<
 • Главная
Статьи

Путівник по контрольній панелі драйвера NVIDIA

 1. Вступ
 2. Головне вікно панелі
 3. Категорія «Параметри 3D»
 4. Управління параметрами 3D
 5. програмні настройки
 6. Установка конфігурації PhysX
 7. Категорія «Відео»
 8. Регулювання параметрів зображення для відео
 9. Перегляд стану HDCP
 10. Зміна формату сигналу або ТВЧ
 11. Регулювання телевізійних параметрів кольору
 12. Регулювання розміру і положення екрану
 13. Категорія «Дисплей»
 14. Зміна масштабування для монітора з плоским екраном
 15. поворот дисплея
 16. Управління призначеним для користувача дозволом
 17. Установка декількох дисплеїв
 18. Стереоскопічний режим 3D
 19. Перегляд сумісності з іграми
 20. Висновок

Проблеми при реєстрації на сайті? НАТИСНІТЬ СЮДИ ! Не проходьте повз вельми цікавого розділу нашого сайту - проекти відвідувачів . Там ви завжди знайдете свіжі новини, анекдоти, прогноз погоди (в ADSL-газеті ), телепрограму ефірних і ADSL-TV каналів , Найсвіжіші та найцікавіші новини зі світу високих технологій , Найоригінальніші і дивовижні картинки з інтернету , великий архів журналів за останні роки, апетитні рецепти в картинках , інформативні Цікавинки з Інтернету . Розділ оновлюється щодня. Завжди свіжі версії найкращих безкоштовних програм для повсякденного використання в розділі необхідні програми . Там практично все, що потрібно для повсякденної роботи. Почніть поступово відмовлятися від піратських версій на користь більш зручних і функціональних безкоштовних аналогів. Якщо Ви все ще не користуєтеся нашим чатом , Вельми радимо з ним познайомитися. Там Ви знайдете багато нових друзів. Крім того, це найбільш швидкий і ефективний спосіб зв'язатися з адміністраторами проекту. Продовжує працювати розділ оновлення антивірусів - завжди актуальні безкоштовні оновлення для Dr Web і NOD. Не встигли щось прочитати? Повний зміст рядка, що біжить можна знайти по цьому посиланню .

Вступ

Пропонуємо Вашій увазі повний опис контрольної панелі драйвера. Звертаємо вашу увагу на те, що деякі настройки доступні тільки при певних типах обладнання, що застосовується. В даному огляді ми постаралися відобразити всі можливі настройки.

Головне вікно панелі

Головне вікно представлено на ілюстрації:

Головне вікно представлено на ілюстрації:

Панель переходів знаходиться зліва і дозволяє переміщатися по потрібних пунктів налаштування одним кліком. Меню Вид дозволяє включити розширений вид, який дає найбільш повний доступ до всіх можливостей налаштувань драйвера або налаштувати користувальницький вид панелі, залишивши тільки ті пункти, якими ви припускаєте користуватися. Так само, в нижній лівій частині панелі, надано доступ до довідкової системи контрольної панелі (посилання «Інформація про систему»):

Так само, в нижній лівій частині панелі, надано доступ до довідкової системи контрольної панелі (посилання «Інформація про систему»):

з якої ви зможете дізнатися про версії файлів, встановлених драйверів і іншого програмного забезпечення NVIDIA, а також характеристики відеокарти.

Категорія «Параметри 3D»

Регулювання зображень з переглядом

Можна вибрати такі параметри:

 • Налаштування згідно 3D додатком - дана опція дозволяє управляти якістю і швидкістю відображення засобами 3D додатків. Однак, включені за замовчуванням оптимізація трилинейной фільтрації і оптимізація вибірки при анізотропії зберігається при будь-яких налаштуваннях програми.
 • Розширені налаштування 3D зображень - використовуються розширені настройки драйвера, встановлені самими користувачами. Посилання «Перейти» відкриває доступ до вкладки «Управління параметрами 3D». Саме управління додатковими опціями драйвера дозволяє домогтися максимальної якості зображення.
 • Призначені для користувача установки з упором на ...: - найбільш цікава опція, що дозволяє спрощене управління додатковими опціями драйвера для початківців користувачів:

Значення Продуктивність відповідає максимальній швидкості роботи і включає в себе налаштування: вертикальна синхронізація вимкнена, всі оптимізації (оптимізація трилинейной фільтрації, оптимізація мип-фільтра при анізотропії, оптимізація вибірки при анізотропії) включені, негативний рівень деталізації: заборона негативного рівня - включений, фільтрація текстур - «якість», управління анизотропной фільтрацією і згладжуванням здійснюється додатками.

Значення Баланс має наведене нижче згладжування - 2х, анізотропна фільтрація - 4х, все оптимізації (оптимізація трилинейной фільтрації, оптимізація мип-фільтра при анізотропії, оптимізація вибірки при анізотропії) включені, негативний рівень деталізації - включений, фільтрація текстур - «якість», вертикальна синхронізація - управляється додатками.

Значення Якість має наступні настройки: оптимізація трилинейной фільтрації - включена, згладжування - 4х, анізотропна фільтрація - 8х, негативний рівень деталізації - дозволений, фільтрація текстур - «якість», вертикальна синхронізація - управляється додатками.

Всі режими забезпечені докладними поясненнями до їх застосування, а обертовий логотип компанії демонструє застосування тих чи інших налаштувань.

Для більш детальної настройки використовується вікно Управління параметрами 3D.

Управління параметрами 3D

Глобальні параметри

Можливі настройки закладки Глобальні параметри:

Анізотропна фільтрація. Можливі значення - «Викл.», «Управління від програми», «2х-16х» (залежить від моделі відеоадаптера). Анізотропна фільтрація на сьогодні є найбільш просунутою технікою компенсує спотворення пікселів, а в поєднанні з трикутної фільтрацією дає найкращу якість фільтрації. Активація будь-якого значення крім «Управління від програми» дозволяє ігнорувати налаштування додатків. Але не слід забувати, що це дуже ресурсномістка настройка, що істотно знижує продуктивність.

Вертикальний синхроімпульс. Можливі значення - «Вкл.» І «Вимкнути», «Використовувати налаштування 3D програми». Під вертикальною синхронізацією (абсолютно незрозуміло, навіщо NVIDIA відійшла від цього терміна) розуміють синхронізацію виведення зображення з частотою розгортки монітора. Включення вертикальної синхронізації дозволяє домогтися максимально плавного зображення картинки на екрані, вимикання дозволяє отримати максимальну кількість кадрів в секунду, нерідко призводячи до зриву (зміщення) зображення через те, що відеоадаптер почав промальовування наступного кадру, тоді як ще не закінчений висновок попереднього . В силу використання подвійної буферизації, включення вертикальної синхронізації може викликати падіння кількості кадрів в секунду і нижче частоти розгортки монітора в деяких додатках.

Включення масштабованих текстур. Можливі значення - «Ні» і «Білінійна», «Трилинейная». Ні - не включати масштабовані текстури в додатках, які їх не підтримують. Білінійна - найкраща продуктивність за рахунок падіння якості. Трилинейная - гарна якість зображення з більш низькою продуктивністю. Використовувати дану опцію в режимі примусової білінійної фільтрації вкрай не рекомендується, оскільки якість зображення, що отримується при форсуванні опції, просто гнітюче.

Затінення фонового освітлення. Включення технології імітації глобального освітлення (затінення) Ambient Occlusion. Традиційна модель освітлення в 3D графіку обчислює вид поверхні виключно по її характеристикам і характеристикам джерел світла. Об'єкти на шляху світла відкидають тіні, але вони не впливають на освітлення інших об'єктів сцени. Модель глобального освітлення збільшує реалістичність зображення, обчислюючи інтенсивність світла, що доходить до поверхні, причому значення яскравості кожної точки поверхні залежить від взаємного розташування інших об'єктів сцени. На жаль, чесний об'ємний розрахунок затінення, викликаного об'єктами, розташованими на шляху променів світла, все ще залишається за межами можливостей сучасного «заліза». Тому була розроблена технологія ambient occlusion, що дозволяє за допомогою шейдеров розраховувати взаімозатененіе об'єктів в площині «віртуальної камери» при збереженні прийнятної продуктивності, вперше використана в грі Crysis. Дана опція дозволяє застосувати цю технологію для зображення ігор, які не мають вбудованої підтримки ambient occlusion. Кожна гра вимагає окремої адаптації алгоритму, тому саме включення опції здійснюється в профілях драйвера, а опція панелі лише дозволяє використання технології в цілому. Зі списком підтримуваних ігор можна ознайомитися на сайті NVIDIA . Підтримується для графічних процесорів G80 (GeForce 8X00) і новіше починаючи з драйвера 185.81 в Windows Vista і Windows 7. Чи може знизити продуктивність на 20-50%. Можливі значення - «Вкл.» І «Викл.».

Максимальна кількість заздалегідь підготовлених кадрів - дозволяє обмежити управляти максимальним числом підготовлених центральним процесором кадрів при отлюченном. У разі виникнення проблем з уповільненою реакцією миші або джойстика, необхідно зменшити значення за замовчуванням (3). Збільшення значення може допомогти досягненню більш плавною картинки при низькій частоті кадрів.

Обмеження розширення. Можливі значення - «Включено» і «Виключено». Застосовується для вирішення проблем сумісності зі старими OpenGL додатками через переповнення пам'яті, відведеної в них для зберігання відомостей про можливості відеокарти. У разі аварійного завершення додатків, спробуйте включити обмеження розширення.

Передача потокового оптимізація - дозволяє управляти кількістю, використовуваних додатками GPU, в більшості випадків зміни значення за умовчанням (Авто) не вимагає. Однак, деякі старі ігри можуть функціонувати належним чином в таких конфігураціях. Тому і дана можливість керувати цією опцією.

Режим управління електроживленням. Можливі значення - «Адаптивний» (по-замовчуванню) і «Максимальна продуктивність». З відеокартами GeForce 9X00 і новішими, що мають поділ на режими продуктивності, для створюють невелике навантаження на графічний процесор ігр та програм драйвер не переводить відеокарту в режим продуктивності 3D. Це поведінку можна змінити, вибравши режим «Максимальна продуктивність», тоді при повному або частковому передрукуванні 3D відеокарта буде переходити в 3D режим. Ці функції доступні лише при іcпользованіі драйвера 190.38 і вище в Windows Vista і Windows 7.

Згладжування - гамма-корекція. Можливі значення «Вкл.» І «Викл.». Дозволяє виконувати гамма-корекцію пікселів при згладжуванні. Доступна на відеоадаптерах, заснованих на графічному процесорі G70 (GeForce 7X00) і новіше. Покращує колірну гамму додатків.

Згладжування - прозорість. Можливі значення - «Викл.», «Множинна вибірка», «Надмірна вибірка». Управляє удосконаленою технологією згладжування, що дозволяє зменшити ефект «драбинки» на краях прозорих текстур. Звертаємо вашу увагу на те, що під словосполученням «Множинна вибірка», ховається більш звичний термін «мультісемплінг», а під «Надлишкова вибірка» - «Суперсемплінг». Останній метод має найбільш серйозний вплив на продуктивність відеоадаптера. Опція працездатна на відкритих сімейства GeForce 6x00 і новіше, при використанні драйверів версії 91.45 і вище.

Згладжування - параметри. Пункт активний тільки якщо пункт «Згладжування - режим» встановлено в значення «Збільшення налаштування програми» або «Заміщення установок програми». Можливі значення - «Управління від програми» (що рівнозначно значенням «Управління від програми» пункту «Згладжування - режим»), і від 2х до 16х, включаючи «фірмові» Q / S режими (залежить від можливостей відеокарти). Дана установка серйозно впливає на продуктивність. Для слабких карт рекомендується використання мінімальних режимів. Слід зазначити, що для режиму «Збільшення налаштування програми» ефект матимуть тільки варіанти 8x, 16x і 16xQ.

Згладжування - режим. Включення повноекранного згладжування зображення ( FSAA ). Згладжування використовується для мінімізації ефекту «ступінчастості», що виникає на кордонах тривимірних об'єктів. Можливі значення:

 • «Управління від програми» (значення за замовчуванням) - згладжування работет, тільки якщо додаток / гра прямо його запросить;
 • «Ні» - повністю заборонити використання повноекранного згладжування;
 • «Заміщення установки додатків» - примусово застосувати до зображення згладжування, заданий в пункті «Згладжування - параметри», незалежно від використання або невикористання згладжування додатком. «Заміщення установки додатків» не матиме ефекту на ігри, що використовують технологію Deferred shading , І додатки DirectX 10 і вище. Воно також може призводити до спотворення зображення в деяких іграх;
 • «Збільшення налаштування програми» (доступно лише для відеокарт GeForce 8X00 і новіших) - дозволяє поліпшити згладжування, запитувана додатками, в проблемних місцях при менших, ніж при використанні «Заміщення установки додатків» витратах продуктивності.

Повідомлення про помилки. Визначає, чи можуть додатки перевіряти наявність помилок рендеринга. Значення за замовчуванням «Викл.», Тому що багато OpenGL додатки досить часто проводять таку перевірку, що знижує загальну продуктивність.

Відповідна прив'язка текстури. Можливі значення - «Викл.», «Використовуються апаратні засоби», «Використовується специфікація OpenGL ». Під «прив'язкою текстури» розуміють прив'язку координат текстури, що виходять за її межі. Вони можуть бути прив'язані до країв зображення або всередині нього. Ви можете відключити прив'язку в разі появи дефектів текстур в деяких додатках. У більшості випадків зміна даної опції не потрібно.

Потрійна буферизація. Можливі значення - «Вкл.» І «Викл.». Включення потрійний буферизації дозволяє підняти продуктивність при використанні вертикальної синхронізації. Однак слід пам'ятати, що не всі програми дозволяють форсувати потрійну буферизацію, і підвищується навантаження на відеопам'ять. Працює тільки для додатків OpenGL .

Прискорення декількох дисплеїв. Можливі значення - «Режим однодісплейной продуктивності», «Режим багатодисплейну продуктивності» і «Режим сумісності». Налагодження визначає додаткові параметри OpenGL при використанні декількох відеокарт і декількох дисплеїв. Панель управління призначає параметр за замовчуванням. У разі проблем з роботою додатків OpenGL в конфігураціях з декількома відеокартами і дисплеями, спробуйте змінити налаштування на режим сумісності.

Фільтрація текстур - анізотропна оптимізація фільтрації. Можливі значення - «Вкл.» І «Викл.». При її включенні драйвер форсує використання точкового мип-фільтра на всіх стадіях, крім основної. Включення опції кілька погіршує якість картинки і трохи збільшує продуктивність.

Фільтрація текстур. Можливі значення - «Висока якість», «Якість», «Продуктивність», «Висока продуктивність». Дозволяє управляти технологією Intellisample. Параметр має суттєвий вплив на якість зображення і швидкість:

 • «Висока продуктивність» - пропонує максимально можливу частоту кадрів, що дає кращу продуктивність.
 • «Продуктивність» - настройка оптимальної продуктивності додатків з гарною якістю зображення. Дає оптимальну продуктивність і гарна якість зображення.
 • «Якість» - стандартна установка, яка дає оптимальну якість зображення.
 • «Висока якість» - дає найкращу якість зображення. Застосовується для отримання зображень без використання програмних оптимізацій фільтрації текстур.

Фільтрація текстур - про тріцательное відхилення УД (рівня деталізації). Можливі значення - «Дозволити» і «Прив'язка». Для більш контрастною фільтрації текстури в додатках іноді використовується від'ємне значення рівня деталізації ( LOD ). Це підвищує контрастність нерухомого зображення, але на рухомих об'єктах з'являється ефект «шуму». Для отримання більш якісного зображення при використанні анізотропної фільтрації бажано налаштувати опцію на «прив'язку», щоб заборонити негативного відхилення УД.

Фільтрація текстур - т рілінейная оптимізація. Можливі значення - «Вкл.» І «Викл.». Включення цієї опції дозволяє драйверу знижувати якість трилинейной фільтрації для підвищення продуктивності, в залежності від обраного режиму Intellisample.

програмні настройки

Закладка має два поля:

Виберіть програму для настройки.

У цьому полі ви можете бачити можливі профілі додатків, службовців для заміщення глобальних параметрів настройки драйвера. При запуску відповідного виконуваного файлу, автоматично активуються настройки для конкретного додатка. Деякі профілі можуть містити установки, недоступні для зміни користувачами. Як правило, це адаптація драйвера під конкретне додаток або усунення проблем з сумісністю. За замовчуванням відображаються лише ті додатки, які встановлені в системі.

Вкажіть настройки для цієї програми.

У цьому полі ви можете змінити налаштування для конкретного профілю додатки. Перелік доступних налаштувань повністю ідентичний глобальним параметрам. Кнопка «Додати» служить для додавання власних профілів додатків. При її натисканні відкривається вікно провідника Windows, за допомогою якого ви вибираєте виконуваний файл програми. Після цього, в поле «Вкажіть настройки для цієї програми» ви зможете виставити персональні настройки для додатка. Кнопка «Видалити» служить для видалення профілів призначених для користувача додатків. Звертаємо вашу увагу, що видалити / змінити спочатку присутні профілі додатків засобами драйвера можна, для цього доведеться скористатися сторонніми утилітами, такими як nHancer.

Установка конфігурації PhysX

Дозволяє вмикати та вимикати обробку фізичних ефектів з використанням технології NVIDIA PhysX засобами відеокарти, за умови що вона заснована на графічному процесорі G80 (GeForce 8X00) або більш новому. Підтримка включена за замовчуванням, відключення може знадобитися при вирішенні проблем з додатками, некоректно використовують PhysX (Наприклад, грою Mirror`s Edge без патчів). При наявності більш одного графічного процесора NVIDIA в системі, користувачеві надається можливість вибору GPU, на якому буде відбуватися обробка фізичних ефектів, якщо тільки не використовується режим SLI . Більш докладно про особливості застосування NVIDIA PhysX , Ви зможете ознайомитися в спеціальному розділі FAQ нашого сайту.

Більш докладно про особливості застосування NVIDIA  PhysX  , Ви зможете ознайомитися в спеціальному розділі FAQ нашого сайту

Категорія «Відео»

Регулювання параметрів кольору для відео

Містить кілька вкладок, що дозволяють тонке налаштування кольору при відтворенні відео.

 • Вкладка Колір дозволяє змінювати яскравість, контрастність, тон, насиченість і гаму, подібно до того, як ви б їх налаштовували на звичайному телевізорі.
 • Вкладка Гамма дозволяє проводити роздільне регулювання по колірних складових.
 • Вкладка Додатково дозволяє здійснити корекцію зображення у вигляді збільшення різкості об'єктів, спробувати прибрати небажані «шуми» зображення.

Регулювання параметрів зображення для відео

Налаштування, що містяться в даному вікні, дають доступ до технології поліпшення зображення NVIDIA PureVideo - програмно-апаратний комплекс, покликаний поліпшити виведене зображення відео (мова йде про фільми). За замовчуванням драйвер використовує настройки плеєра, тобто NVIDIA PureVideo використовується лише частково - задіяна тільки опція «Використовувати зворотний телекінопроекцію», яка дозволяє відтворювати фільм з тією якістю зображення і частотою кадрів, яке містить фільм. Однак, в ряді випадків це може викликати ривки зображення.

Перегляд стану HDCP

Носить інформаційний характер і сигналізує про підтримки технології захисту вмісту високої чіткості (HD) - HDCP . Зверніть увагу, що для ранніх графічних процесорів NVIDIA з підтримкою HDCP (G7X, G80) підтримка забезпечується лише при одноканальному DVI -Підключення дисплея - тобто максимум для дозволу дисплея 1600х1200 при стандартних налаштуваннях.

Зміна формату сигналу або ТВЧ

Зазвичай, при запуску майстра настройки ТВ, драйвер сам визначає оптимальні параметри, проте в деяких випадках, ви можете примусово виставити формат ТВ і тип використовуваного роз'єму.

Регулювання телевізійних параметрів кольору

Дозволяє відрегулювати яскравість, контрастність, насиченість на вашому телевізорі, а також скористатися опцією «фільтр мерехтіння» для усунення небажаного мерехтіння екрану. Налаштування мають глобальний характер, на відміну від закладки Регулювання параметрів кольору для відео.

Регулювання розміру і положення екрану

Дозволяє здійснити «підгонку» зображення на екрані телевізора.


Категорія «Дисплей»

зміна дозволу

Дозволяє управляти такими параметрами як дозвіл, глибина кольору, частота оновлення дисплеїв. Йдеться про задається на телевізорі загальному дозволі, яке може не збігатися з фізичним (тобто реально видаються). В цьому випадку виконується панорамування зображення. І чим менше фізичне дозвіл, тим менше інформації буде виводитися на екран. Однак в ряді випадків, це може бути корисним для поліпшення чіткості дрібних деталей зображення, що виводиться на телевізор.

Зміна масштабування для монітора з плоским екраном

Як відомо, основною проблемою «плоских» моніторів є наявність лише одного «фізичного» дозволу. Тому, при застосуванні відмінних від «рідного» дозволів (наприклад, 800 * 600) застосовується інтерполяція (масштабування) зображення. Можливі кілька режимів масштабування:

 • «Масштабування NVIDIA» - інтерполяція здійснюється драйвером перед відправкою зображення в монітор. Даний режим призначений в основному для перших моделей цифрових плоских дисплеїв, які не підтримували інтерполяцію або використовували дуже погані алгоритми, оскільки в цьому режимі збільшується навантаження на систему і ви можете зіткнутися з уповільненою реакцією миші / клавіатури.
 • «Масштабування NVIDIA при фіксованому форматі зображення» - інтерполяція також здійснюється драйвером, але при цьому зберігається вихідне співвідношення сторін зображення. Дана опція може бути актуальна для власників широкоформатних дисплеїв (із співвідношенням сторін 16: 9 або 16:10), якщо часто використовуються в повноекранному режимі програми, розраховані на співвідношення 4: 3 (старі ігри, наприклад), а монітор не дозволяє управляти параметрами інтерполяції і розтягує зображення в смужки.
 • «Використовувати вбудовані можливості масштабування дисплея» - стандартне значення опції, інтерполяція зображення здійснюється вже в моніторі вбудованим т.зв. «Скалером». У більшості випадків монітор робить роботу краще, ніж драйвер, і при відсутності видимих ​​проблем міняти значення опції не слід.
 • «Зображення без зміни масштабу» - інтерполяція не провадиться. Зображення виводиться як є, в центрі екрана, і на дисплеї активно лише те число пікселів, що використовується зображенням, створюючи чорні межі навколо зображення. Слід зазначити, що дана опція застосовна лише для моніторів з відключеною автоматичної інтерполяцією і для дисплея ноутбука.

поворот дисплея

Здійснює управління фірмовою технологією - NV Rotate. Ілюстрація, представлена ​​вище, дає повне уявлення про можливості технології. Це може бути корисно для специфічних завдань, що вимагають інших пропорцій монітора, особливо для моделей моніторів з можливістю повороту екрану.

Управління призначеним для користувача дозволом

Служить для створення нестандартних режимів синхронізації. У 99% випадків для рядового користувача немає необхідності створювати такі режими і цілком достатньо режимів прописаних в драйвері монітора. Якщо ж це необхідно, то до ваших послуг потужний інструмент настройки нестандартного режиму роботи монітора, представлений нижче:

Якщо ж це необхідно, то до ваших послуг потужний інструмент настройки нестандартного режиму роботи монітора, представлений нижче:

Слід зазначити, що використовувати цей інструмент слід обережно, щоб уникнути неприємних наслідків. Якщо зображення пропало, просто почекайте 15 секунд для відновлення початкових значень.

Установка декількох дисплеїв

Дозволяє здійснювати управління конфігурацією дисплеїв, в тому числі і призначенням основного дисплея в багатомоніторних конфігураціях.

Можна налаштувати режим:

 • «Клон» - на обидва дисплея виводиться однакове зображення. Якщо дозвіл додаткового дисплея менше, ніж у основного, на ньому включається прокрутка зображення слідом за рухом покажчика миші. Цей режим призначений перш за все для презентацій.
 • «Горизонтальний розширення» - другий дисплей «приклеюється» до першого справа або зліва, робочий стіл і програми, відкриті на весь екран, розтягуються на обидва дисплея.
 • «Вертикальне розширення» - аналогічно, але дисплей прикріплюється зверху чи знизу.
 • «Dualview» - другий дисплей утворює додатковий простір робочого столу, яке можна налаштовувати незалежно від основного дисплея, переміщати в нього елементи робочого столу, вікна додатків і т.п. За допомогою штатної програми драйвера nView (в Windows XP) або сторонніх програм, таких як Ultramon , Можна створити на другому дисплеї повністю окремий робочий стіл.

Режими вертикального і горизонтального розширення доступні тільки в Windows XP.

Особливу увагу слід приділити вибору основного дисплея в конфігураціях «Клон» і «DualView». Більшість ігор, що використовують 3D графіку, і програвачів відео, що використовують оверлей, буде виводитися тільки на ньому. На другому дисплеї буде чорне вікно або він відключиться (якщо в грі / програвачі обраний повноекранний режим). Також, в конфігураціях SLI / MultiGPU максимальна продуктивність 3D буде лише на основному дисплеї (фокусі), що варто мати на увазі при використанні професійних програм та ігор-симуляторів, що підтримують виведення зображення на декілька моніторів одночасно.

Стереоскопічний режим 3D

Встановити стереоскопічний режим 3D

Закладка в панелі, що дозволяє активувати реалізацію стереорежимі від NVIDIA. При активації настройки «Включити стереоскопічний режим 3D», автоматично запускається повноекранний тест налаштувань обладнання. Цікаво, що імеютмя дві реалізації стереоскопії: із застосуванням моніторів з високою частотою розгортки і затворів очок і більш доступного способу, який отримав маркетингова назва 3D Vision Discover . В останньому використовуються анагліфние окуляри, за допомогою яких і формується зображення. Разумееется і картинка, що виводиться на монітор, істотно відрізняється від нормальної, тому що зображення підлаштовується для досягнення стереоефекту. Після успішного проходження тесту закладка приймає следущий вид:

Після успішного проходження тесту закладка приймає следущий вид:

За допомогою налаштувань, доступних після проходження тесту обладнання, ви зможете:

Перегляд сумісності з іграми

Інформаційна закладка, що дозволяє ознайомитися з підтримуваними іграми, а також активувати список тільки тих програм, які встановлені в системі.

Інформаційна закладка, що дозволяє ознайомитися з підтримуваними іграми, а також активувати список тільки тих програм, які встановлені в системі

При виборі програми, що має не «відмінну» сумісність, в нижній частині вікна виводиться опис проблеми та рекомендовані настройки.

Висновок

Ця стаття починає цикл статей-описів утиліт компанії NVIDIA. При виникненні питань по користуванню настройками панелі, або по даному матеріалу, будь ласка, задавайте питання у відповідному розділі форуму .

опублікована 11 Червня / оновлена ​​13 вересня 2009 року

Максим Сергєєв


Завантажити архів цієї статті в форматі CHM з сайту adsl.kirov.ru

Не встигли щось прочитати?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью