<
 • Главная
Статьи

Як запустити Windows 7 в режимі XP

 1. Крок 1. Перевірте версію Windows 7
 2. Крок 2. Завантажте файли для режиму XP
 3. Крок 3. Установка і настройка режиму XP
 4. Режим XP в «домашніх» версіях Windows 7
 5. Установка компонентів інтеграції

Багато з нас насилу відмовляються від звичних програм і навіть просто від особливостей операційної системи, на якій пропрацювали кілька років. Нова система на стару не схожа, та й далеко не всі ПО запускається навіть в режимі сумісності. Спеціально для таких конформістів придумали Microsoft XP mode, який можна запустити з допомогою віртуальної машини.

Крок 1. Перевірте версію Windows 7

Багато з нас насилу відмовляються від звичних програм і навіть просто від особливостей операційної системи, на якій пропрацювали кілька років

Режим XP для Windows 7

Microsoft пропонує безкоштовний режим Windows XP для версій Windows 7 Professional, Ultimate і Enterprise. Працюючи в ньому можна продовжувати використовувати попередні версії додатків, які більше не працюють в Windows 7.

Спочатку перевірте, яка у вас версія Windows 7. Для цього натисніть комбінацію клавіш [Win] + [Пауза] або клацніть правою кнопкою миші на вкладці головного меню «Комп'ютер» і виберіть «Властивості».
Якщо у вас встановлена ​​версія Home Basic (Домашня) або Home Premium (Домашня розширена), вам доведеться трохи попрацювати.

Крок 2. Завантажте файли для режиму XP

Для початку вам буде потрібна програма Windows Virtual PC для настройки віртуальної машини.

Потім завантажте власне режим XP . Якщо ви використовуєте Windows 7 в 64-розрядної версії, вам потрібно буде завантажити XP-mode з відповідного джерела завантаження від Microsoft.

На виході будуть доступні дві завантаження: WindowsXPMode_en-en.exe - це повна версія Windows XP, включаючи медіаплеєр і медіацентр. Другий файл - WindowsXPMode_N_en-en.exe, в якому Windows Media Center відсутній.

Крок 3. Установка і настройка режиму XP

Спочатку встановіть «Windows Virtual PC», вона буде відображатися як «Оновлення для Windows (KB958559)». Після перезавантаження додаток Windows Virtual PC буде доступно для роботи і ви можете налаштувати віртуальні системи.

Потім встановіть режим Windows XP і запустіть його. Виконайте відповідні кроки, слідуючи підказкам майстра установки. Після цього ви можете використовувати віртуальну Windows XP. Для цього відкрийте «Режим Windows XP» в меню «Пуск».

Режим XP в «домашніх» версіях Windows 7

Якщо у вас не встановлений один з вищезазначених варіантів Windows 7, ви все ж зможете встановити XP-mode. Головною умовою буде наявність легального компакт-диска або завантаженого ISO-файла Windows XP.

Відкрийте Windows Virtual PC в меню «Пуск» і натисніть «Створити віртуальний комп'ютер» у верхній частині рядка меню. Потім дотримуйтесь інструкцій майстра установки.

Після того, як ви налаштували віртуальну машину, вставте компакт-диск Windows XP і запустіть Virtual PC, двічі клацнувши файл «XP Mode.vmcx».

Тепер віртуальна машина повинна запустити установку Windows XP, яку вам потрібно буде виконувати крок за кроком. Пам'яті 512 МБ повинно бути достатньо для Windows XP.

Установка компонентів інтеграції

Встановлені компоненти інтеграції покращують взаємодію між віртуальною машиною і фізичним комп'ютером, а також між обома операційними системами. Компоненти інтеграції також відображають програми, які ви встановлюєте на віртуальній машині в одному фізичному операційному середовищі в меню «Пуск».

Створіть користувача з тим же ім'ям і паролем, що і у вашій «реальної» системі.
Якщо ви не інтегровані в версію XP, встановіть SP3 за допомогою служби Windows Update.

Потім в Windows Virtual PC виберіть «Інструменти» і встановіть Компоненти інтеграції.
Згодом Windows повинна автоматично встановити оновлення KB961742.

Перезапустіть Windows Virtual PC, натисніть «Інструменти» і «Активувати функції інтеграції».

Якщо Windows Virtual Machine вам не сподобалася, спробуйте безкоштовний VMware Workstation Player або іншу віртуальну машину.

Фото: pxhere.com, компанії-виробники

Читайте також:Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью