<
 • Главная
Статьи

Кращі програми для Майнінг криптовалюта 2019 на відеокарті і процесорі

 1. Актуальні варіанти Майнінг на 2019
 2. Програми для Майнінг на відеокарті
 3. Програма для Майнінг Ефіріума
 4. Програма для Майнінг Zcash
 5. Програма для Майнінг біткоіни
 6. Програма для Майнінг на процесорі
 7. Операційна система PiMP
 8. Програми для Майнінг російською мовою

Незважаючи на те, що програми для Майнінг криптовалюта - не найпопулярніша тема в блокчейн всесвіту, тим не менш, без неї не обійтися

Незважаючи на те, що програми для Майнінг криптовалюта - не найпопулярніша тема в блокчейн всесвіту, тим не менш, без неї не обійтися. Що таке спеціальний софт для Майнінг, чим він займається і на що потрібно звертати увагу при його виборі? Саме на ці питання ми і будемо шукати відповіді в рамках сьогоднішньої статті.

Підібрати програми самостійно досить складно, особливо, якщо ви вперше вирішили добувати крипту або відразу кілька монет: хоч на відеокарті, хоч на процесорі. Плюс, необхідно наперед розрахувати, наскільки ваш комп'ютер справиться з таким софтом, і дізнатися більше про тонкощі установки і розпакування. Думаю, що новачкам стануть корисними і спеціальні Майнінг-програми для різних крипт російською мовою. З чого почати ефективний видобуток, і чи реально пройти шлях від скачування програми до отримання перших монет самостійно - кажу далі.

Актуальні варіанти Майнінг на 2019

Тема криптовалюта продовжує набирати популярність. Якщо про блокчейне і біткоіни раніше говорили обмежене число людей, то сьогодні - це тема для обговорення вже широкої громадськості. сьогодні видобуток криптовалюта - доля не одних програмістів, все більше інвесторів вибирають саме цей актив для фінансових вкладень. Причому крім тих, хто купує криптовалюта з надією на майбутнє зростання їх ціни, зростає і кількість тих, хто вибирає альтернативний спосіб роздобути заповітні біткоіни і інші альткоіни, який отримав назву Майнінг. Як відомо, Майнінг - це математичні розрахунки, які виробляються комп'ютерною технікою для розкриття нових блоків ланцюга блокчейна, що є необхідною частиною їх існування.

Простіше кажучи, Ви надаєте кріптовалютной системі обчислювальні потужності свого комп'ютера, отримуючи за це винагороду у вигляді біткоіни або інших електронних монет. Для того, щоб комп'ютер оперативно справлявся з цими завданнями, йому необхідно 2 основні чинники - хороші обчислювальні потужності і точні обчислювальні алгоритми, в ролі яких і виступають програми для Майнінг. Двома словами це софт спеціально розроблений для того, щоб добувати криптовалюта.

Однак, виконання розрахунків, що дозволяють Майні, зовсім не єдина функція програм для Майнінг. Згодом видобуток нових кріптомонет все ускладнюється, що природно, відбивається на вимогах до програм для Майнінг. В результаті цього розробники софта намагаються поліпшити свої продукти, додаючи в них нові функції, в число яких входять:

 • Розганяється відеокарта, тобто підвищення швидкості проведення операцій і збільшення ефективності Майнінг;
 • Моніторинг стану комп'ютерного обладнання;
 • Налаштування потужності комп'ютерної техніки;
 • Регулюється нагрів, який отримують процесор або відеокарта.

Ну а основна причина використання програм для Майнінг в тому, що вони дозволяють максимально ефективно використовувати обладнання. Тобто продуктивність, якою володіє відеокарта або процесор буде прямо залежати від правильного вибору софта. Неправильний вибір призведе до набагато меншим заробітків, ніж дозволяє обладнання. Саме тому дуже важливо правильно підібрати програму.

Варіанти Майнінг за останні кілька років теж видозмінилися до невпізнання. На зорі зародження біткоіни для їх видобутку було досить середньостатистичного комп'ютера. Але з роками Майнінг ставав важче, а обладнання для нього більш потужним і дорогим. На сьогоднішній день можна виділити три основних актуальних варіанту Майнінг криптовалюта.

 1. Самостійний видобуток криптовалюта. Основна перевага цього варіанту в тому, що весь дохід від Майнінг дістається одній людині. А ось недоліків тут набагато більше. По-перше, дороге устаткування потрібно купувати самому. По-друге, прибутковість у порівнянні з іншими варіантами практично дорівнює нулю. За останні два роки в світі було утворено безліч пулів, з потужностями яких не може конкурувати навіть найбільший майнер.
 2. Майнінг в пулах. Найпоширеніший на сьогодні спосіб заробляти кріптоденьгі. Тисячі користувачів по всьому світу об'єднують свої потужності в єдиний вузол, а добута таким чином криптовалюта, ділиться відповідно до частки участі.
 3. Хмарний майнінг . Один з найефективніших способів видобутку криптовалюта на сьогодні. Зручний тим, що для нього не потрібно витрачати гроші - дорога відеокарта або процесор коштує недешево, а також розбиратися в технічних особливостях процесу. Все що потрібно користувачеві - орендувати відповідні потужності для Майнінг і періодично виводити зароблені монети.

У 2018 році найбільш актуальними варіантами Майнінг залишаються Майнінг в пулах і хмарний Майнінг, в той час як самостійна видобуток криптовалюта стає все менш затребуваною.

Програми для Майнінг на відеокарті

З огляду на, що найприбутковішим вважається Майнінг на відкритих, то саме з нього я і хочу почати свій огляд. Більшість кріптодобитчіков вибирають саме цей спосіб видобутку, оскільки у нього найоптимальніше співвідношення ціни обладнання до ефективності.

Крім того, цей спосіб дає можливість заробляти велику кількість валют, а правильно підібрана найкраща програма для Майнінг зможе з легкістю переходити від видобутку однієї валюти до іншої. Деякі взагалі роблять це автоматично, максимально розвантажуючи користувача. Відеокарта частіше інших допомагає користувачам добувати Ефіріум, Zcash і, звичайно ж, біткоіни. Ось про них і поговоримо докладніше.

Програма для Майнінг Ефіріума

Сьогодні більшість добувачів криптовалюта поступово перемикають свою увагу з біткоіни на Майнінг ефіріума, оскільки це більш вигідно. Однак Майні ефір будь-яка відеокарта не дозволить - вона повинна відповідати певним вимогам. Наприклад, відеокарта з об'ємом пам'яті 2 Гб вже не приносить результату, потрібно, щонайменше, 4 Гб, а краще більше. Існують і певні вимоги для софта і, оскільки це не хмарний Майніг, вибирати програму доведеться самому Майнер. Їх існує кілька десятків, але кращої, на мій погляд є Claymore's Dual Ethereum, яка показує високу ефективність Майнінг і, при цьому, проста в експлуатації.

Claymore's Dual Ethereum

Першим перевагою програми є можливість Майні відразу дві криптовалюта - ефір і ще один альткоін (PASCAL, Lbry, Siacoin, Decret). Звідси і пішла назва програми. При цьому обидві одиниці видобуваються одночасно, без втрат для швидкості. Існують версії програми для ОС Windows і Linux. Крім того, програма дозволяє поєднувати в одній фермі відеокарти різних типів Nvidia і AMD, показуючи статистику по кожній з них.

За такі зручності доводиться платити видобутої криптовалюта. Розробник стягує за користування програмою плату у вигляді 1% при Майнінг однієї валюти і 2% при видобутку двох. Ніяких додаткових налаштувань користувачеві проводити не потрібно, програма все робить сама. А ось для запуску софта буде потрібно внести деякі зміни. В архіві програми потрібно знайти і відкрити файл start.bat будь-яким файловим редактором, наприклад, блокнотом. Далі потрібно:

 1. Після -epool вказати адресу свого пулу.
 2. Після позначення -ewall розмістити адресу свого гаманця.
 3. У рядку -epsw x «x» замінити на свій пароль в пулі. Втім, якщо Ваш пул цього не вимагає, то ця вимога можна не виконувати. Після цього залишається запустити bat-файл і якщо все в порядку, то на сайті пулу через 5-10 хвилин почне відображатися інформація про Майнінг.

Програма для Майнінг Zcash

Майнінг криптовалюта Zcash також користується попитом серед користувачів. Основна причина цього в тому, що алгоритм хешування Equihash, з яким працює ця валюта, дозволяє отримувати і інші кріптоденьгі - Zclassic, Zencash, Komodo, HUSH. Цей алгоритм добре підтримує відеокарта, обсяг оперативної пам'яті якої становить менше 4 Гб і для виробництва біткоіни і ефіру вона вже не підходять за своїми характеристиками. До того ж існує кілька програм для отримання цієї монети.

CUDA EquiHash miner

Це найшвидший майнер з існуючих на даний момент, що працює на відкритих NVidia. Існують версії для Windows і Linux. Вихідний код софта закритий розробником, а за використання програми 2,5% видобутої криптовалюта відправляється автору програми у вигляді комісії.

NiceHash miner

Перевага програми в її простоті і універсальності. Крім того, її не блокують антивіруси і немає комісії розробникам. Вся робота з нею зводиться до установки і натисканні кнопки «Старт». Програма - це свого роду внутрішній клієнт пулу NiceHash, так що, зареєструвавшись там, можна починати Майні без необхідності розбиратися з настройками Майнера. Крім того, NiceHash miner - софт з відкритим вихідним кодом.

Optiminer Zcash

Програма-майнер дозволяє добувати Zcash на відкритих AMD. Правда, поки розробник випустив лише версію для ОС Linux. Програма має комісію розробника, софт в фоновому режимі видобуває валюту для автора. Має закритий вихідний код і відеокарта Nvidia не підтримується.

Програма для Майнінг біткоіни

Оскільки біткоіни залишається найдорожчою криптовалюта, а його капіталізація за версією Coinmarketcap залишається найбільшою, багато Майнер продовжують добувати саме його. Їх не бентежить ні зростаюча складність цього процесу, ні дорожнеча обладнання, ні велика кількість інших Майнер. Сьогодні існують сотні програм для Майнінг саме цієї криптовалюта, але я вирішила відібрати, на мій погляд, найкращі.

CGminer

Графічний чіп, що володіє вихідним кодом. Існують версії для всіх ОС - Windows, Linux і OS X. Софт крім основної функції допомагає розганяти обладнання, проводить моніторинг за його роботою, а також управляє системою охолодження. Тобто здатна ефективно працювати у фоновому режимі, поки майнер буде займатися своїми справами. Також програма має ще ряд корисних властивостей, які зробили її однією з найбільш затребуваних. Проте, програма розрахована на користувачів з досвідом, оскільки вимагає роботи зі скриптами, так що новачкам може здатися надто складною.

BFGminer

Цей софт був написаний на основі коду попередньої програми, а тому успадкував її переваги. Плюс розробники забезпечили BFGminer додатковими плюсами. Наприклад за допомогою ПО можна працювати з відеокартами і управляти їх системою охолодження для стабільної ефективної роботи. Також користувачі відзначають простоту настройки взаємодії програми з різними пулами. Взагалі програма має велику кількість налаштувань, що дозволяють провести тонке налаштування ПК в залежності від необхідних умов.

Програма для Майнінг на процесорі

Використовувати процесор для Майнінг можна не для всіх криптовалюта. Проте, існують спеціально розроблені валюти для такого способу видобутку. До них відноситься, наприклад, праймкоін. Природно, що для максимальної ефективності необхідно, щоб процесор був максимально потужним. Крім того знадобитися гаманець для цієї монети і його адреса, який згодом буде внесений в bat-файл, щоб отримані гроші потрапили туди, куди потрібно. Серед десятків програм, які можна використовувати для Майнінг кріптоденег, використовуючи процесор комп'ютера, я б виділила наступні:

 • CPU Miner - для отримання Litecoin;
 • Jgarzik CPU Miner - для біткоіни-Майнер;
 • GUI Miner - також для видобутку найпопулярнішою криптовалюта;
 • Ufasoft Miner - багатофункціональний майнер для видобутку декількох типів криптовалюта.

Операційна система PiMP

Крім спеціалізованого софту Майнер мають можливість скористатися чином операційної системи, розробленої спеціально для видобутку криптовалюта. Називається він Portable Instant Mining Platform, або просто, PiMP. Це проста система з власним графічним інтерфейсом. Рекомендується її встановлювати на переносний SSD-носій, з об'ємом пам'яті не менше 16 Гб. Причому флешка не підійде через інтенсивної перезапису даних, а зовнішній HDD-диск через низьку швидкості.

ОС підтримує найпоширеніші алгоритми Майнінг і розробники постійно додають нові. Також PiMP працює з відеокартами AMD і NVidia. Попереднє налаштування вже виконана розробником. Майнінг ферма підключається до SSD з образом і можна працювати. Вартість майнінговой ОС складає 30 доларів.

Програми для Майнінг російською мовою

Більшість вітчизняних Майнер не володіють англійською досконало. Тому вони неминуче стикаються з проблемами при кріптодобиче, оскільки більшість програм розробники випускають саме на цій мові, плюс вони містять спеціалізовану лексику, в якій розібратися новачкові неймовірно складно. Але, тим не менш, існує кілька програм і російською мовою, про які варто знати. У числі найбільш популярних - GUIminer, про яку я вже згадувала, а також MinerGate.

Тільки якщо перший продукт вже має встановлений російську мову, то в другій потрібно встановити додатковий файл з російською мовою. Обидві програми відрізняються простотою настройки, можливістю Майнінг декількох валют, будь то ефір, криптовалюта IOTA або популярний біткоіни, а також графічний інтерфейс. Все це робить їх затребуваним софтом для новачків в світі кріптодобичі.

Програми для Майнінг стали однією з головних причин для підвищення інтересу до видобутку криптовалюта. Завдяки їм самий звичайний користувач зміг спробувати свої сили в цій справі. Багато хто з початківців Майнер вважають за краще не розбиратися в деталях, а хочуть отримати «все і відразу». У цьому їх основна помилка, адже для найбільш ефективної роботи навіть найпростішої програми необхідна точна настройка. Ну і звичайно для певного обладнання знадобитися своя програма, про це теж не можна забувати.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм
 2. вКонтакте

Канал телеграм  вКонтакте

Що таке спеціальний софт для Майнінг, чим він займається і на що потрібно звертати увагу при його виборі?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью