<
 • Главная
Статьи

Які окуляри або шолом віртуальної реальності вибрати: оптимальні моделі 2017 року

 1. Як вибрати окуляри або шолом віртуальної реальності?
 2. VR-пристрої для ПК
 3. VR-пристрої для смартфонів
 4. VR-пристрої для приставок
 5. Автономні віртуальні окуляри
 6. Огляд кращих моделей 2017 року по думку котофото
 7. Окуляри віртуальної реальності Samsung Gear VR SM-R324 Black Blue
 8. Шолом віртуальної реальності HTC Vive

Віртуальна реальність, або VR - нове слово в сфері електронних технологій і розваг. Це таке місце, куди людина може зануритися цілком і повністю, відчувши себе частиною того, іншого світу, а не стороннім спостерігачем.

Це таке місце, куди людина може зануритися цілком і повністю, відчувши себе частиною того, іншого світу, а не стороннім спостерігачем

Сьогодні багато світових компанії розробляють все нові і досконалі пристрої віртуальної реальності, що дозволяють:

 • дивитися 3D-фільми;
 • здійснювати подорожі по нашій планеті і далеко за її межі;
 • грати в ігри, буквально потрапляючи всередину ігрового світу;
 • спілкуватися з друзями та рідними з різних куточків планети, ніби перебуваючи в одній кімнаті;
 • і багато багато іншого.

У цій статті ми розповімо, які бувають окуляри і шолом віртуальної реальності , Чим відрізняються, як їх вибрати, і познайомимо вас з кращими моделями 2017 года!

Як вибрати окуляри або шолом віртуальної реальності?

Всі пристрої віртуальної реальності розрізняються за джерелом виведеного на них зображення:

 • ПК;
 • смартфон;
 • ігрова приставка (консоль);
 • автономні пристрої.

Всі пристрої віртуальної реальності оснащені двома лінзами, які передають зображення з джерел зображення до очей. Між лінзами встановлена ​​перегородка, щоб подавати на кожне око картинки з різного ракурсу, що і дає відчуття об'ємності зображення. В окуляри або вбудований свій екран, або його роль виконує смартфон.

Ще одна обов'язкова деталь будь-яких шоломів і очок віртуальної реальності - гіроскопічний датчик, який реагує на найменші рухи головою і дозволяє користувачеві переміщати погляд на різні частини зображення, вільно озираючись на всі боки. Також пристрій може бути доповнено настінними датчиками, що контролюють положення користувача в кімнаті, і джойстиками, за допомогою яких можна вручну управляти грою або відео.

VR-пристрої для ПК

Ці пристрої дозволяють грати в ігри з приголомшливою графікою. У них можна грати навіть в ПК-гри, які спочатку не підтримують VR-технологію. Недолік таких шоломів в тому, що комп'ютер повинен бути дуже потужним, а грати можна тільки на невеликій відстані від нього.

VR-пристрої для смартфонів

Такі окуляри можна використовувати де завгодно, для них потрібен тільки смартфон з якісним екраном. З кожним днем ​​на ринку з'являється все більше мобільних додатків та ігор для Android і iOS з підтримки технології віртуальної реальності. Однак повноцінних ігор з сучасною графікою і складним геймплеєм для таких окулярів не так багато.

VR-пристрої для приставок

Це не самостійний пристрій, а додатковий аксесуар до приставки, який можна використовувати тільки в безпосередній близькості від неї. Зараз таких окулярів ще мало, поки запущено виробництво очок віртуальної реальності PlayStation VR. Думаємо, від Sony не захочуть відставати і інші виробники приставок.

Автономні віртуальні окуляри

Не вимагають ніяких пристроїв для своєї роботи (ні комп'ютера, ні смартфона, ні приставки). У них вбудований повноцінний комп'ютер з власним процесором, акумулятором і операційною системою.

Рішення, які окуляри віртуальної реальності вибрати, залежить від наявності у вас, наявності пристрою для їх роботи (потужний комп'ютер, якісний сучасний смартфон, ігрова приставка з підтримкою VR), а також від цілей, для яких вам потрібен VR-шолом або окуляри. Так, для ігор з високоякісною графікою і ефектом занурення вам знадобиться VR-шолом для ПК з пультами управління. А для перегляду 3D-фільмів, занурення у віртуальність (наприклад, побродити по дну океану або покататися на атракціонах) можуть підійди і окуляри для смартфонів.

Огляд кращих моделей 2017 року по думку котофото

Ми вирішили допомогти вам вибрати кращий шолом віртуальної реальності, що відповідає вашим побажанням, для цього підготували огляд двох абсолютно різних за призначенням і ціною моделей, що користуються заслуженим попитом у наших покупців і завоювали високий рейтинг.

Окуляри віртуальної реальності Samsung Gear VR SM-R324 Black Blue

Окуляри Samsung Gear VR SM-R324 Black Blue , Сумісні зі смартфонами Galaxy, ідеально підійдуть для перегляду 3D-відео з подорожами з ефектом занурення. Зручність і комфорт використання надають можливість повною мірою насолодитися всіма можливостями віртуальних розваг. Налаштування фокусної відстані і довгий ремінець для надійної фіксації роблять використання цих окулярів комфортним для користувачів з різними індивідуальними особливостями.

Окуляри доповнені інтерактивним джойстиком, за допомогою якого можна управляти віртуальною реальністю, використовувати в іграх в якості геймпада Окуляри доповнені інтерактивним джойстиком, за допомогою якого можна управляти віртуальною реальністю, використовувати в іграх в якості геймпада. Пристрій видає зображення з широким кутом огляду без засветов і відблисків. Вбудовані акселерометр і гіроскоп відстежують найменші рухи голови користувача і за допомогою швидкого відгуку практично миттєво відображають зміну положення на зображенні.

Для очок віртуальної реальності Samsung Gear VR SM-R324 Black Blue є безліч найрізноманітнішого контенту: ігор, фільмів, екскурсійних турів. Всі вони доступні в бібліотеці Oculus Home, яка постійно розширюється, відкриваючи все нові і нові можливості.

Шолом віртуальної реальності HTC Vive

Шолом віртуальної реальності HTC Vive - пристрій для ПК, що відкриває неймовірні можливості відеоігор. Надає користувачеві повну свободу переміщення, дарує ефект присутності і приголомшливу реалістичність. В такому шоломі легко забути, що ти граєш в гру, а не насправді знаходишся в світі гри!

Пристрій оснащений AMOLED-дисплеєм, що передає яскраву реалістичну картинку, при цьому не навантажуючи очі. Інтерфейс Steam зрозумілий і звичний багатьом любителям комп'ютерних ігор.

Шолом оснащений двома бездротовими контролерами, що забезпечують зворотний зв'язок Шолом оснащений двома бездротовими контролерами, що забезпечують зворотний зв'язок. Гравець управляє руками, використовую звичні жести, а 24 сенсора, вбудовані в кожен з контролерів, забезпечують максимальну свободу рухів.

За відстеження дій гравця відповідають дві базові станції, які повідомляють пристрою точні координати в просторі. Користувач може вільно переміщатися по кімнаті, залишаючись в центрі що відбувається.

Важлива перевага шолома HTC Vive - зручність. Він має лицьові накладки і підлаштовуватися ремінці, відстань між екраном і очима, а також між окулярами, можна регулювати, підлаштовуючи під індивідуальні особливості кожного користувача, щоб не відчувати дискомфорт при грі і надмірно не навантажувати очі.

Вибирайте пристрій віртуальної реальності, що відповідає вашим побажанням, і відкривайте для себе незвідані світи і неймовірні враження!

Як вибрати окуляри або шолом віртуальної реальності?
Як вибрати окуляри або шолом віртуальної реальності?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью