<
 • Главная
Статьи

Як витягнути дані з жорсткого диска

 1. Викачуємо Universal USB Installer
 2. Запис образу на флешку
 3. Робота в Linux Mint або як витягти дані з жорсткого диска ноутбука.
 4. Епілог

Далі, нам буде запропоновано вибрати дзеркало для завантаження, спираючись на Вашу місцезнаходження

Далі, нам буде запропоновано вибрати дзеркало для завантаження, спираючись на Вашу місцезнаходження. Якщо ви перебуваєте в Росії, можна вибрати дзеркало «Yandex Team», якщо в іншій країні, підберіть сервер, який ближче до вас.

Почнеться завантаження, яка триватиме в залежності від швидкості вашого інтернет-з'єднання. У будь-якому випадку, ви встигнете випити чашечку кави.

Викачуємо Universal USB Installer

Є безліч програм, які дозволяють записати образ Linux-дистрибутива на флешку. Ми скористаємося однією з них, під назвою Universal USB Installer. Вона дуже проста в обігу, не вимагає установки, і дозволяє вибрати профіль записи під конкретний дистрибутив.

Сторінка завантаження програми знаходиться по цією адресою .

Намагайтеся завантажити саме звідти, інакше можете потрапити на шахрайську посилання, і встановити зовсім не те, що очікували.

Запис образу на флешку

Тепер запустіть щойно завантажену програму - Univeral Usb Installer. На знімку нижче, ми бачимо вікно, в якому ми і будемо налаштовувати запис. Цього вікна лякатися не варто, його складність оманлива. Насправді простіше нікуди.

Давайте розглянемо його налаштування.

Давайте розглянемо його налаштування

 1. Step 1: Select a Linux Distribution from the dropdown to put in your USB flash drive . - Цей пункт пропонує вибрати нам до якого «сімейства» Linux відноситься наш образ. Ми скачували Linux Mint, відповідно його і вибираємо. Якщо ви завантажили, скажімо Ubuntu, то в цьому випадаючому меню ви повинні вибрати її. Інакше програма не "побачить» файл-образ.
 2. Step 2: Select your linuxmint * .iso - Цей крок пропонує нам, натиснувши на кнопку <Browse> вибрати сам файл образу. Тут написано linuxmint * .iso. Отже програма буде шукати спосіб по цій масці. Якщо в першому кроці була б обрана Ubuntu, маска була б ubuntu * desktop * .iso. Просто зайдіть в папку, в яку завантажили образ і виберіть його.
 3. Step 3: Select your USB Flash Drive Letter Only - тут нам пропонується вибрати нашу флешку. Якщо з якихось причин, флешки не виявилося в списку, спробуйте поставити галочку справа. Тут же варто поставити галочку на форматування флешки (переконайтеся що у вас на ній немає нічого важливого).
 4. Step 4: Set a Persistent file size for storing changes - досить цікавий пункт. Він дозволяє зробити образ диска «змінним» - доустанавливать програми, зберігати документи на Робочий стіл і в папки, русифікувати Mint і т.д. Рекомендуємо виставити повзунок, хоча б на 1 Гігабайт (приблизно). Це зробить Вашу флешку зручнішою.
 5. Заповітна кнопка <Create> - почне творити.

Ось і все заморочки. Знову можна попити кави. Процес триватиме якийсь час. Все залежить від флешки, швидкості жорсткого диска, і комп'ютера одного в цілому.

Тепер залишилася сама малість - завантажиться з цієї самої флешки. Якщо все вищеописане у Вас вийшло, швидше за все це не стане для Вас проблемою.

Якщо все вищеописане у Вас вийшло, швидше за все це не стане для Вас проблемою

Робота в Linux Mint або як витягти дані з жорсткого диска ноутбука.

Тепер коли завантаження з флешки сталася, ви побачите меню завантажувача GRUB.

Після кількох хвилин завантаження, Ви отримаєте повністю працездатну систему за допомогою якої, ви можете перенести дані з одного Вашого диска на інший. Для цього просто потрібно відкрити файловий менеджер, знайти в його лівій частині свої диски і відкрити їх (монтувати). А далі все як і в Windows - <Ctrl> + <C> і <Ctrl> + <V> або просто «Копіювати» - «Вставити».

Епілог

Ніхто і не говорив, що другий метод буде простим. Навпаки, є способи легше і зручніше. Альтернатива варіантів - маса. Є і готові збірки на базі самої Windows.

Даний спосіб не є панацеєю. Це просто один із способів.

Але, як говорилося вище, крім того, заради чого все затівалося, в цій системі є все для комфортної роботи. Браузер, поштовий клієнт, програми перегляду зображень і відео, фотографій. Також є офісний пакет Libre Office (непогана заміна Microsoft Office) і багато що ще.

При перевірці даного способу, у неОшібка.Ру виникли проблеми з правами. Створені в Linux Mint файли (наприклад скріншоти), ніяк не хотіли відкриватися в Windows 8, яка чомусь лаялася на довжину імені та що зрозуміло - захист від запису. Швидше за все автор забув згадати про це.

Для того, щоб все було добре, відразу після першого завантаження Linux Mint, потрібно відкрити термінал, і ввести наступні команди по черзі:

sudo adduser neoshibka // де neoshibka ім'я вашого користувача

Потім відповісти на пару питань системи і задати пароль.

sudo adduser neoshibka sudo // де neoshibka ім'я вашого користувача

sudo adduser neoshibka sudo // де neoshibka ім'я вашого користувача

Після цього, потрібно завершити сеанс, і залогінитися вже від імені вашого користувача з тим паролем, який ви ввели трохи раніше.Новости
  Без плагина
  На сайте WordPress имеется файл, именуемый как .htaccess. Многие пользователи не предают ему особого внимания и не используют все его возможности. На самом деле файл .htaccess – это дополнительные конфигурации

  Плагин подписки wordpress
  Очень трудно найти один плагин подписки wordpress , который объединил бы в себе все виды подписок, которые так необходимы сайту. Именно поэтому я решил сделать подборку лучших плагинов, которые смогут

  Слайд-шоу с помощью плагина для WordPress UnPointZero Slider
  Плагин для cms WordPress UnPointZero Slider – новостной слайдер. Он отражает в форме слайд-шоу изображения со ссылками на ваши статьи и краткие выдержки оттуда. Его можно установить и на новостной сайт,

  Плагины для Wordpress
  С помощью этого плагина вы легко сможете интегрировать Google диск на ваш WordPress сайт или блог . Gravity Forms — лучший плагин для создания форм на WordPress, от самых простых (например, форма

  Подписки плагином JetPack: размещение и редакция формы подписки
  Вступление Здравствуйте! В этой статье я покажу, как использовать плагин JetPack для создания пользовательской формы подписки и как эту формы подписки плагином JetPack добавлять в статьи сайта, а при

  Чистка сайта WordPress плагином WP-optimize
  От автора Со временем использования система WordPress накапливает не нужные файлы, комментарии и неиспользуемые данные в базе данных. Эти файлы и данные создаются в процессе работы и нужны для этого,

  Возможности Jetpack плагина
  Вступление Возможности Jetpack плагина это более 30 функциональных модуля плагина, делающего его универсальным плагином WordPress, заменяющего аналогичные сторонние плагины. Jetpack один заменяет десятки

  Резервное копирование WordPress сайта без плагинов
  Вступление Резервное копирование WordPress это второе, что нужно научиться делать после установки WordPress. Можно сколько угодно говорить о безопасности сайта и его защите, но лучшего варианта защиты

  Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ
  > > Плагины на приват для Майнкрафт ПЕ Порой всем нам хочется попробовать себя в роли администратора сервера и испытать эту ответственность, но, к сожалению, вы не всегда все знаете о создании

  Плагин WordPress Database Backup. Архивация базы данных блога на WordPress
  Привет друзья! Сегодня на очереди еще один простой, НО, необходимый и полезный плагин — плагин WordPress Database Backup , который с легкостью и самостоятельно произведет процесс, который научно называется:

 • Виртуальный хостинг

  Виртуальный хостинг. Возможности сервера распределяются в равной мере между всеми... 
  Читать полностью

 • Редизайн сайта

  Редизайн сайта – это полное либо частичное обновление дизайна существующего сайта.... 
  Читать полностью

 • Консалтинг, услуги контент-менеджера

  Сопровождение любых интернет ресурсов;- Знание HTML и CSS- Поиск и обновление контента;-... 
  Читать полностью

 • Трафик из соцсетей

  Сравнительно дешевый способ по сравнению с поисковым и контекстным видами раскрутки... 
  Читать полностью

 • Поисковая оптимизация

  Поисковая оптимизация (англ. search engine optimization, SEO) — поднятие позиций сайта в результатах... 
  Читать полностью