<
 • Главная
Статьи

Карасьова рибалка навесні і снасті для лову карася

 1. Поведінка карася навесні, і як зробити Карасьова риболовлю успішної
 2. Снасті на карася

Карась - найпопулярніший представник сімейства коропових. Багато рибалок саме з нього і починали свою рибальську кар'єру, а багато роками залишаються шанувальниками лову цієї риби. Але, карась не такий простий, як може здатися. Він досить примхливий і непередбачуваний в поведінці, так що стабільні улови карася можуть бути тільки в водоймах, де його популяція - велика, і відсутня сильний рибальський пресинг.

При цьому варто виділити період, коли ловля карася може бути найбільш ефективною. Це весна. Про те, як ловити карася навесні, які снасті для цього будуть потрібні, яка підгодовування і про інших тонкощах ми поговоримо нижче.

Поведінка карася навесні, і як зробити Карасьова риболовлю успішної

Як правило, ловля карася навесні стає результативною після істотного потепління води. Клювання златобрюхого безпосередньо залежить від погодних умов, так що будь-які різкі похолодання негативно позначаються на результаті лову. Бувають ситуації, коли карась добре бере ранньою весною навіть у березні. При цьому потрібно, щоб температура води піднялася, хоча б до 10-12 градусів. Помічено, чим тепліше вода, тим більше активна ця риба.

При температурі в 8 градусів карась починає тільки прокидатися і проявляти активність, після 10 вже слабо бере наживку, 12-15 настає фаза активного клювання.

З прогріванням води карась починає посилено харчуватися. Нерідко навесні він зграйками гуляє на тихих мілководних ділянках, поїдаючи перші стебла молодої рослинності і причаїлися серед листя личинок водних комах. Причому спостерігається наступна закономірність клювання, спочатку бере дрібніший карась, а вже пізніше починає брати великий.

Навесні златобрюхій активно переміщається по всій водоймі, тому при припиненні кльову не слід довго сидіти на одному місці. Так як в прозорій воді він вельми обережний, переміщатися по березі потрібно обережно, маскуючись за кущами і прибережною рослинністю. Підходити до точки лову потрібно пригнувшись, і дуже обережно закидати снасть.

До слова, для успішного лову краще на початку риболовлі підгодувати три розташованих поблизу теоретично перспективних місця. Це дасть можливість не припиняти ловлю, якщо на одному з місць клювання припинився, або риба відійшла на глибину. Якщо ловля карася навесні заснована на такий мобільного тактиці, то Карасьова рибалка матиме більшу ефективність.

Якщо рибалка проходить на річці, то основне місце, де можна зустріти цю рибу виглядає наступним чином - глибина від 0,4 до 1,5 метра, глиняне, мулисте дно, обов'язкову присутність водної зелені. Це можуть бути латаття, зарості водної трави або очерету, в загальному, має бути присутнім все те, що створює багату кормову базу. А крім цього служить досить надійним укриттям від хижака. У місцях мають піщане або кам'янисте дно карась зустрічається вкрай рідко.

У місцях мають піщане або кам'янисте дно карась зустрічається вкрай рідко

Карасячі прикормки і насадки

Підгодовувати карася навесні однозначно потрібно.

Рецепт прикормки на карася - беремо один кілограм пшона, і варимо його в трьох літрах води до повного розварювання. Після даємо трохи охолонути, і змішуємо з макухою і дрібно посічений хробаком. В місце пшона можна використовувати ячку. Прибувши на місце, формуємо невеликі кулі прикормки і обережно розкидаємо в місці передбачуваного лову. Приблизно через півгодини риба підійде на запах.

Приготування мастирки з горох і манки
Класичною рибальської підгодовуванням на коропових є горохова мастирка з манкою. Одна з найбільш уловистих насадок для ляща, карася і коропа.

Снасті на карася

Весняна ловля карася, як правило, проходить на поплавкову вудку, яка є найбільш придатною снастю на карася. Це відбувається з кількох причин - златобрюхій підходить до берега на добре прогріті ділянки, Карасьова рибалка проходить в місцях не зручних для лову на інші снасті.

Як альтернативою вудці може служити варіант донки з годівницею. Ця снасть застосовується на дрібних водоймах при далеких закинув і має набагато меншу ефективність у порівнянні з поплавковою вудкою з легкої оснащенням.

Оснащення поплавцевою вудки, на яку проходить ловля карася навесні досить проста. Стандартне вудилище довжиною від 2,5 до 5 метрів, короткі варіанти добре використовувати для лову під деревами. Основна волосінь 0,2 міліметра, повідець на 0,18 м. З невеликим гачком, грузик і поплавок. Вантажопідйомність поплавка в районі 1-2 грами. Більш великовагові поплавці використовувати не має сенсу.

Снасть налаштовуємо так, щоб гачок знаходився в районі 1-2 сантиметри від дна. На дно опускати не бажано, хіба що щоб уникнути дрейфу насадки за течією або за вітром.

Ловля карася на поплавкову вудку
Поплавочная вудка є найпопулярнішою снастю при лові карася.
Побробнее про оснащенні вудки.
Вибір місця і сезону лову карася.

Кращий час для лову карася навесні, починається з 7 до 12 години, після слідує перерва до вечора. Увечері бере гірше, і клювання швидко затихає з падінням температури води. При похмурій погоді клювання може продовжитися протягом усього світлового дня з невеликими перервами.

При похмурій погоді клювання може продовжитися протягом усього світлового дня з невеликими перервами

Ловля щуки навесні
Розглянуто періоди лову щуки навесні на відкритій воді і в проталинах, а також в періоди до нересту і після нересту. Принади на щуку в цей час.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью