<
 • Главная
Статьи

Як почати Майні ефір. Інструкція з зрозумілим поясненням

 1. Крок 1. Вибір і відкриття гаманця
 2. Крок 2. Вибір обладнання
 3. Софт для Майнінг, підключення до пулу і запуск
 4. Крок 4. Майнер і підключення до пулу
 5. Крок 5. Запуск Майнера
 6. висновок

Як і у випадку з іншими криптовалюта, Майнінг Ethereum необхідний для підтримки роботи блокчейн. Цей процес являє собою рішення обчислювальних задач з використанням продуктивних потужностей.

Майнінг ефіру можливий на стаціонарних комп'ютерах і ноутбуках, а також з використанням ферм. Основна умова - GPU (відеокарта) має як мінімум 2 гігабайти оперативної пам'яті. Бажана марка графічного адаптера AMD. Соло-Майнінг в Ethereum практично неможливий. Тому будьте готові приєднатися до пулу.

Учасники мережі, що займаються видобутком, отримують винагороду - Ether (або ефір). Це одиниця валюти. Між іншим, в Ethereum емісія обмежена - щороку видобувається не більше 18 мільйонів ETH. Це захищає криптовалюта від інфляції.

Розглянемо основні етапи по Майнінг ефіру з нуля

Крок 1. Вибір і відкриття гаманця

Перед початком видобутку ефіру необхідно відкрити гаманець для цієї криптовалюта. Є кілька варіантів: Mist, EtherWallet, Geth. Настійно рекомендують скачувати і використовувати останній. Однак управління в ньому здійснюється через консоль - це незручно для середньостатистичного користувача. Краще відкрити онлайн-гаманець MyEtherWaller.

Щоб відкрити гаманець, перейдіть на сайті MyEtherWallet.com. Вам відразу запропонують ввести пароль:

Вам відразу запропонують ввести пароль:

Далі завантажте файл KeyStore:

Далі завантажте файл KeyStore:

Згенерує приватний ключ. Збережіть його, а ще краще кудись запишіть. Його неможливо відновити.

Його неможливо відновити

Далі розблокуйте ваш гаманець, шляхом введення виданого вам приватного ключа (Private Key):

Далі розблокуйте ваш гаманець, шляхом введення виданого вам приватного ключа (Private Key):

Усе. Гаманець був створений. Вам присвоєно адресу для проведення транзакцій - це і є ваш номер гаманця:

Вам присвоєно адресу для проведення транзакцій - це і є ваш номер гаманця:

Крок 2. Вибір обладнання

Бажано визначитися з залізом заздалегідь. Для ефективної видобутку використовуйте ферми з відеокартами AMD. Спеціалізованого обладнання для Майнінг ефіру немає. Поки що ASIC-Майнер для видобутку цієї криптовалюта не випускаються.

Сам Майнінг витратний в плані споживання електрики. Обов'язково розраховуйте ефективність видобутку Ethereum через спеціальні калькулятори. Придбайте блок живлення і обладнання для охолодження ферми. Чи не рекомендуємо експлуатувати систему в домашніх умовах - це шумно і просто нераціонально.

Інші необхідні етапи для початку Майнінг - це скачування програми-Майнер і підключення до пулу.

Софт для Майнінг, підключення до пулу і запуск

Крок 3. Вибір пулу

Наступний етап - це вибір пулу. Пул - це об'єднання Майнер. У зв'язку з постійно зростаючою складністю видобутку криптовалюта, соло-Майнінг став невигідним. Об'єднуючи власні зусилля, «шахтарі» набагато швидше генерують і закривають блоки. Це і є основна мета Майнінг будь криптовалюта.

При виборі пулу варто звернути увагу на його потужність, кількість учасників. Пам'ятайте, що ці об'єднання не довговічні, а сама складність видобутку криптовалюта постійно змінюється. Через це спрогнозувати ефективність Майнінг пулу складно.

Популярний сервіс, який об'єднує Майнер з різних куточків світу - це Minergate. Веб-адреса: minergate.com. Увійдіть на цьому сайті. Для цього достатньо вказати електронну адресу і пароль. І ось ви вже є частиною пулу Minergate.

Кнопка «Висновок» відповідає за виведення коштів. Туди вводите адресу свого раніше відкритого гаманця і замовляєте виплату, як тільки намайнілі потрібну кількість Ефіру.

Крок 4. Майнер і підключення до пулу

Щоб почати видобуток ефіру, необхідно встановити спеціальний софт. Він є у відкритому доступі на сайті пулу Minergate і на інших сайтах в мережі. Популярним варіантом є Ethminer-Genoil. В Google шукайте версію ethminer 0.9.41 genoil або завантажуємо тут https://github.com/Genoil/cpp-ethereum/tree/110/releases

Вибір Майнера залежить від вашої операційної системи і способу видобутку. Пул все ще пропонує софт і bat-файл для CPU-Майнінг - хоча його ефективність дуже низька і для ефіру цей метод не підходить.
BAT файл вдає із себе послідовність команд для запуску exe файлу Майнера з заданим пулом і вашим електронною адресою. Залежно, від того, на чому ви Майні ефір, команди в бат файлі будуть відрізнятися

 • ETH CPU ethminer.exe -C -F http://eth.pool.minergate.com:55751/YOUR_EMAIL - Майнінг на простому процесорі ефіру
 • ETH GPU ethminer.exe -G -F http://eth.pool.minergate.com:55751/YOUR_EMAIL - Майнінг на графічному процесорі - відеокарти Ефіру

Ось короткий переказ інструкції вище.

 1. Завантажте сумісну з вашою операційною системою версію і створіть папку;
 2. Завантажте .bat файл для криптовалюта, яку ви збираєтеся Майні;
 3. Додайте .bat файл в одну папку з Майнер, щоб програма знайшла його.
 4. Відкрийте файл і змініть електронну адресу на ваш. Адреса заповнений автоматично, якщо ви авторизовані в MinerGate;
 5. Запустіть майнер.

Сссилкі на bat-файли знаходяться під написом «Налаштування» вище на скрині.

Крок 5. Запуск Майнера

Після запуску Ethminer повинен запуститися процес в консолі:

Все, Майнінг почався і ви заробляєте гроші
Все, Майнінг почався і ви заробляєте гроші. Порахувати, скільки можна намайніть, можна на спеціальному калькуляторі прибутковості Майнінг на нашому сайті. Вам просто потрібно знати хешрейт вашого обладнання.

Є й інший варіант - використовувати не консольний майнер, а софт пулу MingerGate. Для цього перейдіть в розділ Завантаження. Там буде посилання на скачування універсальної програми для Майнінг:

У Майнера є інтерфейс на відміну від більшості видів Ethminer. Після установки, авторизуйтесь, використовуючи свою електронну адресу з MinerGate. Далі запустіть видобуток ETH, натиснувши на кнопку Start Mining:

Вибір Майнер, софта, гаманця і пулу може бути інший. Це найпростіша інструкція для швидкого початку в Майнінг ефіру в MinerGate. Цей пул простий в роботі, так як має російськомовну підтримку і програму-майнер з GUI (інтерфейсом).

висновок

Курс Ethereum в 2017-му році виріс в кілька десятків разів, що спровокувало інтерес Майнер і кріптоентузіастов до цієї валюти. Платформа дійсно відрізняється від Bitcoin зі своїми смарт-контрактами, чим і обумовлений зростання популярності і вартості.

Однак перспективи Майнінг ETH туманні. Засновник ефіру Віталік Бутерін дав зрозуміти, що після переходу на протокол Proof-of-Stake затребуваність в Майнінг знизиться:

«Коли ми перейдемо на протокол Proof-of-Stake, вже на першому етапі потреба в Майнінг ефіру різко знизиться. У Proof-of-Stake використовується алгоритм, який не вимагає, щоб велика кількість комп'ютерів постійно робило розрахунки. Це алгоритм, де використовується монета всередині самої платформи. Консенсус стане набагато дешевшим і безпечнішим. І за фактом Майнер можуть втратити свій бізнес ».

Бутерін розповів це в інтерв'ю «Коммерсанту» у вересні 2017 го року. Тому в довгостроковій перспективі видобуток ETH може бути невигідною.

Матеріали по теміНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью