<
 • Главная
Статьи

Установка Windows 7

 1. Короткий опис
 2. Невелике введення в процес установки Windows 7
 3. Підготовка до встановлення Windows 7
 4. Установку Windows 7 умовно можна розділити на такі основні операції:
 5. Підготовка диска з дистрибутивом Windows 7
 6. Для запису диска з Windows 7 нам знадобляться:
 7. Чи потрібно завантажувати з DVD-диска в BIOS
 8. Установка Windows 7
 9. Пошук і установка драйверів
 10. Установка програм і утиліт

Короткий опис

Детальний опис як встановити Windows 7 на ноутбук або комп'ютер.

Невелике введення в процес установки Windows 7

В рамках цієї статті докладно описаний процес установки Windows 7 на ноутбук, комп'ютер або інша подібна пристрій. Це керівництво розраховане не тільки на новачків, які раніше практично не стикалися з необхідністю поставити операційну систему, а й на більш досвідчених користувачів, у яких з якоїсь причини не виходить встановити Windows.

На даний момент Windows 7 є однією з найпопулярніших операційних систем Microsoft. Її можна поставити практично на будь-який сучасний комп'ютер, ноутбук або планшет. Не вірте страшним історіям, де йдеться про те як це все складно і заплутано, з установкою системи впоратися навіть новачок, який з комп'ютерами раніше активно не працював.

Необхідно зауважити, що нижче буде описана установка Windows 7 з DVD диска. Якщо у вашому пристрої немає DVD привід, то ви можете встановити Windows 7 з флешки або карти пам'яті по одному з посібників: Установка Windows 7 з USB-флешки або карти пам'яті. і Як встановити Windows 7 з флешки за допомогою утиліти WinToFlash . Цей спосіб підходить для власників планшетів, деяких сучасних ноутбуків і неттопів. На відміну від зовнішнього DVD-приводу флешка або карта пам'яті об'ємом 4 Гб і більше знайдеться практично у кожного користувача.

Підготовка до встановлення Windows 7

Перед установкою операційної системи потрібно провести невелику підготовку. В першу чергу рекомендується скопіювати всі важливі дані з розділу, на який збираєтеся ставити Windows 7. Така необхідність пов'язана з тим, що при установці цей розділ форматуватиметься. Іншими словами вся інформація, яка знаходиться на розділі жорсткого диска, на який ви будете ставити Windows 7, в процесі буде видалена. Зазвичай це розділ C: \. Всю потрібну інформацію звідти скопіюйте або на інший диск (D: \, наприклад), або, що ще краще, на інший комп'ютер. Найважливішу інформацію можна також записати на DVD-диски. Ви ж не хочете втратити важливі документи з того ж Робочого столу або з папки з документами на диску C: \?

Це ще не все. Перед установкою Windows 7 рекомендується завантажити і зберегти відповідні драйвера і утиліти для даної системи. Справа в тому, що дистрибутив Windows 7 може спочатку не містити драйверів для вашої мережевої карти, Wi-Fi адаптера або для вашого модема. Після установки Windows 7 ви банально не зможете вийти в Інтернет і завантажити потрібний драйвер. Щоб не потрапити в це замкнене коло, рекомендується завчасно все скачати на робочій системі. Які драйвера вам потрібні і де їх можна скачати докладно показано в кінці цього посібника.

Важливе зауваження: якщо ви ставите Windows 7 замість попередньо встановленою Windows 8, 8.1 або 10, то настійно рекомендується ознайомитися з керівництвом: Видалення передвстановленою Windows 8 , Де описані дуже важливі особливості цього процесу.
Основна проблема полягає в тому, що багато сучасних ноутбуки та планшети, які спочатку продаються з попередньо встановленими Windows 8 або 8.1, містять накопичувач з таблицею розділів GPT і включеним режимом завантаження UEFI. На жаль, Windows 7 часто не може встановитися на таку систему, незважаючи на формальну підтримку UEFI і GPT. Для вирішення цієї проблеми потрібно в BIOS включити режим сумісності (Legacy) і конвертувати таблицю розділів накопичувача в MBR.

Коли всю важливу для вас інформацію ви скопіювали на інший диск або комп'ютер, можна переходити до наступних етапів.

Установку Windows 7 умовно можна розділити на такі основні операції:

 1. Підготовка диска з дистрибутивом Windows 7;
 2. Установка завантаження з диска в BIOS ноутбука;
 3. Установка Windows 7;
 4. Пошук і установка драйверів;
 5. Установка програм і утиліт.

Приступимо до підготовки диска з дистрибутивом.

Підготовка диска з дистрибутивом Windows 7

Розглянемо більш докладно як можна записати образ системи на диск. Якщо у вас вже є диск з дистрибутивом Windows 7, то можете сміливо пропускати цей крок.

Для запису диска з Windows 7 нам знадобляться:

 1. Оригінальний образ інсталяційного диска з Windows 7 в форматі .iso. Його ви можете скачати з сайту Microsoft після введення вашого серійного номера;
 2. Ashampoo Burning Studio для запису образу на диск. Завантажити версію, яка використовувалася в статті, ви можете за посиланнями: завантажити / завантажити ;
 3. Чистий DVD-диск. Windows же треба кудись записати :)

Зверніть увагу, що настійно не рекомендується використовувати різні аматорські збірки Windows 7, яких в Інтернеті безліч. На відміну від оригінальних дистрибутивів Windows c ними набагато частіше виникають проблеми. Пов'язано це з тим, що їх автори далеко не завжди відповідально підходять до процесу тестування. Також деколи вони відключають деякі важливі системні настройки та служби, через що в подальшому можуть виникнути проблеми з деякими драйверами і програмами.

Оригінальні образи Windows доступні на сайті Microsoft за посиланням вище. Ви також можете використовувати оригінальні MSDN і OEM образи, а також копії дисків з коробкових версій Windows 7.

Зауваження: якщо ви ще не визначилися яку редакцію Windows 7 краще поставити (32-біт або 64-біт), то можете ознайомитися з цим невеликим дослідженням: Windows x86 або x64. Що краще встановити на ноутбук? . Якщо є бажання, то можете також ознайомитися і з цією публікацією: Порівняння продуктивності Windows XP, Windows Vista і Windows 7. Що краще встановити? .

Спочатку встановлюєте і запускаєте завантажену по посиланнях вище утиліту Ashampoo Burning Studio:

У меню Створити / записати образ диска вибираємо пункт Записати CD / DVD / Blue-ray диск з образу диска.

Натискаємо на кнопку Огляд і вказуємо де розміщений образ Windows 7:

Натискаємо кнопку Далі

Вставляємо чистий DVD диск в привід і натискаємо кнопку Записати DVD

Трохи чекаємо:

Ось диск і записався:

Ставимо цей диск в привід ноутбука, комп'ютера або іншого подібного пристрою на яке збираєтеся встановлювати Windows 7.

Чи потрібно завантажувати з DVD-диска в BIOS

Для активації завантаження з DVD-диска, спочатку потрібно зайти в BIOS. Грубо кажучи, BIOS - це меню настройки деяких важливих параметрів ноутбука, комп'ютера або іншого подібного пристрою. У число важливих параметрів входить і визначення порядку завантаження пристроїв. Це нас і цікавить. Для цього при включенні ноутбука потрібно натиснути певну клавішу. Як правило, при завантаженні внизу екрану вказано яку кнопку натиснути, щоб увійти в BIOS. Найчастіше це F2, Del, Esc і інші. Як увійти в BIOS має бути описано в інструкції до ноутбука. Її іноді корисно почитати.

Після входу в BIOS потрібно знайти де настроюється порядок завантаження. Зазвичай ці налаштування розміщені на вкладці Boot, хоча на вашому ноутбуці вони можуть бути і в іншому меню BIOS. Для зміни порядку завантаження зазвичай використовуються кнопки F5 / F6 або меню зі стрілками. Як міняти порядок завантаження також повинно бути вказано в інструкції або в самому BIOS.

Важливе зауваження: якщо у вас пристрій спочатку поставлялося з попередньо встановленою Windows 8 або 8.1, то перевірте активна чи завантаження в режимі сумісності (Legacy) і вимкнена безпечна завантаження (Secure Boot) в настройках BIOS. Також переконайтеся, що жорсткий диск містить таблицю MBR. Як уже згадувалося вище, Windows 7 не завжди може коректно встановитися на систему з GPT диском в режимі завантаження UEFI. Більше інформації з цього питання ви зможете знайти тут: Видалення передвстановленою Windows 8 .

Встановлюєте ваш DVD привід на перше місце в списку завантаження, зберігаєте настройки і виходите з BIOS. Зазвичай для цього потрібно в BIOS знайти пункт Save and Exit Setup.

Ви зберегли ноутбук або комп'ютер перезавантажується. Це потрібно так як нові налаштування застосовуються при завантаженні, а як же вони можуть вступити в силу, якщо пристрій вже включено? Ось для цього і потрібне перезавантаження.

Установка Windows 7

Ось ми і підійшли до найцікавішого: до безпосередньо установці Windows 7.

При завантаженні з диска повинен з'явитися приблизно такий екран:

Тиснемо будь-яку клавішу на клавіатурі.

Можливі проблеми: якщо у вас завантаження з диска не відбувається, то в першу чергу слід перевірити чи включена вона в BIOS. Для цього потрібно увійти в BIOS і переконатися, що в списку завантаження привід оптичних дисків встановлений на першому місці. Якщо там все настройки вірні, то є сенс перевірити сам диск, чи можливо взагалі з нього завантажитися. Це можна зробити на іншому комп'ютері або ноутбуці. Якщо там все працює коректно, можна спробувати записати Windows 7 на інший диск. Справа в тому, що іноді носії можуть бути трохи подряпані, що ускладнює їх читання. Якщо і це не допомогло, то має сенс просто встановити Windows 7 з флешки . Якщо і на іншому ПК або ноутбуці диск c дистрибутивом Windows 7 не вантажиться, то потрібно спробувати його по-новій записати або спробувати інший ISO-образ Windows 7.

Вибираємо мову системи і натискаємо Далі:

Для запуску установки натискаємо на кнопку Встановити:

Важливе зауваження: в нижній частині цього вікна можна помітити невелику напис Відновлення системи. Вона дозволяє запустити майстер відновлення Windows, за допомогою якого можна отримати доступ до командного рядка, до утиліти для відновлення пам'яті, а також до майстра відновлення системи. Більш детально це питання розкрито в матеріалі: Відновлення Windows 7 .

Деякі дистрибутиви Windows 7 дозволяють вручну вибрати редакцію встановлюваної системи. Дуже важливо вибрати саме ту, яка вказана на папірці з серійним номером:

Безпосередньо введення серійного номера в Windows 7 перенесено на кінець установки. Зверніть увагу, що його не обов'язково вводити безпосередньо під час установки. Це можна зробити протягом 30 днів у властивостях системи (Меню Пуск - Комп'ютер - Властивості).

Чи погоджуєтеся з ліцензійною угодою і переходите далі:

Важливе зауваження: на даний момент все ще існують невеликі проблеми з оновленням Windows Vista до Windows 7. Процес установки в деяких випадках може зависати, та й сама система в цьому випадку не завжди буде стабільно працювати. З цієї причини рекомендується проводити встановлення Windows 7 з нуля або повну установку по термінології Microsoft.

У меню вибираємо пункт Повна установка:

Після цього необхідно вибирати розділ жорсткого диска для установки Windows 7:

На цьому місці є сенс зупинитися детальніше, оскільки саме тут часто виникають складності.

Часто на ноутбуках або комп'ютерах можна зустріти один або кілька спеціальних прихованих розділів. Частина з них може містити завантажувач, частина з них може бути призначена для відновлення системи. Більш детальну інформацію про роботу з ними розказано в матеріалі: Робота з системою автоматичної установки Windows на ноутбук .

Також на вінчестері може бути ще один розділ на 100 мегабайт, який зазвичай створює сама Windows 7. У Windows 8, 8.1 і 10 його розмір був збільшений до 350 Мб. Він потрібен для реалізації функції BitLocker, яка дозволяє шифрувати системний розділ. Ця функція присутня в Windows 7 Professional і Windows 7 Ultimate. На нього записується завантажувач операційної системи. Навіщо це потрібно? Все насправді просто. Якщо Windows знаходиться на зашифрованому розділі, то для її завантаження спочатку потрібно той самий розділ розкодувати. Ось в тому маленькому розділі на 100 мегабайт якраз і розміщена програма, яка спочатку розшифровує розділ з Windows, а потім завантажує її. При бажанні ви можете той розділ видалити. Більш докладно операції з розділами на вінчестері описані в керівництві: Зміна розділів на жорсткому диску за допомогою Acronis Disc Director .

На етапі вибору розділу для установки нерідкі випадки, коли установник просить драйвер для вінчестера або просто не бажає встановлювати Windows 7 на той чи інший розділ. Насправді таку ситуацію може викликати зовсім не відсутність драйверів на вінчестер, а трохи інші причини. Найбільш частою причиною такої помилки є некоректна запис MBR або помилки в розмітці диска. Розглянемо цей момент більш детально.

Дуже часто виникає необхідність виділити на жорсткому диску кілька різних розділів з різними файловими системами. Цілком природно, що інформацію про те де і який розділ знаходиться потрібно десь зберігати. Для зберігання такої інформації використовується нульовий сектор жорсткого диска. Туди записується так звана MBR (Master Boot Record) або головний завантажувальний запис. Вона як раз і містить інформацію про всіх розділах на жорсткому диску у вигляді таблиці.

Дана таблиця розділів може вміщати до чотирьох записів з приблизно таким змістом: початок розділу, кінець розділу, тип розділу, а також чи є розділ активним чи ні. Початок і кінець розділу - це по суті номера початкового і кінцевого секторів. Тип розділу це число від 0х00 до 0хff в шістнадцятковій формі запису. Залежно від типу розділу система сприймає розділ по-різному. Звичайні розділи з файловою системою NTFS мають тип 0х07, у так званих прихованих розділів це може бути 0х12, 0х27 і так далі.

У такій організації розділів є один недолік. Оскільки записів всього чотири, то це означає, що на одному жорсткому диску може знаходитися до чотирьох так званих основні розділи або три основних і один розширений. З основними розділами загалом все зрозуміло. Але ось що це за додатковий розділ? Тут все просто. Ці розділи були створені для того, щоб обійти обмеження в чотири розділи на одному жорсткому диску. На так званому розширеному розділі може знаходиться скільки завгодно логічних. Якщо вам система говорить, що неможливо створити розділ, то це скоріше-всього означає, що на вінчестері вже є чотири основні розділи або три основних і один логічний. Створити ще один основний розділ неможливо.

Це один момент. Другий момент. В MBR крім таблиці розділів зберігається ще й завантажувач. Саме проблеми з ним найчастіше і викликають ситуації, коли Windows 7 просить драйвер для установки або коли Windows не бачить жорсткого диска для установки. Для того, щоб вирішити цю проблему і все ж встановити Windows 7 потрібно виконати наступне:

 1. Запустити Командний рядок. Для цього під час установки натискаємо одночасно Shift і F10;
 2. У вікні вводимо команду bootrec / fixmbr. Дана команда відновлює завантажувач;
 3. Спробуйте зайти в BIOS і перемкнути режим роботи SATA контролера з AHCI на IDE. Щось подібне потрібно робити при установці Windows XP без інтеграції драйверів SATA. Детальніше це все показано тут Спрощена установка Windows XP ;
 4. Якщо і це не допомогло, то спробуйте перерозбити жорсткий диск за допомогою керівництва: Зміна розділів на жорсткому диску за допомогою Acronis Disc Director . В ідеалі має бути два-три розділи. На початку диска - основний активний для самої Windows 7 і один або кілька основних для решти інформації.

Дані дії повинні вам допомогти виправити помилки з установкою Windows 7. Також багато відповідей на свої питання ви можете знайти тут: Рішення проблем з установкою Windows 7 .

Повертаємося до установки Windows 7.

Натискаємо внизу на Налаштування диска і натискаємо на Форматувати:

Установник нас чесно попереджає, що всі дані з розділу, який форматуєте, будуть видалені:

Під час форматування закінчиться, натискаємо на кнопку Далі:

Чекаємо поки система встановиться:

Коли система встановиться, вводимо ім'я користувача та ім'я ноутбука:

Вводимо за бажанням пароль і підказку до нього:

Вводимо серійний номер, про який говорилося вище. Якщо ви купували ноутбук з Windows 7, то він надрукований на папірці на днищі ноутбука:

Далі необхідно вибрати настройки безпеки:

Вони включають в себе налаштування оновлень, Internet Explorer та інше. Для більшості користувачів має сенс вибрати рекомендовані параметри, які можна надалі змінити при необхідності.

Після цього потрібно налаштувати час, дату і часовий пояс:

Якщо ваш ноутбук або ПК підключений до мережі і Windows містить необхідний драйвер мережевої карти, то система автоматично запропонує вказати тип мережі:

Якщо у вас звичайна домашня мережа з маршрутизатором (роутером), то є сенс вибрати пункт Домашня мережа. Якщо ви підключені до міської мережі або до Wi-Fi провайдера, то має сенс вибрати Громадська мережа.

По закінченню установки повинен з'явитися робочий стіл:

На цьому можна вважати установку Windows 7 завершеною і можна переходити до найцікавішого, до драйверів.

Пошук і установка драйверів

Як невеликий введення пущу світло на те що собою являють драйвера і яке відношення вони мають до вашого ноутбука і комп'ютера. Досвідчені користувачі це і так знають, але новачкам це буде корисно. Так уже склалося, що ноутбук, комп'ютер або будь-який інший пристрій складається з безлічі компонентів: материнська плата з безліччю чіпів, мережева карта, відеоадаптер, звуковий карта та багато іншого. Для їх злагодженій і повноцінної роботи потрібні драйвера, які виконують роль сполучної ланки між конкретною мікросхемою і операційною системою.

Багато з них вже є в складі Windows 7, але їх функціонал залишає бажати кращого, вони не дозволять в повній мірі задіяти можливості вашого ноутбука або комп'ютера. Крім цього вбудовані в операційну систему драйвера часто не містять утиліт для конфігурації того чи іншого пристрою. Якщо з якихось мережним адаптером це не так принципово, то з графічним адаптером, звуковою картою або з тачпадом ситуація складніша.

Для більш зручного пошуку необхідних драйверів і додатків були створені сторінки-путівники:

Для пошуку драйверів для вашого електронного помічника сміливо використовуйте цей посібник: Пошук і установка драйверів на Windows . Драйверів для веб-камер присвячена ціла стаття: Пошук і установка драйвера для веб-камери .

Крім це в пошуку, налаштування та встановлення драйверів і програм для вашого ноутбука або комп'ютера вам можуть сильно допомогти наступні теми форуму:

 1. Рішення проблем з пошуком і установкою драйверів ;
 2. Вирішення проблем з драйверами на відеокарту ;
 3. Вирішення проблем з драйверами для звукової карти ;
 4. Вирішення проблем з драйверами для мережевої карти і Wi-Fi ;
 5. Вирішення проблем з драйверами і роботою Bluetooth-адаптера ;
 6. Рішення проблем з Web-камерами ;
 7. Проблеми з додатковим ПО , Опис утиліт для ноутбуків Samsung і Опис драйверів і утиліт для ноутбуків Asus

На форумі особливу увагу приділяйте першими повідомленнями тем. Там зазвичай зібрані вирішення найбільш частих проблем, а також є великі добірки драйверів.

Такоже вам могут помочь відповіді на часті питання . У даній статті зібрані відповіді на найчастіші запитання.

Установка програм і утиліт

Програми та утиліти - це взагалі окрема тема. Якщо розглядати ситуацію з фірмовими утилітами, то тут ситуацію ускладнює те, що у кожного виробника свій набір фірмових утиліт. На превеликий жаль, проігнорувати їх установку не завжди виходить. Деякі з них дійсно потрібні для нормальної роботи ноутбука.

Найчастіше такі утиліти відповідають за роботу додаткових клавіш, за індикацію натискань на дисплеї, за роботу різних режимів, за роботу з камерою, в кінці кінців.

Як ці утиліти встановлюються і що з ними взагалі робити приблизно показано в цьому керівництві: Установка драйверів и утіліт на ноутбуки Asus . На пристрої Acer, eMachines і Packard Bell установка утиліт зводиться до установки Launch Manager, на ноутбуках HP - HP Quick Launch Buttons і так далі. Обговорити фірмові утиліти ви можете в цій темі форуму: Проблеми з Додатковий ПО .

З фірмовими утилітами розібралися. Тепер переходимо до програм. Їх існує безліч на самий різний смак і для самих різних завдань. Щоб спростити вам завдання підбору, була підготовлена ​​спеціальна стаття: Добірка необхідніх безкоштовна програм . Може там щось корисне і знайдете. Не варто також забувати і про Керівництві по оптимізації Windows .

Як невеликий ув'язнення. Якщо ви встановили Windows, драйвера і програми, налаштували їх як треба і хочете, щоб це все можна було швидко і легко відновити при збої Windows, то можете скористатися керівництвом: Автоматичне Відновлення Windows на ноутбуці за помощью Acronis True Image . Якщо у вас виникнуть проблеми з драйверами і деякими програмами в Windows 7, то рекомендую ознайомитися з цією статтею: Установка и запуск Windows XP в середовіщі Windows 7, Windows Vista або Іншої операційної системи .

На цьом все.

Всі питання по установці Windows 7 настійно прошу викладати в цій темі форуму: Рішення проблем з установкою Windows 7 . Також прошу перед тим як ставити питання ознайомитися з самою темою. Цілком можливо, що ваше запитання вже піднімалося і було вирішено.

Всі зауваження та пропозиції относительно самой статті ви можете Висловіть через Дану Контактна форму: Відправити e-mail автору. Прошу зауважіті, что если у вас Щось НЕ виходе, то питати Варто только на форумом . Подібного роду електронні листи будут проігноровані.

З повагою, автор матеріалу - Тонієвіч Андрій. Публікація даного матеріалу на других ресурсах вірішуються Виключно з посилання на агентство джерело та з зазначеним автора

64. Що краще встановити на ноутбук?
7. Що краще встановити?
Це потрібно так як нові налаштування застосовуються при завантаженні, а як же вони можуть вступити в силу, якщо пристрій вже включено?
Навіщо це потрібно?
Але ось що це за додатковий розділ?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью