<
 • Главная
Статьи

Як створити завантажувальну флешку Windows

 1. що потрібно
 2. Створення завантажувальної флешки Windows
 3. Універсальний метод для всіх версій
 4. покрокові дії
 5. Створення образу Віндовс 7/8
 6. Завантажувальний носій з Windows XP

Доброго дня!

Для установки Windows на сучасний комп'ютер або ноутбук все частіше використовують звичайну флешку, ніж CD / DVD диск з ОС. У USB-накопичувача перед диском багато переваг: більш швидка установка, компактність і можливість використання навіть на тих ПК, де немає дисковода.

Якщо просто взяти диск з операційною системою і скопіювати всі дані на флешку, від цього вона не стане настановної.

Я хотів би розглянути кілька способів створення завантажувального носія з різними версіями Віндовс (до речі, якщо цікаве питання про Мультизавантажувальний накопичувачі, можете ознайомитися з цим: pcpro100.info/sozdat-multizagruzochnuyu-fleshku ).

що потрібно

 1. Утиліти для запису флешки. Яку використовувати - залежить від того, яку версію операційної системи ви вирішили використовувати. Популярні утиліти: ULTRA ISO, Daemon Tools, WinSetupFromUSB.
 2. USB-накопичувач, бажано на 4 і більше Гб. Для Windows XP підійде і менша за обсягом, але для Віндовс 7 + менше 4 Гб точно використовувати не вдасться.
 3. Установчий образ ISO з потрібною вам версією ОС. Такий образ можна зробити самому з інсталяційного диска або завантажити (наприклад, з сайту Microsoft можна завантажити нову Windows 10 за посиланням: microsoft.com/ru-ru/software-download/windows10 ).
 4. Вільний час - 5-10 хвилин.

Створення завантажувальної флешки Windows

Отже переходимо до способами створення і запису носія з операційною системою. Методи дуже прості, освоїти їх можна дуже швидко.

Універсальний метод для всіх версій

Чому універсальний? Та тому що його можна використовувати для створення завантажувальної флешки з будь-якою версією Віндовс (крім XP і нижче). Втім, можна спробувати записати носій таким способом і з XP - тільки працює вона не у всіх, шанси 50/50 ...

Так само важливо відзначити, що при установці ОС з USB-накопичувача не потрібно використовувати USB 3.0 (цей високошвидкісний порт позначається синім кольором).

Для запису образу ISO необхідна одна утиліта - Ultra ISO (до речі, вона дуже популярна і у багатьох, напевно, є вже на комп'ютері).

До речі, для тих, хто хоче записати установчу флешку з 10 версією, вельми корисна може виявитися ось ця замітка: pcpro100.info/kak-ustanovit-windows-10/#2___Windows_10 (В статті розповідається про одній класній утиліті Rufus, яка створює завантажувальні носії в кілька разів швидше програм аналогів).

покрокові дії

Викачуємо програму Ultra ISO з офіційного сайту: ezbsystems.com/ultraiso . Відразу ж приступимо до процесу.

 1. Запускаємо утиліту і відкриваємо файл образ ISO. До речі, образ ISO з Windows повинен бути завантажувальним! Доброго дня
 2. Потім натискаєте вкладку «Самозавантаження -> Записати образ Жорсткого диска».
 3. Далі з'явитися ось таке вікно (див. Нижче). Тепер вам потрібно підключити накопичувач на який хочете записати Віндовс. Потім в пункті Disk Drive (або вибір диска, якщо у вас російська версія) вибрати букву флешки (в моєму випадку диск G). Метод запису: USB-HDD.
 4. Далі просто натиснути кнопку записати. Увага! Операція видалить всі дані, тому перед записом скопіюйте з неї всі потрібні дані.
 5. Приблизно через 5-7 хв. (Якщо все пройшло без помилок) ви повинні побачити вікно про те, що запис завершена. Тепер флешку можна вийняти з USB порту і використовувати її для установки операційної системи.

Якщо у вас не вийшло створити завантажувальний носій за допомогою програми ULTRA ISO, спробуйте наступну утиліту з даної статті (див. Нижче).

Створення образу Віндовс 7/8

Для цього способу можна використовувати рекомендовану утиліту Micrisoft - Windows 7 USB / DVD download tool (посилання на офіційний сайт: microsoft.com/en-us/download/windows-usb-dvd-download-tool ).

Однак, я все ж вважаю за краще використовувати перший спосіб (через ULTRA ISO) - бо є один недолік у цієї утиліти: вона не завжди може записати образ Віндовс 7 на USB-накопичувач 4 Гб. Якщо ви будете використовувати флешку на 8 Гб - це ще краще.

Розглянемо по кроках.

 1. 1. Перше що робимо - вказуємо утиліті файл iso з Windows 7/8.
 2. Далі вказуємо утиліті пристрій, на яке ми хочемо записати образ. В даному випадку нас цікавить флешка: USB device.
 3. Тепер необхідно вказати потрібний диск F на яку ви хочете зробити запис. Увага! Вся інформація з флешки буде видалена, збережіть заздалегідь всі документи, які на ній є.
 4. Далі програма почне працювати. В середньому на запис однієї флешки буде потрібно приблизно 5-10 хвилин. В цей час краще не турбувати комп'ютер сторонніми завданнями (ігри, фільми та ін.).

Завантажувальний носій з Windows XP

Для створення інсталяційного USB-накопичувача з XP нам знадобитися відразу дві утиліти: Daemon Tools + WinSetupFromUSB (посилання на них я навів в початку статті ).

Розглянемо по кроках.

 1. Відкриваємо в віртуальному приводі Daemon Tools інсталяційний образ ISO.
 2. Форматуємо флешку, на яку будемо записувати Windows (Важливо! Всі дані з неї буде видалено!).
 3. Для форматування: зайдіть в мій комп'ютер і клацніть правою кнопкою по носію. Далі виберіть з меню: форматувати. Налаштування форматування: файлова система NTFS; розмір одиниці розподілу 4096 байт; спосіб форматування - швидке (очищення змісту).
 4. Тепер залишився останній крок: запустити утиліту WinSetupFromUSB і ввести наступні настройки:

Про випробування носія, записаної цією програмою, можете подивитися в цій статті: pcpro100.info/sozdat-multizagruzochnuyu-fleshku .

Важливо! Після запису завантажувальної флешки - не забудьте, що перед установкою Windows необхідно налаштувати BIOS, інакше комп'ютер просто не побачить носій! Якщо раптом БІОС не визначає його, рекомендую ознайомитися: pcpro100.info/bios-ne-vidit-zagruzochnuyu-fleshku-chto-delat .Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью