуванні вашого сайту користувачем, контент вашого сайту буде доставлений браузеру користувачеві з найближчого центру даних. CDN відмінно працює з плагінами для кешування WordPress і ви навіть можете знайти безкоштовні CDN. Наприклад, CloudFlare має безкоштовний тариф, який забезпечить вам переваги повноцінного CDN і захист вашого сайту від DDoS атак. Керівництво по установці CDN .

Крок 6.6 - Видалення рядків запитів з статичних об'єктів

GTMetrix і інші інструменти для оптимізації рекомендують видаляти рядки запитів з CSS і JS для поліпшення кешування цих елементів. раніше згаданий Speed ​​Booster Pack може допомогти вам впоратися з цим завданням. Для більш детальної інформації зверніться до даного уроку WordPress .

Крок 6.7 - Включення Lazy Load

Як правило, при відкритті веб-сторінки весь вміст завантажується миттєво, що називається eager loading. В якості альтернативи можна відкласти ініціалізацію деяких об'єктів (наприклад зображень) до тих пір, поки вони не знадобляться, що називається lazy loading (ледачою завантаженням). Найбільш поширеною практикою є відображення зображень лише тоді, коли їх видно з точки зору відвідувача або на екрані. Все, що вам потрібно зробити, щоб скористатися цією функцією - це встановити і активувати плагін, на кшталт Lazy Load або Rocket Lazy Load .

Крок 7 - Підтримка безпеки WordPress

Останнє в списку, але не за значенням, для створення успішного сайту на WordPress необхідно зміцнити його захист. WordPress найпопулярніша CMS, і так вже вийшло, що і сама зламувати в світі. Однак, є кілька способів для захисту вашого сайту від подібного роду дій.

Крок 7.1 - Підтримка актуальної версії WordPress

Одним з найбільш важливих факторів, що забезпечують безпечне середовище для вашого сайту, є постійне оновлення і використання останньої версії WordPress, тим і плагінів для неї. Більшість оновлень включають в себе виправлення проломів в безпеці, виправлення вразливостей і запобігання їх використання в майбутніх версіях. Звичайним явищем для хакерів є використання сторінок. на яких встановлена ​​застаріла версія WordPress з відомою вразливістю. Зазвичай WordPress оновлюється автоматично, після випуску нової версії, однак, ця функція не завжди може працювати або може бути відключена на деяких хостингах. При виході нової версії WordPress в верхній частині панелі управління буде відображатися повідомлення про оновлення. Ви також можете оновити свої теми і плагіни через розділ Консоль → Оновлення.

Крок 7.2 - Використання унікальних паролів і логінів

Admin - це ім'я користувача вказане за умовчанням в WordPress. Строго рекомендується змінити його, так як це додасть додатковий захисний шар для ваших особистих даних. Уявіть, що хтось дізнався ваш пароль, однак, він не знає вашого логіна. Навіть маючи одну частину важливої ​​інформації він все одно не зможе отримати доступ до вашої панелі управління. Залишаючи логін як admin, ви робите роботу по злому вашої панелі управління набагато легше, тому слід змінити його на унікальне ім'я.

При установці пароля переконайтеся, що в ньому присутні числа, літери верхнього і нижнього регістра і спеціальні символи. Якщо вам важко запам'ятовувати або зберігати складні паролі, використовуйте спеціальний онлайн інструмент для управління вашими паролями Last Pass. Він може не тільки згенерувати для вас дійсно складні паролі, але і допоможе вам їх не забути.

Крок 7.3 - Створення резервної копії WordPress

Створення резервних копій - одна з найбільш найважливіших завдань для підтримки безпеки вашого сайту. У разі непередбачених обставин, ви зможете легко відновити всі дані вашого сайту. Ви можете зробити резервне копіювання вручну або скористатися автоматичним. Процес ручного резервного копіювання включає в себе завантаження файлів і бази даних вашого WordPress. Однак, якщо на вашому сайті багато контенту, змін або у вас кілька сайтів, ручне скачування всіх файлів може бути досить витратним за часом заняттям. Сьогодні, багато хто з постачальників послуг хостингу пропонують автоматичне резервне копіювання. На додаток до цього, ви можете налаштувати автоматичне резервне резервне копіювання за допомогою плагінів для WordPress. Вони збережуть вам ваш час і допоможуть налаштувати зберігання резервних копій на сторонніх ресурсах, на зразок DropBox . Ось кілька таких плагінів:

 • UpdraftPlus плагін з можливістю зберігання резервних копій на віддаленому сховище і відновлення сайту за допомогою них.
 • BackUpWordPress легкий плагін для автоматичного резервного копіювання. Він дозволить вам виключити з процесу резервного копіювання деякі папки, налаштувати розклад і підтримує кілька мов.

Це було всього лише кілька базових кроків для зміцнення вашого захисту WordPress. Для отримання більш докладної інформації про цю тему, зверніться до цього посібника .

Висновок

Дані WordPress уроки допоможуть вам як на початку роботи з WordPress, так і з подальшою роботою з ним. Ви дізналися про історію WordPress і його структурі. Тут були показані два способи для установки WordPress і був проведений короткий екскурс по інтерфейсу панелі управління. Щоб допомогти вам впоратися з проблемами, які можуть виникнути в майбутньому, ми розповіли про способи оптимізації та зміцнення захисту WordPress. Якщо ви хочете дізнатися ще більше, відвідайте WordPress уроки нижче.

Вам напевно цікаво яка різниця між записом і сторінкою?
О робити якщо ви купили преміум тему?
Хочете більш детальне керівництво?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью