<
 • Главная
Статьи

Віртуальний номер телефону: що таке, де отримати і як користуватися

 1. Призначення, можливості і переваги віртуальних номерів
 2. Кращі сервіси для прийому SMS з російськими номерами
 3. SMS-reg.com
 4. Безкоштовні сервіси із зарубіжними номерами
 5. Receive SMS Online
 6. Twilio.com
 7. Proovl.com (колишній Smscan.com)

Сьогодні все більше інтернет-сервісів вимагають при реєстрації вказувати номер мобільного телефону. З точки зору безпеки це розумно: підтвердження по SMS багаторазово знижує ризик злому аккаунта. Але бувають ситуації, коли запит телефону тільки заважає. Наприклад, при створенні ще одного профілю на тому ж ресурсі.

Ми, як правило, володіємо лише однією-двома SIM-картами. Якщо їх номери вже присутні в базі сайту, з реєстрацією виникають проблеми. Що ми робимо в таких випадках? Або відмовляємося від затії, або припрошує близьких і друзів дозволити нам скористатися їх телефонами. Однак є спосіб простіше - віртуальний номер телефону в оренду. Ми, як правило, володіємо лише однією-двома SIM-картами

Призначення, можливості і переваги віртуальних номерів

З одним з видів віртуальних номерів ми розібралися - вони використовуються для прийому СМС при реєстрації в соціальних мережах, наприклад, «ВК» і «Однокласники», а також на інших веб-майданчиках. Тривалість оренди становить від 5 хвилин до доби. Вартість послуги - символічна. А подекуди це взагалі безкоштовно.

Іншу різновид віртуальних телефонів використовують в бізнесі. У цій сфері їх застосовують не для реєстрації на сайтах, а за основним призначенням - для прийому і здійснення дзвінків, а також - для SMS / MMS і факсових повідомлень. Такі номери надають в оренду (як правило, довгострокову) оператори зв'язку різних регіонів. Суть послуги полягає в наступному: абонент (підприємство) знаходиться в одному регіоні, а працює в іншому. Щоб не розоритися на оплату роумінгу і міжміського зв'язку, компанія купує (орендує) віртуальний номер в регіоні роботи, всі дані з якого переадресовуються на справжні телефони або АТС замовника. Номер, як правило, надається звичайний - муніципальний. Рідше - мобільний.

Переваги віртуальної телефонії:

 • Для користувачів ВКонтакте і інших соцмереж - можливість створення необмеженої кількості акаунтів.
 • Для тих, хто реєструється на сайтах магазинів і торгових майданчиків - можливість уникнути телефонного спаму і захиститися від шахраїв.
 • Для передплатників платних ігрових, музичних та інших веб-сервісів з безкоштовним пробним періодом, де користувач ідентифікується по номеру телефону: можливість продовжувати безкоштовний період на необмежений час.
 • Для бізнесу - економія на послугах зв'язку. Спрощення комунікацій з підприємством для клієнтів і партнерів у віддалених регіонах (це не менш важливо, ніж особиста економія, адже мало хто захоче платити за дзвінки в вашу компанію по тарифам межгорода).

Кращі сервіси для прийому SMS з російськими номерами

OnlineSim.ru

ru

OnlineSim.ru - класичний платний, але недорогий сервіс для реєстрацій на інтернет-майданчиках. Надає наступні можливості:

 • Вибрати номерок з необмеженою бази. Це гарантує, що до вас їм ніхто не користувався. База доступна 24 години на добу
 • Отримати СМС на раніше використаний вами номер.
 • Переадресувати вхідні на особистий мобільний телефон.

Після реєстрації (тут вона обов'язкова) вам належить поповнити рахунок. В даний час (грудень 2016) є 6 варіантів поповнення:

 • PayPal.
 • Яндекс гроші.
 • Банківські карти.
 • Qiwi.
 • Bitcoin.
 • Z-payment (підтримує багато різних способів оплати).

Тарифи, як видно з скріншоту, невисокі. Найдорожчий - 17 рублів за негайне надання номера для реєстрації ВКонтакте, який приймає SMS протягом 20 хвилин. Якщо хочеться трохи заощадити, можна отримати номер б / у за 12 рублів, (але невикористаний на даному сервісі), який іноді доводиться досить довго чекати.

Найдешевше обходиться оренда телефону для прийому СМС з Mamba, Яндекс, WhatsApp, Telegram, SEOsprint, Друг Навколо, Steam, Uber і OpenI. Негайно - 3 рубля, використаний з відстрочкою - 2 рубля.

OnlineSim пропонує на вибір номера МТС, Білайн і Мегафон. За бажанням можна налаштувати фільтр, щоб вам показувалися телефони тільки одного оператора. Також тут можна «відфільтрувати» регіон (Москва, Санкт-Петербург), можливість переадресації SMS на особистий мобільник і варіант обслуговування (повтор повідомлення і продовження оренди).

На сайті доступна для замовлення виписка по рахунку (з операціями, сумами витрат і датами). А якщо виникають складнощі або проблеми, завжди можна звернутися в техпідтримку.

SMS-reg.com

com

SMS-reg.com багато в чому похід схожий на попередній сервіс. Тут теж зібрана величезна база вільних, ні разу не використаних телефонів для реєстрації на різних ресурсах. Розцінки в середньому такі ж. Так, орендувати номерок, щоб створити обліковий запис ВК, коштує 8-10 рублів. Купити готовий аккаунт - 12 рублів.

Трохи дорожче обійдеться оренда номера для прийому СМС на певний період часу: 3 години - від 40 рублів, добу - від 60 рублів.

Список інтернет-ресурсів, з якими працює SMS-reg.com не довше, ніж у Онлайн Сим, але тут є можливість скористатися телефонами декількох країн. У числі доступних: Росія, Україна, Польща і Болгарія.

Головні переваги платних сервісів прийому SMS - економія часу. За не дуже руйнівну суму (2-15 рублів) вам буде надано телефон вашої ж країни (багато вітчизняних ресурси просто не приймають американські і європейські номери), який гарантовано ніким не використовувався. І вміст SMS, яке ви отримаєте, ніхто, крім вас, не прочитає.

OnlineSim і SMS-reg - далеко не єдині сайти, які надають послугу прийому SMS. Є й такі, які не вимагають від користувача взагалі нічого. Навіть реєстрації, не кажучи вже про оплату. Зареєструватися з їх допомогою ВКонтакте ви, звичайно, не зможете, але для деяких «всеїдних» Інтернет-майданчиків і вони цілком підійдуть.

Безкоштовні сервіси із зарубіжними номерами

Sellaite.com

com

Sellaite.com - один з найпростіших у використанні сервісів прийому SMS. Працює безкоштовно і без створення аккаунта. Користувачеві досить взяти на 5 хвилин один з вільних номерів і вказати його при реєстрації на потрібному сайті. Поточний доступний номер відображається в другому полі зверху. У відповідь повідомлення (SMS-підтвердження) з'явиться прямо тут - на сторінці Sellaite.

Переваги сервісу - простота і доступність. Недоліки - всі надані телефони багаторазово використані, тому основна маса інтернет-майданчиків їх не приймає. Російських номерів немає. Українських і білоруських - теж. Крім того, текст адресованого вам повідомлення буде видно всім, хто знаходиться зараз на сайті.

Receive SMS Online

Receive SMS Online

Сервіс Receive-sms-online.com працює подібним чином - досить зайти і взяти будь-який з восьми вільних телефонів. На відміну від Sellaite, тут частенько бувають доступні російські та українські номери.

Поруч з кожним телефоном зазначено, скільки разів він використовувався протягом останніх 24 годин. Чим менше, тим більша ймовірність того, що номер буде прийнятий сайтом, на якому ви проходите реєстрацію.

Відповідні СМС-ки з кодами підтвердження приходять сюди ж. Щоб прочитати, достатньо клікнути по номеру.

Twilio.com

Twilio.com в порівнянні з двома попередніми - куди більш цивілізований сервіс - один з найпопулярніших веб-ресурсів такого роду в англомовному просторі. У його активах - велика база телефонів різних країн світу. Однак російських, українських і білоруських серед них дуже небагато.

Послугами Twilio можна користуватися безкоштовно, але для цього необхідно створити обліковий запис. При реєстрації важливо вказати справжню адресу електронної пошти і номер свого мобільного телефону, інакше ви не отримаєте підтвердження і не зможете увійти в особистий кабінет.

Після авторизації на сайті відкрийте розділ «Phone Numbers».

Щоб отримати свій перший безкоштовний Twilio-номер, натисніть «Get Started».

Далі клацніть кнопку «Get your first Twilio phone number».

У наступному вікні відобразиться наданий вам віртуальний телефон. Незважаючи на те, що сервіс намагається підбирати для користувачів номера їхніх держав, російські телефони дістаються далеко не всім. Нам, наприклад, дістався американський.

Якщо хочете змінити номер, натисніть «Choose this Number».

Якщо хочете змінити номер, натисніть «Choose this Number»

Для закриття вікна натисніть «Done».

Для закриття вікна натисніть «Done»

Якщо новий варіант вас також не влаштував, натиснувши «Buy a phone number», можете купити інший. В цьому випадку вам буде наданий вибір телефонів 20-30 країн. Можливо, вам пощастить: серед них виявиться і Росія.

Для управління Twilio-номерами клікніть кнопку «Manage phone numbers».

Щоб прочитати надіслані SMS-повідомлення, натисніть на потрібний номер.

Цікавить вас інформація знаходиться в розділі «Message Log».

Proovl.com (колишній Smscan.com)

com)

Proovl.com - останній в сьогоднішній підбірці реально працюючий сервіс віртуальної телефонії. Надає в короткострокове користування справжні мобільні номери. Вартість послуг - від € 0 (за одне SMS) до € 5 (за добове користування).

Пробний прийом СМС на Proovl не вимагає реєстрації (отримане повідомлення відображається на сайті). Якщо цього недостатньо, після створення аккаунта і поповнення рахунку користувачеві надається вибір з десятка телефонів Європи і США.

На сайті діють 2 тарифних плани: стандартний і преміальний. Одноразовий прийом повідомлень на тому й іншому тарифі не варто нічого. Підключення постійного віртуального номера - € 5-10. Абонентська плата за добу - € 5. На стандартному тарифі одночасно можна підключити не більше 2 номерів, на преміальному - без обмежень.

Віртуальні телефони Proovl можуть використовуватися для реєстрацій на будь-яких інтернет-майданчиках (крім тих, які відсилають дані тільки на російські номери) та, на відміну від ряду подібних, приймають довгі повідомлення. Інформація зберігається в особистому кабінеті користувача до 150 днів.

Що ми робимо в таких випадках?


Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью