<
 • Главная
Статьи

Не працює мікрофон

 1. Налаштування мікрофона в Windows 7
 2. Перевірте, чи встановлені драйвера аудіо в системі.
 3. Налаштування мікрофона в Windows XP

При використанні програм запису звуку або при спілкуванні в Skype потрібно використовувати мікрофон. Щоб мікрофон заробив і звук записувався якісно, ​​без спотворень необхідно правильно його підключити, а також налаштувати установки операційної системи.

Відповідь на питання - чому не працює мікрофон, як правило, криється всього в декількох невірно встановлених параметрах. Виправити положення допоможе даний матеріал.

Налаштування мікрофона в Windows 7

Налаштування чутливості мікрофона в цьому відео:

Пошук причин непрацюючого пристрою потрібно починати з перевірки підключення. Якщо мікрофон не працює з гнізда передньої панелі системного блоку, переведіть в гніздо розташоване ззаду. Колір гнізда для підключення мікрофона рожевий. Часто, внаслідок неякісного складання, ремонту системного блоку гнізда аудіо входів і виходу передній панелі виявляються, не підключені або підключені неправильно.

Окремо потрібно сказати про використання звукової карти. Можливо, що необхідно підключити саме в роз'єм для мікрофона на звуковій карті, а не на передній або задній панелях блоку.

Перевірте, чи встановлені драйвера аудіо в системі.

Для цього на значку Мій комп'ютер в меню по правій кнопці миші виберіть Властивості і далі закладку або посилання Диспетчер пристроїв. У списку пристроїв не повинно бути пунктів позначених як Невідомий пристрій.

Якщо подібні значки є встановіть драйвера , Використовуючи диск драйверів до материнської плати або підключеного пристрою. При правильно встановлених драйверах, операційна система пізнає пристрій при підключенні і виводить вікно програми з підтвердженням.

При використанні програм запису звуку або при спілкуванні в Skype потрібно використовувати мікрофон

Приклад вікна підтвердження підключення мікрофона

Перейти до налаштувань параметрів мікрофона в Windows 7 можна двома способами, з Панелі управління вибрати значок Звук або натиснути правою кнопкою миші на значку динаміка біля годинника і вибрати Записуючі пристрою.

Перейти до записуючих пристроїв

На закладці Запис будуть відображені всі підключені або встановлені пристрої.

Закладка Запис

На лівій картинці один з мікрофонів не підключений, другий відключений. На правій зображенні обидва мікрофона підключені і працюють.

Щоб підключити відключене пристрій необхідно в меню по правій кнопці миші вибрати Увімкнути. Якщо мікрофон включений, але шкала рівня сигналу не реагує на звук потрібно натиснути кнопку Властивості.

У вікні властивостей мікрофона потрібно перейти на закладку Рівні. Якщо повзунки регуляторів посилення і мікрофона в крайньому лівому положенні або значок з індикацією Відключено як на картинці нижче, звук записуватися не буде. Виставте рівні на максимум і натисніть на значок, щоб увімкнути мікрофон.

Включення мікрофона і закладка Рівні з відключеним мікрофоном

Ще у властивостях мікрофона можна налаштувати Покращення, такі як зменшення шуму або Придушення відлуння. На закладці Прослухати, при установці вимикача Прослухати з даного пристрою і після підтвердження кнопкою Застосувати можна проконтролювати настройки через зовнішні динаміки.

Закладки Поліпшення і Прослухати

Налаштування мікрофона на комп'ютері Windows 7:

Налаштування мікрофона в Windows XP

У Windows XP за замовчуванням мікрофон відключений. Щоб його включити, необхідно зробити подвійне клацання по значку динаміка біля годинника. У вікні Гучність з меню Параметри вибираємо Властивості.

Ставимо перемикач біля пункту Мікрофон - включено. Закриваємо вікно, регулятор мікрофона з'являється в списку але все ще відключений, знімаємо Викл. У тому ж меню Параметри встановлюємо Додаткові параметри. Під регулятором мікрофона з'явитися кнопка Налаштування. Кнопка дає доступ до додаткових налаштувань мікрофона.

Включення мікрофона в Windows XP Включення мікрофона в Windows XP  Вікна додаткових налаштувань мікрофона в Windows XP Вікна додаткових налаштувань мікрофона в Windows XP

Для доступу до таких установок необхідно перейти в Панель управління і вибрати Звуки і аудіо пристрою. У вікні, потрібно перейти на закладку Мова. Тепер потрібно натиснути кнопку Гучність для настройки Рівня записи на мікрофоні.

Виставляємо бажані рівні, тепер установки потрібно перевірити. Для цього є Майстер перевірки аудіо пристроїв. Викликається він кнопкою Перевірка. Натисніть Далі та налаштуйте середній рівень. Після натискання Далі настройки будуть збережені.

Після натискання Далі настройки будуть збережені

Налаштування рівня сигналу мікрофона в Windows XPНовости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью